Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 12 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 4787 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай ауданы әкімінің 21.12.2018 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңы 23-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңы 33-бабының 2-тармағына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Ақтоғай ауданы әкімінің 2014 жылғы 24 шілдедегі № 2 "Ақтоғай ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 14 тамыздағы № 3921 тіркелген, 2014 жылғы 23 тамыздағы № 33 "Ауыл тынысы", 2014 жылғы 23 тамыздағы № 33 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
С. Батырғұжинов
"КЕЛIСIЛДI"
Ақтоғай аудандық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы Ю. Горбенко
2015 жылы "30" қазан
Ақтоғай ауданы әкімінің
2015 жылғы "30" қазандағы
№ 12 шешіміне
қосымша
№ 135 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, М.Қайырбаев көшесі, 43, М.Қайырбаев атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Сәтпаев 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, М. Горький 2-44, 46, 47- 55, 57, 59-63, Мүткенов 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденов 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатов 1-44, профессор С.Елубаев 1, 3 көшелері; Школьный 8, Победа 4, Храмов 1-4, 6 тұйық көшелері; Ақтоғай ауылдық округінің Тортай ауылының аумағы.
№ 136 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, М.Горький көшесі, 86, мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қ.Алин 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абай 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101-107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Қайырбаев 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, М. Горький 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденов 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Мүткенов 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147 көшелері; Целинный 1-5, Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10 тұйық көшелері; Мөлтек ауданы 1-13.
№ 137 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Андриановка ауылы, Школьная көшесі, 1, Агрономия орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Разумовка ауылдық округінің Андриановка ауылының аумағы.
№ 138 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Разумов ауылы, Мир көшесі, 1, Разумов бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Разумовка ауылдық округінің Разумовка ауылының аумағы.
№ 139 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Приреченск ауылы, ХХІІ партсъезд көшесі, 12, Приречен орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ақтоғай ауылдық округінің Приреченск, Қамбар ауылдарының аумақтары.
№ 140 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района
Решение акима Актогайского района Павлодарской области от 30 октября 2015 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 ноября 2015 года № 4787. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 21 декабря 2018 года № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Актогайского района Павлодарской области от 21.12.2018 № 3 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки на территории Актогайского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Актогайского района от 24 июля 2014 года № 2 "Об образовании избирательных участков на территории Актогайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 августа 2014 года № 3921, опубликованное 23 августа 2014 года в газете "Ауыл тынысы" № 33, 23 августа 2014 года в газете "Пульс села" № 33).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
С. Батыргужинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Актогайской
районной территориальной
избирательной комиссии Ю. Горбенко
"30" октября 2015 года
Приложение
к решению акима
Актогайского района
от "30" октября 2015 года № 12
Избирательный участок № 135
Центр избирательного участка: село Актогай, улица М. Каирбаева 43, здание средней школы имени М.Каирбаева;
границы избирательного участка: улицы: Сатпаева 1, 3-36, 38, 40-46, 49, 54, 56, 58, 60, М. Горького 2-44, 46, 47- 55, 57, 59-63, Муткенова 1-5, 7-37, 39-73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, Марденова 1-54, 56, 58-67, 69-78, 80-86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, Думатова 1-44, профессора С. Елубаева 1, 3; переулки: Школьный 8, Победы 4, Храмова 1-4, 6; территория села Тортай Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 136
Центр избирательного участка: село Актогай, улица М.Горького 86, здание дома культуры;
границы избирательного участка: улицы: Алина 97, 99, 101, 104-133, 135, 137, 139, 141, Абая 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101- 107, 109, 111, 113, 115-117, 119-133, 135-141, 143-150, 152-168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 186, 188, 190, 192, Каирбаева 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 87, 89, 94-100, 102-114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 172, М. Горького 64, 66, 68, 70, 72-127, Марденова 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99-104, 106, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, Муткенова 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98-127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 145, 147; переулки: Целинный 1-5, Юный 1а, 2, 3, 6-8, 10; Микрорайон 1-13.
