Май ауданы Майтүбек ауылының көшелерінің атауларын қайта атау туралы
Павлодар облысы Май ауданы Майтүбек ауылы әкімінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 қаңтарда № 4901 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2–тармағына, "Қазақстан Республикасындағы әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14–бабы 4) тармақшасына сәйкес, Майтүбек ауылының тұрғындарының пікірін ескере отырып, 2015 жылғы 2 желтоқсандағы Павлодар облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде Майтүбек ауылының әкімі ШЕШТІ:
1. Май ауданы Майтүбек ауылының көшелерінің атаулары:
"Ленин" көшесі "Бауыржан Момышұлы" көшесі;
"Береговая" көшесі "Әлия Молдағұлова" көшесі;
"Комсомольская" көшесі "Мәншүк Мәметова" көшесі;
"Степная" көшесі "Серікбай Мүткенов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылауды өзіме қалдырамын.
Ауыл әкімі А. Темиргалинов

О переименовании улиц села Майтубек Майского района
Решение акима села Майтубек Майского района Павлодарской области от 28 декабря 2015 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 января 2016 года № 4901
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Майтубек и на основании заключения областной ономастической комиссии от 2 декабря 2015 года, аким села Майтубек РЕШИЛ:
1. Переименовать наименования улиц села Майтубек Майского района:
улица "Ленина" на улицу "Бауыржан Момышұлы";
улица "Береговая" на улицу "Алия Молдагулова";
улица "Комсомольская" на улицу "Маншук Маметова";
улица "Степная" на улицу "Серикбай Муткенов".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
Аким села А. Темиргалинов