Аудандық мәслихаттың (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 221/51 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 қарашада № 4807 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 қаңтардағы N 234/54 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 08.01.2016 N 234/54 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы",Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған XXXIX кезекті сессиясы) "2015 - 2017 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 166/39 (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтардағы № 4266 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасыда:
"2291530" сандары "2299664" сандарымен ауыстырылсын;
"269652" сандары "268372" сандарымен ауыстырылсын;
"4020" сандары "4605" сандарымен ауыстырылсын;
"5625" сандары "6320" сандарымен ауыстырылсын;
"2012233" сандары "2020367" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2297644" сандары "2305778" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармағында "8300" сандары "6708" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жана редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап колданыска енгізіледі.
Сессия торағасы Ғ. Жантеміров
Мәслихат хатшысы Т. Мұқанов
Ақтоғай ауданының
мәслихатының 2015 жылғы
10 қарашадағы
№ 221/51 шешіміне
қосымша
Ақтоғай ауданының
мәслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 166/39
шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыва) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 10 ноября 2015 года № 221/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 ноября 2015 года № 4807. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 8 января 2016 года N 234/54
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 08.01.2016 N 234/54.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXXIX очередная сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 166/39 "О бюджете Актогайского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 14 января 2015 года № 4266, опубликованное 18 января 2015 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2), следующие изменения :
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2291530" заменить цифрами "2299664";
цифры "269652" заменить цифрами "268372";
цифры "4020" заменить цифрами "4605";
цифры "5625" заменить цифрами "6320";
цифры "2012233" заменить цифрами "2020367";
в подпункте 2):
цифры "2297644" заменить цифрами "2305778";
в пункте 4 цифры "8300" заменить цифрами "6708";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Жантемиров
Секретарь маслихата Т. Муканов
Приложение
к решению Актогайского
районого масхихата
от 10 ноября 2015 года № 221/51
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ 166/39
Бюджет района на 2015 год (с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
ДОХОДЫ

65124
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8164
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8164
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдаларламалар бөлімі
56960
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
10815
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29098
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3300
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4971
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4676
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23016
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23016
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22211
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есе-птеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
505
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
82495
1
Тұрғын үй шаруашылығы
15612
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
864
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
864
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7453
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
7453
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4280
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4280
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
3015
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3015
2
Коммуналдық шаруашылық
46472
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

65124
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8164
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8164
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56960
002
Программа занятости
10815
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4100
005
Государственная адресная социальная помощь
0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29098
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3300
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4971
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4676
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23016
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23016
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22211
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
505
021
Капитальные расходы государственного органа
300
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
0
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
82495
1
Жилищное хозяйство
15612
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
864
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
864
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7453
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
7453
464
Отдел образования района (города областного значения)
4280
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4280
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
3015
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3015
2
Коммунальное хозяйство
46472
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа