Баянауыл ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 наурызда № 4328 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33-бабына сәйкес ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Баянауыл ауданы аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Күлжан
"КЕЛІСІЛДІ"
Баянауыл ауданының аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы Қ. Шахметов
2015 жылғы "19" ақпан
Баянауыл ауданы әкімінің
2015 жылғы 19 ақпандағы
№ 01 шешіміне
қосымша
Ескерту. Қосымша жана редакцияда – Павлодар облысы Баянауыл ауданы әкімінің 13.12.2018 № 19 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Баянауыл ауданы бойынша сайлау учаскелері 172 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Баянауыл ауылы, Мұса Шорманов көшесі 2, "Ш.Айманов атындағы жалпы орта білім беру мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік қазынашылық кәсіпорнының ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жүсіпбек Аймауытов 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/6, 4/7, 5/1, 5/2, 5/3, 5/3а, 5/4, 6/1, 6/3, 3/4, 7/1, 28, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17а, 18/1, 18/2, 17/1, 17/2, 19/2, 19/3, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 26б, 29; Татьяна Комарова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 10, 1/1, 11/2, 12, 13/1, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 31/3, 32/1, 32/2, 32а, 33/1, 33/2, 34, 36; Хамза Аубакирович Абылгазин 1, 3/1, 3/2, 9, 11, 17, 21/1, 21/2; Амангельды Иманов 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9; Жұмат Шанин 1, 1а/1, 1а/2, 1б/1, 2/1, 2/2, 2а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Көшке Кеменгеров 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6а/1, 6/2, 6а/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 18/1, 18/2, 19/2а, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/2, 25/1, 25/2, 26/2, 26/1, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34, 36/1, 36/2; Ермұхан Бекмаханов 2а, 4а, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/2, 12а, 13/2, 13/1, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21/1, 21/2, 21а, 23, 23/1, 23/2, 24а, 25, 25а, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 32а, 33, 34а, 34, 38; Шон Едыге 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6/1, 6/3, 2/7, 9, 11; Мұса Шорманов 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 7/1, 7/2, 7а/1, 7а/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 23/1, 23/2; Мұстафа Бүркітбайұлы 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 16/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 11/1, 12/1; Зейін Шашкин 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12; Шәкен Айманов 1/1, 1/2, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2; Олжабай Батыр 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 35а, 37/1, 37/2, 39/2, 41, 43/1, 45/1, 45/2, 47, 49; Жарылғапберді Жұмабайұлы 30, 30а, 34, 36, 38, 38а, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 50а, 51, 53, 55, 57; Жалантос Батыр 44, 44а, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45а, 45б, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4,46б, 48; Әлкей Марғұлан 3, 3а, 4, 5, 6, 7а, 7, 9, 9а, 9б, 10, 11, 13 көшелері.
№ 173 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории Баянаульского района
Решение акима Баянаульского района Павлодарской области от 19 февраля 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 марта 2015 года № 4328
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Образовать избирательные участки на территории Баянаульского района согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима Баянаульского района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Күлжан
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Баянаульской
районной территориальной
избирательной комиссии К. Шахметов
"19" февраля 2015 года
Приложения
к решению акима
Баянаульского района
от 19 февраля 2015 г. № 01
Сноска. Приложение - в редакции решения акима Баянаульского района Павлодарской области от 13.12.2018 № 19 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Избирательные участки на территории Баянаульского района Избирательный участок № 172
Центр избирательного участка: село Баянаул, улица Мұса Шорманов 2, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа интернат имени Ш. Айманова";
граница избирательного участка: улицы: Жүсіпбек Аймауытов 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/6, 4/7, 5/1, 5/2, 5/3, 5/3а, 5/4, 6/1, 6/3, 3/4, 7/1, 28, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17а, 18/1, 18/2, 17/1, 17/2, 19/2, 19/3, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27, 28, 26б, 29; Татьяны Комаровой 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 10, 1/1, 11/2, 12, 13/1, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 31/3, 32/1, 32/2, 32а, 33/1, 33/2, 34, 36; Хамза Аубакирович Абылгазина 1, 3/1, 3/2, 9, 11, 17, 21/1, 21/2; Амангельды Иманова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9; Жұмат Шанина 1, 1а/1, 1а/2, 1б/1, 2/1, 2/2, 2а, 2, 3, 3а, 4, 4а, 5а, 6, 7, 7а, 8, 9, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24; Көшке Кеменгерова 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 5/3, 6/1, 6а/1, 6/2, 6а/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 18/1, 18/2, 19/2а, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/2, 25/1, 25/2, 26/2, 26/1, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 34, 36/1, 36/2; Ермұхан Бекмаханова 2а, 4а, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 10/2, 12а, 13/2, 13/1, 15/1, 15/2, 16, 17, 17а, 18а, 19, 21/1, 21/2, 21а, 23, 23/1, 23/2, 24а, 25, 25а, 27, 28, 29, 30, 31, 35, 32а, 33, 34а, 34, 38; Шон Едыге 1, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/8, 3, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5, 6/1, 6/3, 2/7, 9, 11; Мұса Шорманова 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 7/1, 7/2, 7а/1, 7а/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 23/1, 23/2; Мұстафа Буркутбая 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 16/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/2, 11/1, 12/1; Зейін Шашкина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12; Шәкен Айманов 1/1, 1/2, 2а, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2; Олжабай Батыра 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 35/1, 35/2, 35а, 37/1, 37/2, 39/2, 41, 43/1, 45/1, 45/2, 47, 49; Жарылғапберды Жұмабайұлы 30, 30а, 34, 36, 38, 38а, 40а, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 49а, 50, 50а, 51, 53, 55, 57; Жалантос Батыра 44, 44а, 45/1, 45/2, 45/3, 45/4, 45а, 45б, 45, 46/1, 46/2, 46/3, 46/4,46б, 48; Әлкей Марғұлан 3, 3а, 4, 5, 6, 7а, 7, 9, 9а, 9б, 10, 11, 13.
Избирательный участок № 173

Сайлау учаскесінің орталығы: Баянауыл ауылы, Қаныш Сәтбаев көшесі 1, "Баянауыл № 2 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
сайлау учаскесінің шекарасы: Әлкей Марғұлан 12, 14, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 34а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53а, 55а, 57, 61, 62, 64, 66, 67, 69, 69а. Олжабай Батыр 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 6, 6/2, 6/ 3, 11, 8, 17, 19, 21.Жарылғапберді Жұмабайұлы 2/1, 4, 5, 6, 7, 2/2, 8/2, 9, 11, 14/1, 16, 17, 14, 24, 25, 26, 28, 31, 33, 37, 39. Мұхтар Әуезов 1, 2, 3, 4, 7, 7б, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 30, 30/1, 32/1, 32/2, 32/3, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59. Сұлтанмахмұт Торайғыров 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12/1, 12/2, 13, 14, 18а, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 34, 41, 43, 49, 51, 53, 55, 59, 59а, 61, 63, 65, 75, 77, 79, 83, 87. Әбікен Бектұров 1/2, 1/3, 1/4, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 24, 25, 26/1, 28, 30, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 39, 43, 45, 47. Жамбыл Жабаев 1а, 2, 3, 4, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 20/1, 20/2, 22, 23, 26, 28, 30, 32; Абай Құнанбаев 1/1, 1а, 1б, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6а, 6/2, 7, 8, 9, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17а, 17б, 18, 18а, 20, 20а, 21, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36а, 38, 39, 45, 46, 49, 50; Қаныш Сәтбаев 1, 2/1, 2/2, 2а, 3, 5, 7а, 9, 10, 13/1, 13/2, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 34/1, 36а/1, 36/2, 36/3, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 59/1, 59/2, Рымтай Ізбәстіұлы Ізбәсті 1, 3, 4, 5, 6, 7; Бухар Жырау 1, 2, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8, 8/2, 10/2, 11, 12, 13, 20/1, 20/2, 22, 24; Шоқан Уәлиханов 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 26а, 26б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/4, 30а/2, 31, 32а, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52; Юрий Гагарин 1, 2, 3, 4, 4а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Мәшһүр Жүсіп Копеев 3/1/1, 3/1/2, 3/2/1, 3/2/2, 4, 5/1, 5/2, 2/1/2, 5а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 16б, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 48/1, 48/2, 49/2, 53, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75,77/2, 77а көшелері.
№ 174 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Баянауыл ауылы, Қаныш Сәтбаев көшесі 89, "З. Ақышев атындағы жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;

Центр избирательного участка: село Баянаул, улица Қаныш Сәтбаев 1, здание коммунального государственного учреждения "Баянаульская средняя общеобразовательная школа № 2";
граница избирательного участка: улицы: Әлкей Марғұлан 12, 14, 15, 16, 18, 19/1, 19/2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 32, 33, 34а, 34, 35, 36, 36а, 37, 38,39, 40, 41, 43, 44, 44а, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 52, 53а, 55а, 57, 61, 62, 64, 66, 67, 69, 69а. Олжабай Батыр 1, 2, 3, 4/1, 4/2, 6, 6/2, 6/ 3, 11, 8,17, 19, 21. Жарылғапберды Жұмабайұлы 2/1, 4, 5, 6, 7, 2/2, 8/2, 9, 11, 14/1, 16, 17, 14, 24, 25, 26, 28, 31, 33,37, 39. Мұхтар Әуезова 1, 2, 3, 4, 7, 7б, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 20, 22, 23, 25, 30, 30/1, 32/1, 32/2, 32/3, 33, 34, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 53, 53а, 55, 57, 59. Сұлтанмахмұт Торайғыров 2, 3, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 11а, 11б, 12/1, 12/2, 13, 14, 18а, 19, 21, 22, 23, 25, 26, 28, 30, 31, 33, 34, 41, 43, 49, 51, 53, 55, 59, 59а, 61, 63, 65, 75, 77, 79, 83, 87. Әбікен Бектұров 1/2, 1/3, 1/4, 2, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 20, 21, 24, 25, 26/1, 28, 30, 34, 36/1, 36/2, 36/3, 39, 43, 45, 47. Жамбыл Жабаев 1а, 2, 3, 4, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 19а, 20, 20/1, 20/2, 22, 23, 26, 28, 30, 32; Абай Кұнанбаева 1/1, 1а, 1б, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 5, 5а, 6а, 6/2, 7, 8, 9, 11, 12а, 13, 14, 15, 16, 17а, 17б, 18, 18а, 20, 20а, 21, 23а, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 36а, 38, 39, 45, 46, 49, 50; Қаныш Сәтбаев 1, 2/1, 2/2, 2а, 3, 5, 7а, 9, 10, 13/1, 13/2, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 34/1, 36а/1, 36/2, 36/3, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 57/1, 57/2, 57/3, 57/4, 57/5, 57/6, 57/7, 57/8, 59/1, 59/2, Рымта Ізбәстіұлы Ізбәсті 1, 3, 4, 5, 6, 7; Бухар Жырау 1, 2, 5/1, 5/2, 7, 8/1, 8, 8/2, 10/2, 11, 12, 13, 20/1, 20/2, 22, 24; Шоқан Уалиханов 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 26а, 26б, 28, 29, 30, 30/1, 30/3, 30/4, 30а/2, 31, 32а, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 44а, 46, 48, 50, 52; Юрий Гагарина 1, 2, 3, 4, 4а, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18а, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 37, 39, 47, 49, 51, 53, 55, 57; Мәшhүр Жүсіп Копеева 3/1/1, 3/1/2, 3/2/1, 3/2/2, 4, 5/1, 5/2, 2/1/2, 5а, 5, 6, 6а, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 15б, 16, 16а, 16б, 17б, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 48/1, 48/2, 49/2, 53, 53/2, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77/2, 77а.
Избирательный участок № 174
Центр избирательного участка: село Баянаул, улица Қаныша Сәтбаев 89, здание коммунального государственного учреждения "Баянаульская средняя общеобразовательная школа имени З. Акишева";

сайлау учаскесінің шекарасы: Сұлтанмахмұт Торайғыров 36, 40, 44, 46, 48, 62, 76, 91, 97, 97а, 99, 99а, 101/1, 101/2, 101, 102, 103, 109, 111, 113/1, 113/2, 116, 117; Жаяу Мұса Байжанов 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3а/1, 3а/2, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/2, 11а/4, 11б/4, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/115/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21, 21а, 20, 22/1, 22/2, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 23/7, 23/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/8, 25/2, 25/3, 25/4, 25/6, 25/8, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27а, 27, 28/1, 28/2, 29а, 29б, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 31/2а, 32/1, 32/2, 33/1, 34/1, 34/2, 25, 35а, 38/1, 38/2, 38а/1, 38а/2, 39/1, 39/2, 40, 41. Әбікен Бектұров 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 58/1, 58/2; Мухтар Ауезов 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 84а, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 87/3, 88, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 90/5, 90/6, 90/7, 90/8, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96/3, 99, 100/1, 100/2, 101/1, 101/2, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/6, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 105, 106, 106/2, 107, 108/1, 108/2, 108/4, 109, 109, 110/1, 110/2, 111, 112/1, 112/2, 112/3, 112/4, 113, 114/1, 115, 117, 114/3, 118/3, 119/12, 119/7, 121/2, 121/3, 121/4, 121/5, 121/6, 121/8, 122, 124, 125/2, 126, 127/1,127/2, 128, 129/1, 129/2, 130, 132/2, 121а, 125/1, 133/1, 133/2, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145/2, 145/3, 145/4, 145/7, 146, 147/1, 147/2, 148, 149/1, 149/2, 150/1, 150/2, 151/1, 151/2, 159, 161/1, 161/2, 161/3, 165; Қаныш Сәтбаев 54, 54а, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 74;76/1, 76/2, 84/1, 84/2, 86/3, 88/1, 88//2, 88/3, 90/1, 90/2, 91/1, 91/3, 91/4, 92/2, 94/1, 94а, 94/3, 95/1, 95/2, 95/3, 95/5, 95/6, 95/8, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 100, 102,/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105/2, 105/3, 106/2, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 108, 109/3, 110/1, 110/2, 111, 112/1, 112/2, 113/1, 114/1, 115/1, 116/1, 116/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 123/1, 123/2, 125, 127/1, 127/2, 127/4, 127/3, 127/6, 127/8, 127/5, 133/2, 133/3, 133/4, 135/3, 137а/2, 137а/3, 139/1, 139/3, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 149, 154/1, 157/2, 157/2, 159/1, 159/2, 161, 185, 188; Несипбек Баязитович Баязитов 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2; Рымтай Ізбәстіұлы Ізбәсті 8, 9; Сабындыкөл 1, 2; Бақыт Хайдаров1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 12/3, 13а; Қалижан Бекхожин 1/1, 1/1Б, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 5, 7, 8, 11; Вернерович Ферингер 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 6а, 7/1, 7/2, 7/2а, 7а, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10а, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2; Әміре Айтпақұлы 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 3а, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8/2, 8/1, 9, 10, 11; Рыбалко 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8/2 көшелері.
№ 175 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шонай ауылы, Нағым Солтаналин көшесі 42 Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркінің ғимараты;

граница избирательного участка: улицы: Сұлтанмахмұт Торайғыров 36, 40, 44, 46, 48, 62, 76, 91, 97, 97а, 99, 99а, 101/1, 101/2, 101, 102, 103, 109, 111, 113/1, 113/2, 116, 117; Жаяу Мұса 1/1, 1/2, 1/3, 2, 3/1, 3а/1, 3а/2, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/2, 11а/4, 11б/4, 12/1, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/115/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 21, 21а, 20, 22/1, 22/2, 22, 23/1, 23/2, 23/3, 23/5, 23/7, 23/8, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24/5, 24/6, 24/8, 25/2, 25/3, 25/4, 25/6, 25/8, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 27а, 27, 28/1, 28/2, 29а, 29б, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 31/2а, 32/1, 32/2, 33/1, 34/1, 34/2, 25, 35а, 38/1, 38/2, 38а/1, 38а/2, 39/1, 39/2, 40, 41. Әбікен Бектұров 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 55, 56/1, 56/2, 56/3, 58/1, 58/2; Мұхтар Әуезова 50, 52, 54, 56, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 73, 74, 75, 76, 77/1, 77/2, 78, 79, 80, 81, 82, 82а, 84, 84а, 85/1, 85/2, 87/1, 87/2, 87/3, 88, 89/1, 89/2, 90/1, 90/2, 90/3, 90/4, 90/5, 90/6, 90/7, 90/8, 92/1, 92/2, 94/1, 94/2, 96/1, 96/2, 96/3, 99, 100/1, 100/2, 101/1, 101/2, 102/2, 102/3, 102/4, 102/5, 102/6, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 104/3, 104/5, 104/6, 104/7, 104/8, 105, 106, 106/2, 107, 108/1, 108/2, 108/4, 109, 109, 110/1, 110/2, 111, 112/1, 112/2, 112/3, 112/4, 113, 114/1, 115, 117, 114/3, 118/3, 119/12, 119/7, 121/2, 121/3, 121/4, 121/5, 121/6, 121/8, 122, 124, 125/2, 126, 127/1,127/2, 128, 129/1, 129/2, 130, 132/2, 121а, 125/1, 133/1, 133/2, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145/2, 145/3, 145/4, 145/7, 146, 147/1, 147/2, 148, 149/1, 149/2, 150/1, 150/2, 151/1, 151/2, 159, 161/1, 161/2, 161/3, 165; Қаныш Сәтбаев 54, 54а, 56, 58, 60, 64, 66, 68, 70, 74;76/1, 76/2,84/1, 84/2, 86/3, 88/1, 88//2, 88/3, 90/1, 90/2, 91/1, 91/3, 91/4, 92/2, 94/1, 94а, 94/3, 95/1, 95/2, 95/3, 95/5, 95/6, 95/8, 96, 97/1, 97/2, 97/3, 98, 100, 102,/1, 102/2, 103/1, 103/2, 104/1, 104/2, 105/2, 105/3, 106/2, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 108, 109/3, 110/1, 110/2, 111, 112/1, 112/2, 113/1, 114/1, 115/1, 116/1, 116/2, 117/1, 117/2, 119/1, 119/2, 123/1, 123/2, 125,127/1, 127/2, 127/4, 127/3, 127/6, 127/8, 127/5, 133/2, 133/3, 133/4, 135/3, 137а/2, 137а/3, 139/1, 139/3, 141/1, 141/2, 143, 145, 147, 149, 154/1, 157/2, 157/2, 159/1, 159/2, 161, 185, 188; Несипбек Баязитович Баязитова 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 6/3, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2; Рымтай Ізбәстіұлы Ізбәсті 8, 9; Сабындыколь 1, 2; Бақыт Хайдарова 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/2, 12/3, 13а; Калижана Бекхожина 1/1, 1/1Б, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 5, 7, 8, 11; Виктор Вернерович Ферингер 1/1, 1/2, 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 6а, 7/1, 7/2, 7/2а, 7а, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 10а, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2; Әміре Айтпақұлы 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 3а, 6, 7/1, 7/2, 8а, 8/2, 8/1, 9, 10, 11; Рыбалко 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 8/2.
Избирательный участок №175
Центр избирательного участка:село Шонай улица Нагыма Солтаналина 42, здание Баянаульского государственного национального природного парка;

сайлау учаскесінің шекарасы: Нағым Солтаналин 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2; Жасыбай 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50. көшелері.
№ 176 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Кенші" мәдениет сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Майқайың кенті, Ленин көшесі, 31;
сайлау учаскесінің шекарасы: Әлия Молдағұлова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15,16, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 49. Амангелді 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54/1, 56, 58. Бөгенбай батыр 1, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/3, 12/4, 18/1, 18/2, 19а, 20/1, 20/2. Алтын дала 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39. Кенжебаев 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2. Астана 14, 16, 20, 22, 24,32, 33, 36, 38, 40. Советов 1, 3, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 63, 64, 66, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95. Кенші 1, 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 37, 39, 47. А. Әбдіқалықов 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2. Жұмат Шанин 2, 4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 6/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/6, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/7, 9/7а, 11/1, 11/2, 11/3, 11/5, 11/6, 11/7, 13/1, 13/2, 13/4, 13/5, 13/9, 14, 16, 17/1, 17/2, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/7, 28/8, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2 көшелері.
№ 177 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "№ 2 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Майқайың кенті, Пионер көшесі, 21;
сайлау учаскесінің шекарасы: Әлия Молдағұлова 51, 52, 54, 56, 59, 60, 61, 67/1, 67/2, 67/3, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 70, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4,72/1, 72/2, 94, 96/1, 102.

граница избирательного участка: улицы: Нагыма Солтаналина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 13/1, 13/2, 14, 15, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23, 25, 26/1, 26/2, 27, 28, 29, 30/1, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38/1, 38/2, 39/1, 39/2, 40, 41/1, 41/2; Жасыбай 43/1, 43/2, 44, 45, 46, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50.
Избирательный участок № 176
Цент изберательного участка: коммунального государственного казенного предприятия "Культурно- досуговый центр "Кенши", поселок Майкаин, улица Ленина 31;
граница избирательного участка: улицы: Алия Молдагулова 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 13, 14, 15,16, 23, 24, 25, 26, 27,28, 30, 32, 34, 36, 38, 44, 48, 49. Амангелді 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 54/1, 56, 58. Богенбай батыра 1, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 8/3, 8/4, 9/1, 9/2, 9/3, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4, 11/1, 11/2, 12/3, 12/4, 18/1, 18/2, 19а, 20/1, 20/2. Алтын дала 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39. Кенжебаев 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2. Астана 14, 16, 20, 22, 24, 32, 33, 36, 38, 40. Советова 1, 3, 7, 8, 9, 10, 13, 14, 15 ,16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 38, 39, 41, 40, 42, 44, 45, 46, 48, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 59, 60, 63, 64, 66, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 95. Кенші 1, 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,18, 20, 23, 24, 25, 26, 28, 34, 37, 39, 47. А. Абдыкалыкова 1, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2. Жұмат Шанин 2, 4, 5/2, 5/3, 5/4, 5/5, 5/6, 5/7, 6/1, 7/2, 7/3, 7/4, 7/6, 8, 9/1, 9/2, 9/3, 9/4, 9/7, 9/7а, 11/1, 11/2, 11/3, 11/5, 11/6, 11/7, 13/1, 13/2, 13/4, 13/5, 13/9, 14, 16, 17/1, 17/2, 22, 24, 26/1, 26/2, 26/3, 26/4, 26/5, 26/6, 26/7, 26/8, 28/1, 28/2, 28/3, 28/4, 28/5, 28/7, 28/8, 32/1, 32/2, 34/1, 34/2, 34/3, 36/1, 36/2, 38/1, 38/2.
Избирательный участок № 177
Центр изберательного участка: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школы № 2" поселок Майкаин, улица Пионерская, 21;
граница избирательного участка: улицы: Алия Молдагулова 51, 52, 54, 56, 59, 60, 61, 67/1, 67/2, 67/3, 69/1, 69/2, 69/3, 69/4, 70, 71/1, 71/2, 71/3, 71/4,72/1, 72/2, 94, 96/1, 102.

40 жылдық Қазақстан 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
60 жылдық Қазақстан 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
Гагарин 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Естай 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8.
Мұхтар Әуезов 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
Астана 58,59,60,62, 63,64,66, 65, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122.
Әубакір Қабылбеков 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а/1, 10а/2, 10б/1, 10б/2, 10в/1,10в/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43.
Василий Христенко: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а/1, 9а/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19/1, 19/2, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 26, 28, 29/1, 29/2, 30, 32, 34, 36 көшелері.
№ 178 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ұшқұлын ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Ұшқұлын ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ұшқұлын 1, 2, 3, 4, 5,10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2 көшелері.
№ 179 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Баянаул ауданы білім бөлімінің Сұлужон жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сұлужон ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Шөптікөл ауылдық округі, Сұлужон ауылының аумағы.
№ 180 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "ЦЭС ауылдық клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, Шөптікөл ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Шөптікөл ауылдық округі Майкөбе, Шөптікөл ауылдарының аумағы.
№ 181 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Торайғыр ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, Торайғыр ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Торайғыр ауылдық округі Торайғыр ауылының аумағы.
№ 182 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шағын орталығының ғимараты, Қызылшілік ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Торайғыр ауылдық округі Қызылшілік ауылының аумағы.
№ 183 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Ақсаң ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын ғимараты, Ақсан ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсан ауылдық округі Ақсаң ауылының аумағында.
№ 184 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қаражар ауылдық клубының ғимараты, Қаражар ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсан ауылдық округі Қаражар ауылының аумағында.
№ 185 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Жалғызқайың ауылдық клубының ғимараты, Жалғызқайың ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ақсан ауылдық округі Жалғызқайың ауылының аумағында.
№ 186 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Лекер ауылдық клубы, Лекер ауылы;

40 лет Казахстана 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12.
60 лет Казахстана 1, 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1,5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
Гагарина 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Естая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8.
Мұхтар Әуезов 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
Астана 58, 59, 60, 62, 63, 64, 66, 65, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 77, 78, 79, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122.
Аубакир Кабылбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 10а/1, 10а/2, 10б/1, 10б/2, 10в/1,10в/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 39, 41, 43.
Василий Христенко: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7, 8, 9, 9а/1, 9а/2, 10/1, 10/2, 12, 12/1, 12/2, 14, 15, 16, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 18/1, 19/1, 19/2, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 26, 28, 29/1, 29/2, 30, 32, 34, 36.
Избирательный участок № 178
Центр изберательного участка: здание сельского дома культуры, село Ушкулун;
граница избирательного участка: улицы: Ушкулын 1, 2, 3, 4, 5,10, 11, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2.
Избирательный участок № 179
Центр избирательного участка: село Сулужон, здание коммунального государственного учреждения "Сулужонская средная общеобразовательная школа, отдела образования Баянаульского района";
границы избирательного участка: территория села Сулужон, Шоптыкольского сельского округа.
Избирательный участок № 180
Центр изберательного участка: избирательного участка: село Шоптыколь, здание коммунального государственного казенного предприятия "ЦЭСовский сельский клуб";
границы избирательного участка: территории сел Шоптыколь, Майкөбе Шоптыкольского сельского округа.
Избирательный участок № 181
Центр избирательного участка: село Торайгыр, здание коммунального государственного казенного предприятия "Торайгырский сельский Дом культуры";
границы избирательного участка: территория села Торайгыр Торайгыровского сельского округа.
Избирательный участок № 182
Центр избирательного участка: село Кызылшилик, здание Мини Центра;
границы избирательного участка: территория села Кызылшилик Торайгыровского сельского округа.
Избирательный участок № 183
Центр избирательного участка: село Аксан, здание коммунального государственного казенного предприятия "Аксанский сельский дом культура";
границы избирательного участка: территория села: Аксан Аксанского сельского округа.
Избирательный участок № 184
Центр избирательного участка: село Каражар, здание Каражарского сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Каражар Аксанского сельского округа.
Избирательный участок № 185
Центр избирательного участка: село Жалгызкаин, здание Жалгызкаинского сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Жалгызкаин Аксанского сельского округа.
Избирательный участок № 186
Центр изберательного участка: Лекерский сельский клуб, село Лекер;