Избирательный участок № 137
Центр избирательного участка: село Андриановка, улица Школьная 1, здание Агрономийской средней школы;
граница избирательного участка: территория села Андриановка Разумовского сельского округа.
Избирательный участок № 138
Центр избирательного участка: село Разумовка, улица Мира 1, здание Разумовской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Разумовка Разумовского сельского округа.
Избирательный участок № 139
Центр избирательного участка: село Приреченское, улица XXII партсъезда 12, здание Приреченской средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Приреченское, Камбар Актогайского сельского округа.
Избирательный участок № 140

Сайлау учаскесінің орталығы: Жоламан ауылы, Мектеп көшесі, 9/1, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақтоғай ауылдық округінің Жоламан ауылының аумағы.
№ 141 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараоба ауылы, Терешкова көшесі, 14, Қараоба орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Степная 1-3, Терешкова 1-12, Пушкин 1-12, Садовая 1-6, Мира 1-11, Абай 1-14, Советов 1-15, Коммунистическая 1-15, Казахстанская 1-13, Набережная 1-14 көшелері; Қараоба ауылдық округінің Красная поляна ауылының аумағы.
№ 142 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: ауылдық клуб ғимараты, Жаңа-ауыл ауылы, Достық көшесі, 9;
сайлау учаскесінің шекаралары: Қараоба ауылдық округінің Жаңа-ауыл, Спартак ауылдарының аумақтары.
№ 143 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Исантерек ауылы, Желтоқсан көшесі, 8, Ақтоғай ауданының білім бөлімінің Исантерек бастауыш мектебінің бұрынғы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қараоба ауылдық округінің Исантерек ауылының аумағы.
№ 144 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Барлыбай ауылы, Школьная көшесі, 4, Еңбекші орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Разумовка ауылдық округінің Барлыбай ауылының аумағы.
№ 145 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жолболды ауылы, Коммунистическая көшесі, 33, Естай атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жолболды ауылдық округінің Жолболды ауылының аумағы.
№ 146 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шілікті ауылы, Мектеп көшесі, 3, Шілікті негізгі мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жолболды ауылдық округінің Шілікті ауылының аумағы.
№ 147 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шұға ауылы, Мектеп көшесі, 1, Шаяхметов атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жолболды ауылдық округінің Шұға ауылының аумағы.
№ 148 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қожамжар ауылы, С.Елубаев көшесі, 12, Тленшин атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Абай 2, 4, 6-9,11-14,16, М. Әуезов 1-13, 16-21, Береговая 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16-19, 24-27, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 40-лет Победы 1-10,12-14,17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Кожамжар 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, Мир 1-5,10, 11, 12, 14, 16-19, С. Елубаев 2-10, 14, 16, 60 лет Октября 1-3, 5, 7-13, 15, 20, 24, А.Магулов 1-3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21, Степная 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16 көшелері; Интернациональный 1-7, Садовый 5, 6, 7, Школьный 1-4, 6, 7, 10, 12, Тленшин 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11 тұйық көшелері.
№ 149 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қайран ауылы, Мектеп көшесі, 4, Абай бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қожамжар ауылдық округінің Қайран ауылының аумағы.
№ 150 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жамбыл ауылы, Мектеп көшесі, 14, Жамбыл негізгі мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қожамжар ауылдық округінің Жамбыл ауылының аумағы.
№ 151 сайлау учаскеа
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараой ауылы, Мектеп көшесі, 6, Кубан бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қожамжар ауылдық округінің Қараой ауылының аумағы.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мүткенов ауылы, Торговая көшесі, 1а, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мүткенов ауылдық округінің Мүткенов, Шоқпар ауылдарының аумақтары.
№ 153 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Естай ауылы, Мектеп көшесі, 31, Ақтоғай ауданының білім бөлімінің Мүткенов бастауыш мектебінің бұрынғы ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мүткенов ауылдық округінің Естай ауылының аумағы.
№ 154 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңатап ауылы, Орталық көшесі, 21, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мүткенов ауылдық округінің Жанатап ауылының аумағы.
№ 155 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі, 13, Нығманов атындағы орта мектебінің ғимараты;

Центр избирательного участка: село Жоламан, улица Мектеп 9/1, здание сельского клуба;
граница избирательного участка: территория села Жоламан Актогайкого сельского округа.
Избирательный участок № 141
Центр избирательного участка: село Караоба, улица Терешковой 14, здание Караобинской средней школы;
границы избирательного участка: улицы: Степная 1-3, Терешковой 1-12, Пушкина 1-12, Садовая 1-6, Мира 1-11, Абая 1-14, Советов 1-15, Коммунистическая 1-15, Казахстанская 1-13, Набережная 1-14; территория села Красная поляна Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 142
Центр избирательного участка: село Жана-ауыл, улица Достық 9, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: территории сел: Жана-ауыл, Спартак Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 143
Центр избирательного участка: село Исантерек, улица Желтоқсан 8, бывшее здание Исантерекской начальной школы отдела образования Актогайского района;
граница избирательного участка: территория села Исантерек Караобинского сельского округа.
Избирательный участок № 144
Центр избирательного участка: село Барлыбай, улица Школьная 4, здание Енбекшинской средней школы;
граница избирательного участка: территория села Барлыбай Разумовского сельского округа.
Избирательный участок № 145
Центр избирательного участка: село Жолболды, улица Коммунистическая 33, здание средней школы имени Естая;
граница избирательного участка: территория села Жолболды Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 146
Центр избирательного участка: село Шиликты, улица Мектеп 3, здание Шиликтинской основной школы;
граница избирательного участка: территория села Шиликти Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 147
Центр избирательного участка: село Шуга, улица Мектеп 1, здание средней школы имени Шаяхметова;
граница избирательного участка: территория села Шуга Жолболдинского сельского округа.
Избирательный участок № 148
Центр избирательного участка: село Кожамжар, улица С.Елубаева 12, здание средней школы имени Тленшина;
границы избирательного участка: улицы: Абая 2, 4, 6-9, 11-14, 16, М. Ауезова 1-13, 16-21, Береговая 4, 6, 7, 8, 10, 12, 16-19, 24-27, 32, 33, 35, 36, 38, 39, 41, 42, 43, 47, 49, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 40-лет Победы 1-10, 12-14, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, Кожамжар 1, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 13, 15, 17, 18, 22, 24, 26, Мира 1-5, 10, 11, 12, 14, 16-19, С. Елубаева 2-10, 14, 16, 60 лет Октября 1-3, 5, 7-13, 15, 20, 24, А.Магулова 1-3, 5, 7, 11, 15, 17, 19, 21, Степная 1, 2, 8, 10, 12, 14, 16; переулки: Интернациональный 1-7, Садовый 5, 6, 7, Школьный 1-4, 6, 7, 10, 12, Тленшина 1, 3, 4, 5, 7, 9, 11.
Избирательный участок № 149
Центр избирательного участка: село Кайран, улица Мектеп 4, здание Абайской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Кайран Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 150
Центр избирательного участка: село Жамбыл, улица Мектеп 14, здание Жамбылской основной школы;
граница избирательного участка: территория села Жамбыл Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 151
Центр избирательного участка: село Караой, улица Мектеп 6, здание Кубанской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Караой Кожамжарского сельского округа.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: село Муткенова, улица Торговая 1а, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территории сел: Муткенова, Шокпар Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 153
Центр избирательного участка: село Естая, улица Мектеп 31, бывшее здание Муткеновской начальной школы отдела образования Актогайского района;
граница избирательного участка: территория села Естая Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 154
Центр избирательного участка: село Жанатап, улица Орталық 21, здание сельского клуба;
граница избирательного участка: территория села Жанатап Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 155
Центр избирательного участка: село Жанабет, улица Мектеп 13, здание средней школы имени Ныгманова;

сайлау учаскесінің шекаралары: Мектеп 1, 3, 4, 7, 8, 10, 14, 16, 19, 21, 22, 26, 28, 31, 32, Орталық 6, 25 көшелері.
№ 156 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әбжан ауылы, Мектеп көшесі, 7, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мүткенов ауылдық округінің Әбжан ауылының аумағы.
№ 157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Әуелбек ауылы, Мир көшесі, 9, Ыдырысов атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Әуелбек ауылдық округінің Әуелбек ауылының аумағы.
№ 158 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Өтес ауылы, Мектеп көшесі, 22, Өтес бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Әуелбек ауылдық округінің Өтес ауылының аумағы.
№ 159 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Харьков ауылы, Школьная көшесі, 57, Харьков орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Харьков ауылдық округінің Харьков ауылының аумағы.
№ 160 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарабұзау ауылы, Целинная көшесі, 3, Қарабұзау бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Харьков ауылдық округінің Қарабұзау ауылының аумағы.
№ 161 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Басқамыс ауылы, 1 Мая көшесі, 11, Шідерті орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Басқамыс ауылдық округінің Басқамыс ауылының аумағы.
№ 162 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарақоға ауылы, Мектеп көшесі, 13, Қарақоға бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Басқамыс ауылдық округінің
Қарақоға ауылының аумағы.
№ 163 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шолақсор ауылы, 8 Марта көшесі, 6, Шолақсор орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Шолақсор ауылдық округінің Шолақсор, Қырықүй ауылдарының аумақтары.
№ 164 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ивановка ауылы, Абай көшесі, 22, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жалаулы ауылдық округінің Ивановка ауылының аумағы.
№ 165 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Балтасап ауылы, Победа көшесі, 15, ауылдық клубтың ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жалаулы ауылдық округінің Балтасап ауылының аумағы.
№ 166 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қарасу ауылы, Степная көшесі, 18 Жалаулы бастауыш мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жалаулы ауылдық округінің Қарасу ауылының аумағы.
№ 167 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақтоғай ауылы, Қ.Алин көшесі, 97, "Ақтоғай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

границы избирательного участка: улицы: Мектеп 1, 3, 4, 7, 8, 10, 14, 16, 19, 21, 22, 26, 28, 31, 32, Орталық 6, 25.
Избирательный участок № 156
Центр избирательного участка: село Абжан, улица Мектеп 7, здание сельского клуба;
граница избирательного участка: территория села Абжан Муткеновского сельского округа.
Избирательный участок № 157
Центр избирательного участка: село Ауельбек, улица Мира 9, здание средней школы имени Идрисова;
граница избирательного участка: территория села Ауельбек Ауельбекского сельского округа.
Избирательный участок № 158
Центр избирательного участка: село Отес, улица Мектеп 22, здание Отесской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Отес Ауельбекского сельского округа.
Избирательный участок № 159
Центр избирательного участка: село Харьковка, улица Школьная 57, здание Харьковской средней школы;
граница избирательного участка: территория села Харьковка Харьковского сельского округа.
Избирательный участок № 160
Центр избирательного участка: село Карабузау, улица Целинная 3, здание Карабузауской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Карабузау Харьковского сельского округа.
Избирательный участок № 161
Центр избирательного участка: село Баскамыс, улица 1 Мая 11, здание Шидертинской средней школы;
граница избирательного участка: территория села Баскамыс Баскамысского сельского округа.
Избирательный участок № 162
Центр избирательного участка: село Каракога, улица Мектеп 13, здание Каракогинской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Каракога Баскамысского сельского округа.
