Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы "Железин ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 150/6 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 08 қазандағы № 327/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 4791 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 1-16/22 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 19.01.2016 № 1-16/22 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Железинского района от 3 июня 2015 года № 150/6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Железинском районе"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 08 октября 2015 года № 327/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2015 года № 4791. Утратило силу в связи с окончанием срока действия (письмо акимата Железинского района Павлодарской области от 19 января 2016 года № 1-16/22)
Сноска. Утратило силу в связи с окончанием срока действия (письмо акимата Железинского района Павлодарской области от 19.01.2016 № 1-16/22).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Железин ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 маусымдағы "Железин ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 150/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде № 4547 болып тіркелген, 2015 жылғы 4 шілдедегі "Туған өлке - Родные просторы" аудандық газетінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.енгізіледі.
Аудан әкімі К. Абушахманов
Павлодар облысы
Железин ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "08" қазандағы
№ 327/10 қаулысына
қосымша
Железин ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан
басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Железин ауданы әкімдігі, Железин ауданы Железин селолық округі әкімі аппаратының "Балапан сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

Внести в постановление акимата Железинского района от 3 июня 2015 года № 150/6 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Железинском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4547, опубликованное 4 июля 2015 года в районной газете "Туған өлке - Родные просторы") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абушахманов
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области от "08"
октября 2015 года № 327/10
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год в Железинском районе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее, тенге
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад Балапан" аппарата акима Железинского сельского округа Железинского района, акимата Железинского района