Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 267-5/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 319-5/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қазанда № 4760 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4265 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 3 жарияланған) № 267-5/32 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2911794" сандары "2892161" сандарымен ауыстырылсын;
"546914" сандары "530633" сандарымен ауыстырылсын;
"5985" сандары "2633" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2918239" сандары "2898606" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"32817" сандары "35790" сандарымен ауыстырылсын;
"41622" сандары "44595" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-39262" сандары "-42235" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "39262" сандары "42235" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Балтабаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XL (кезекті) сессиясы

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 23 сентября 2015 года № 319-5/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 октября 2015 года № 4760
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2015 года за № 4265, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 24 января 2015 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2911794" заменить цифрами "2892161";
цифры "546914" заменить цифрами "530633";
цифры "5985" заменить цифрами "2633";
в подпункте 2) цифры "2918239" заменить цифрами "2898606";
в подпункте 3) цифры "32817" заменить цифрами "35790";
цифры "41622" заменить цифрами "44595";
в подпункте 5) цифры "-39262" заменить цифрами "-42235";
в подпункте 6) цифры "39262" заменить цифрами "42235";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Балтабаев
Секретарь районного маслихата В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата