Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы "Успен ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 124/5 қаулысына өзгерту енгізу туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 12 қазандағы № 230/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қазанда № 4775 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 2016 жылғы 11 қаңтардағы N 1-18/13 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен ауданы әкімі аппаратының 11.01.2016 N 1-18/13 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 62-бабының 6-тармағына, 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Успенского района от 26 мая 2015 года № 124/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Успенскому району"
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 12 октября 2015 года № 230/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2015 года № 4775. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 11 января 2016 года N 1-18/13)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Успенского района Павлодарской области от 11.01.2016 N 1-18/13).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6, пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Успен ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 мамырдағы "Успен ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 124/5 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4525 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымдағы "Аймақ ажары" газетінің № 25 нөмірінде жарияланған) келесі өзгерту енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Успенского района от 26 мая 2015 года № 124/5 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год по Успенскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликованное 27 июня 2015 года в газете "Огни села" № 25) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Успен ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов
Успен ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "12" қазандағы
№ 230/10 қаулысына
қосымша
Успен ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны, теңге
Жан басына шаққандағы бір айға қаржыландырудың мөлшері, теңге
Ата-аналардың бір айға төлемақы мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
Успен ауданы әкімдігі Равнополь ауылдық округ әкімі аппаратының "Айгөлек" бала бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Константинов ауылы
41
(жергілікті
бюджет)
(республикалық бюджет)

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Демеуов
Приложение
к постановлению акимата
Успенского района
от "12" октября 2015 года
№ 230/10
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год по Успенскому району
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организации дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов используемых на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Айгөлек" аппарата акима Равнопольского сельского округа, акимата Успенского района, село Константиновка
41
(местный
бюджет)
(республиканский бюджет)