Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXХIХ сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 -2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 маусымдағы № 1/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 шілдеде № 4565 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 26 мамырдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XХХVІІ сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 372/42 шешіміне сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXХIХ сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4269 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 4, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Заря" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Заря" газетінің № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2945433" деген сандар "2947565" деген сандармен ауыстырылсын;
"2498145" деген сандар "2500277" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2953889" деген сандар "2956021" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы-бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Вильгельм
Аудандық мәслихаттың хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XLІV кезекті
сессиясы) 2015 жылғы
12 маусымдағы
№ 1/44 шешіміне
қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ кезекті
сессиясы) 2014 жылғы
25 желтоқсандағы
№ 3/39 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Качирского районного маслихата (XXXIX – сессия, V - созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 12 июня 2015 года № 1/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 июля 2015 года № 4565
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением областного маслихата от 26 мая 2015 года № 372/42 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXXVII - сессия, V - созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы" Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Качирского районного маслихата (XXXIX - сессия, V - созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4269, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 29 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 4, 22 января 2015 года в газете "Заря" № 3, 29 января 2015 года в газете "Заря" № 4) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2945433" заменить цифрами "2947565";
цифры "2498145" заменить цифрами "2500277";
в подпункте 2) цифры "2953889" заменить цифрами "2956021";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово–бюджетную комиссию районного маслихата.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Вильгельм
Секретарь районного маслихата С. Баяндинов
Приложение
к решению Качирского
районного маслихата
(XLІV - очередная сессия,
V - созыв) от 12 июня
2015 года № 1/44
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XXХIХ - очередная сессия,
V - созыв) от 25 декабря
2014 года № 3/39
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ на 2015 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Д О Х О Д Ы