Избирательный участок № 163
Центр избирательного участка: село Шолаксор, улица 8 Марта 6, здание Шолаксорской средней школы;
границы избирательного участка: территории сел: Шолаксор, Кырыкуй Шолаксорского сельского округа.
Избирательный участок № 164
Центр избирательного участка: село Ивановка, улица Абая 22, здание сельского клуба;
граница избирательного участка: территория села Ивановка Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 165
Центр избирательного участка: село Балтасап, улица Победы 15, здание сельского клуба;
граница избирательного участка: территория села Балтасап Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 166
Центр избирательного участка: село Карасу, улица Степная 18, здание Жалаулинской начальной школы;
граница избирательного участка: территория села Карасу Жалаулинского сельского округа.
Избирательный участок № 167
Центр избирательного участка: село Актогай, улица К. Алина 97, здание государственного учреждения "Отдел образования Актогайского района";

сайлау учаскесінің шекаралары: Ертіс 1-100, Қ. Алин 1-19, 21- 94, 96, 98, 100, 102, Абай 1-30, 32, 34- 50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Қайырбаев 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92 көшелері; Естай 1-8, 10-31,33, 35, 37, 39, П.Дубовой 1-12, Школьный 1-15, Победа 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный 1, 4, Байзақов 1, 2, 4, 5, 7 тұйық көшелері.
№ 168 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы:, Ақтоғай ауылы, Мөлтек ауданы, 28, Абай атындағы орта мектебінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Мөлтек ауданы 14-23, 29-136, 138-141.
№ 169 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қараоба ауылы, Терешкова көшесі, 13, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Ш.Уалиханов 1-20, Мүткенов 1-3, 5, 6, 8, 10, 12, 15, Ю.Гагарин 1-9 көшелері.
№ 170 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жаңабет ауылы, Мектеп көшесі, 15, ауылдық клуб ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Мектеп 2, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 34, Орталық 1-5, 7-11, 14, 16-24, 27, 28, 30, 31, 32, Ертіс 1, 4-8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 25 көшелері.
№ 171 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қожамжар ауылы, Олимпийская көшесі, 10, Ақтоғай аграрлық-техникалық колледжінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекаралары: Целинная 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9-11, Олимпийская 2, 4, 6, 8 көшелері.

границы избирательного участка: улицы: Ертис 1-100, Алина 1-19, 21- 94, 96, 98, 100, 102, Абая 1-30, 32, 34-50, 52-58, 61-65, 68, 70, 74, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, Каирбаева 1- 47, 49-54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 86, 88, 92; переулки: Естая 1-8, 10-31, 33, 35, 37, 39, П. Дубового 1-12, Школьный 1-15, Победы 1, 2, 3, 4, 5, 6, Коммунальный 1, 4, Байзакова 1, 2, 4, 5, 7.
Избирательный участок № 168
Центр избирательного участка: село Актогай, Микрорайон 28, здание средней школы имени Абая;
границы избирательного участка: Микрорайон 14-23, 29-136, 138-141.
Избирательный участок № 169
Центр избирательного участка: село Караоба, улица Терешковой 13, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: улицы: Ш.Уалиханова 1-20, Муткенова 1-3, 5, 6, 8, 10, 12, 15, Ю.Гагарина 1-9.
Избирательный участок № 170
Центр избирательного участка: село Жанабет, улица Мектеп 15, здание сельского клуба;
границы избирательного участка: улицы: Мектеп 2, 9, 11, 12, 15, 17, 18, 20, 34, Орталық 1-5, 7-11, 14, 16-24, 27, 28, 30-32, Ертіс 1, 4-8, 10, 11, 13, 15, 17, 18, 19, 21, 25.
Избирательный участок № 171
Центр избирательного участка: село Кожамжар, улица Олимпийская 10, здание Актогайского аграрно-технического колледжа;
границы избирательного участка: улицы: Целинная, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9-11, Олимпийская 2, 4, 6, 8.