Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 199/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 тамызда № 4634 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1-11-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері осы шешімнің 12-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Кушваева
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы 24
шілдедегі № 199/45 шешіміне
1-қосымша
Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 шілдедегі № 199/45
шешіміне
2 - қосымша
Ақтоғай ауданы Әуелбек ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
3-қосымша
Ақтоғай ауданы Басқамыс ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
4-қосымша
Ақтоғай ауданы Жалаулы ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 шілдедегі № 199/45
шешіміне
5-қосымша
Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 шілдедегі № 199/45
шешіміне
6 - қосымша
Ақтоғай ауданы Қараоба ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 шілдедегі № 199/45
шешіміне
7-қосымша
Ақтоғай ауданы Қожамжар ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
8-қосымша
Ақтоғай ауданы Мүткенов ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
9-қосымша
Ақтоғай ауданы Разумов ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
10-қосымша
Ақтоғай ауданы Харьков ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
11-қосымша
Ақтоғай ауданы Шолақсор ауылдық округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау аймақтарының шекараларын және түзету коэффициентерін СҰЛБАСЫ
Ақтоғай аудандық
мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 199/45 шешіміне
12 қосымша
Павлодар облысы Ақтоғай ауданының елді мекендерінде жеке меншікке берілетін жер телімдер үшін төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Түзету коэффициенттері
Есептік кадастрық кварталдардың тізбесі
Ақтоғай ауылдық округі
I
1,5
091 бөлшегі, 092 бөлшегі, 094, 095 бөлшегі, 073 бөлшегі, 074 бөлшегі
II
1,4

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 июля 2015 года № 199/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 04 августа 2015 года № 4634
В соответствии со статьй 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить границы оценочных зон в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области согласно приложениям 1-11 к настоящему решению.
Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Актогайского района Павлодарской области согласно приложению 12 к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Кушваева
Секретарь Маслихата Т. Муканов
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Актогайского сельского округа Актогайского района
Приложение 2
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Ауельбекского сельского округа Актогайского района
Приложение 3
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Баскамысского сельского округа Актогайского района
Приложение 4
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Жалаулинского сельского округа Актогайского района
Приложение 5
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Жолболдинского сельского округа Актогайского района
Приложение 6
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Караобинского сельского округа Актогайского района
Приложение 7
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Кожамжарского сельского округа Актогайского района
Приложение 8
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Муткеновского сельского округа Актогайского района
Приложение 9
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Разумовского сельского округа Актогайского района
Приложение 10
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Харьковского сельского округа Актогайского района
Приложение 11
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
СХЕМА границ оценочных зон и поправочных
коэффициентов на земли населенных пунктов
Шолаксорского сельского округа Актогайского района
Приложение 12
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 июля 2015 года № 199/45
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах
Актогайского района Павлодарской области
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Перечень учетных кадастровых кварталов
Актогайский сельский округ
I
1,5
часть 091,часть 092, 094, часть 095,
часть 073, часть 074
II
1,4