2016 жылға арналған Успен ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 283/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда № 4909 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 88/5 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Успен аудандық әкімдігінің 24.05.2016 № 88/5 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру бойынша шаралар туралы" қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережесіне сәйкес, жұмыссыз азаматтар үшін коғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мақсатында, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстар өткізілетін Успен ауданы ұйымдарының тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен нақты шарттары, қатысушылардың еңбекақы мөлшері және 2016 жылға оларды қаржыландыру көздері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес анықталсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелерді жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудан әкімі Б. Демеуов
Успен ауданы
әкімдігінің 2015 жылғы
"31" желтоқсандағы
№ 283/12 қаулысына
1-қосымша
Қоғамдық жұмыстар өткізілетін Успен ауданы ұйымдарының
тізімі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен
нақты шарттары, қатысушылардың еңбекақы мөлшері
және 2016 жылға оларды қаржыландыру көздері
№ р/с
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты шарттары
Еңбекақы мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
1
Успен ауданының "Белоусов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 5000 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 20 текше метр;
3) гүлзарлар мен клумбалар жасау, арам шөптерін жұлу және суару - 180 шаршы метр;
4) талдар мен бұталар егу - 200 дана;
5) үш обелискті аббаттандыру - 250 шаршы метр.

Об организации общественных работ в Успенском районе на 2016 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 31 декабря 2015 года № 283/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2016 года № 4909. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24 мая 2016 года № 88/5 (вводится в действие со дня подписания)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Успенского района Павлодарской области от 24.05.2016 № 88/5 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях организации общественных работ для безработных граждан, акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций Успенского района, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района, курирующего социальные вопросы.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Демеуов
Приложение 1
к постановлению акимата
Успенского района от "31"
декабря 2015 года № 283/12
Перечень организаций Успенского района, в которых будут
проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, размеры оплаты труда
участников и источники их финансирования на 2016 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников и источник их финансирования
1
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Белоусовского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 5000 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 20 кубических метров;
3) разбивка цветников и клумб, прополка и полив - 180 квадратных метров;
4) посадка деревьев и кустарников - 200 штук;
5) благоустройство трех обелисков - 250 квадратных метров.

8-сағаттық жұмыс күні, 5- күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-351 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру – 120 тонна;
2) отын дайындау - 40 текше метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 500 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
2
Успен ауданының "Богатырь ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 4500 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 350 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 400 шаршы метр;
4) ағаштарға маусымдық өңдеу жасау - 250 дана;
5) гүлзарлармен клумбалар жасау, және суару - 190 шаршы метр;
6) обелиск маңындағы аймақты жинау - 480 шаршы метр;
7) ағаш егу - 50 дана.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
3
Успен ауданының "Коңырөзек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 700 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 1200 шаршы метр;
4) екі обелискті аббаттандыру - 82 шаршы метр;
5) екі обелиск маңын тазалау - 200 шаршы метр;
6) Қоңырөзек ауыл округінің Қоңырөзек, Дмитриев елді мекендерінің зират маңайын тазалау – 900 шаршы метр;
7) гүлзарлармен клумбалар жасау күтім жасау және суару - 500 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-320 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 80 тонна;
2) отын дайындау - 32текше метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 600 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
4
Успен ауданының "Ковалев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 22000 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 1200 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 3000 шаршы метр;

8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 351 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля- 120 тонн;
2) заготовка дров - 40 кубических метров;
3) благоустройство ограждений, уборка территории - 500 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Богатырь" Успенского района
Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 4500 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 350 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 400 квадратных метров;
4) сезонная обработка деревьев - 250 штук;
5) разбивка цветников и клумб, полив и уход - 190 квадратных метров;
6) уборка территории обелиска - 480 квадратных метров;
7) посадка деревьев - 50 штук.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Конырозекского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 700 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 1200 квадратных метров;
4) благоустройство двух обелисков - 82 квадратных метра;
5) уборка территории двух обелисков - 200 квадратных метров;
6) уборка территории вокруг кладбищ населенных пунктов Конырозек, Дмитриевка Конырозекского сельского округа – 900 квадратных метров;
7) разбивка цветников, полив и уход - 500 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 320 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 80 тонн;
2) заготовка дров - 32 кубических метра;
3) благоустройство ограждений, уборка территории – 600 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Ковалевского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 22000 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 1200 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 3000 квадратных метров;

4) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу - 100 дана;
5) ағаш егу - 100 дана;
6) гүлзарлар жасау, суару, арам шөптерін жұлу, күту - 250 шаршы метр.
7) қар тазалау - 25000 текше метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-148 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 50 тонна,
2) отын дайындау - 20 текше метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 400 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
5
Успен ауданының "Қозыкеткен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазала - 900 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 10 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 4000 шаршы метр;
4) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу – 300 дана;
5) көшет егу - 100 дана;
6) гүлзарлар жасау, суару, арам шөптерін жұлу, күту - 320 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-194 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 90 тонна,
2) отын дайындау - 28 текше метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 650 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
6
Успен ауданының "Қаратай ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 4800 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 500 текше метр;
3) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу - 500 дана;
4) аумақты тазалау - 6500 шаршы метр;
5) ағаштарды маусымдық өңдеу жасау - 400 дана;
6) гүлзарлармен клумбалар жасау, арам шөптерін жұлу және суару - 150 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
7
Успен ауданының "Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 800 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу, автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 5000 шаршы метр;
3) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу - 1000 дана;
4) қар тазалау - 29000 текше метр;

4) весенняя обработка деревьев - 100 штук;
5) посадка деревьев - 100 штук;
6) разбивка цветников, полив, прополка - 250 квадратных метров;
7) очистка снега - 25000 кубических метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 148 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 50 тонн;
2) заготовка дров - 20 кубических метров;
3) благоустройство ограждений, уборка территории - 400 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
5
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Козыкеткенского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 900 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 10 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 4000 квадратных метров;
4) весенняя обработка деревьев - 300 штук;
5) посадка саженцев - 100 штук;
6) разбивка цветников, полив и прополка - 320 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 194 двора.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 90 тонн;
2) заготовка дров - 28 кубических метров;
3) благоустройство ограждений, уборка территории - 650 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Каратай" Успенского района
Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 4800 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 500 кубических метров;
3) весенняя обработка деревьев - 500 штук;
4) уборка территории - 6500 квадратных метров;
5) сезонная обработка деревьев - 400 штук;
6) разбивка цветников и клумб, полив и прополка - 150 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 800 квадратных метров;
2) погрузка мусора – 50 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 5000 квадратных метров;
4) весенняя обработка деревьев - 1000 штук;

5) бұталар мен ағаштарды суару – 500 дана;
6) гүлзарлар егу, күту, суару - 180 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-462 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 96 тонна;
2) отын дайындау - 32 текше метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 600 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
8
Успен ауданының "Надаров ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 800 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 50 текше метр;
3) қар тазалау - 500 текше метр;
4) көшеттер отырғызу, суару - 150 дана;
5) гүлзарлар жасау және суару – 100 шаршы метр;
6) төрт обелискті аббаттандыру - 750 шаршы метр, обелиск маңын тазалау;
7) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 14000 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
9
Успен ауданының "Лозов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 6500 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 550 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 1400 шаршы метр;
4) қар тазалау - 1500 текше метр;
5) аулдың ішкі жолдарының шұңқырларына шлак себу – 360 шаршы метр;
6) ағаштар отырғызу - 150 дана;
7) автожолдар жиегіндегі ағаштарды кесу, ұзындығы 4 шақырым;
8) гүлзарлар егу, күту - 180 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-294 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру – 156 тонна;
2) отын дайындау - 52 текше метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 720 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
10
"Равнополь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 1000 шаршы метр;

5) очистка снега - 29000 кубических метров;
6) полив кустарников и деревьев - 500 штук;
7) разбивка, посадка и полив цветников -180 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 462 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 96 тонн;
2) заготовка дров - 32 кубических метра;
3) благоустройство ограждений, уборка территории - 600 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
8
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Надаровского сельского округа" Успенского района
Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 800 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 50 кубических метров;
3) очистка снега - 500 кубических метров;
4) посадка, полив саженцев - 150 штук;
5) посадка, полив цветочных клумб - 100 квадратных метров;
6) благоустройство четырех обелисков - 750 квадратных метров;
7) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 14000 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
9
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Лозовского сельского округа" Успенского района
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) Санитарная очистка территории - 6500 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 550 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 1400 квадратных метров;
4) очистка снега - 1500 кубических метров;
5) подсыпка ям шлаком на внутрепоселковых дорогах – 360 квадратных метров;
6) посадка деревьев – 150 штук;
7) подрезка деревьев вдоль автодорог, протяженностью - 4 километра;
8) посадка цветников и уход - 180 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 294 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 156 тонн;
2) заготовка дров - 52 кубических метра;
3) благоустройство ограждений, уборка территории - 720 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Равнопольского сельского округа"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 1000 квадратных метров;

