Алматы қаласында сайлау алды үгітті ұйымдастырудың кейбір мәселелері туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 наурыздағы № 1/163 қаулысы. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 наурызда № 1150 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 30 сәуірдегі № 2/270 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 30.04.2019 № 2/270 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Президенттігіне үміткерлерге сайлаушылармен кездесуге шарттық негізде беру үшін үй-жайлардың тізбесі белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), Қазақстан Республикасының Президентін сайлау кезеңінде үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар белгіленсін.
3. Алматы қаласы Ішкі саясат басқармасы Алматы қаласы аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесе отырып (келісім бойынша), үміткерлердің сайлаушылармен кездесуінің кестетін әзірлесін және оны бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын.
4. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 4/1024 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 907 тіркелген, "Вечерний Алматы" және "Алматы ақшамы" газеттерінде 2011 жылғы 12 желтоқсанда жарияланған) және "Алматы қаласында сайлаушылармен кездесуге арналған үй-жайларды белгілеу туралы" 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № 4/1023 қаулыларының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2011 жылғы 13 желтоқсанда № 908 тіркелген, "Вечерний Алматы" және "Алматы ақшамы" газеттерінде 2011 жылғы 15 желтоқсанда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі
А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 13 наурыздағы № 1/163
қаулысына 1 қосымша
Қазақстан Республикасының Президенттігіне
үміткерлерге сайлаушылармен кездесу үшін
шарт негізінде берілетін
үй-жайлардың тізбесі
Өткізілетін орны
Ұйымның атауы
Мекен-жайы
1
№ 156 жалпы білім беретін мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Өжет шағынауданы, Әуезов көшесі, 48,
2
№ 178 физика-математикалық лицейкоммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақбұлақ шағынауданы, Суат көл көшесі, 41
3
№ 180 жалпы білім беретін мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Саялы шағынауданы, Ақкайнар көшесі, 7
4
№ 149 жалпы білім беретін мектеп коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Әйгерім шағынауданы, Ленин көшесі, 63
5
"№ 58 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Тұрғыт Озал көшесі, 30
6
"№ 79 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жароков көшесі, 9
7
"№ 147гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Абылай хан даңғылы, 20
8
"И.В. Панфилов атындағы № 54 Қақақстан-Ресей мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жібек жолы даңғылы, 73
9
"№ 175 Жаңа Ғасыр гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Таугүл-3 шағынауданы,
Шаймерденов көшесі, 21
10
"№ 173 мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

О некоторых вопросах организации предвыборной агитации в городе Алматы
Постановление акимата города Алматы от 13 марта 2015 года № 1/163. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 19 марта 2015 года № 1150. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30 апреля 2019 года № 2/270
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 30.04.2019 № 2/270 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень помещений для предоставления на договорной основе кандидатам в Президенты Республики Казахстан для встреч с избирателями, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Определить совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Управлению внутренней политики города Алматы совместно с Территориальной избирательной комиссией города Алматы (по согласованию) составить график встреч кандидатов с избирателями и опубликовать его в средствах массовой информации.
4. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы от 12 декабря 2011 года № 4/1024 "Об определении мест для размещения печатных агитационных материалов в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за № 907, опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы ақшамы" от 15 декабря 2011 года) и от 12 декабря 2011 года № 4/1023 "Об определении помещений для встреч с избирателями в городе Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13 декабря 2011 года за № 908, опубликованное в газетах "Вечерний Алматы" и "Алматы ақшамы" от 15 декабря 2011 года).
5. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
А. Есимов
Приложение 1
к постановлению акимата города Алматы
от 13 марта 2015 года № 1/163
Перечень помещений
для предоставления на договорной основе кандидатам
в Президенты Республики Казахстан для встреч
с избирателями
Место проведения
Наименование организации
Адрес
1.
Коммунальное государственное учреждение общеобразовательная школа № 156
микрорайон Ужет, улица Ауэзова, 48,
2.
Коммунальное государственное учреждение физико-математический лицей № 178
микрорайон Акбулак, улица Суат кол, 41,
3.
Коммунальное государственное учреждение общеобразовательная школа № 180
микрорайон Саялы, улица Аккайнар, дом 7
4.
Коммунальное государственное учреждение общеобразовательная школа № 149
микрорайон Айгерим, улица Ленина, 63
5.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 58"
улица Тургут Озала, 30
6.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 79"
улица Жарокова, 9
7.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 147"
проспект Абылай хана, 20
8.
Коммунальное государственное учреждение "Казахстанско-Российская школа гимназия № 54 имени И.В. Панфилова"
проспект Жибек жолы,73
9.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия "Жаңа Ғасыр № 175"
микрорайон Таугуль-3, улица Шаймерденова, 21
10.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173"

Мамыр-1 шағынауданы, 21
11
"№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
№2 шағынауданы, 59 а
12
"№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Жетісу-2 шағынауданы, 2
13
"№ 21 Гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Пирогов көшесі, 28
14
"№ 51 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Мүсірепов көшесі, 23
15
"№ 60 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Орбита-1 шағынауданы, 41
16
"№ 70 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қазақфильм шағынауданы, 16 А
17
"Орталық қалалық клиникалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
Жандосов көшесі, 6
18
"Мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Вокзальная көшесі, 127 а
19
"№ 11 қалалық емхана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік қазыналық мекемесі
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 87 үй
20
"№ 108 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ақпаев көшесі, 59 а
21
"№ 109 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Гончаров көшесі, 23
22
"Жамбыл атындағы Қазақ Мемлекеттік филармония" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Қалдаяқов көшесі, 35
23
"Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Достық даңғылы, 124
24
Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті"
Достық даңғылы, 13
25
"Ы.Алтынсарин атындағы № 159 гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Қабанбай батыр көшесі, 86
26
"Рахым Сәрсенбин атындағы "№ 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Қарағайлы" шағынауданы, Қали Надыров көшесі, 50
27
"Басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
"Қалқаман" шағынауданы, Әуезов көшесі, 2
28
"№ 176 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

микрорайон Мамыр-1, 21
11.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 104"
микрорайон № 2, 59 а
12.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 117"
микрорайон Жетысу-2, 2
13.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 21"
улица Пирогова, 28
14.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 51"
улица Мусрепова, 23
15.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 60"
микрорайон Орбита-1, 41
16.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 70"
микрорайон Казахфильм, 16А
17.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница"
улица Джандосова, 6
18.
Коммунальное государственное учреждение "Дом культуры"
улица Вокзальная, 127 а
19.
Государственное казенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 11"
микрорайон Айнабулак-3, 87
20.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 108"
улица Акпаева, 59 а
21.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 109"
улица Гончарова, 23
22.
Республиканское государственное казенное предприятие "Казахская Государственная Филармония имени Жамбыла"
улица Калдаякова, 35
23.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец школьников"
проспект Достык, 124
24.
Республиканское государственное предприятие "Казахский Национальный педагогический университет имени Абая"
проспект Достык, 13
25.
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 159 имени Ы.Алтынсарина"
улица Кабанбай батыра, 86
26.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина"
микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, 50
27.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая больница № 1"
микрорайон "Калкаман", улица Ауэзова,2
28.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия №176"

"Қалқаман-3" шағынауданы, Мақатаев көшесі, 47
29
"Сейділда Көпбаев атындағы "№ 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
"Ақжар" шағынауданы, Абай көшесі, 15
30
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 76 жалпы білім беретін мектеп"
Чехов көшесі, 15
31
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 44 мектеп-гимназиясы"
Огарев көшесі, 6
32
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 142 жалпы білім беретін мектеп"
Жұлдыз-1 шағынауданы
33
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 84 жалпы білім беретін мектеп"
Тельман көшесі, 56
34
Коммуналдық мемлекеттік мекемесі "№ 6 Оқушылар үйі"
Сейфуллин даңғылы,13
Алматы қаласы әкімдігінің

"Калкаман 3",улица Макатаева,47
29.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №186 имени Сейдилды Копбаева"
микрорайон "Акжар", улица Абая,15
30.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 76"
улица Чехова, 15
31.
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44"
улица Огарева, 6
32.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 142"
микрорайон Жулдыз-1
33.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 84"
улица Тельмана, 56
34.
Коммунальное государственное учреждение "Дом школьников № 6"
проспект Сейфуллина, 13
Приложение 2
к постановлению акимата города Алматы

129
Алмалы ауданы
Райымбек даңғылы мен Панфилов көшесінің қиылысы (оңтүстік – батыс жағы)
130
Әуезов ауданы
"№ 72 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Сүлейменов көшесi, 16 үй
131
Әуезов ауданы
"№ 139 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Черепанов көшесi, 14 үй
132
Әуезов ауданы
"Т.Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық университетінің жатақханасы" акционерлік қоғамы, Таугүл-2 шағынауданы, Тоқтабаев көшесі, 34 үй
133
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік гуманитарлық-педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Таугүл-2 шағынауданы, Вильнюсская көшесі, 29 үй
134
Әуезов ауданы
"Экономика және басқару академиясы - Еуразия нарық институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Рысқұлбеков көшесi, 39 а үй
135
Әуезов ауданы
"№ 175 Жаңа Ғасыр гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таугүл-3 шағынауданы, Шәймерденов көшесi, 21 үй
136
Әуезов ауданы
"№ 127 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таугүл шағынауданы, Тоқтабаев көшесі, 64 үй
137
Әуезов ауданы
"Энергетика және электрондық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жандосов көшесі, 65 үй
138
Әуезов ауданы
"Демалыс-К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі "Қарғалы" отель-санаторийi", Жандосов көшесi, 204 а үй
139
Әуезов ауданы
"Қарғалы пансионаты" акционерлік қоғамы, Саин көшесі, 184 г үй
140
Әуезов ауданы
"Минералды шиказаттарды кешенді қайта өңдеу жөніндегі ғылыми орталық" республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Қазмеханөңдеу" өнркәсіптік экологияның мемлекеттік ғылыми-өндірістік бірлестігі, Жандосов көшесi, 67 үй
141
Әуезов ауданы
"№ 5 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 9 шағынаудан, 16 үй
142
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік көпсалалы колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Жандосов көшесi, 63 үй
143
Әуезов ауданы
"№ 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 10 шағынаудан, 2-г үй
144
Әуезов ауданы
"Т. Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық университетi" акционерлік қоғамы, Жандосов көшесi, 55 үй
145
Әуезов ауданы
"Радиоэлектроника және байланыс әскери-инженерлік институты" республикалық мемлекеттік мекемесі, Жандосов көшесі, 53 үй
146
Әуезов ауданы
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік мекемесі, Жандосов көшесі,51
147
Әуезов ауданы
"№ 13 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 11 шағынаудан, 36 үй

