Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 2 сәуірдегі № 44/348 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 сәуірде № 4437 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және 111-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4260 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Заман тынысы" аудандық газетінің № 3, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Нива" аудандық газетінің № 3 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"3 244 341" деген сандар "2 765 662" деген сандармен ауыстырылсын;
"551 207" деген сандар "542 817" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 807" деген сандар "42 768" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 681 053" деген сандар "2 176 803" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3 244 341" деген сандар "2 778 360" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "- 26 782" деген сандар "- 39 480" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "26 782" деген сандар "39 480" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Шайғазин
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының (5 сайланған
44 кезектен тыс сессиясының)
2015 жылғы 2 сәуірдегі
№ 44/348 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының (5 сайланған
41 кезекті сессиясының)
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 41/310 шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 2 апреля 2015 года № 44/348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 апреля 2015 года № 4437. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4260, опубликованное от 22 января 2015 года в районной газете "Заман тынысы" № 3, опубликованное от 22 января 2015 года в районной газете "Нива" № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 244 341" заменить цифрами "2 765 662";
цифры "551 207" заменить цифрами "542 817";
цифры "8 807" заменить цифрами "42 768";
цифры "2 681 053" заменить цифрами "2 176 803";
в подпункте 2) цифры "3 244 341" заменить цифрами "2 778 360";
в подпункте 5) цифры "- 26 782" заменить цифрами "- 39 480";
в подпункте 6) цифры "26 782" заменить цифрами "39 480";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии К. Шайгазин
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(44 внеочередная сессия,
5 созыв) от 2 апреля
2015 № 44/348
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(41 очередная сессия, 5 созыв)
от 26 декабря 2014 № 41/310
О районном бюджете на 2015 год
Категория
Сумма (тыс. тенге)
Класс Наименование
Подкласс
1
2
3
4
5
I. Доходы

1 455 483
003
Жалпы білім беру
1 435 121
006
Балаларға қосымша білім беру
20 362
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
57 567
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 567
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 479
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 077
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 387
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
11 928
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 249
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
132 203
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 461
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 461
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 461
2
Әлеуметтік көмек
100 971
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 099
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 099
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
84 872
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
13 271
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13 139
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
265
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 753
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
786
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 546
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
11 872
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4 240
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

1 455 483
003
Общеобразовательное обучение
1 435 121
006
Дополнительное образование для детей
20 362
9
Прочие услуги в области образования
57 567
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 567
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18 479
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 077
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 387
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
11 928
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 249
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
132 203
1
Социальное обеспечение
2 461
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 461
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 461
2
Социальная помощь
100 971
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 099
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 099
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
84 872
002
Программа занятости
13 271
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13 139
005
Государственная адресная социальная помощь
265
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 753
010
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
786
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 546
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 872
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4 240
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения