Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 226/64 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қазанда № 4748 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 252/68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 18.01.2016 N 252/68 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106–бабы 3, 4–тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4271 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2492391" сандары "2488581" деген сандармен ауыстырылсын;
"441825" сандары "438015" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2511568" сандары "2507758" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта "1000" сандары "851" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Г. Бердыгожина
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Абдрахманов
Шарбақты аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
17 қыркүйектегі
№ 226/64 шешіміне
қосымша
Шарбақты аудандық
маслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы
№ 181/53 шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістерімен бірге)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 17 сентября 2015 года № 226/64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 октября 2015 года № 4748. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года N 252/68
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.01.2016 N 252/68.
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4271, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Маралды", 22 января 2015 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2492391" заменить цифрами "2488581";
цифры "441825" заменить цифрами "438015";
в подпункте 2) цифры "2511568" заменить цифрами "2507758";
в пункте 5 цифры "1000" заменить цифрами "851";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Бердыгожина
Секретарь районного маслихата Т. Абдрахманов
Приложение
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 17 сентября 2015 года № 226/64
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года № 181/53
Районный бюджет на 2015 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