129
Алмалинский район
проспект Райымбека угол улицы Панфилова (юго–западная сторона)
130
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 72", улица Сулейменова, дом 16
131
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 139", улица Черепанова, дом 14
132
Ауэзовский район
Акционерное общество "Общежитие Казахского экономического университета имени Т.Рыскулова", микрорайон Таугуль-2, улица Токтабаева, дом 34
133
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный гуманитарно-педагогический колледж", микрорайон Таугуль, улица Вильнюсская, дом 29
134
Ауэзовский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Академия экономики и управления – Евразийский институт рынка", улица Рыскулбекова, дом 39 а
135
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия Жаңа Ғасыр № 175", микрорайон Таугуль-3, улица Шаймерденова, дом 21
136
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 127", микрорайон Таугуль, улица Токтабаева, дом 64
137
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж энергетики и электронных технологий", улица Жандосова, дом 65
138
Ауэзовский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Демалыс-К", Отель-санаторий "Каргалинский", улица Жандосова, дом 204 а
139
Ауэзовский район
Акционерное общество "Пансионат Каргалы", улица Саина, дом 184 г
140
Ауэзовский район
Республиканское государственное предприятие "Национальный центр по комплексной переработке минерального сырья" "Государственное научно-производственное объединение промышленной экологии" "Казмеханобр", улица Жандосова, дом 67
141
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 5", микрорайон 9, дом 16
142
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский многопрофильный колледж", улица Джандосова, дом 63
143
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 1, микрорайон 10, дом 2-г
144
Ауэзовский район
Акционерное общество "Казахский экономический университет имени Т.Рыскулова", улица Жандосова, дом 55
145
Ауэзовский район
Республиканское государственное учреждение "Военно-инженерный институт радиоэлектроники и связи", улица Жандосова, дом 53
146
Ауэзовский район
Республиканское государственное учреждение "Центр обслуживания населения города Алматы", улица Жандосова, дом 51
147
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 13", микрорайон 11, дом 36

148
Әуезов ауданы
"№ 119 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 45 үй
149
Әуезов ауданы
"№ 116 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 8 шағынаудан, 46 үй
150
Әуезов ауданы
"№ 9 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 12 шағынаудан, 18 үй
151
Әуезов ауданы
"Ғ.Мүсірепов атындағы № 86 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 63 үй
152
Әуезов ауданы
"№ 113 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 6 шағынаудан, 51 үй
153
Әуезов ауданы
"№ 27 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 8-б үй
154
Әуезов ауданы
"№ 6 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 5 шағынаудан, 49-а үй
155
Әуезов ауданы
"№ 104 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 2 шағынаудан, 59-а үй
156
Әуезов ауданы
"Заң колледжi" мекемесі, 2 шағынаудан, Жұбанов көшесі, 1-а үй
157
Әуезов ауданы
№ 2 қалалық балалар клиникалық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, 2 шағынаудан, Алтынсарин даңғылы, 54 үй
158
Әуезов ауданы
"Дауыс" қалалық баспасөз тарату" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Өтеген батыр көшесi, 76-д үй
159
Әуезов ауданы
"№ 130 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Тастақ-1 шағынауданы, Фуркат көшесi, 26-а үй
160
Әуезов ауданы
"Алматы мемлекеттік политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Тастақ-1 шағынауданы, 1-в үй
161
Әуезов ауданы
"Алматы сервистік қызмет көрсету колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Қабдолов көшесi, 12 үй
162
Әуезов ауданы
"Алматы жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Төле би көшесі, 287-а үй
163
Әуезов ауданы
"Д.А.Қонаев атындағы колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Төле би көшесi, 303 үй
164
Әуезов ауданы
"Алматы құрылыс-техникалық коледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Саин көшесi, 18 үй
165
Әуезов ауданы
"Перинаталдық орталық" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жұбанов көшесi, 11 үй
166
Әуезов ауданы
"№5 перзентхана" қалалық клиникалық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қабдолов көшесi, 28 үй
167
Әуезов ауданы
"Девиантты мінез-құлықтағы балаларға арналған арнайы білім беру ұйымы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жұбанов көшесi, 68-а үй
168
Әуезов ауданы
"№ 111 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1шағынаудан, 71 үй

148
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 119", микрорайон 8, дом 45
149
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 116", микрорайон 8, дом 46
150
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 9", микрорайон 12, дом 18
151
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 86 имени Г.Мусрепова", микрорайон 6, дом 63
152
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 113", микрорайон 6, дом 51
153
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 27", микрорайон 5, дом 8-б
154
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 6", микрорайон 5, дом 49-а
155
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 104", микрорайон 2, дом 59-а
156
Ауэзовский район
Учреждение "Юридический колледж", микрорайон 2, улица Жубанова, дом 1-а
157
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская городская клиническая больница № 2", микрорайон 2, проспект Алтынсарина, дом 54
158
Ауэзовский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское управление по распределению печати "Дауыс", улица Утеген батыра, дом 76-д
159
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 130", микрорайон Тастак-1, улица Фурката, дом 26-а
160
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский государственный политехнический колледж", микрорайон Тастак-1, дом 1-в
161
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж сервисного обслуживания", улица Кабдолова, дом 12
162
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский колледж новых технологий", улица Толе би, дом 287-а
163
Ауэзовский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Колледж имени Д.Кунаева", улица Толе би, дом 303
164
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие Алматинский строительно-технический колледж, улица Саина, дом 18
165
Ауэзовский район
Государственное коммунальное предприятие "Перинатальный центр", улица Жубанова, дом 11
166
Ауэзовский район
Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая больница "Родильный дом №5", улица Маречека, дом 28
167
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная организация образования для детей с девиантным поведением", улица Жубанова, дом 68-а
168
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 111", микрорайон 1, дом 71

169
Әуезов ауданы
"№ 97 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 1шағынаудан, 76-а үй
170
Әуезов ауданы
"Т.Рысқұлов атындағы Қазақ экономика университетінің филиалы" акционерлік қоғамы, 1 шағынаудан, Саин көшесі, 81 үй
171
Әуезов ауданы
№122 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 52 үй
172
Әуезов ауданы
"Әуезов ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, 3 шағынаудан, 41-а үй
173
Әуезов ауданы
"№133 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-1 шағынауданы, 26 үй
174
Әуезов ауданы
"№121 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 69-а үй
175
Әуезов ауданы
№ 42 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-2 шағынауданы, 31 үй
176
Әуезов ауданы
"Мамандандырылған қазақ-түрiк мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Ақсай-3-б шағынауданы, 27 үй
177
Әуезов ауданы
"Қ.Яссауи атындағы № 123 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-3-а шағынауданы, 54 үй
178
Әуезов ауданы
"№ 132 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 107 үй
179
Әуезов ауданы
"№ 126 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақсай-4 шағынауданы, 66 үй
180
Әуезов ауданы
"Аграрлық университет жатақханасы" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Ақсай-5 шағынауданы,15 үй
181
Әуезов ауданы
"№ 117 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 2 үй
182
Әуезов ауданы
№ 141 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетісу-2 шағынауданы, 8-б үй
183
Әуезов ауданы
"Жастар үйi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Жетiсу-2 шағынауданы, 79 үй
184
Әуезов ауданы
"Д.Қонаев атындағы көлік және құқық гуманитарлық университеті" көпсалалы оқу-ғылыми-өндірістік кешені" мекемесі, Жетiсу-1 шағынауданы, 32-а үй
185
Әуезов ауданы
"А.Розыбакиев атындағы № 153 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Сәдуақасов көшесi, 27 үй
186
Әуезов ауданы
"Дидар-Барыс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Яссауи көшесi, 66-а үй
187
Әуезов ауданы
"№ 155 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Достық шағынауданы, Сәдуақасов көшесi, 29 үй
188
Әуезов ауданы
"Алматы қалалық Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Алматы қалалық Ардагерлер үйi" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-7 шағынауданы, 8-а үй

169
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 97, микрорайон 1, дом 76-а
170
Ауэзовский район
Акционерное общество "Филиал Казахского экономического университета имени Т. Рыскулова", микрорайон 1, улица Саина, дом 81
171
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 122", микрорайон 3, дом 52
172
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ по Ауэзовскому району", микрорайон 3, дом 41-а
173
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 133", микрорайон Аксай-1, дом 26
174
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 121", микрорайон Аксай-2, дом 69-а
175
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 42", микрорайон Аксай-2, дом 31
176
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Специализированное казахско-турецкая школа – лицей-интернат", микрорайон Аксай-3-б, дом 27
177
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 123 имени К.Яссауи", микрорайон Аксай-3-а, дом 54
178
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 132", микрорайон Аксай-4, дом 107
179
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 126", микрорайон Аксай-4, дом 66
180
Ауэзовский район
Республиканское государственное казенное предприятие "Общежитие Аграрного университета", микрорайон Аксай-5, дом 15
181
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 117", микрорайон Жетысу-2, дом 2
182
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 141", микрорайон Жетысу-2, дом 8-б
183
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Жастар үйі", микрорайон Жетысу-2, дом 79
184
Ауэзовский район
Учреждение "Многопрофильный учебно-научно-производственный комплекс "Гуманитарный университет транспорта и права имени Д. Кунаева", микрорайон Жетысу-1, дом 32-а
185
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Многопрофильная школа-гимназия № 153 имени Розыбакиева", микрорайон Достык, улица Садвакасова, дом 27
186
Ауэзовский район
Товарищество с ограниченной ответственностью "Дидар-Барыс", улица Яссауи, дом 66-а
187
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 155", микрорайон Достык, улица Садвакасова, дом 29
188
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Алматинский городской Дом ветеранов, управления занятости и социальных программ города Алматы", микрорайон Мамыр-7, дом 8-а

