Шарбақты ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 360/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 қаңтарда № 4879 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 16 мамырдағы № 139/3 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 16.05.2016 № 139/3 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабының 5) тармақшасына, 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" № 836 қаулысымен бекітілген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелеріне сәйкес, жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға жәрдемдесуді қамтамасыз ету мақсатында, Шарбақты ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс 2-қосымшаға сәйкес айқындалсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік етуші орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Ыбыраев
Шарбақты ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "11" желтоқсанғы
№ 360/12 қаулысына
1 қосымша
2016 жылға қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi және нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбекақысының мөлшері және оларды қаржыландыру көзі
№ п/п
Ұйымдар тізбесі
Қоғамдық жұмыстар түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары
Қатысушылардың еңбекақы төлем мөлшері, қаржыландыру көзі
1
2
3
4
5
1
"Шарбақты ауданының Александровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдандыру
1) аумақты санитарлық тазарту – 25000 шаршы метр;
2) көшеттерді отырғызу және суару – 265 дана;
3) гүлзарларды бөлу және суару – 60 шаршы метр;
4) ағаштарды, бұталарды өңдеу – 400 дана;
5) қар тазарту – 3200 шаршы метр.

Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2016 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 11 декабря 2015 года № 360/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 января 2016 года № 4879. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 16 мая 2016 года № 139/3
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Щербактинского района Павлодарской области от 16.05.2016 № 139/3.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 " О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год согласно приложению 1.
2. Определить спрос и предложение на общественные работы на 2016 год согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Ибраев
Приложение 1
к постановлению акимата
Щербактинского района
№ 360/12 от "11" декабря
2015 года
Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные
работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников и источники их финансирования на 2016 год
№ п/п
Наименование организаций
Виды общественных работ
Объемы и конкретные условия общественных работ
Размер оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 25000 квадратных метров;
2) посадка и полив саженцев – 265 штук;
3) разбивка и полив цветников – 60 квадратных метров;
4) обработка деревьев и кустарников – 400 штук;
5) очистка снега – 3200 квадратных метров.

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
2
"Шарбақты ауданының Алексеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан
1) аумақты санитарлық тазарту – 25000 шаршы метр;
2) көшеттерді отырғызу және суару – 100 дана;
3) гүлзарларды бөлу және суару – 50 шаршы метр;
4) ағаштарды және бұталарды өңдеу – 1000 дана;
5) ауылдың ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2100 шаршы метр;
6) қар тазарту – 3200 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
3
"Шарбақты ауданының Галкино ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан
1) аумақты санитарлық тазарту – 41000 шаршы метр;
2) көшеттерді отырғызу және суару – 300 дана;
3) гүлзарларды бөлу және суару – 200 шаршы метр;
4) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 100 дана.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
4
"Шарбақты ауданының Жылы–Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан
1) аумақты санитарлық тазарту – 16000 шаршы метр;
2) гүлзарларды бөлу және суару – 100 шаршы метр;
3) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 500дана;
4) ауылдың ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 1080 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
5
"Шарбақты ауданының Красиловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан
1) аумақты санитарлық тазарту – 25830 шаршы метр;
2) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 315 дана;
3) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 шаршы метр;
4) қар тазарту – 3400 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
6
"Шарбақты ауданының Сынтас селолық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан
1) аумақты санитарлық тазарту – 24240 шаршы метр;
2) гүлзарларды бөлу және суару – 150 шаршы метр;
3) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 300 дана;
4) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 шаршы метр;
5) қар тазарту – 2400 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
7
"Шарбақты ауданының Орловка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 25000 квадратных метров;
2) посадка и полив саженцев – 100 штук;
3) разбивка и полив цветников – 50 квадратных метров;
4) обработка деревьев и кустарников – 1000
штук;
5) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2100 квадратных метров;
6) очистка снега – 3200 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Галкинского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 41000 квадратных метров;
2) посадка и полив саженцев – 300 штук;
3) разбивка и полив цветников – 200 квадратных метров;
4) обработка деревьев и кустарников – 100 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жылы–Булакского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 16000 квадратных метров;
2) разбивка и полив цветников – 100 квадратных метров;
3) обработка деревьев и кустарников – 500 штук;
4) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 1080 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Красиловского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 25830 квадратных метров;
2) обработка деревьев и кустарников – 315 штук;
3) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 квадратных метров;
4) очистка снега – 3400 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Сынтасовского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 24240 квадратных метров;
2) разбивка и полив цветников – 150 квадратных метров;
3) обработка деревьев и кустарников – 300 штук;
4) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 квадратных метров;
5) очистка снега – 2400 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Орловского сельского округа Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов

4) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 200 дана.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
13
"Шарбақты ауданы Шарбақты ауыл әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру, жасылдан
1) аумақты санитарлық тазарту – 242000 шаршы метр;
2) көшеттерді отырғызу және суару – 100 дана;
3) гүлзарларды бөлу және суару – 2000 шаршы метр;
4) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 2000 дана;
5) қар тазарту – 35500 шаршы метр;
6) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 58 текше метр, қар тазарту – 440 шаршы метр, бақша қазу – 30 сотка, аумақты тазарту – 2100 шаршы метр, су өткізу – 22,2 текше метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
14
"Айгөлек" бала-бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Елді мекендерді абаттандыру
1) әктеу, сырлау – 717 шаршы метр;
2) аумақты санитарлық тазарту – 404 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
15
"Шарбақты № 3 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру
1) әктеу, сырлау – 1840 шаршы метр;
2) аумақты санитарлық тазарту – 1000 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
16
"Шарбақты ауданының № 2 жалпы негізгі білім беру мектебі"
Елді мекендерді абаттандыру
1) әктеу, сырлау – 3000 шаршы метр;
2) аумақты санитарлық тазарту – 3000 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
17
"Абай Құнанбаев атындағы Шарбақты жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру
1) әктеу, сырлау – 1088 шаршы метр;
2) аумақты санитарлық тазарту – 1000 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
18
"Павлодар облысының қарттар және мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Шарбақты медициналық-әлеуметтік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Елді мекендерді абаттандыру
1) әктеу, сырлау – 230 шаршы метр.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
Ең төменгі еңбекақы көлемінде, аудандық бюджет
19
"Шарбақты ауданы әкімдігінің Шарбақты ауданының оқу бөлімінің балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Елді мекендерді абаттандыру

4) обработка деревьев и кустарников – 200 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Шарбакты Щербактинского района"
Благоустройство, озеленение населенных пунктов
1) санитарная очистка территории – 242000 квадратных метров;
2) посадка и полив саженцев – 100 штук;
3) разбивка и полив цветников – 2000 квадратных метров;
4) обработка деревьев и кустарников – 2000 штук;
5) очистка снега – 35 500 квадратных метров;
6) оказание помощи престарелым: рубка дров – 58 кубических метров, уборка снега – 440 квадратных метров, копка огородов 30 соток, уборка территории – 2100 квадратных метров, занос воды – 22,2 кубических метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Айголек"
Благоустройство
1) побелка, покраска – 717 квадратных метров;
2) санитарная очистка территории – 404 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
15
Государственное учреждение "Щербактинская общеобразовательная средняя школа №3"
Благоустройство
1) побелка, покраска – 1840 квадратных метров;
2) санитарная очистка территории – 1000 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
16
Государственное учреждение "Щербактинская средняя общеобразовательная школа № 2"
Благоустройство
1) побелка, покраска – 3000 квадратных метров;
2) санитарная очистка территории – 3000 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
17
Государственное учреждение "Щербактинская средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева"
Благоустройство
1) побелка, покраска – 1088 квадратных метров;
2) санитарная очистка территории – 1000 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
18
Коммунальное государственное учреждение "Щербактинское медико-социальное учреждение общего типа для престарелых и инвалидов Павлодарской области"
Благоустройство
1) побелка, покраска – 230 квадратных метров.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю
В размере минимальной заработной платы, районный бюджет
19
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа отдела образования Щербактинского района, акимата Щербактинского района"
Благоустройство