Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 232/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 желтоқсанда № 4840 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 252/68 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 18.01.2016 N 252/68 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106–бабы 4–тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6–бабы 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 181/53 "Шарбақты ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4271 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтардағы ауданның "Маралды" газетінде, 2015 жылғы 22 қаңтардағы "Трибуна" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2488581" сандары "2481781" деген сандармен ауыстырылсын;
"438015" сандары "436323" деген сандармен ауыстырылсын;
"7326" сандары "6178" деген сандармен ауыстырылсын;
"1885" сандары "4724" деген сандармен ауыстырылсын;
"2041355" сандары "2034556" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2507758" сандары "2500958" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада "38364" сандары "38392" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "(-) 57541" сандары "(-) 57569" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "57541" сандары "57569" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақ алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орын далуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы Г. Бердыгожина
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Абдрахманов
Шарбақты аудандық
маслихатының 2015 жылғы
25 қарашадағы № 232/66
шешіміне
1 қосымша
Шарбақты аудандық
маслихатының 2014 жылғы
24 желтоқсандағы № 181/53
шешіміне
1 қосымша
2015 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістерімен бірге)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25 ноября 2015 года № 232/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 декабря 2015 года № 4840. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18 января 2016 года N 252/68
Сноска. Утратило силу решением маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 18.01.2016 N 252/68.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 181/53 "О бюджете Щербактинского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4271, опубликованное 22 января 2015 года в районной газете "Маралды", 22 января 2015 года в районной газете "Трибуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2488581" заменить цифрами "2481781";
цифры "438015" заменить цифрами "436323";
цифры "7326" заменить цифрами "6178";
цифры "1885" заменить цифрами "4724";
цифры "2041355" заменить цифрами "2034556";
в подпункте 2) цифры "2507758" заменить цифрами "2500958";
в подпункте 3) цифры "38364" заменить цифрами "38392";
в подпункте 5) цифры "(-) 57541" заменить цифрами "(-) 57569";
в подпункте 6) цифры "57541" заменить цифрами "57569";
пункт 5 исключить;
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Бердыгожина
Секретарь районного маслихата Т. Абдрахманов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 25 ноября 2015 года
№ 232/66
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 24 декабря 2014 года
№ 181/53
Районный бюджет на 2015 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

15833
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9076
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
101
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6656
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
85638
1
Ауыл шаруашылығы
40176
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23491
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
23491
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16685
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12258
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
739
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3585
6
Жер қатынастары
9094
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
9094
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7833
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
439
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
645
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
97
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
80
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
36368
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
36368
011
Эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізу
36368
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15766
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15766
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15766
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлау және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
7915
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

15833
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9076
014
Капитальные расходы государственного органа
101
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6656
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
85638
1
Сельское хозяйство
40176
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23491
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
23491
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16685
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12258
003
Капитальные расходы государственного органа
103
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
739
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3585
6
Земельные отношения
9094
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
9094
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7833
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
439
004
Организация работ по зонированию земель
645
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
97
007
Капитальные расходы государственного органа
80
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
36368
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
36368
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36368
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15766
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15766
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15766
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
7915
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов