Павлодар облысы Лебяжі ауданының елді мекендерінде жер телімдер үшін бағалау аймақтарының шекараларын және төлемақы базалық мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 4/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4665 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 20 қазандағы № 281/57 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 20.10.2020 № 281/57 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 11-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару" Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Лебяжі ауданының мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Павлодар облысы Лебяжі ауданының елді мекендерінде бағалау аймақтарының шекаралары осы шешімнің 1-10-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
Аққу ауылы және Лебяжі ауданының елді мекендер жерлерін бағалау аймақтарының шекарасын және түзету коэффицентін аймақтарға бөлу туралы 11 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық маслихаттың аграрлық сектор, эколгия, энергетика, көлік және байланыс мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
А. Шаймарданов
Аудандық мәслихат хатшысы
Қ. Әлтаев
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
1 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Аққу ауылының жеріне
бағалау аймақ шекарасының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
2 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Баймолдин ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
3 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Жамбыл ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
4 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызылағаш ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
5 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Қызыләскер ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
6 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Майқарағай ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
7 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Малыбай ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
8 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Шақа ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
9 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Шарбақты ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
10 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Ямышев ауылдық
округі елді мекендерінің жерлеріне бағалау
аймақтары шекараларының СҰЛБАСЫ
Лебяжі ауданыдық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 шілдедегі
№ 4/44 шешіміне
11 қосымша
Павлодар облысы Лебяжі ауданының елді
мекендерінде жер телімдер үшін төлемақы базалық
мөлшерлемелеріне түзету коэффициенттері
Аймақтар нөмері
Түзету коэфициенті
Кадастр кварталдарының тізбесі
Аққу ауылы
I
1.5

Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Лебяжинского района Павлодарской области
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 24 июля 2015 года № 4/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2015 года № 4665. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20 октября 2020 года № 281/57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Аққулы Павлодарской области от 20.10.2020 № 281/57 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить границы оценочных зон в населенных пунктах Лебяжинского района Павлодарской области согласно приложениям 1-10 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки села Акку и сельских населенных пунктов Лебяжинского района согласно приложению 11 к настоящему решению.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по аграрным вопросам, экологии, энергетики, транспорта и связи.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
А. Шаймарданов
Секретарь районного маслихата
К. Альтаев
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли села
Акку Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 2
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов
Баймульдинского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 3
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Жамбылского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 4
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Кызылагашского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 5
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Кызыласкерского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 6
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Майкарагайского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 7
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Малыбайского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 8
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Шакинского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 9
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Шарбактинского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 10
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Схема границ оценочных зон на земли населенных пунктов Ямышевского
сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области
Приложение № 11
к решению Лебяжинского
районного маслихата
(XLIV очередная сессия,
V созыва)
от 24 июля 2015 года № 4/44
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
в населенных пунктах Лебяжинского района Павлодарской области
Номер зоны
Поправочные коэффиценты
Перечень учетных кадастровых кварталов
с. Акку
I
1.5