Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 51/391 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 қазанда № 4741 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 3, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4260 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармағында:
1) тармақшасында:
"2 780 874" деген сандар "2 779 259" деген сандармен ауыстырылсын;
"546 455" деген сандар "544 840" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 793 572" деген сандар "2 791 957" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы А. Абдыманова
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының (5 сайланған
51 кезектен тыс сессиясының)
2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 51/391 шешіміне
қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15 сентября 2015 года № 51/391. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 октября 2015 года № 4741. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2015 года за № 4260, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 22 января 2015 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 780 874" заменить цифрами "2 779 259";
цифры "546 455" заменить цифрами "544 840";
в подпункте 2) цифры "2 793 572" заменить цифрами "2 791 957";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии А. Абдыманова
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(51 внеочередная сессия,
5 созыв) от 15 сентября
2015 года № 51/391
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата