Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 мамырдағы № 250/45 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 4478 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.06.2017 № 80/17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабының 2, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен аудандық мәслихатының (V сайланған ХLI сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Успен ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 219/41 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4259 болып тіркелген, 2015 жылдың 17, 24, 31 қаңтарында № 2, 3, 4 "Аймақ ажары", 2015 жылдың 17, 24, 31 қаңтарында № 2, 3, 4 "Огни села" газеттерінде жарияланды) мына өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 457 930" саны "2 295 924" санымен ауыстырылсын;
"259 607" саны "260 107" санымен ауыстырылсын;
"2 000" саны "3 000" санымен ауыстырылсын;
"2 196 073" саны "2 032 567" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 457 930" саны "2 308 357" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-21 783" саны "-34 216" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "21 783" саны "34 216" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомасының көлемі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін";
көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес 6 қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің жүзеге асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Д. Нәукенов
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2015 жылғы 8 мамырдағы
(V сайланған ХLV кезектен
тыс сессиясы)
№ 250/45 шешіміне
1-қосымша
Успен аудандық мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Успенского районного маслихата (XLI сессия V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 8 мая 2015 года № 250/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 мая 2015 года № 4478. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.06.2017 № 80/17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 2, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Успенского районного маслихата (XLI сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 219/41 "О бюджете Успенского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4259 от 13 января 2015 года, опубликовано от 17, 24, 31 января 2015 года в газетах "Аймақ ажары" № 2, 3, 4, от 17, 24, 31 января 2015 года "Огни села" № 2, 3, 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 457 930" заменить цифрами "2 295 924";
цифры "259 607" заменить цифрами "260 107";
цифры "2 000" заменить цифрами "3 000";
цифры "2 196 073" заменить цифрами "2 032 567";
в подпункте 2) цифры "2 457 930" заменить цифрами "2 308 357";
в подпункте 5) цифры "-21 783" заменить цифрами "-34 216";
в подпункте 6) цифры "21 783" заменить цифрами "34 216";
указанное решение дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Утвердить на 2015 год объем сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Д. Наукенов
Секретарь районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата
(XLV внеочередная сессия,
V созыв) от 08 мая
2015 года № 250/45
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
(XLI сессия, V созыв)