189
Әуезов ауданы
"№ 173 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр-1 шағынауданы, 21 үй
190
Әуезов ауданы
"№ 158 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Мамыр шағынауданы, Степная көшесі, 8 үй
191
Әуезов ауданы
"Ғалым" қазақ ұлттық гимназиясы" мемлекеттік емес мекемесі, Тепличная көшесі, 59 үй
192
Бостандық ауданы
Орбита-2 шағынауданы, 25 үй, № 68 мектеп-гимназия (Орбита-2 шағынауданы, 25 Біржан көшесінің оңтүстік жағы, №31 үйден шығысқа қарай)
193
Бостандық ауданы
Орбита-2 шағынауданы, 25 үй, № 68 мектеп-гимназия (Орбита-2 шағынауданы, 25 үй, Біржан көшесінен оңтүстікке қарай №7 үйден батысқа қарай)
194
Бостандық ауданы
Орбита-2 шағынауданы, 25 үй, № 68 мектеп-гимназия (Орбита-2 ықшам ауданы, 25 үй, Біржан көшесінің оңтүстігіне қарай, № 23 үйдің шығысына қарай)
195
Бостандық ауданы
Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, № 60 мектеп гимназия (№ 60 мектеп-гимназияның батысына, № 24 үйден солтүстікке қарай)
196
Бостандық ауданы
Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, № 60 мектеп гимназия (№ 60 гимназияның солтүстік-шығысына қарай)
197
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 88 үй, № 63 жалпы білім беретін мектеп (Каблуков көшесі Өтепов көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
198
Бостандық ауданы
Радостовец көшесі, 367 үй, № 38 мектеп- гимназиясы (Розыбакиев көшесі мен Левитан көшесі қиылысы, оңтүстік-шығысқа қарай)
199
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 133 үй, Жүргенов атындағы Қазақ Ұлттық өнер академиясы (Каблуков көшесімен, 133 үй, Есқараев көшесі мен Торайғыров көшесі арасы)
200
Бостандық ауданы
Орбита-1 шағынауданы, 41 үй, № 60 мектеп- гимназия (№ 60 мектеп гимназиясынан оңтүстікке қарай, № 18 үйге қарсы)
201
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы, 55А үй, № 40 жалпы білім беретін мектеп (Біржан көшесінің оңтүстік-шығыс жағы)
202
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы, 55А үй, № 40 жалпы білім беретін мектеп (Біржан көшесімен оңтүстік батыс жағы)
203
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы 5 Г үй, № 145 жалпы білім беретін мектеп (Орбита-3 шағынауданы 5г, Торайғыров және Біржан көшесінің арасы, солтүстік-батыс жағы)
204
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы, 55 үй, № 45 жалпы білім беретін мектеп (мектептің солтүстік шығыс жағы № 145 жалпы білім беретін мектепке қарсы)
205
Бостандық ауданы
Орбита-3 шағынауданы, 55 үй, № 45 жалпы білім беретін мектеп (мектептің солтүстік-батыс жағы, № 26 үйге қарсы)
206
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі, 28, Қазақ Мемлекеттік Сәулет Құрылыс Академиясы (Қазақ Мемлекеттік Сәулет Құрылыс Академиясы аумағындағы оқу корпусының кіреберісі, шығыс жағы)
207
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі, 28 үй, Қазақ Мемлекеттік Сәулет Құрылыс Академиясы (Қазақ Мемлекеттік Сәулет Құрылыс Академиясы аумағында басты оқу корпусына кіреберісі, батыс жағы)

189
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 173", микрорайон Мамыр-1, дом 21
190
Ауэзовский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 158", микрорайон Мамыр, улица Степная, дом 8
191
Ауэзовский район
Негосударственное учреждение "Казахская национальная гимназия "Ғалым", улица Тепличная, дом 59
192
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-2, дом 25, школа-гимназия № 68 (микрорайона Орбита-2, дом 25 южная сторона улицы Биржана, восточнее дома № 31)
193
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-2, дом 25, школа-гимназия № 68 (микрорайона Орбита-2, дом 25, южнее улицы Биржана западнее дома № 7)
194
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-2, дом 25, школа-гимназия № 68 (микрорайон Орбита-2, дом 25, южнее улицы Биржана восточнее дома № 23)
195
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-1, дом 41, школа-гимназия № 60 (западнее школы-гимназии № 60, севернее дома № 24)
196
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-1, дом 41, школа-гимназия № 60 (северо-восточнее гимназии № 60)
197
Бостандыкский район
улица Каблукова, 88, общеобразовательная школа № 63 (улица Каблукова угол улицы Утепова, юго-восточная сторона)
198
Бостандыкский район
улица Радостовца, 367, школа-гимназия № 38 (улица Розыбакиева угол улицы Левитана, юго-восточная сторона)
199
Бостандыкский район
улица Каблукова, 133, Казахская Национальная академия искусств имени Жургенова (по улице Каблукова, дом 133 между улицами Ескараева и Торайгырова.)
200
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-1, дом 41, школа-гимназия № 60 (южнее школы-гимназии № 60, напротив дома № 18)
201
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, дом 55А, общеобразовательная школа № 40 (по улице Биржана юго-восточная сторона)
202
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, дом 55А, общеобразовательная школа № 40 (по улице Биржана юго-западная сторона)
203
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, дом 5Г, общеобразовательная школа № 145 (микрорайон Орбита-3, дом 5г, между улицами Торайгырова и Биржана, северо-западная сторона)
204
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, дом 55, общеобразовательная школа № 45 (северо-восточная сторона школы, напротив общеобразовательной школе №145)
205
Бостандыкский район
микрорайон Орбита-3, дом 55, общеобразовательная школа № 45 (северо-западная сторона школы, напротив дома № 26)
206
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, 28, Казахская головная архитектурно-строительная академия (на территории Казахской головной архитектурно-строительной академии перед входом в учебный корпус, восточная сторона)
207
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, 28, Казахская головная архитектурно-строительная академия (на территории Казахской головной архитектурно-строительной академии перед входом в учебный корпус, западная сторона)

208
Бостандық ауданы
Рысқұлбеков көшесі, 20 үй, № 37 жалпы білім беретін мектеп (Рысқұлбеков көшесі, 20 үй, солтүстік жағы)
209
Бостандық ауданы
Гагарин көшесі, 135А үй, № 94 мектеп-гимназия (Гагарин даңғылы мен Сәтбаев көшесінің қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
210
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 69, № 22 мектеп-гимназия (Сәтбаев көшесі және Гагарин даңғылы қиылысы солтүстік-батыс жағы)
211
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 135А үй, "Әділет" Жоғары Құқық Мектебі юриспруденция және құқық Академиясы (Гагарин даңғылымен Сәтбаев көшесінің қиылысының оңтүстік-батыс жағы)
212
Бостандық ауданы
Егізбаев көшесі, № 2 Автобус паркі ашық акционерлік қоғамы, (Егізбаев көшесімен оңтүстік жағы)
213
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 101 үй, № 65 жалпы білім беретін мектеп (Сәтбаев көшесімен 20-линия көшесі қиылысының солтүстік-батыс жағы)
214
Бостандық ауданы
Түркебаев көшесі, 243 үй, № 140 мектеп-гимназия (Түркебаев көшесі, 243 үй, батыс жағы)
215
Бостандық ауданы
Түркебаев көшесі, 257 үй, Жастарды кәсіби бейімдеу орталығы (Түркебаев көшесі, 257 үй қақпа іші)
216
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 3А, № 23 мектеп-гимназия (Сәтбаев көшесімен солтүстік-шығыс жағы)
217
Бостандық ауданы
Байтұрсынұлы көшесі, 150 үй, № 7 жеке рухани даму қасиеттері бұзылған балаларға арналған арнайы (түзету) мектеп-интернаты (Байтұрсынұлы көшесі,150, шығыс жағы)
218
Бостандық ауданы
Шашкин көшесі, 14 үй, Алматы энергетика және байланыс университеті (Попов көшесімен Шашкин көшесінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
219
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 22В үй, Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті (Сәтбаев көшесі және Сейфуллин даңғылының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
220
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 14, Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасы (Абай даңғылы,14 үй, Абылай хан даңғылының қиылысы, шығыс жағы)
221
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 32 үй, "Казгидромет" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (Сейфуллин даңғылы батысына қарай, Абай даңғылының оңтүстігіне қарай)
222
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 22 үй, Қ. Сәтбаев атындағы Қазақ Ұлттық техникалық университеті (Сәтбаев көшесі мен Сейфуллин даңғылының қиылысы, оңтүстік-батыс жағы)
223
Бостандық ауданы
Әл-Фараби даңғылы, 71 үй, Әл-Фараби атындағы Қазақ Ұлттық университеті биология факультетінің оқу корпусы (Әл-Фараби даңғылы, 71 үй, биология факультетінің оқу корпусының шығыс жағы)
224
Бостандық ауданы
Марков көшесі, 28Б үй, № 21 гимназия (Марков көшесі, 28Б үй (шығыс жағы)

208
Бостандыкский район
улица Рыскулбекова, 20, общеобразовательная школа № 37 (улица Рыскулбекова, 20 северная сторона)
209
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 135А, школа-гимназия № 94 (на пересечении проспекта Гагарина угол улицы Сатпаева юго-западная сторона)
210
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 69, школа-гимназия № 22 (на пересечении улицы Сатпаева проспекта Гагарина северо-западная сторона)
211
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 135А, Академия права и юриспруденции высшей школы права "Адилет" (на пересечении проспекта Гагарина угол улицы Сатпаева юго-западная сторона)
212
Бостандыкский район
улица Егизбаева, 2, Товарищество с ограниченной ответственностью "Алматинский городской автобусный парк № 2" (южная сторона по улице Егизбаева, 2)
213
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 101, общеобразовательная школа № 65 (улица Сатпаева – пересечение улицы 20-линия, северо-западная сторона)
214
Бостандыкский район
улица Туркебаева, 243, школа-гимназия № 140 (Улица Туркебаева, 243 западная сторона)
215
Бостандыкский район
улица Туркебаева, 257, Центр профессиональной ориентации молодежи (улица Туркебаева, 257 внутри забора)
216
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 3А, школа-гимназия № 23 (по улице Сатпаева, северо-восточная сторона)
217
Бостандыкский район
улица Байтурсынова, 150, Специальная (коррекционная) школа-интернат № 7 для детей с интеллектуальными нарушениями развития (улица Байтурсынова, 150 восточная сторона)
218
Бостандыкский район
улица Шашкина, 14, Алматинский университет энергетики и связи (улица Попова угол улицы Шашкина, северо-западная сторона)
219
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 22В, Казахский национальный технический университет имени К. Сатпаева (пересечение улицы Сатпаева и проспекта Сейфуллина, юго-западная сторона)
220
Бостандыкский район
проспект Абая, 14, Национальная библиотека Республики Казахстан (проспект Абая,14 угол улицы Абылай хана, восточная сторона)
221
Бостандыкский район
проспект Абая, 32, Республиканское государственной предприятие "Казгидромет" (западнее проспекта Сейфуллина южнее проспекта Абая)
222
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 22, Казахский национальный технический университет имени К.Сатпаева (пересечение улицы Сатпаева и проспекта Сейфуллина, юго-западная сторона)
223
Бостандыкский район
проспект Аль-Фараби, 71, Казахский национальный университет имени Аль-Фараби, учебный корпус биологического факультета (проспект Аль-Фараби, 71 восточнее учебного корпуса биологического факультета)
224
Бостандыкский район
улица Маркова, 28Б, гимназия № 21 (улица Маркова, 28Б восточная сторона)

