2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 10/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда № 4876 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 80/13 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 18.04.2017 № 80/13 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Лебяжі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған Лебяжі ауданының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынандай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2822045 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 360541 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18965 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 580 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2441959 мың теңге;
2) шығыстар – 2823745 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2758 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15907 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13149 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар жөніндегі сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы – -4458 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 4458 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 31.03.2016 № 6/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 12.05.2016 № 12/4 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 27.07.2016 № 22/6 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 17.10.2016 № 31/8 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 15.12.2016 № 56/10 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 2016 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі 1712706 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2016 жылға ауданның жергілікті атқарушы орган резерві 9114 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Лебяжі аудандық мәслихатының 31.03.2016 № 6/2 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді); 17.10.2016 № 31/8 (01.01.2016 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

О бюджете Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы
Решение маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 24 декабря 2015 года № 10/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 декабря 2015 года № 4876. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18 апреля 2017 года № 80/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 18.04.2017 № 80/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, Лебяжинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Лебяжинского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 2822045 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 360541 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 18965 тысяч тенге;
поступление от продаж основного капитала - 580 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2441959 тысяч тенге;
2) затраты - 2823745 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 2758 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты - 15907 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 13149 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит бюджета - -4458 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 4458 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 31.03.2016 № 6/2 (вводится в действие с 01.01.2016); от 12.05.2016 № 12/4 (вводится в действие с 01.01.2016); от 27.07.2016 № 22/6 (вводится в действие с 01.01.2016); от 17.10.2016 № 31/8 (вводится в действие с 01.01.2016); от 15.12.2016 № 56/10 (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Учесть в бюджете района на 2016 год объемы субвенции, передаваемых из областного бюджета в бюджет района, в общей сумме - 1712706 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2016 год резерв местного исполнительного органа в сумме 9114 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Лебяжинского района Павлодарской области от 31.03.2016 № 6/2 (вводится в действие с 01.01.2016); от 17.10.2016 № 31/8 (вводится в действие с 01.01.2016).

4. 2016 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлу 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2016 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2016 жылға арналған әрбір ауылдық әкімдер аппаратының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай–ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлық ақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған тарифтік ставкалар белгіленсін.

4. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2016 год согласно приложению 4.
5. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2016 год согласно приложению 5.
6. Утвердить перечень бюджетных программ по аппаратам акимов сельских округов на 2016 год согласно приложению 6.
7. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

8. Осы шешімнің орындалуын бақылау мәслихаттың экономика және бюджеттік саясат, заңдылық пен адам құқығын қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Е. Сагадиев
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Әлтаев
Лебяжі аудандық мәслихатының
(V сайланған XLVIІІ
(кезекті) сессиясы)
2015 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 10/48 шешіміне
№ 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
(өзгерістермен)

8. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджетной политике, законности и защите прав человека.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Е. Сагадиев
Секретарь районного маслихата К. Альтаев
Приложение № 1
к решению Лебяжинского
районного маслихата (XLVIII
(очередная) сессия V созыва)
от 24 декабря 2015 года № 10/48
Районный бюджет на 2016 год
(с изменениями)

1674
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1674
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2866
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2866
2
Әлеуметтiк көмек
88117
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15173
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15173
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
72944
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12659
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4073
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42528
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
472
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
13212
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
28728
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
28728
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21353
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1308
054
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6067
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
83209
1
Тұрғын үй шаруашылығы
44900
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5646
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
5646
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19546
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2146
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
17400
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2942
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2942
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16766
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

1674
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1674
464
Отдел образования района (города областного значения)
2866
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2866
2
Социальная помощь
88117
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15173
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15173
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
72944
002
Программа занятости
12659
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4073
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42528
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
472
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
13212
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
28728
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
28728
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21353
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1308
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
6067
07
Жилищно – коммунальное хозяйство
83209
1
Жилищное хозяйство
44900
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5646
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5646
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19546
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2146
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
17400
464
Отдел образования района (города областного значения)
2942
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2942
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16766
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

22515
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11378
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
11137
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
23977
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10910
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
13067
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
119545
1
Ауыл шаруашылығы
71168
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14504
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
14504
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
300
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
300
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56364
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13377
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1090
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1350
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
40547
6
Жер қатынастары
10017
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10017
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10017
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
38360
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
38360
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
38360
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19430
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19430
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19430
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16630
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

22515
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
11378
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
11137
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
23977
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
10910
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
13067
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
119545
1
Сельское хозяйство
71168
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14504
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14504
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
300
010
Развитие объектов сельского хозяйства
300
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56364
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13377
006
Организация санитарного убоя больных животных
1090
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1350
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
40547
6
Земельные отношения
10017
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10017
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10017
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
38360
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
38360
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
38360
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19430
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19430
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19430
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16630
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов