Качир ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Качир аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 23/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 ақпанда № 4309 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир ауданы әкімі аппарат басшысының 2016 жылғы 05 қаңтардағы N 30/1-1713 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Качир ауданы әкімі аппарат басшысының 05.01.2016 N 30/1-1713 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында Качир ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылар еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Осы қаулының орындалауын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Шұғаев
Качир ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "30" қаңтардағы
№ 23/1 қаулысына
1-қосымша
2015 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi
№ р/с
Ұйымдар тiзбесi
Қоғамдық жұмыстар түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақы төлем мөлшерi,қаржыландыру көзi
1
2
3
4
5
1.
"Байқоныс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру
1) Ағаштар/бұталарды отырғызу – 350 дана;
2) ағаштарды ақтау – 150 дана;
3) гүлзарларды орнату – 85 шаршы метр;
4) ескерткіштер, обелискілерді және маңайдағы аумақты абаттандыру – 800 шаршы метр; 5) балалар алаңдарын жинастыру және абаттандыру – 1925 шаршы метр;
6) елді мекендер аумағын жинастыру мөлшері – 200 гектар; күніне 8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн
Ең төменгі еңбекақы мөлшерi, аудандық бюджет
2.
"Береговой ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру

Об организации общественных работ в Качирском районе на 2015 год
Постановление акимата Качирского района Павлодарской области от 30 января 2015 года № 23/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 февраля 2015 года № 4309. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 05 января 2016 года N 30/1-1713)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Качирского района Павлодарской области от 05.01.2016 N 30/1-1713).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Качирского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, на 2015 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год согласно приложению 2.
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Шугаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Качирского района
от "30" января 2015 года № 23/1
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты
труда участников и источники их финансирования на 2015 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Байконысского сельского округа"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Посадка деревьев/кустарников – 350 штук;
2) побелка деревьев – 150 штук;
3) устройство цветников – 85 квадратных метров;
4) благоустройство памятников, обелисков и прилегающих территорий – 800 квадратных метров;
5) уборка и благоустройство детских площадок – 1925 квадратных метров;
6) уборка территорий окраин населенных пунктов – 200 гектар;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима Берегового сельского округа"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов

1) Ағаштарды/бұталарды отырғызу – 1221 дана;
2) ағаштарды ақтау – 1536 дана; 3) гүлзарларды орнату – 100 шаршы метр;
4) ескерткіштер, обелискілерді және маңайдағы аумақты абаттандыру – 3702 шаршы метр; 5) балалар алаңдарын жинастыру және абаттандыру – 4400 шаршы метр;
6) спорт алаңдарын жинастыру және абаттандыру – 7000 шаршы метр;
7) елді мекендер аумағын жинастыру мөлшері – 210 гектар; күніне 8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн
Ең төменгі еңбекақы мөлшерi, аудандық бюджет
3.
"Бобровка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру
1) Ағаштарды/бұталарды отырғызу – 140 дана;
2) ағаштарды ақтау – 120 дана;
3) гүлзарларды орнату – 200 шаршы метр;
4) ескерткіштер, обелискілерді және маңайдағы аумақты абаттандыру – 200 шаршы метр; 5) елді мекендер аумағын жинастыру – 95 гектар;
күніне 8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн
Ең төменгі еңбекақы мөлшерi, аудандық бюджет
4.
"Верненка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру
1) Ағаштарды/бұталарды отырғызу – 100 дана;
2) ағаштарды ақтау – 200 дана;
3) гүлзарларды орнату – 300 шаршы метр;
4) ескерткіштер, обелискілерді және маңайдағы аумақты абаттандыру – 400 шаршы метр;
5) балалар алаңдарын жинастыру және абаттандыру – 110 шаршы метр;
6) елді мекендер аумағын жинастыру – 242 гектар;
күніне 8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн
Ең төменгі еңбекақы мөлшерi, аудандық бюджет
5.
"Воскресенка ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру
1) Ағаштар/бұталарды отырғызу – 650 дана;
2) ағаштарды ақтау – 1000 дана;
3) гүлзарларды орнату – 884 шаршы метр;
4) ескерткіштер, обелискілерді және маңайдағы аумақты абаттандыру – 60000 шаршы метр;
5) балалар алаңдарын жинастыру және абаттандыру – 200 шаршы метр;
6) спорт аладарын жинастыру және абаттандыру – 400 шаршы метр;
7) елді мекендер аумағын жинастыру – 55 гектар;
күніне 8 сағаттық жұмыс күні, аптасына 5 күн
Ең төменгі еңбекақы мөлшерi, аудандық бюджет
6.
"Жаңақұрылыс ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру
1) Ағаштар/бұталарды отырғызу – 290 дана;
2) ағаштарды ақтау – 200 дана;
3) гүлзарларды орнату – 10 шаршы метр;
4) ескерткіштер, обелискілерді және маңайдағы аумақты абаттандыру – 900 шаршы метр; 5) елді мекендер аумағын жинастыру – 95 гектар;

1) Посадка деревьев/кустарников – 1221 штук;
2) побелка деревьев – 1536 штук;
3) устройство цветников – 100 квадратных метров;
4) благоустройство памятников, обелисков и прилегающих территорий – 3702 квадратных метров;
5) уборка и благоустройство детских площадок – 4400 квадратных метров;
6) уборка и благоустройство спортивных площадок – 7000 квадратных метров;
7) уборка территорий окраин населенных пунктов – 210 гектар;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Бобровского сельского округа"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Посадка деревьев/кустарников – 140 штук;
2) побелка деревьев – 120 штук;
3) устройство цветников – 200 квадратных метров;
4) благоустройство памятников, обелисков и прилегающих территорий – 200 квадратных метров;
5) уборка территорий окраин населенных пунктов – 95 гектар;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Верненского сельского округа"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Посадка деревьев/кустарников – 100 штук;
2) побелка деревьев – 200 штук;
3) устройство цветников – 300 квадратных метров;
4) благоустройство памятников, обелисков и прилегающих территорий – 400 квадратных метров;
5) уборка и благоустройство детских площадок – 110 квадратных метров;
6) уборка территорий окраин населенных пунктов – 242 гектар;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресенского сельского округа"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Посадка деревьев/кустарников – 650 штук;
2) побелка деревьев – 1000 штук;
3) устройство цветников – 884 квадратных метров;
4) благоустройство памятников, обелисков и прилегающих территорий – 60000 квадратных метров;
5) уборка и благоустройство детских площадок – 200 квадратных метров;
6) уборка и благоустройство спортивных площадок – 400 квадратных метров;
7) уборка территорий окраин населенных пунктов – 55 гектар;
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанакурлысского сельского округа"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Посадка деревьев/кустарников – 290 штук;
2) побелка деревьев – 200 штук;
3) устройство цветников – 10 квадратных метров;
4) благоустройство памятников, обелисков и прилегающих территорий – 900 квадратных метров;
5) уборка территорий окраин населенных пунктов – 95 гектар;