Павлодар облысы Успен ауданының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффиценттері мен аймақтарға бөлу сұлбасын бекіту туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № 260/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 тамызда № 4668 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2017 жылғы 31 шілдедегі № 84/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 31.07.2017 № 84/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Сылық кодексі) Кодексінің 387-бабына сәйкес Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Павлодар облысы Успен ауданының жерлеріне жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері мен аймақтарға бөлу сұлбасы автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Нәукенов
Аудандық
мәслихат хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
(V сайланған XLVII кезекті
сессиясы) № 260/47 шешіміне
1-қосымша
Салық салу мақсаттары үшін Павлодар облысы Успен ауданының жерлерін
аймаққа бөлу СҰЛБАСЫ
Успен аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 шілдедегі
(V сайланған XLVII кезекті
сессиясы) № 260/47 шешіміне
2-қосымша
Павлодар облысы Успен ауданының жерлеріне жер салығының базалық
ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақтың нөмірі
Есепке алу кадастр орамдарының тізбесі
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Жер салығының базалық ставкасын арттыру пайыздары
I

Об утверждении схемы зонирования земель и поправочных коэффициентов к базовым ставкам земельного налога на земли Успенского района Павлодарской области
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 24 июля 2015 года № 260/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 августа 2015 года № 4668. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 31 июля 2017 года № 84/18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 31.07.2017 № 84/18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
Утвердить схему зонирования и поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли Успенского района, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино, согласно приложения 1, 2.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Наукенов
Секретарь
районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата (XLVII
очередная сессия V созыв)
от 24 июля 2015 года № 260/47
СХЕМА
зонирования земель Успенского района Павлодарской области
для целей налогообложения
Приложение 2
к решению Успенского
районного маслихата (XLVII
очередная сессия V созыв)
от 24 июля 2015 года № 260/47
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога на земли
Успенского района Павлодарской области
номер зоны
Перечень учетных кадастровых кварталов
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
Проценты повышения базовой ставки земельного налога
I