Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне өзгерістерді енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қарашадағы № 227-41-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 4834 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 111-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6- бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"3 330 589" сандары "3 321 922" сандарымен ауыстырылсын;
"382 993" сандары "387 293" сандарымен ауыстырылсын;
"5 689" сандары "1 389" сандарымен ауыстырылсын;
"2 931 119" сандары "2 922 452" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 339 189" сандары "3 330 522" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 ноября 2015 года № 227-41-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 декабря 2015 года № 4834
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4264, опубликовано 24 января 2015 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 330 589" заменить цифрами "3 321 922";
цифры "382 993" заменить цифрами "387 293";
цифры "5 689" заменить цифрами "1 389";
цифры "2 931 119" заменить цифрами "2 922 452";
в подпункте 2) цифры "3 339 189" заменить цифрами "3 330 522";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.