Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 тамыздағы № 50/383 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 тамызда № 4676 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4260 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"2 762 874" деген сандар "2 780 874" деген сандармен ауыстырылсын;
"542 817" деген сандар "546 455" деген сандармен ауыстырылсын;
"42 782" деген сандар "55 918" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 274" деген сандар "4 500" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 775 572" деген сандар "2 793 572" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағында "4 000" деген сандар "5 800" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6 -қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының (5 сайланған
50 кезекті сессиясының)

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 10 августа 2015 года № 50/383. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 августа 2015 года № 4676
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2015 года за № 4260, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 22 января 2015 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 762 874" заменить цифрами "2 780 874";
цифры "542 817" заменить цифрами "546 455";
цифры "42 782" заменить цифрами "55 918";
цифры "3 274" заменить цифрами "4 500";
в подпункте 2) цифры "2 775 572" заменить цифрами "2 793 572";
в пункте 2 цифры "4 000" заменить цифрами "5 800";
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(50 очередная сессия, 5 созыв)