Май ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 05 ақпандағы № 44/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 ақпанда № 4317 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы ""Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтарға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Май ауданында 2015 жылы қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. 2015 жылға ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2015 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Май ауданы әкімінің әлеуметтік сұрақтарына жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ысқақова
Май ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "5" ақпандағы
№ 44/2 қаулысына
1-қосымша
2015 жылға ұйымдардың тiзбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлерi,
көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерінің тiзбесi
р/с №
Ұйымдар тiзбесi
Қоғамдық жұмыстардың түрлерi
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбегіне төленетiн ақынын мөлшерi, қаржыландыру көзi
1.
"Көктүбек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 500 дана;
2) тал-шыбық отырғызу – 100 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 500 дана;
4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 4000 м2;
5) аумақты тазалау және көркейту – 40000 м2;
6) қоқысты жинау - 4920 м3;
7) ағаштарды көктемгi өңдеу – 100 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
2.
"Ақжар ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 190 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 200 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 1 дана - 50 м2;

Об организации и финансировании общественных работ в Майском районе на 2015 год
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 05 февраля 2015 года № 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 февраля 2015 года № 4317
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 ""О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Майском районе на 2015 год.
2. Утвердить перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2015 год согласно приложению 1.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2015 год согласно приложению 2.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Майского района курирующего социальные вопросы.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района Б. Искакова
Приложение 1
к постановлению акимата
Майского района от "5" февраля
2015 года № 44/2
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования на 2015 год
п/п №
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1.
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктубекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 500 штук;
2) разбивка саженцев -100 штук;
3) посадка цветов - 500 штук;
4) благоустройство памятников и обелисков- 4000 м2;
5) уборка и благоустройство территорий - 40000 м2;
6) сбор мусора - 4920 м3;
7) обработка деревьев - 100 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
2.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Акжар"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 190 штук;
2) посадка цветов - 200 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков: 1 штука - 50 м2;

4)аумақты тазалау және көркейту - 2600 м2;
5) қоқысты жинау - 850 м3;
6) ағаштарды көктемгi өңдеу - 100 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
3.
"Май селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту,аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 200 дана;
2) тал-шыбық отырғызу – 50 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 100 дана;
4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 2 дана - 3080 м2;
5) аумақты тазалау және көркейту – 2900 м2;
6) қоқысты жинау - 770 м2;
7) ағаштарды көктемгi өңдеу – 165 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
4.
"Қаратерек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 150 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 150 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 2 дана - 1000м3;
4) аумақты тазалау және көркейту - 2000 м2;
5) қоқысты жинау - 15000 м3;
6) ағаштарды көктемгi өңдеу - 150 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
5.
"Майтүбек ауылы әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу – 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 120 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 1 дана - 180 м2;
4) аумақты тазалау және көркейту - 20000 м2;
5) қоқысты жинау – 1470 м3;
6) ағаштарды көктемгi өңдеу - 200 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
6.
"Қазан селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу – 50 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту - 1000 м2;
4) аумақты тазалау және көркейту - 150 м2;
5) қоқысты жинау – 1600 м3;
6) ағаштарды көктемгi өңдеу - 25 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
7.
"Саты селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 40 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 1 дана - 5000 м2;
4) аумақты тазалау және көркейту - 2650 м2;
5) қоқысты жинау - 1600 м3;
6) ағаштарды көктемгi өңдеу - 50 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
8.
"Малайсары селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)

4) уборка и благоустройство территорий - 2600 м2;
5) сбор мусора - 850 м3;
6) обработка деревьев - 100 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
3.
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 200 штук;
2) посадка саженцев – 50 штук;
3) разбивка цветов - 100 штук;
4) благоустройство памятников и обелисков: 2 штуки- 3080 м2;
5) уборка и благоустройство территорий 2900 м2;
6) сбор мусора- 770 м2;
7) весенняя обработка деревьев - 165 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
4.
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 150 штук;
2) разбивка цветов - 150 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков: 2 штуки -1000 м3;
4) уборка и благоустройство территорий - 2000 м2;
5) сбор мусора - 15000 м3;
6) весенняя обработка деревьев - 150 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
5.
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майтубек"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев – 100 штук;
2) разбивка цветов - 120 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков - 180 м2;
4) уборка и благоустройство территорий - 20000 м2;
5) сбор мусора – 1470 м3;
6) весенняя обработка деревьев - 200 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
6.
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 100 штук;
2) разбивка цветов - 50 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков - 1000 м2;
4) уборка и благоустройство территорий - 150 м2;
5) сбор мусора - 1600 м3;
6) весенняя обработка деревьев - 25 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
7.
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатинского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 100 штук;
2) посадка цветов - 40 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков: 1 штука - 5000 м2;
4) уборка и благоустройство территорий - 2650 м2;
5) сбор мусора - 1600 м3;
6) обработка деревьев - 50 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
8.
Государственное учреждение "Аппарат акима Малайсаринского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)

1) ағаш отырғызу – 100 дана;
2) тал-шыбық отырғызу – 20 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 300 дана;
4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 1 дана - 200 м2;
5) аумақты тазалау және көркейту - 3000 м2;
6) қоқысты жинау - 2200 м3;
7) ағаштарды көктемгi өңдеу - 150 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
9.
"Кентүбек селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 500 дана;
2) тал-шыбық отырғызу - 400 дана;
3) гүлзарларды бөлшектеу - 160 дана;
4) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 1 дана - 450 м2;
5) аумақты тазалау және көркейту - 2100 м2;
6) қоқысты жинау - 1800 м3;
7) ағаштарды көктемгi өңдеу - 150 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
10.
"Баскөл селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 100 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 140 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 2 дана - 2200 м2;
4) аумақты тазалау және көркейту - 1500 м2;
5) қоқысты жинау - 1000 м3;
6) ағаштарды көктемгi өңдеу - 100 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
11.
"Ақшиман селолық округi әкiмiнiң аппараты" мемлекеттiк мекемесi
Аумақты экологиялық сауықтыру (көгалдандыру, тазарту, аумақты көркейту)
1) ағаш отырғызу - 140 дана;
2) гүлзарларды бөлшектеу - 80 дана;
3) ескерткiштер мен обелискiлердi көркейту: 1 дана - 20 м2;
4) қоқысты жинау - 1000 м3;
5) ағаштарды көктемгi өңдеу - 110 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
12.
"Май аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Құжаттармен жұмыс істеу
1) әскери шақырушылардың жеке істерін өндеуге көмек көрсету -300-500 дана;
2) мұрағаттың көшірмелері - 200 дана;
3)әліпби кітабімен жұмыс істеу үшін көмек көрсету -80 дана.
1 жұмада 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
ең төмен жалақының мөлшерi, аудандық бюджет.
13.
"Нұр Отан" Партиясы Қоғамдық Бірлестігінің Павлодар облысы Май аудандық филиалы
Құжаттармен жұмыс істеу

1) посадка деревьев – 100 штук;
2) посадка саженцев – 20 штук;
3) разбивка цветов - 300 штук;
4) благоустройство памятников и обелисков: 1 штука - 200 м2;
5)уборка и благоустройство территорий - 3000 м2;
6) сбор мусора - 2200 м3;
7) весенняя обработка деревьев - 150 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
9.
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 500 штук;
2) посадка саженцев -400 штук;
3) разбивка цветов - 160 штук;
4) благоустройство памятников и обелисков: 1 штука - 450 м2;
5) уборка и благоустройство территорий - 2100 м2;
6) сбор мусора - 1800 м3;
7) весенняя обработка деревьев - 150 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
10.
Государственное учреждение "Аппарат акима Баскольского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 100 штук;
2) разбивка цветов - 140 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков: 2 штуки -2200 м2;
4) уборка и благоустройство территорий - 1500 м2;
5) сбор мусора - 1000 м3;
6) весенняя обработка деревьев - 100 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
11.
Государственное учреждение "Аппарат акима Акшиманского сельского округа"
Экологическое оздоровление региона (озеленение, очистка, благоустройство)
1) посадка деревьев - 140 штук;
2) разбивка цветов – 80 штук;
3) благоустройство памятников и обелисков: 1 штука - 20 м2;
4) сбор мусора - 1000 м3;
5) обработка деревьев – 110 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
12.
Государственное учреждение "Отдел по делам обороны Майского района"
Работа с документами
1) оказание помощи в обработке личных дел призывников: -300-500 штук;
2)составление архивных папок - 200 штук;
3) оказание помощи в работе с алфавитной книгой-80 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
в размере минимальной заработной платы, районный бюджет.
13.
Майский районный филиал Павлодарской области Общественного Объединения "Партия "Нур Отан"
Работа с документами