2) қоқыстарды тиеу - 40 текше метр;
3) құрғақ бұталарды шабу - 1000 текше метр;
4) құрғақ талдарды көктемгі өңдеу - 500 дана;
5) гүлзарлар мен клумбалар жасау және оларды күту - 120 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу - 445 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
3. Жалғызбасты қарттарға және сырқат мүгедектерге көмек көрсету.
1) Көмір түсіру - 84 тонна,
2) отын дайындау - 28 шаршы метр;
3) қоршауларды аббаттандыру, аумақты жинау - 1000 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
11
Успен ауданының "Таволжан ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 50000 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 2500 текше метр;
3) автожолдардың жиегіндегі бұталарды шабу және шөптерді ору - 2000 шаршы метр;
4) ағаштарды көктемгі өңдеу 100 дана;
5) қар тазалау - 10000 текше метр;
6) ескерткішті аббаттандыру 10 шаршы метр;
7) қоршауларды аббаттандыру, аймақты тазалау - 120 шаршы метр.
8-сағаттық жұмыс күні, 5- күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
12
"Успен ауданының Успен ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру.
1) Аумақты санитарлық тазалау - 4000 шаршы метр;
2) қоқыстарды тиеу - 10 текше метр;
3) қардан тазарту мұздарды жинау 15 текше метр;
4) аулдың ішкі жолдарының шұңқырларына шлак себу - 500 шаршы метр;
5) обелиск аумағын жинау – 480 шаршы метр;
6) ағаштарды көктемгі өңдеу және кесу - 3000 дана; 7) гүлзарлар мен жас көшеттерді суару, күту - 200 шаршы метр;
8) мәдени-бұқаралық шараларды өткізу үшін алаңдарды рәсімдеуге көмек көрсету, алаңды жинау- 13 шара.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет
2. Учаскелік комиссияларға көмек көрсету.
Үй басын аралап шығу-1396 үй басы.
8-сағаттық жұмыс күні, 5-күндік жұмыс аптасы.
Еңбекақының ең төмен мөлшерінде, аудандық бюджет

2) погрузка мусора - 40 кубических метров;
3) вырубка сухих кустарников - 1000 кубических метров;
4) весенняя обработка деревьев - 500 штук;
5) разбивка цветников, клумб и уход - 120 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 445 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
3. Оказание помощи одиноким престарелым и больным инвалидам.
1) Разгрузка угля - 84 тонн;
2) заготовка дров - 28 кубических метров;
3) благоустройство ограждений, уборка территории - 1000 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Таволжан" Успенского района
Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 50000 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 2500 кубических метров;
3) вырубка кустарников и окос трав на обочинах автодорог - 2000 квадратных метров;
4) весенняя обработка деревьев - 100 штук;
5) очистка снега - 10000 кубических метров;
6) благоустройство памятника - 10 квадратных метров;
7) благоустройство ограждений, уборка территории - 120 квадратных метров.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
12
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Успенка Успенского района"
1. Благоустройство, озеленение населенных пунктов.
1) Санитарная очистка территории - 4000 квадратных метров;
2) погрузка мусора - 10 кубических метров;
3) очистка снега, уборка наледи - 15 кубических метров;
4) подсыпка ям шлаком на внутрепоселковых дорогах - 500 квадратных метров;
5) уборка территории обелиска - 480 квадратных метров;
6) весенняя обработка и обрезка деревьев - 3000 штук;
7) полив и уход за цветниками и зелеными насаждениями - 200 квадратных метров;
8) помощь в оформлении площади для проведения культурно-массовых мероприятий, уборка площади - 13 мероприятий.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2. Оказание помощи участковым комиссиям.
Проведение подворного обхода - 1396 дворов.
8-часовой рабочий день, 5-дневная рабочая неделя.