Ақтоғай ауданында мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 24 шілдедегі № 204 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда № 4652 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шынықтыру және спорт туралы" Заңының 48-бабына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ақтоғай ауданында мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына міндеттелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Батырғұжинов
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "24" шілдедегі
№ 204 қаулысымен
бектіліді
Ақтоғай ауданында мүгедектерді қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру
қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар
санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
р/с
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1
7 жасқа дейінгі балалар
Тегін
2
Көп балалы отбасыларының оқушы-балалары
Тегін
3
Спорт ардагерлері
Тегін
4
Окушылар
Тегін
5
Зейнеткерлер
Тегін
6
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызыметтері құнынан 50% мөлшердегі жеңілдік
* Ескертпе: Осы тізбе мемлекеттік дене шынықтыру-сауықтыру және спорт құрылыстарына қолданады.

Об установлении перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот в Актогайском районе
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 24 июля 2015 года № 204. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 августа 2015 года № 4652
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить прилагаемый Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а так же размеров льгот в Актогайском районе.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района С. Батыргужинов
Утвержден
постановлением акимата
Актогайского района
от "24" июля 2015 года № 204
Перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно- оздоровительными
услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а так же
размеров льгот в Актогайском районе
№ п/п
Категория граждан
Размеры льгот
1
Дети до 7 лет
Бесплатно
2
Дети школьники из многодетных семей
Бесплатно
3
Спортсмены ветераны
Бесплатно
4
Школьники
Бесплатно
5
Пенсионеры
Бесплатно
6
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
* Примечание: Данный перечень распространяется на государственные физкультурно-оздоровительные и спортивные сооружения.