сайлау учаскесінің шекарасы: Ж. М. Байжанов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 20/3.
М. Ж. Көпеев 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2.
Лекер қажы 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2 көшелері.
№ 187 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Бірлік ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны, Бірлік ауылы, Абай көшесі 1;
сайлау учаскесінің шекарасы: Абай 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/2, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2.
Бөгембай 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2.
Бұхар жырау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1,31/2,32/1,32/2,33/1,33/2,34/1,34/2,35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Көпеев 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21.
Сәтбаев 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Торайғыров 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2 көшелері.
№ 188 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақмектеп бастауыш мектебі, Ақмектеп ауылы, Жаяу Мұса 7/1;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жаяу Мұса 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16 көшелері.
№ 189 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын, Жаңатілек ауылы, Бақыт Хайдаров көшесі 3;
сайлау учаскесінің шекарасы: Бақыт Хайдаров 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 23.
Бұхар-Жырау 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16.
Карамат Жанабеков 2/1, 2/2,3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 18а, 20, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2.

граница избирательного участка: улицы: Ж. М. Байжанова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 18/1, 18/2, 20/1, 20/2, 20/3.
М. Ж. Копеева 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 9, 11/1, 11/2, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2.
Лекер кажы 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 14/1, 14/2.
Избирательный участок № 187
Центр изберательного участка: "Бирликский сельский дом культура" государственное казенное коммунальное предприятие, село Бирлик, улица Абая 1;
граница избирательного участка: улицы: Абая 1, 2,3,4,5,6,7,8,9,10,11/1,11/2,12/1,12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20, 21/2, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2.
Богенбая 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2.
Бухар жырау 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35/1, 35/2, 36, 37/1, 37/2, 38/1, 38/2, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Копеева 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21.
Сатпаева 1/1, 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40.
Торайгырова 1/1, 1/2, 2/1 ,2/2, 3,4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2,7/1 , 7/2 ,8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2.
Избирательный участок № 188
Центр изберательного участка: Акмектепская начальная школа, село Акмектеп, улица Жаяу Мусы 7/1;
граница избирательного участка: улицы: Жаяу Мусы 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1, 13/2, 14, 15/1, 15/2, 16.
Избирательный участок № 189
Центр изберательного участка: государственное казенное коммунальное предприятие "Сельский Дом культуры", село Жанатлек, улица Б.Хайдарова 3;
граница избирательного участка: улицы: Бахыт Хайдарова 4, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19, 20, 21, 23.
Бухар-Жырау 2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16.
Карамат Жанабекова2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11/1, 11/2, 12, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17/1, 17/2, 18, 18а, 20, 22/1, 22/2, 24, 26/1, 26/2, 28, 30/1, 30/2, 32, 34/1, 34/2.

Қаныш Сатпаев1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 28, 30.
Шәмен ата 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Жаяу-Мұса1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20.
Айман Алданов1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Акажан Тұмарбеков1,2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24.
Башерден Бейсенов1, 2, 3,4,5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 көшелері.
№ 190 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мұрынтал бастауыш мектебі, Мұрынтал ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Тәйгелтір би 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12.
Шон би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 көшелері.
№ 191 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: ауылдық мәдениет үйінің ғимараты, Мәшһүр Жүсіп ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Жанажол ауылдық округі Мәшһүр Жүсіп, Бүркітті, Қарашоқы ауылдарының аумағында.
№ 192 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Мәдениет үйінің ғимараты, Қаратомар ауылы,
Қ. Сатбаев көшесі 3;
сайлау учаскесінің шекарасы: Абай 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9, 11/1, 11/2, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23.
Академик Қаныш Сәтбаев 1, 2, 3, 4, 5,6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2.
Зейін Шашкин 1/1, 1/2, 2/1, 2/2,3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 9/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, көшелері.
№ 193 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ауыл кітапханасының ғимараты, Белағаш ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қаратомар ауылдық округі Белағаш ауылының аумағында.
№ 194 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Ж. Аймауытов ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын, Ж. Аймауытов ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: М. Ж. Көпеев 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2.

Каныш Сатпаева 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21, 22/1, 22/2, 23, 24, 26, 28, 30.
Шәмен ата 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 10/3, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29.
Жаяу-Муса 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19/1, 19/2, 20.
Айман Алданова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56.
Акажан Тумарбекова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24.
Башерден Бейсенова 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
Избирательный участок № 190
Центр изберательного участка: Мурынтальская начальная школа, село Мурынтал;
граница избирательного участка: улицы: Тәйгелтір би 1,2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12.
Шон би 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 191
Центр избирательного участка: село Мәшһүр Жүсіп, здание сельского дома культуры;
границы избирательного участка: территории сел: Мәшһүр Жүсіп, Буркутты, Карашокы Жанажольского сельского округа.
Избирательный участок № 192
Центр избирательного участка: село Каратомар, улица К. Сатбаева 3, здание дома культуры;
граница избирательного участка: улицы: Абая 2/1, 2/2, 3/1,3/2, 4/1, 4/2, 5, 6, 7/1,7/2, 8/1, 8/2, 9, 11/1,11/2, 13, 15, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23
Академик Каныш. Сәтбаев 1,2,3, 4, 5,6/1, 6/2, 7,8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 19,20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2,24/1, 24/2
Зейин Шашкина 1/1, 1/2, 2/1, 2/2,3, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9,10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2,17, 18,19, 20, 21/1, 21/2, 23, 25/1, 25/2, 27/1, 27/2, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 9/1, 39/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2.
Избирательный участок № 193
Центр избирательного участка: село Белагаш, здание сельской библиотеки;
границы избирательного участка: территория села Белагаш Каратомарского сельского округа.
Избирательный участок № 194
Центр изберательного участка: Государственное казенное коммунальное предприятие "Сельский Дом культуры Ж. Аймауытова", село Ж. Аймауытова;
граница избирательного участка: улицы: М.Ж.Копеева 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/2, 11/2, 13, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16, 17, 18/1, 18/2, 19, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23, 24/1, 24/2.

Ақсары Шотана 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25.
Қадыр Тайшықов 1, 2, 2/1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2.
Қ. Сәтбаев 6/1, 6/2, 11, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27.
З. Шашкин 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 12, 14, 16.
Қадыршат Шүленбаев 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
Шоқан Уалиханов 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2.
Үйтас ауылы: Ж.Аймауытов 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 көшелері.
№ 195 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақши бастауыш мектеп, Ақши ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Қ. Баженеев 1, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. 16, 17, 19 көшелері.
№ 196 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Құндыкөл ауылының мәдениет үйінің ғимараты, Құндыкөль ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Құндыкөл ауылдық округі Құндыкөл ауылының аумағында.
№ 197 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Егіндібұлақ ауылдық клубының ғимараты, Егіндібұлақ ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Құндыкөл ауылдық округі Егіндібұлақ ауылының аумағында.
№ 198 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Біржанкөл ауылдық кітапханасының ғимараты, Біржанкөл ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Құндыкөл ауылдық округі Біржанкөл ауылының аумағында.
№ 199 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Күркелі ауылдық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын, Жұмат Шанин ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Күркелі ауылдық округі Жұмат Шанин ауылының аумағында.
№ 200 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Шоманкөл бастауыш мектебі, Шоманкөл ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Күркелі ауылдық округі Шоманкөл ауылының аумағында.
№ 201 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Қойтас ауылдық кітапханасы, Қойтас ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Күркелі ауылдық округі Қойтас ауылының аумағында.
№ 203 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Бірінші май бастауыш мектебі, Жарылғап ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Күркелі ауылдық округі Жарылғап ауылының аумағында.
№ 204 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Қараащы ауылдық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты,       Қаныш Сәтбаев ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Сәтбаев ауылдық округі Қаныш Сәтбаев ауылының аумағында.
№ 205 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Тендік ауылдық клубы, Мұса Шорман ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Сәтбаев ауылдық округі Мұса Шорман ауылының аумағында.
№ 206 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Көкдомбақ ауылдық клубының ғимараты, Көкдомбақ ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Сәтбаев ауылдық округі Көкдомбақ ауылының аумағында.
№ 207 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Ұзынбұлақ ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорынының ғимараты, Ұзынбұлақ ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ұзынбұлақ ауылдық округі Ұзынбұлақ ауылының аумағында.
№ 208 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Ақши ауылдық клубының ғимараты, Ақши ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Ұзынбұлақ ауылдық округі Ақши ауылының аумағында.
№ 209 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Александровка ауылдық кітапханасының ғимараты, Александровка ауылы;
сайлау учаскесінің шекарасы: Торайғыр ауылдық округі Александровка ауылының аумағында.
№ 210 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Майқайың балалар өнер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Майқаин кенті, Ленин көшесі, 52г;

Аксары Шотана 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 17, 19, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25.
Кадыр Тайшыкова 1, 2, 2/1, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17/1, 17/2, 18, 19/1, 19/2.
К. Сатпаева 6/1, 6/2, 11, 13, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21, 23, 25, 27.
З. Шашкина 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 10, 12, 14, 16.
Кадыршат Шуленбаева 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2.
Чокан Валиханова 1, 2, 3/1, 3/2, 4, 6/1, 6/2, 8, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2.
село Үйтас улицы: Ж.Аймаутова 1, 2, 3, 4, 5,6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 195
Центр изберательного участка: Акшийская начальная школ, село Акши;
граница избирательного участка: улицы: К. Баженеева 1, 2/1, 2/2, 2/3, 3, 4, 5, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15. 16, 17, 19.
Избирательный участок № 196
Центр избирательного участка: село Кундыколь, здание Дома культуры села Кундыколь;
границы избирательного участка: территория села Кундыколь Кундыкольского сельского округа.
Избирательный участок № 197
Центр избирательного участка: село Егиндыбулак, здание Егиндыбулакского сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села: Егиндыбулак Кундыкольского сельского округа.
Избирательный участок № 198
Центр избирательного участка: село Биржанколь, здание библиотеки села Биржанколь;
границы избирательного участка: территория села Биржанколь Кундыкольского сельского округа.
Избирательный участок № 199
Центр изберательного участка: Государственное казенное коммунальное предприятие "Куркелинский сельский Дом культуры", село Жұмат Шанин;
границы изберательного участка: территория села Жұмат Шанин Куркелинского сельского округа.
Избирательный участок № 200
Центр изберательного участка: Шоманкольская начальная школа, село Шоманколь;
Границы изберательного участка: территория села Шоманколь Куркелинского сельского округа.
Избирательный участок № 201
Центр изберательного участка: Койтаская сельская библиотека, село Койтас;
Границы изберательного участка: территория села Койтас Куркелинского сельского округа.
Избирательный участок № 203
Центр избирательного участка: Первомайская начальная школа, село Жарылгап;
границаы изберательного участка: территория села Жарылгап Куркелинского сельского округа.
Избирательный участок № 204
Центр избирательного участка: село Қаныш Сәтбаев, здание государственного казенного коммунального предприятия "Каращинский сельский Дом культуры";
границы избирательного участка: территория села Қаныш Сәтбаев Сатпаевского сельского округа.
Избирательный участок № 205
Центр избирательного участка: село Мұса Шорман, здание Тендыкского сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Мұса Шорман Сатпаевского сельского округа.
Избирательный участок № 206
Центр избирательного участка: село Кокдомбак, здание Кокдомбакского сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села Кокдомбак Сатпаевского сельского округа.
Избирательный участок № 207
Центр избирательного участка: село Узунбулак, здание государственного казенного коммунального предприятия "Узунбулакский сельский Дом культуры";
границы избирательного участка: территория села Узунбулак Узунбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 208
Центр избирательного участка: село Акши, здание Акшийского сельского клуба;
границы избирательного участка: территория села: Акши Узунбулакского сельского округа.
Избирательный участок № 209
Центр избирательного участка: село Александровка, здание Александровской сельской библиотеки;
границы избирательного участка: территория села Александровка Торайгырского сельского округа.
Избирательный участок № 210
Центр изберательного участка: Здание коммунального государственного учреждения "Майкаинская детская школа искусств", поселок Майкаин, улица Ленина, 52г;

Cайлау учаскесінің шекарасы: Абай: 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25.
Гоголь: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1,23/2, 24, 25/1,25/2, 26/1, 26/2, 27/1,27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 33, 34, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2.
Бәйтерек: 1, 2, 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 34/1, 34/3, 34/4, 35/2, 35/4, 36/1, 36/2, 36/3, 37/2, 38/1, 38/4, 38/5, 38/8, 39/1, 39/3, 39/8, 39/9.
Шәкен Айманов: 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Василий Христенко: 25, 27.
Бауыржан Момышұлы: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1,10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2.
Торайғыр: 1, 1а, 2а, 2/1, 2/2, 2а/2, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5/1, 5/2, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1 ,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55, 57.
Жаяу Мұса: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17,19 көшелері.
№ 211 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "№ 1 жалпы орта білім беру мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Майқаин кенті, Жамбыл көшесі, 74а;
сайлау учаскесінің шекарасы: Бақыт Хайдаров: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/2, 12/1, 12/2.
Геолог: 1/1, 1/2, 13/1, 13/2.
Жамбыл: 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 37а/1, 37а/2, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ,60, 64, 68, 70, 76, 78, 80, 84, 86/1, 86/2, 86/3, 88/1, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 92/1, 92/2, 94/1, 96.
Астана: 39, 41, 43/1, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 45, 45а, 48/2, 48/3, 48/4, 51, 53, 57.
Лермонтов: 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 9,10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32/1,32/2, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2.
М. Горький: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24а/1, 24а/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32.
Қаныш Сәтбаев: 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2.

граница избирательного участка: улицы: Абая 1, 2, 3 ,4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25.
Гоголя 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 18/2, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26/1, 26/2, 27/1, 27/2, 28/1, 28/2, 29, 30/1, 30/2, 31, 33, 34, 34/1, 34/2, 36/1, 36/2, 37/1, 37/2.
Бәйтерек 1, 2, 3 , 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 33/3, 33/4, 34/1, 34/3, 34/4, 35/2, 35/4, 36/1, 36/2, 36/3, 37/2, 38/1, 38/4, 38/5, 38/8, 39/1, 39/3, 39/8, 39/9.
Шәкен Айманов 1, 2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2.
Василий Христенко 25, 27.
Бауыржан Момышұлы 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 4/3, 4/4, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1,10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2.
Торайгырова: 1, 1а, 2а, 2/1, 2/2, 2а/2, 3/1, 3/2, 4, 4а, 5/1, 5/2, 5/4, 6/1, 6/2, 7/1 ,7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2, 25/1, 25/2, 26, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1, 42/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 48/1, 48/2, 49/1, 49/2, 50/1, 50/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2, 55, 57.
Жаяу Мұса: 1, 3, 5, 7, 9, 13, 15, 17, 19.
Избирательный участок № 211
Центр изберательного участка: Здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1", поселок Майкаин, улица Джамбула 74а,
граница избирательного участка: улицы: Бакыт Хайдаров 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11/2, 12/1, 12/2.
Геолог: 1/1, 1/2, 13/1, 13/2.
Джамбула 8, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 36, 37, 37а/1, 37а/2, 38, 39, 40, 41/1, 41/2, 42, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ,60, 64, 68, 70, 76, 78, 80, 84, 86/1, 86/2, 86/3, 88/1, 88/2, 88/3, 90/1, 90/2, 90/3, 92/1, 92/2, 94/1, 96.
Астана 39, 41, 43/1, 43/5, 43/6, 43/7, 43/8, 45, 45а, 48/2, 48/3, 48/4, 51, 53, 57.
Лермонтова: 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 9,10, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 30, 31, 32/1,32/2, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2.
М. Горький 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 14, 16, 18, 20, 22, 24а/1, 24а/2, 28/1, 28/2, 30/1, 30/2, 32.
Қаныш Сәтбаев 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 15/3, 17/1, 17/2, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 28/1, 28/2, 29/1, 29/2, 30/1, 30/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2.

Мәншүк Мәметова:1/1, 1/2, 5, 7 , 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 29/2, 29/3, 31, 33/1, 33/2.
Пушкин: 1, 3, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/1, 64/2, 66, 68 көшелері.

Маншук Маметова: 1/1, 1/2, 5, 7 , 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 27, 29/2, 29/3, 31, 33/1, 33/2.
Пушкина 1, 3, 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64/1, 64/2, 66, 68.