Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қарашадағы № 52/394 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қарашада № 4790 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4260 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"2 779 259" деген сандар "2 778 435" деген сандармен ауыстырылсын;
"544 840" деген сандар "537 597" деген сандармен ауыстырылсын;
"55 918" деген сандар "62 583" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 500" деген сандар "5 067" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 174 001" деген сандар "2 173 188" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 791 957" деген сандар "2 791 133" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"26 782" деген сандар "29 230" деген сандармен ауыстырылсын;
"44 595" деген сандар "47 043" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "- 39 480" деген сандар "- 41 928" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "39 480" деген сандар "41 928" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағында "5 800" деген сандар "4 400" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 4 ноября 2015 года № 52/394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 ноября 2015 года № 4790
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2015 года за № 4260, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 22 января 2015 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 779 259" заменить цифрами "2 778 435";
цифры "544 840" заменить цифрами "537 597";
цифры "55 918" заменить цифрами "62 583";
цифры "4 500" заменить цифрами "5 067";
цифры "2 174 001" заменить цифрами "2 173 188";
в подпункте 2) цифры "2 791 957" заменить цифрами "2 791 133";
в подпункте 3):
цифры "26 782" заменить цифрами "29 230";
цифры "44 595" заменить цифрами "47 043";
в подпункте 5) цифры "- 39 480" заменить цифрами "- 41 928";
в подпункте 6) цифры "39 480" заменить цифрами "41 928";
в пункте 2 цифры "5 800" заменить цифрами "4 400";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.