225
Бостандық ауданы
Мүсірепов көшесі, 23 үй, № 51 мектеп-гимназия (Бұхар жырау көшесі, солтүстік жағы)
226
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 48 үй, "Орталық стадион" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (батыс жағы)
227
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, 41 үй, Республикалық спорт колледжі (Тимирязев көшесінің солтүстік жағы)
228
Бостандық ауданы
Бұхар жырау көшесі, 36 үй, О.Жәутіков атындағы мамандандырылған физика-математика орта мектеп-интернаты (Бұхар жырау көшесімен оңтүстік жағы)
229
Бостандық ауданы
Абай даңғылы, 54 үй, О.Жандосов атындағы № 105 гимназия (Абай даңғылы, Биокомбинатская көшесі оңтүстік-батыс жағы)
230
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 30 Б үй, Агроөндірістік кешен және ауыл аумағын дамыту және экономика Қазақ ғылыми зерттеу институты (оңтүстік жағы)
231
Бостандық ауданы
Әуезов көшесі 84 үй, "Санитарлық Эпидемиологиялық сараптау және мониторинг" Қазақстан Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (Әуезов көшесі мен Мыңбаев көшесінің қиылысы солтүстік-шығыс жағы)
231
Бостандық ауданы
Жандосов көшесі, 2 үй, "Казпромтранспроект" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Жандосов көшесі, 2 үй, оңтүстік жағы)
233
Бостандық ауданы
Бұхар жырау көшесі, 38 үй, № 81 мектеп-гимназиясы (Байзақов көшесімен шығыс жағы)
234
Бостандық ауданы
Бұхар жырау көшесі, 50 Б үй, № 10 жалпы білім беретін мектеп (Бұхар жырау көшесінің оңтүстік жағы)
235
Бостандық ауданы
Манас көшесі 34, "Алматы мемлекеттік дәрігерлердің біліктілігін көтеру" Республикалық мемлекеттік мекемесі (Манас көшесі, 34 үй, солтүстік- батыс жағы)
236
Бостандық ауданы
Жароков көшесі, 196 үй, "Алматы Су Холдингі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, (Жароков көшесі мен Ғабдуллин көшесінің қиылысы)
237
Бостандық ауданы
Сәтбаев көшесі, 101 үй, № 65 жалпы білім беретін мектеп (Сәтбаев пен Егізбаев көшелерінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)
238
Бостандық ауданы
Айманов көшесі, 193А үй, № 93 жалпы білім беретін мектеп (Айманов көшесі, шығыс жағы)
239
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, 14 үй, № 73 мектеп-гимназия (Бәсенов көшесі мен Розыбакиев көшесінің қиылысы)
240
Бостандық ауданы
Көктем-3 шағынауданы, 11үй, Медбике күтімі қалалық аурухана (Мүсірепов және Бұхар жырау көшелерінің қиылысы)
241
Бостандық ауданы
Байзақов көшесі, 299А үй, қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы (Бұхар жырау көшесі, солтүстік жағы)
242
Бостандық ауданы
Байзақов көшесі, 295 үй, қалалық балалар жұқпалы аурулар ауруханасы (Байзақов көшесімен батыс жағы)

225
Бостандыкский район
улица Мусрепова, 23, школа-гимназия № 51 (улица Бухар Жырау, северная сторона)
226
Бостандыкский район
проспект Абая, 48, Государственное коммунальное предприятие "Центральный стадион" (западная сторона)
227
Бостандыкский район
улица Тимирязева, 41, Республиканский колледж спорта (улица Тимирязева северная сторона)
228
Бостандыкский район
улица Бухар жырау бульвар, 36, Республиканская специализированная физико-математическая средняя школа-интернат имени О.А.Жаутыкова (по улице Бухар Жырау южная сторона)
229
Бостандыкский район
проспект Абая, 54, гимназия № 105 имени У.Джандосова (проспект Абая, пересечение ул.Биокомбинатская, юго-восточная сторона)
230
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 30Б, Казахский научно-исследовательский институт экономики агропромышленного комплекса и развития сельских территорий (южная сторона)
231
Бостандыкский район
улица Ауэзова, 84, Казахская Республиканское государственное казенное предприятие "Научно-практический центр санитарно-эпидемиологической экспертизы и мониторинга" (улица Ауэзова угол улицы Мынбаева северо-восточная сторона)
232
Бостандыкский район
улица Джандосова, 2, Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский промтранспроект" (улица Джандосова, 2, южная сторона)
233
Бостандыкский район
улица Бухар жырау бульвар, 38, школа-гимназия № 81 (по улице Байзакова, восточная сторона)
234
Бостандыкский район
улица Бухар жырау бульвар, 50Б, общеобразовательная школа № 10 (южная сторона улицы Бухар Жырау)
235
Бостандыкский район
улица Манаса, 34, Республиканское государственное предприятие "Алматинский государственный институт усовершенствования врачей" (улица Манаса,34, северо-западная сторона)
236
Бостандыкский район
улица Жарокова, 196, Государственное коммунальное предприятие "Холдинг Алматы Су" (улица Жарокова угол улицы Габдуллина)
237
Бостандыкский район
улица Сатпаева, 101, общеобразовательная школа № 65 (улица Сатпаева – пересечение улицы Егизбаева, северо-восточная сторона)
238
Бостандыкский район
улица Айманова, 193А, общеобразовательная школа № 93 (улица Айманова, восточная сторона)
239
Бостандыкский район
улица Басенова, 14, школа-гимназия № 73 (улица Басенова угол улицы Розыбакиева)
240
Бостандыкский район
микрорайон Коктем-3, дом 11, Городская больница сестринского ухода (улица Мусрепова, угол ул. Бухар жырау)
241
Бостандыкский район
улица Байзакова, 299А, Детская городская инфекционная больница (по улице Бухар жырау, северная сторона)
242
Бостандыкский район
улица Байзакова, 295, Государственное коммунальное казенное предприятие "Городская клиническая инфекционная больница" (по улице Байзакова, западная сторона)

243
Бостандық ауданы
Жандосов көшесі, 6 үй, "Қалалық орталық клиникалық аурухана" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі (Жандосов көшесімен Манас көшесінің қиылысы оңтүстік-шығыс жағы)
244
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 129 А үй, Ұлы Отан соғысы мүгедектеріне арналған Республикалық клиникалық госпиталі (Каблуков көшесінің батысына қарай)
245
Бостандық ауданы
Попов көшесі, 1А үй, № 5571 Әскери бөлімше (Попов көшесінің солтүстік жағы)
246
Бостандық ауданы
Орталық: Алматы қаласы, Бәсенов көшесі, 2 Б.Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы" акционерлік қоғамы (Жароков -Бәсенов көшелерінің қиылысы, шығыс жағы)
247
Бостандық ауданы
Манас көшесі, 40 үй "Балаларға жедел медициналық көмек көрсету орталығы" шаруашылықты жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Манас көшесі шығыс жағы)
248
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, 2 үй Паллиативті көмек қалалық орталық" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Бәсенов көшесімен шығысқа қарай)
249
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, 50 үй, Алматы құрылыс және халықтық кәсіпшілігі колледжі (Тимирязев көшесі мен Жароков көшесінің қиылысы оңтүстік-батыс жағы)
250
Бостандық ауданы
Бәсенов көшесі, 14 үй, № 73 мектеп-гимназия (Бәсенов көшесінің оңтүстік жағы)
251
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 193, № 165 Мамандандырылған лицей (Гагарин даңғылы, оңтүстік-шығыс жағы )
252
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 88 үй, № 63 жалпы білім беретін мектеп (Каблуков көшесі мен Өтепов көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
253
Бостандық ауданы
Радостовец көшесі, 367 үй, № 38 Ломоносов атындағы Қазақ-Ресей гимназиясы (Розыбакиев және Левитан көшелерінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы)
254
Бостандық ауданы
Казақфильм шағынауданы, 34 үй, № 88 жалпы білім беретін мектеп (Есеналиев көшесі, 34 үйдің батыс жағы)
255
Бостандық ауданы
Қазақфильм шағынауданы, 15А үй, № 70 жалпы білім беретін мектеп (№16 үйдің жанынан батысқа қарай)
256
Бостандық ауданы
Тимирязев көшесі, 42 үй, "Атакент" Қазақстан Іскерлік ынтымақтастық орталығы (Тимирязев көшесі, 42 үй оңтүстік жағы)
257
Бостандық ауданы
Ғабдуллин көшесі, 67 үй, № 69 жалпы білім беретін мектеп (Ғабдуллин көшесінің солтүстік жағы)
258
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 215, "Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Гагарин даңғылы, 215 батыс жағы)
259
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 311 үй, № 146 жалпы білім беретін мектеп (Гагарин даңғылы мен Могилевский көшесінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы)

243
Бостандыкский район
улица Джандосова, 6, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центральная городская клиническая больница" (улица Джандосова, угол ул. Манаса юго-восточная сторона)
244
Бостандыкский район
улица Каблукова, 129А, Республиканское государственное казенное предприятие "Республиканский клинический госпиталь для инвалидов Великой Отечественной войны" (западнее улицы Каблукова)
245
Бостандыкский район
улица Попова, 1А, Воинская часть № 5571 (по улице Попова северная сторона)
246
Бостандыкский район
Центр: город Алматы, улица Басенова, 2 Акционерное общество "Научный центр урологии имени Б.Джарбусынова" (ул. Жарокова угол ул. Басенова юго-восточная сторона)
247
Бостандыкский район
ул. Манаса, 40, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр детской неотложной медицинской помощи" (по улице Манаса восточная сторона)
248
Бостандыкский район
улица Басенова, 2, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городской центр паллиативной помощи" (по улице Басенова восточная сторона)
249
Бостандыкский район
улица Тимирязева, 50, Алматинский колледж строительства и народных промыслов (ул.Тимирязева угол ул.Жарокова, юго-западная сторона)
250
Бостандыкский район
улица Басенова, 14, школа-гимназия № 73 (ул.Басенова южная сторона)
251
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 193, Специализированный лицей № 165 (проспект Гагарина юго-восточная сторона)
252
Бостандыкский район
улица Каблукова, 88, общеобразовательная школа № 63 (улица Каблукова угол улицы Утепова, юго-восточная сторона)
253
Бостандыкский район
улица Радостовца, 367, Казахстанско-Российская гимназия имени Ломоносова № 38 (улица Розыбакиева угол улицы Левитана, юго-восточная сторона)
254
Бостандыкский район
микрорайон Казахфильм, 34, общеобразовательная школа № 88 (улица Есеналиева, 34 западная сторона)
255
Бостандыкский район
микрорайон Казахфильм, 15А, общеобразовательная школа № 70 (западная сторона, возле дома 16)
256
Бостандыкский район
улица Тимирязева, 42, Казахстанский Центр делового сотрудничества "Атакент" (улица Тимирязева,42 южная сторона)
257
Бостандыкский район
улица Габдуллина, 67, общеобразовательная школа № 69 (северная сторона улицы Габдуллина)
258
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 215, Государственное коммунальное казенное предприятие "Алматинский городской центр формирования здорового образа жизни" (западная сторона по проспекту Гагарина, 215)
259
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 311, школа-лицей № 146 (по проспекту Гагарина угол улицы Могилевской, северо-восточная сторона)

260
Бостандық ауданы
Гагарин даңғылы, 238 А үй, "Тамақ өнімдерін өндіру және және қайта өңдеу ғылыми өндірістік орталық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (Березовский көшесі, Гагарин даңғылынан солтүстікке қарай)
261
Бостандық ауданы
Левитан көшесі, 2 үй, № 125 жалпы білім беретін мектеп (оңтүстік-шығыс жағы)
262
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 117 үй, "Психологиялық денсаулық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналы мекемесі (Каблуков көшесінің батысынан, Байқадамов көшесінен оңтүстікке қарай)
263
Бостандық ауданы
Өтепов көшесі, 29, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің академиясы (Бәсенов көшесі, батыс жағы)
264
Бостандық ауданы
Радостовец көшесі, 279 үй, Медико-әлеуметтік түзету қалалық наркологиялық орталықтың № 5-бөлімі (Радостовец-Кихтенко көшелерінің қиылысы, солтүстік-батыс жағы)
265
Бостандық ауданы
Каблуков көшесі, 121 үй, "Психоневрология ауруымен ауыратын мүгедектерге арналған интернат-үйі" мемлекеттік коммуналдық мекемесі (Каблуков көшесінің батысына қарай)
266
Бостандық ауданы
Өтепов көшесі, 3 үй, "Қалалық онкология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны (Өтепов көшесінің солтүстік жағы)
267
Бостандық ауданы
Әл-Фараби даңғылы, 146 үй, "Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталық" Республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (оңтүстік жағы)
268
Бостандық ауданы
"Ерменсай" шағынауданы, Желтоқсан көшесі, 18 үй, № 183 коммуналдық жалпы білім беретін мектеп
269
Бостандық ауданы
"Алатау" шағынауданы, Тәуелсіздік көшесі, 33 үй, №189 жалпы білім беретін мектеп
270
Бостандық ауданы
"Алатау" шағынауданы, Тәуелсіздік көшесі, 83 үй, "Алатау" дәрігерлік амбулатория
271
Бостандық ауданы
"Нұрлы тау" шағынауданы, Ынтымақ көшесі, 49 үй, Ш.Құдайбердіұлы атындағы № 190 жалпы білім беретін мектеп
272
Бостандық ауданы
Ремизовка ауылы "Көктем" санаториясы (батыс жағы)
273
Бостандық ауданы
"Қарғалы" шағынауданы, Мустафин көшесі, 18 үй, Мустафин атындағы №191 жалпы білім беретін мектеп
274
Жетісу ауданы
Казаков көшесі, 6, "№ 66 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
275
Жетісу ауданы
Гончаров көшесі, 23, Казаков көшесінің қиылысы, "№ 109 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
276
Жетісу ауданы
Вольная көшесі, 6 А, "№ 3 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
277
Жетісу ауданы
Лобачевский көшесі, 78, "Химиялық өндірістік бұйымдар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының жанында, солтүстік жағына
278
Жетісу ауданы
Қазыбаев көшесі, 1, Лобачевский көшесінің қиылысы, "Жол белгілер зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының бойына

260
Бостандыкский район
проспект Гагарина, 238А, Товарищество с ограниченной ответственностью "Казахский научно-исследовательский институт перерабатывающей и пищевой промышленности (улица Березовского, севернее проспекта Гагарина)
261
Бостандыкский район
улица Левитана, 2, общеобразовательная школа № 125 (юго-восточная сторона)
262
Бостандыкский район
улица Каблукова, 117, Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр психического здоровья" (западнее улицы Каблукова, южнее улицы Байкадамова)
263
Бостандыкский район
улица Утепова, 29, Академия Министерства внутренних дел Республики Казахстан (по улице Басенова, западная сторона)
264
Бостандыкский район
улица Радостовца, 279, Алматинский городской наркологический центр медико-социальной коррекции, отделение № 5 (улица Радостовца угол ул. Кихтенко северо-западная сторона)
265
Бостандыкский район
улица Каблукова, 121, Коммунальное государственное учреждение "Алматинский городской дом-интернат для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями" (западнее улицы Каблукова)
266
Бостандыкский район
улица Утепова, 3, Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Алматинский онкологический центр" (по улице Утепова северная сторона)
267
Бостандыкский район
проспект Аль-Фараби, 146, Республиканское государственное казенное предприятие "Научный центр педиатрии и детской хирургии" (южная сторона)
268
Бостандыкский район
микрорайон "Ерменсай", улица Желтоксан, 18, коммунальное общеобразовательная школа № 183
269
Бостандыкский район
микрорайон "Алатау", улица Тауелсиздик, 33, общеобразовательная школа № 189
270
Бостандыкский район
микрорайон "Алатау" улица Тауелсиздик, 83, врачебная амбулатория "Алатау".
271
Бостандыкский район
микрорайон "Нурлытау", улица Ынтымак, 49, общеобразовательная школа № 190 имени Ш. Қудайбердыулы
272
Бостандыкский район
Село Ремизовка, Санаторий "Коктем" (Западная сторона)
273
Бостандыкский район
микрорайон "Каргалы", улица Мустафина, 18, общеобразовательная школа № 191 имени Мустафина
274
Жетысуский район
улица Казакова, 6, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 66"
275
Жетысуский район
улица Гончарова, 23, угол улицы Казакова, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 109"
276
Жетысуский район
улица Вольная, 6 А, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 3"
277
Жетысуский район
улица Лобачевского, 78, вдоль здания "Завод изделий бытовой химии" с северной стороны
278
Жетысуский район
улица Казыбаева, 1, угол улицы Лобачевского, вдоль здания товарищества с ограниченной ответственностью "Завод дорожных знаков"

279
Жетісу ауданы
Ақпаев көшесі, 59 А, Тоқтаров көшесінің қиылысында, "№ 108 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының оңтүстік жағы
280
Жетісу ауданы
Сейфуллин даңғылы, 287, Ақпаев көшесінің қиылысы, "БиАна и К" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының бойына
281
Жетісу ауданы
Қазыбаев көшесі, 270, "Алматы автомеханикалық колледжі" ғимаратының бойына
282
Жетісу ауданы
Бөкейханов көшесі, 11, "Темірбетон-1" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі ғимаратының шығыс жағы
283
Жетісу ауданы
Ратушный көшесі, 123 үйдің жанында, "№ 112 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
284
Жетісу ауданы
Дорожник шағынауданы, 38 А, "№ 87 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
285
Жетісу ауданы
Дорожник шағынауданы, 27 А, "Кәсіби дайындық мектеп" мемлекеттік мекемесінің жанына
286
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-2 шағынауданы, 65, "№ 118 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
287
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-2 шағынауданы, 65 А, "№ 137 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
288
Жетісу ауданы
Бөкейханов көшесі, 233, "Келет" акционерлік қоғамы ғимаратының шығыс жағына қарай
289
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 166 А, "№ 110 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
290
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 167, "Жас туристер станциясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі ғимаратының бойына
291
Жетісу ауданы
Айнабұлақ-3 шағынауданы, 165, "№ 129 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
292
Жетісу ауданы
Абылай хан даңғылы, 1, Тузов көшесінің қиылысы, "Алматы-2" темір жол вокзалы ғимаратының оңтүстік жағы
293
Жетісу ауданы
Ботанический көшесі, 2, Ломоносов көшесінің қиылысы, "№ 57 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шығыс жағы
294
Жетісу ауданы
Колпаковский көшесі, Нүсіпбеков көшесінің қиылысы, "№ 143 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
295
Жетісу ауданы
Иссыкская көшесі, 72 үйдің жанында, Куратов көшесінің қиылысы, "№ 2 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
296
Жетісу ауданы
Қыдырбекұлы көшесі, 158, Рысқұлов даңғылының қиылысы, "№ 103 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
297
Жетісу ауданы
Потанин көшесі, 226, "№ 102 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
298
Жетісу ауданы
Шилов көшесі, № 5, Ботанический көшесінің қиылысы, "№ 43 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына

279
Жетысуский район
улица Акпаева, 59А, угол улицы Тохтарова, южнее здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 108"
280
Жетысуский район
улица Сейфуллина, 287, угол улицы Акпаева, вдоль здания товарищества с ограниченной ответственностью "БиАна и К"
281
Жетысуский район
улица Казыбаева, 270, вдоль здания "Алматинский автомеханический колледж"
282
Жетысуский район
улица Бокейханова, 11, восточнее здания товарищества с ограниченной ответственностью "Темирбетон-1"
283
Жетысуский район
улица Ратушного, рядом с домом № 123, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 112"
284
Жетысуский район
микрорайон Дорожник, 38 А, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 87"
285
Жетысуский район
микрорайон Дорожник, 27 А, рядом со зданием коммунального государственного учреждения "Школа профессиональной подготовки пожарных"
286
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак–2, 65, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназии № 118"
287
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак–2, 65А вдоль здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназии № 137"
288
Жетысуский район
улица Бокейханова, 233, восточнее здания Акционерного общества "Келет"
289
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 166А, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназии № 110"
290
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 167, вдоль здания "Городская станции юных туристов"
291
Жетысуский район
микрорайон Айнабулак-3, 165, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 129"
292
Жетысуский район
пр. Абылай хана, 1, угол улицы Тузова, южная сторона железнодорожного вокзала "Алматы-2"
293
Жетысуский район
улица Ботаническая, 2, угол улица Ломоносова, восточная сторона здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 57"
294
Жетысуский район
улица Колпаковского, угол улица Нусупбекова вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 143"
295
Жетысуский район
улица Иссыкская, рядом с домом № 72, угол улица Куратова, рядом со зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 2"
296
Жетысуский район
улица Кыдырбекулы, 158, угол улицы Рыскулова, рядом со зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 103"
297
Жетысуский район
улица Потанина, 226, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 102"
298
Жетысуский район
улица Шилова, 5, угол улицы Ботаническая, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 43"

299
Жетісу ауданы
Победа көшесі, 22, "№ 80 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының қарсы жағында
300
Жетісу ауданы
Жансүгіров көшесі, 352, Серпуховский көшесінің қиылысы, "№ 101 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
301
Жетісу ауданы
Дорожник шағынауданы, 26 А, Ангарский көшесінің қиылысы, № 2468 әскери бөлімінің бойына
302
Жетісу ауданы
Боткин көшесі, 20, Казаков көшесінің қиылысы, "Информатика және экономика колледжі" мекемесінің бойына
303
Жетісу ауданы
Қазыбаев көшесі, 272 А, "Серт" акционерлік қоғамы ғимаратының бойына
304
Жетісу ауданы
Абылай хан даңғылы, 2, Тузов көшесінің қиылысы, Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы ғимаратының бойына
305
Жетісу ауданы
Бурундайский көшесі, 91, "Құрылыс материалы" акционерлік қоғамы ғимаратының бойына
306
Жетісу ауданы
Құлагер шағынауданы, 52, "№ 148 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
307
Жетісу ауданы
Көкжиек шағынауданы, 66, "№ 21 қалалық емханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
308
Жетісу ауданы
Көкжиек шағынауданы, 63, "№ 177 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының бойына
309
Жетісу ауданы
Вокзальная көшесі, 42 В, "Балапан-2013" балабақша ғимаратының бойына
310
Жетісу ауданы
Вокзальная көшесі, № 127 А, Мәдениет үйі ғимаратының бойына
311
Жетісу ауданы
Молодежный көшесі, 54, Парковая көшесінің оңтүстігінде, "№ 193 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
312
Медеу ауданы
Глубокая көшесіндегі № 53 мектеп-гимназиясының қасбеті алдындағы қоршау бойына
313
Медеу ауданы
Достық даңғылы 226, "Кәсіпкерлер мектебі" ғимаратының алдында, Достық көшесінің бойына
314
Медеу ауданы
Достық даңғылы, 217а, № 17 мектеп-интернат аумағының ішіндегі орталық аллея жанында
315
Медеу ауданы
Достық даңғылы, 310б, № 48 жалпы білім беретін мектеп Достық даңғылы жағынан жаяу жүргіншілер орталық жолының бойына
316
Медеу ауданы
Олимпийская көшесі,1, № 47 жалпы білім беретін мектептің Олимпийская көшесі жағындағы қоршауы бойына
317
Медеу ауданы
Достық даңғылы, 103, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Әскери институтының Достық даңғылы жағындағы қоршауы бойына
318
Медеу ауданы
Шашкин көшесі, 32А, "Сенім" жеке меншік мектебінің кіреберісінде
319
Медеу ауданы
№ 77 жалпы білім беретін мектептің бас кіру аумағы, бас қасбетінің, оңтүстік жағының бойына, Маршал Жуков көшесі, 140 (Таулы кырат шағынауданы)
320
Медеу ауданы
Диваев көшесі "Тау тамыр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі қасбетінің бойына

299
Жетысуский район
улица Победы, 22, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 80"
300
Жетысуский район
улица Жансугурова, 352, угол улицы Серпуховского, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия № 101"
301
Жетысуский район
микрорайон Дорожник, 26 А, угол улицы Ангарская, вдоль здания воинской части № 2468
302
Жетысуский район
улица Боткина, 20, угол улицы Казакова, вдоль учреждения "Колледж информатики и экономики"
303
Жетысуский район
улица Казыбаева, 272 А, вдоль здания акционерного общества "Серт"
304
Жетысуский район
проспект Абылай хана, 2, угол улицы Тузова, вдоль здания управления государственных доходов по Жетысускому району города Алматы
305
Жетысуский район
улица Бурундайская, 91, вдоль здания Акционерного общества "Құрылыс материалы"
306
Жетысуский район
микрорайон Кулагер, 52, вдоль здания коммунального государственного учреждения школы-гимназии № 148"
307
Жетысуский район
микрорайон Кокжиек, 66, вдоль здания Государственного коммунально-казенного предприятия "Городская поликлиника № 21"
308
Жетысуский район
микрорайон Кокжиек, 63, вдоль здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 177"
309
Жетысуский район
улица Вокзальная, 42 В, вдоль ясли-сада "Балапан-2013"
310
Жетысуский район
улица Вокзальная, 127 А, вдоль здания Дома культуры
311
Жетысуский район
улица Молодежная, 54, южнее улицы Парковая, рядом со зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 193"
312
Медеуский район
вдоль ограждения перед фасадом школы – гимназии № 53 по улице Глубокая
313
Медеуский район
перед зданием "Школы предпринимателей" по проспекту Достык, 226
314
Медеуский район
внутри территории школы-интерната № 17 по адресу проспект Достык, 217а, вдоль центральной аллеи
315
Медеуский район
вдоль центральной пешеходной дорожки со стороны проспекта Достык к школе–лицею № 48 по проспекту Достык, 310 б
316
Медеуский район
вдоль ограждения общеобразовательной школы № 47 со стороны улицы Олимпийская, 1
317
Медеуский район
вдоль ограждения Военного института Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан по проспекту Достык, 103
318
Медеуский район
перед входом в частную школу "Сенiм" по улице Шашкина, 32А
319
Медеуский район
вдоль главного фасада территории общеобразовательной школы № 77, южнее главного входа в школу, по улице маршала Жукова, 140 (микрорайон Горный гигант)
320
Медеуский район
вдоль фасада товарищества с ограниченной ответственностью "Тау Тамыр" по улице Диваева

321
Медеу ауданы
Достық даңғылы 124, "Алматы Оқушылар сарайының" Достық даңғылы жағындағы қоршау бойына
322
Медеу ауданы
Абай даңғылы 8, Қазақ ұлттық аграрлық университетінің Абай даңғылы жағындағы қоршауы бойына
323
Медеу ауданы
№ 131 мектеп-лицейінің бас кіру аумағы, оңтүстік жағындағы металл қоршау бойына
324
Медеу ауданы
Фурманов көшесі 242, бұрынғы "Телекоммуникация институты" жабық акционерлік қоғамының ғимараты, Фурманов көшесі жағындағы қоршау бойына
325
Медеу ауданы
Достық даңғылы 226 а, Снегин атындағы № 30 мектеп гимназиясының аумағы, солтүстік жағындағы бас қасбеттің бойына
326
Медеу ауданы
Фурманов көшесі, 289, № 163 жалпы білім беретін мектептің Фурманов көшесі жағындағы қоршауы бойына
327
Медеу ауданы
Байжанов көшесі бас қасбеті жағына "Самал" пансионатының қоршауы бойына
328
Медеу ауданы
Фурманов көшесі, 102, № 28 мектеп-лицейі, Фурманов және Төле би көшелерінің солтүстік-шығыс бұрышында
329
Медеу ауданы
Абдуллиндер көшесі, 11, № 19 жалпы білім беретін мектептің бас кіру қасбеті бойына
330
Медеу ауданы
Гоголь көшесі, 34, "Көкіл" музыка мектебінің Қалдаяқов көшесі жағындағы қоршауы бойына
331
Медеу ауданы
Қалдаяқов көшесі, 54, Республикалық медицина колледжінің оңтүстікке қарай қоршауы бойына
332
Медеу ауданы
Достық даңғылының бойына Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогика университетінің бас корпусы, Қазыбек би көшесінің оңтүстігі, Қазыбек би, 30 орталығы
333
Медеу ауданы
Бөгенбай батыр көшесі, 53, № 4 мектеп-интернаттың қоршауы бойына
334
Медеу ауданы
Достық даңғылы, 59 Жамбыл көшесінің бұрышы, № 35 гимназияға кіретін бас жол бойына
335
Медеу ауданы
Қабанбай батыр көшесі,86, № 159 гимназияға кіретін жол жағына жақынырақ, Қабанбай батыр көшесіндегі қоршауы бойына
336
Медеу ауданы
Фурманов көшесі, 138, № 56 гимназияның қоршау бойына
337
Медеу ауданы
Қалдаяқов көшесі, 62, № 33 мектеп-лицейі қоршауы бойына
338
Медеу ауданы
№ 29 жалпы білім беретін мектептің Бөгенбай батыр көшесі, 42, жағындағы қоршауы бойына
339
Медеу ауданы
Әлімжанов көшесі, 18, "Сымбат" дизайн және технология академиясының ғимараты, Қонаев көшесі бойына
340
Медеу ауданы
Қайырбеков көшесі, 3, Қайырбеков көшесі батыс жағына, Жібек Жолы көшесінің солтүстігіне қарай
341
Медеу ауданы
Коперник көшесі, 124, Мақатаев көшесінің солтүстігіне қарай жол торабы жолымен "Граждансельпроекстрой" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жоғары вольтты металл тірек жанында
342
Медеу ауданы
Первомай көшесі, 25 орталық қасбетінің оңтүстік жағында
343
Медеу ауданы
Оренбург көшесі, 17, № 64 жалпы білім беретін мектептің қарама қарсысында, Оренбург көшесі бойына
344
Медеу ауданы

321
Медеуский район
вдоль ограждения "Алматинского дворца школьников" по проспекту Достык, 124
322
Медеуский район
вдоль стационарного ограждения Казахского Национального аграрного университета по проспекту Абая, 8
323
Медеуский район
у главного въезда на территорию школы-лицея № 131 с южной стороны, вдоль металлического ограждения
324
Медеуский район
вдоль ограждения здания бывшего закрытого акционерного общества "Институт телекоммуникаций" по улице Фурманова, 242
325
Медеуский район
вдоль главного фасада с северной стороны, по проспекту Достык, 226 а, на территории школы-гимназии № 30 имени Снегина
326
Медеуский район
вдоль ограждения общеобразовательной школы № 163 со стороны улицы Фурманова, 289
327
Медеуский район
вдоль ограждения пансионата "Самал " по улице Байжанова со стороны главного фасада
328
Медеуский район
на северо-восточном углу улиц Фурманова и Толе би, улица Фурманова, 102, школа-лицей № 28
329
Медеуский район
вдоль фасада со стороны главного входа общеобразовательной школы № 19 по улице Абдуллиных, 11
330
Медеуский район
вдоль ограждения музыкальной школы "Көкiл" со стороны улицы Калдаякова, угол улицы Гоголя, 34
331
Медеуский район
вдоль ограждения Республиканского медицинского колледжа, южнее главного входа по улице Калдаякова, 54
332
Медеуский район
по проспекту Достык у главного корпуса Казахского Национального педагогического университета имени Абая, южнее улицы Казыбекби, 30
333
Медеуский район
вдоль ограждения школы-интерната № 4, по улице Богенбай батыра, 53
334
Медеуский район
вдоль дорожки к главному входу гимназии № 35, проспект Достык, 59, угол улицы Жамбыла
335
Медеуский район
вдоль ограждения по улице Кабанбай батыра, 86, ближе к главному входу гимназии № 159
336
Медеуский район
вдоль ограждения гимназии № 56 по улице Фурманова, 138
337
Медеуский район
вдоль ограждения школы–лицея № 33 по улице Калдаякова, 62
338
Медеуский район
вдоль ограждения общеобразовательной школы № 29 по улице Богенбай батыра, 42
339
Медеуский район
вдоль здания "Академии дизайна и технологий "Сымбат" по улице Кунаева, угол улицы Алимжанова, 18
340
Медеуский район
по западной стороне улицы Каирбекова, 3, севернее улицы Жибек Жолы
341
Медеуский район
у металлической опоры высоковольтной линии по улице Коперника, 124, севернее улицы Макатаева, на развилке с дорогой в товарищество с ограниченной ответственностью "Граждансельпроекстрой"
342
Медеуский район
по улице Первомайская, 25, вдоль южного фасада центра
343
Медеуский район
по улице Оренбургская, 17, напротив общеобразовательной школы № 64
344
Медеуский район

Алатау шағын ауданы Жетібаев көшесі 15, № 7 жалпы білім беретін мектептің аумағына
345
Медеу ауданы
Мақатаев көшесі, 10, Қалалық наркологиялық әлеуметтік-медициналық сауықтыру орталығының Мақатаев көшесі жағындағы қоршауының солтүстік бойына
346
Медеу ауданы
Фурманов көшесі, 40 № 161 лицейі Фурманов көшесі жағындағы қоршауының бойына
347
Медеу ауданы
"ERLIANTALI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қонаев көшесі, 21 үй қоршауының бойына
348
Медеу ауданы
Райымбек даңғылындағы № 52 жалпы білім беру мектебінің Пушкин көшесі, 1 үйдің бұрышында
349
Медеу ауданы
Мақатаев көшесі бойына жаяу жүргіншілер жолының бойына, Мақатаев көшесі, 47 ғимараттың оңтүстік қасбеті
350
Медеу ауданы
Янушкевич көшесі, 58, № 4 гимназия ғимаратының оңтүстік жағындағы қоршауы бойына
351
Медеу ауданы
Алатау шағын ауданы, Жетібаев көшесі, № 28, "Алатау" қалалық ауруханасының бас қасбеті алдында
352
Медеу ауданы
Шухов көшесі, 37 б, № 2 қалалық емхананың бас кіреберісінің алдында
353
Медеу ауданы
Иштван Қоңыр көшесі, 53, № 99 жалпы білім беретін мектептің металл қоршауының бойына
354
Медеу ауданы
Погодин көшесі, 41, № 100жалпы білім беретін мектептің қоршауының бойына
355
Медеу ауданы
Демченко көшесі, 83, Халиуллин көшесі бойына, "Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы" көрсеткішінің бойына
356
Медеу ауданы
Кабилов көшесі, 50, Алматы облыстық кадрларды кәсіби дамыту институтының бас корпусына апаратын орталық аллея бойына
357
Медеу ауданы
Тәтібеков көшесі, 98, № 98 жалпы білім беретін мектептің аумағының бас кіреберісінде
358
Медеу ауданы
Думан шағынауданы, Қарқаралы көшесі, 15, № 172 мектеп гимназиясының аумағы, бас кіреберісінде
359
Медеу ауданы
Тәтібеков көшесі, 61, "РИТМ" клубының бас ғимаратының алдында
360
Медеу ауданы
"Жанұя" мамандандырылған кешені, Бегалин көшесі, 82
361
Медеу ауданы
Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекаралық қызметінің Орталық әскери госпиталі, Достық даңғылы, 103/41
362
Медеу ауданы
"Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы", Достық даңғылы, 125
363
Медеу ауданы
Облыстық тері-венерологиялық диспансер, Көктөбе шағын ауданы, Жабаев көшесі, 69 а
364
Медеу ауданы
"Каменское плато" Туберкулезге қарсы шипажайы, Кербұлақ көшесі, 6 г
365
Медеу ауданы
Қазақстан Республикалық Ұланының 0111 әскери бөлімшесі, Достық даңғылы, 117/6
366
Медеу ауданы
Туберкулез мәселелері бойынша ұлттық орталық, Бекқожин көшесі, 5
367
Медеу ауданы
"№ 5 Қалалық клиникалық ауруханасы", мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, Достық даңғылы, 220
368
Медеу ауданы
"№ 2 перзентхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын, Жангелдин көшесі, 28

общеобразовательная школа № 7 по улице Жетбаева, 15, микрорайон Алатау
345
Медеуский район
вдоль северного ограждения городского наркологического центра медико-социальной коррекции по улице Макатаева, 10
346
Медеуский район
вдоль ограждения лицея № 161 по улице Фурманова, 40
347
Медеуский район
вдоль ограждения товарищества с ограниченной ответственностью "ERLIANTALI" (ГУМ), по улице Кунаева, 21
348
Медеуский район
вдоль ограждения общеобразовательной школы № 52 по проспекту Райымбека, угол улицы Пушкина, 1
349
Медеуский район
южный фасад здания по улице Макатаева, 47, вдоль тротуара
350
Медеуский район
вдоль южного ограждения здания гимназии № 4 по улице Янушкевича, 58
351
Медеуский район
перед главным фасадом городской больницы "Алатау" по улице Жетбаева, 28, микрорайона Алатау
352
Медеуский район
перед главным входом в городскую поликлинику № 2 по улице Шухова, 37б
353
Медеуский район
вдоль металлического ограждения общеобразовательной школы № 99 по улице Иштвана Коныра, 53
354
Медеуский район
вдоль ограждения общеобразовательной школы № 100 по ул.Погодина, 41
355
Медеуский район
по улице Халиуллина рядом с указателем "Алматинская многопрофильная клиническая больница", угол улицы Демченко, 83
356
Медеуский район
вдоль Центральной аллеи, ведущей к главному корпусу Алматинского областного института профессионального развития кадров по улице Кабилова, 50
357
Медеуский район
у главного входа общеобразовательной школы № 98 по улице Татибекова, 98
358
Медеуский район
на территории школы–гимназии № 172 по улице Каркаралы, 15, микрорайон Думан, у главного входа
359
Медеуский район
по улице Татибекова, 61, перед главным зданием клуба "РИТМ"
360
Медеуский район
По ул.Бегалина, 62, специализированный комплекс "Жануя"
361
Медеуский район
военный Госпиталь Пограничной Службы Комитета Национальной безопасности Республики Казахстан, проспект Достык, 103/41
362
Медеуский район
"Научный Центр акушерства, гинекологии и перинатологии", проспект Достык, 125
363
Медеуский район
областной кожно-венерологический диспансер, микрорайон Кок-Тобе, улица Жабаева, 69а
364
Медеуский район
противотуберкулезный санаторий "Каменское плато", улица Кербулакская, 6г
365
Медеуский район
военная часть № 0111 Республиканской гвардии Республики Казахстан, проспект Достык, 117/6
366
Медеуский район
Национальный Центр проблем туберкулеза, улица Бекхожина, 5
367
Медеуский район
государственное казенное предприятие " Городская клиническая больница № 5", проспект Достык, 220
368
Медеуский район
государственное коммунальное казенное предприятие "Родильный дом № 2", улица Джангильдина, 28

369
Медеу ауданы
"Алматы көпсалалы клиникалық ауруханасы", мемлекеттік коммуналдық мекемесі, Демченко көшесі, 83
370
Медеу ауданы
№ 194 жалпы білім беретін мектептің бас кіріс аумағында, Алматы көшесі, 7а
371
Наурызбай ауданы
"№ 157 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман-2" шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32
372
Наурызбай ауданы
"№ 176 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қалқаман-3" шағынауданы, Мақатаев көшесі, 47
373
Наурызбай ауданы
"№ 188 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Таусамалы" шағынауданы, Жандосов көшесі, 4
374
Наурызбай ауданы
"Рахым Сәрсенбин атындағы № 192 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қарағайлы" шағынауданы, Қали Надыров көшесі, 50
375
Наурызбай ауданы
"Сейділдә Көпбаев атындағы № 186 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Ақжар" шағынауданы, Абай көшесі, 15
376
Наурызбай ауданы
"Қазақ өсімдік қорғау және карантин ғылыми зерттеу институты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, "Рахат" шағынауданы, Қазыбек би көшесі, 1
377
Наурызбай ауданы
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 1 қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Қалкаман" шағынауданы, Әуезов көшесі, 2
378
Наурызбай ауданы
Алматы қаласы Денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 7 қалалық клиникалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны, "Қалқаман" шағынауданы, Әуезов көшесі, 1
379
Наурызбай ауданы
С.Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық университетінің "Ақсай" университеттік клиникасы, "Тастыбұлақ" шағынауданы
380
Наурызбай ауданы
"№ 45 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қарағайлы" шағынауданы, Надыров көшесі, 37
381
Наурызбай ауданы
№ 4 емхананың құрылымдық бөлімшесі, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Таусамалы" дәрігерлік амбулатория коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Таусамалы" шағынауданы, Гроза көшесі, 102
382
Наурызбай ауданы
№ 4 емхананың құрылымдық бөлімшесі, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қарағайлы" дәрігерлік амбулатория коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Қарағайлы" шағынауданы, Алтынсарин көшесі, 15
383
Наурызбай ауданы
№ 4 емхананың құрылымдық бөлімшесі, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қарғалы" дәрігерлік амбулатория коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Қарғалы" шағынауданы, "Хан Тәңірі" тұрғын үй кешені, Мұстафин көшесі, 2 корпус, 54/3

369
Медеуский район
Государственное казенное предприятие "Алматинская многопрофильная клиническая больница", улица Демченко, 83
370
Медеуский район
у главного входа общеобразовательной школы № 194 по улице Алматинская, 7а
371
Наурызбайский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 157", микрорайон "Калкаман-2", улица Кыдырбекова, 32
372
Наурызбайский район
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 176", микрорайон "Калкаман 3", улица Макатаева, 47
373
Наурызбайский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 188", микрорайон "Таусамалы", улица Жандосова, 4
374
Наурызбайский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 192 имени Рахима Сарсенбина", микрорайон "Карагайлы", улица Кали Надырова, 50
375
Наурызбайский район
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 186 имени Сейдилды Копбаева", микрорайон "Акжар", улица Абая, 15
376
Наурызбайский район
ТОО "Казахский научно-исследовательский институт защиты и карантина растений", микрорайон "Рахат", улица Казыбек би, 1
377
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие "Городская клиническая больница № 1" на праве хозяйственного ведения Управления здравоохранения города Алматы, микрорайон "Калкаман", улица Ауэзова, 2
378
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие "Городская клиническая больница № 7" на праве хозяйственного ведения Управления здравоохранения города Алматы, микрорайон "Калкаман", улица Ауэзова, 1
379
Наурызбайский район
Университетская клиника "Аксай" "Казахский национальный медицинский университет имени С.Д. Асфендиярова", микрорайон "Тастыбулак"
380
Наурызбайский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 45" Управления образования города Алматы, микрорайон "Карагайлы", улица Надырова, 37
381
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения структурное подразделение поликлиники № 4 Врачебная амбулатория "Таусамалы", микрорайон "Таусамалы", улица Грозы, 102
382
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения структурное подразделение поликлиники № 4 Врачебная амбулатория "Карагайлы" микрорайон "Карагайлы", улица Алтынсарина, 15
383
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения структурное подразделение поликлиники № 4 Врачебная амбулатория "Каргалы" микрорайон "Каргалы", жилой комплекс "Хан-Тенгри", улица Мустафина, 54/3 корпус 2

384
Наурызбай ауданы
№ 15 емхананың құрылымдық бөлімшесі, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ақжар" дәрігерлік амбулатория коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Ақжар" шағынауданы, Дәулеткерей көшесі, 12
385
Наурызбай ауданы
№ 4 емхананың құрылымдық бөлімшесі, шаруашылық жүргізу құқығындағы "Құрамыс" фельдшерлік- акушерлік пункті коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны,"Құрамыс" шағынауданы, Сәтбаев көшесі, 38А
386
Наурызбай ауданы
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 172 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, "Қалқаман-2" шағынауданы, Смайылов көшесі, 192
387
Наурызбай ауданы
Алматы қаласы Білім басқармасының "Туберкулездің аз және бәсеңдеу түрлерімен ауыратын балаларға арналған арнайы санаториялық үлгідегі № 15 мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекетік мекемесі, "Шұғыла" шағынауданы, Еңбек көшесі, 77А
388
Наурызбай ауданы
Райымбек даңғылының оңтүстік-шығыс бөлігі Карьер көшесінің қиылысы "Барлық" әмбебап көтерме және бөлшек сауда кешенінің маңы
389
Наурызбай ауданы
Қонаев көшесі Яссауи көшесінің оңтүстік-батыс бөлігі Таусамалы базарының маңы
390
Наурызбай ауданы
Жандосов көшесі Бекішев көшесінің оңтүстік батыс бөлігі Арзан-3 сауда орталығының маңы
391
Түрксіб ауданы
Гете көшесі бойымен № 31 жалпы білім беретін мектептің шығыс жағы
392
Түрксіб ауданы
Гете көшесі, 263, шығыс жағы, Алғабас көшесінің қиылысы
393
Түрксіб ауданы
Магнитний көшесі, 1 мен Қапал көшесінің қиылысы, оңтүстік-шығыс жағы, № 170 жалпы білім беретін мектептің қасында
394
Түрксіб ауданы
Норильский көшесінің оңтүстік жағы, Поддубный көшесінің қиылысы
395
Түрксіб ауданы
Майлин көшесінің шығыс жағы, Огарев көшесінің қиылысы, "Әуежай" мәдениет үйінің алдында
396
Түрксіб ауданы
№44 мектеп гимназиясынан Огарев көшесінің батыс жағы
397
Түрксіб ауданы
"Алтай-1" шағынауданы, № 115 жалпы білім беретін мектеп стадионы мен тұрғын үйлер ортасында, батыс жағы
398
Түрксіб ауданы
"Алтай-2" шағынауданы, 57 үй, № 78 жалпы білім беретін мектептің алдында, шығыс жағы
399
Түрксіб ауданы
Домбровский көшесі, 1 үй, "Лифтинвест" Акционерлік қоғамының алдында, оңтүстік жағы
400
Түрксіб ауданы
"Алтай-1" шағынауданы, № 115 жалпы білім беретін мектептің оңтүстік жағы мен Майлин көшесі, 69 үйдің қиылысында
401
Түрксіб ауданы
Красногвардейский тракті мен Бекмаханов көшесінің қиылысында, Красногвардейский трактінің шығыс жағы, Казахвзрывпром кәсіпорнының алдында
402
Түрксіб ауданы
Красногвардейский тракті, 481 г мен Бекмаханов көшесінің қиылысында, Красногвардейский трактінің солтүстік жағы, "Хозу Авто Кз" кәсіпорны ғимаратының алдында

384
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения структурное подразделение поликлиники № 15 Врачебная амбулатория "Акжар" микрорайон "Акжар", улица Даулеткерея, 12
385
Наурызбайский район
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения структурное подразделение поликлиники № 4 Фельдшерский акушерский пункт "Курамыс" микрорайон "Курамыс", улица Сатпаева, 38А
386
Наурызбайский район
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 172" Управления образования города Алматы, микрорайон "Калкаман 2" улица Смайлова, 192
387
Наурызбайский район
Коммунальное государственное учреждение "Специальная школа-интернат № 15 для детей с малыми и затихающими формами туберкулеза санаторного типа" Управления образования города Алматы, микрорайон "Шугыла", улица Енбек, 77а
388
Наурызбайский район
юго-восточная сторона проспекта Райымбека угол улицы Карьерной около рынка "Барлык"
389
Наурызбайский район
по улице Кунаева юго-западная сторона улицы Яссауи около рынка "Таусамалы"
390
Наурызбайский район
по южной стороне улицы Жандосова угол улицы Бекишева около рынка "Арзан-3"
391
Турксибский район
восточная сторона улицы Гете, перед зданием образовательной школы № 31
392
Турксибский район
восточная сторона улицы Гете, 263 на пересечении с улицей Алгабасской
393
Турксибский район
юго-восточная сторона улицы Магнитной, 1 на пересечении с улицей Капальской, возле общеобразовательной школы № 170
394
Турксибский район
южная сторона улицы Норильской, на пересечении с улицей Поддубного
395
Турксибский район
восточная сторона улицы Майлина, угол улицы Огарева, перед входом в Дом Культуры "Аэропорта"
396
Турксибский район
западная сторона улицы Огарева, перед входом в школу гимназию № 44
397
Турксибский район
микрорайон "Алтай-1" между Стадионом общеобразовательной школы № 115 и жилыми домами, западная сторона
398
Турксибский район
микрорайон "Алтай-2" дом № 57, перед входом в общеобразовательную школу № 78 с восточной стороны
399
Турксибский район
улица Домбровского дом № 1 перед входом в Акционерное общество "Лифтинвест", с южной стороны
400
Турксибский район
микрорайон "Алтай-1" с южной стороны общеобразовательной школы № 115 на пересечении с улицей Майлина, 69
401
Турксибский район
на пересечении Красногвардейского тракта с улицей Бекмаханова, восточная сторона Красногвардейского тракта, перед входом на проходную предприятия Казахвзрывпром
402
Турксибский район
Красногвардейский тракт, 481г на пересечении улицы Бекмаханова, северная сторона Красногвардейского тракта, перед входом в здание предприятия "Хозу авто кз"

403
Түрксіб ауданы
2-ші Остроумов көшесі, 10/3 пен Красногвардейский трактінің солтүстік жағы, Алматы жолаушылар көлігі және технология колледжі ғимаратының алдында
404
Түрксіб ауданы
Красногвардейский тракт, 665, "Тин Челендж" қоғамдық ұйымы ғимаратының алдында, шығыс жағы
405
Түрксіб ауданы
Красногвардейский тракті, № 32 жалпы білім беретін мектептің алдында, батыс жағы
406
Түрксіб ауданы
"Жұлдыз-1" шағынауданы № 18, № 20 үйлердің қасында, № 142 жалпы білім беретін мектептің алдында, батыс жағы
407
Түрксіб ауданы
2-ші Остроумов көшесі, 45 орналасқан ауданаралық тубдиспансер аумағында
408
Түрксіб ауданы
Сүйінбай даңғылы, 248 бойынша орналасқан 2458 әскери бөлімінің аумағында
409
Түрксіб ауданы
Красногорская көшесі, 35 бойынша орналасқан Құрлық әскерлері әскери институтының аумағында
410
Түрксіб ауданы
Земнухов көшесі мен Клара Цеткина көшесінің қиылысы, Земнухов көшесінің солтүстік жағы
411
Түрксіб ауданы
Волгоградский көшесі мен Земнухов көшесінің қиылысы, Волгоградский көшесінің батыс жағы, № 11 жалпы білім беретеін мектептің алдында
412
Түрксіб ауданы
Тельман көшесі мен Некрасов көшесінің қиылысы, Тельман көшесінің бойымен, солтүстік жағы, № 84 жалпы білім бететін мектептің алдында
413
Түрксіб ауданы
Урицский көшесі мен Воровской көшесінің қиылысы, Урицкий көшесінің бойымен солтүстік жағы, № 85 жалпы білім беретін мектептің алдында
414
Түрксіб ауданы
Тельман көшесі, 4а Шмидт көшесінің қиылысы, Шмидт көшесінің шығыс жағы, № 7 Оқушылар үйінің алдында
415
Түрксіб ауданы
Земнухов көшесі мен Щацкий көшесінің киылысы, Земнухов көшесінің оңтүстік жағы, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі училищесінің аумағында
416
Түрксіб ауданы
Боралдай көшесі, 44 пен Обозный көшесінің қиылысында. Боралдай көшесінің шығыс жағы, № 50 жалпы білім беретін мектептің алдында
417
Түрксіб ауданы
Чехов көшесінің шығыс жағы, Шолохов көшесінің қиылысында
418
Түрксіб ауданы
Заветный көшесі, 41 солтүстік-шығыс жағы, Алматы телекоммуникация және машина жасау колледжінің алдында
419
Түрксіб ауданы
Талас көшесі, Удмуртская көшесінің қиылысы, "Аяжан" медициналық колледжі ғимаратының алдында
420
Түрксіб ауданы
Сауранбаев көшесінің шығыс жағы, Спартак көшесінің қиылысы, № 59 жалпы білім беретін мектептің алдында
421
Түрксіб ауданы
Сейфуллин даңғылы мен Шолохов көшесінің қиылысы, № 83 мектеп гимназияның солтүстік-батыс жағы
422
Түрксіб ауданы
Станционный көшесінің батыс жағы, әскерилендірілген темір жол күзеті
423
Түрксіб ауданы
Аймауытов көшесі мен Лев Толстой көшелерінің қиылысы, солтүстік-шығыс жағы, № 61 жалпы білім беретін мектеп

403
Турксибский район
улица 2-я Остроумова, 10/3 на пересечении с улицей Красногорской, с северной стороны перед входом в Алматинский колледж пассажирского транспорта и технологий
404
Турксибский район
Красногвардейский тракт,665, перед входом в здание Общественного объединения "Тин Челлендж", восточная сторона
405
Турксибский район
Красногвардейский тракт, перед входом в здание общеобразовательной школы № 32, западная сторона
406
Турксибский район
микрорайон "Жулдыз-1", дом 20, рядом с домом 18, перед входом в общеобразовательную школу № 142, западная сторона
407
Турксибский район
по улице 2-ая Остроумова,45 на территории Межрайонного тубдиспансера
408
Турксибский район
на территории военной части № 2458 по пр.Суюнбая, 248
409
Турксибский район
на территории Военного института сухопутных войск по ул.Красногорской, 35
410
Турксибский район
улица Земнухова, угол улицы Клары Цеткин, северная сторона улицы Земнухова
411
Турксибский район
улица Волгоградская, угол улицы Земнухова, западная сторона улицы Волгоградская, перед входом в общеобразовательную школу № 11
412
Турксибский район
улица Тельмана, угол улицы Некрасова, по улице Тельмана, северная сторона, перед входом общеобразовательную школу № 84
413
Турксибский район
улица Урицкого, угол улицы Воровского, по улице Урицкого северная сторона, перед входом в общеобразовательную школу № 85
414
Турксибский район
улица Тельмана, 4а на пересечении с улицей Шмидта, восточная сторона улицы Шмидта, перед входом в Дом Школьников № 7
415
Турксибский район
улица Земнухова, угол улицы Щацкого, южная сторона улицы Земнухова, на территории училища Министерства Внутренних Дел Республики Казахстан
416
Турксибский район
улица Бурундайская, 44 угол улицы Обозная, восточная сторона улицы Бурундайской, перед входом в общеобразовательную школу № 50
417
Турксибский район
восточная сторона улицы Чехова угол улицы Шолохова
418
Турксибский район
северо-восточная сторона улицы Заветная, 41 перед зданием Алматинского колледжа телекоммуникаций и машиностроения
419
Турксибский район
улица Таласская угол улицы Удмурской, перед зданием медицинского колледжа "Аяжан"
420
Турксибский район
восточная сторона улицы Сауранбаева на пересечении с улицей Спартака, возле общеобразовательной школы № 59
421
Турксибский район
проспект Сейфуллина угол Шолохова северо-западная сторона школы гимназии № 3
422
Турксибский район
северная сторона улицы Станционная, возле здания Военизированной железнодорожной охраны
423
Турксибский район
северо-восточная сторона на пересечении улиц Аймаутова и Льва Толстого, возле общеобразовательной школы № 61

"Әлмерек" шағынауданы, Наурызбай батыр көшесі, 72, № 195 жалпы білім беретін мектептің алдында, шығыс жағы
448
Түрксіб ауданы
Қайрат шағынауданы аумағындағы фельдшерлік-акушерлік пункті
449
Түрксіб ауданы
№ 44 мектеп гимназиясының алдында, Огарев көшесінің шығыс жағы

микрорайон "Алмерек", улица Наурызбай батыра 72, перед входом в общеобразовательную школу № 195, восточная сторона
448
Турксибский район
микрорайон Кайрат, на территории фельдшерско-акушерского пункта
449
Турксибский район
восточная сторона улицы Огарева, перед входом в школу гимназию № 44