Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 тамыздағы № 224/63 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 қыркүйекте № 4701 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 252/68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 18.01.2016 N 252/68 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106–бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4271 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2492285" сандары "2492391" деген сандармен ауыстырылсын;
"436369" сандары "441825" деген андармен ауыстырылсын;
"12779" сандары "7326" деген сандармен ауыстырылсын;
"2041252" сандары "2041355" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2511462" сандары "2511568" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 августа 2015 года № 224/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 сентября 2015 года № 4701. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года N 252/68
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.01.2016 N 252/68.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4271, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Маралды", 22 января 2015 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2492285" заменить цифрами "2492391";
цифры "436369" заменить цифрами "441825";
цифры "12779" заменить цифрами "7326";
цифры "2041252" заменить цифрами "2041355";
в подпункте 2) цифры "2511462" заменить цифрами "2511568";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.