Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 186/42 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 сәуірде № 4434 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 234/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.01.2016 N 234/54 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2015 жылғы 27 наурыздағы Павлодар облыстык мәслихатының "Облыстық мәслихаттың (V сайлаған XXXVII сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 336/40 шешіміне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) № 166/39 "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қантарда № 4266 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 кантардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жариялаған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1)–тармақшасында:
"3894300" сандар "2297652" сандармен ауыстырылсын;
"272025" сандар "272802" сандармен ауыстырылсын;
"10913" сандар "10136" сандармен ауыстырылсын;
"3610482" сандар "2013834" сандармен ауыстырылсын;
2)-тармақшасында "3894300" сандар "2303766" сандармен ауыстырылсын;
5)-тармақшасы – келесі редакцияда жазылсын:
"5) бюджеттің дефициті – -44415 мың теңге;";
6)-тармақшасы келесі редақцияда жазылсын:
"6) бюджет дефицитын қаржыландыру – 44415.";
4-тармағының:
"2000" сандар "2700" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап колданыска енгізіледі.
Сессия торағасы Г. Савчук
Мәслихат хатшысының м.а. Б. Нұрмағамбетов
Ақтоғай ауданының
мәслихатының
2015 жылғы 9 сәуірдегі
№ 186/42 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданының
мәслихатының

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 9 апреля 2015 года № 186/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 апреля 2015 года № 4434. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года N 234/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 08.01.2016 N 234/54.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 336/40 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 января 2015 года № 4266, опубликованное 18 января 2015 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3894300" заменить цифрами "2297652";
цифры "272025" заменить цифрами "272802";
цифры "10913" заменить цифрами "10136";
цифры "3610482" заменить цифрами "2013834";
в подпункте 2) цифры "3894300" заменить цифрами "2303766";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"5) дефицит бюджета – -44415 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) финансирование дефицита бюджета – 44415.";
в пункте 4:
цифры "2000" заменить цифрами "2700";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Савчук
И.о. секретаря маслихата Б. Нурмагамбетов
Приложение
к решению Актогайского
районого масхихата
от 9 апреля 2015 года № 186/42
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата