Май аудандық мәслихатының (V сайланған XLIII (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы" № 1/43 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Май аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 1/48 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 мамырда № 4466 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Май аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Май аудандық мәслихатының (V сайланған ХLIII (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы “2015 - 2017 жылдарға арналған Май аудандық бюджет туралы” (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4267 тіркелген, аудандық “Шамшырақ” газетінің 2015 жылғы 17 қаңтарда № 3 жарияланған) № 1/43 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
“2173428” деген сандар “1965217” деген сандармен ауыстырылсын;
“1784118” деген сандар “1575907” деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында “2174820” деген сандар “1970884” деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында “-82272” деген сандар “-86547” деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында “82272” деген сандар “86547” деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы 5-1- тармақпен толықтырылсын:
“5-1. 2015 жылға арналған ауыл және ауылдық округтер бойынша жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің сомаларын үлестіру 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін”.
Көрсетілген шешімнің 1, 5–қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет жөніндегі комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Ш. Қожаханова
Аудандық мәслихатының хатшысы Ғ. Арынов
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XLVІII
(кезектен тыс) сессиясы)
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 1/48 шешіміне
1-қосымша
Май аудандық мәслихатының
(V сайланған XLIІІ
(кезекті) сессиясы)
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 1/43 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен және толықтырумен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений и дополнения в решение Майского районного маслихата (ХLIII (очередная) сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 "О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Майского района Павлодарской области от 28 апреля 2015 года № 1/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 мая 2015 года № 4466
В соответствии с пунктом 2, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Майский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Майского районного маслихата (XLIII (очередная) сессия,V созыв) от 24 декабря 2014 года № 1/43 “О Майском районном бюджете на 2015 - 2017 годы” (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 14 января 2015 года за № 4267, опубликованное в районной газете “Шамшырақ” от 17 января 2015 года № 3) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры “2173428” заменить цифрами “1965217”;
цифры “1784118” заменить цифрами “1575907”;
в подпункте 2) цифры “2174820” заменить цифрами “1970884”;
в подпункте 5) цифры “-82272” заменить цифрами “-86547”;
в подпункте 6) цифры “82272” заменить цифрами “86547”;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
“5-1. Утвердить распределение сумм трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год в разрезе сел и сельских округов согласно приложению 6”.
Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Ш. Кожаханова
Секретарь районного маслихата Г. Арынов
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(ХLVІII (внеочередная)
сессия, V созыв)
№ 1/48 от 28 апреля 2015 года
Приложение 1
к решению Майского
районного маслихата
(ХLIІІ (очередная)
сессия, V созыв)
№ 1/43 от 24 декабря 2014 года
Районный бюджет на 2015 год (с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

9167
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
305
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
5964
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11280
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
22938
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
108099
2
Әлеуметтiк көмек
95620
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8537
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
8537
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87083
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
23515
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7867
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3175
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
36214
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
571
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
632
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7262
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
4282
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
3565
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
12479
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12479
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11685
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
596
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
198
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79169
1
Тұрғын үй шаруашылығы
20282
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

9167
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
305
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5964
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11280
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
22938
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
108099
2
Социальная помощь
95620
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8537
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8537
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87083
002
Программа занятости
23515
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7867
005
Государственная адресная социальная помощь
3175
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
36214
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
571
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
632
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7262
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4282
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3565
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
12479
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12479
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
11685
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
596
021
Капитальные расходы государственного органа
198
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
79169
1
Жилищное хозяйство
20282
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)