"Шарбақты ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы"
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 21 мамырдағы № 151/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 25 маусымда № 4540 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Щербактинском районе"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 21 мая 2015 года № 151/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 июня 2015 года № 4540. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңыңың 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты ауданында 2015 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год в Щербактинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сұрақтары бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Асқаров
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 21 мамырдағы
№ 151/5 қаулысына
Қосымша
Шарбақты ауданында 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және
ата-ананың ақы төлеу мөлшері

2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е.Аскаров
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
от 21 мая 2015 года № 151/5
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы на 2015 год в Щербактинском районе