V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы № 331 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 05 маусымда № 1168 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 108 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1116 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 1 санында және 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 2-3 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы кезектен тыс XXXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1119 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 13 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 15 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 298 шешімімен енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы XXXVІІ сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1153 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 38-39 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 39-40 санында жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 304 шешімімен енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1. тармақтың:
1) тармақшасында:
"380 136 892" сандары "401 776 727" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдерге" деген жолда "258 153 385" сандары "279 955 220" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдерге" деген жолда "2 112 320" сандары "1 950 320" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"420 375 993,4" сандары "435 660 475,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:

О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Алматы от 27 мая 2015 года № 331. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 05 июня 2015 года № 1168. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1116, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 1 и 6 января 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 2-3), с изменениями, внесенными решением внеочередной XXXV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 20 января 2015 года № 298 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1119, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Алматы ақшамы" №13, в газете "Вечерний Алматы" №15), с изменениями, внесенными решением XXXVII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 304 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1153, опубликовано 2 апреля 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 38-39, в газете "Вечерний Алматы" №39-40) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "380 136 892" заменить цифрами "401 776 727";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "258 153 385" заменить цифрами "279 955 220";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "2 112 320" заменить цифрами "1 950 320";
в подпункте 2):
цифры "420 375 993,4" заменить цифрами "435 660 475,4";
в подпункте 3):

"таза бюджеттік кредит беру" деген жолда "-18 216" сандары "9 161 885" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолда "1 254 960" сандары "-1 569 788" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "1 254 960" сандары "3 575 980" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 285 824" сандары "4 802 801" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 509 480,2" сандары "1 566 403,2" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 599 479" сандары "14 903 415" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "70 961 767,4" сандары "71 633 434,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "51 997 225,6" сандары "53 712 304,6" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "7 992 079,1" сандары "8 010 655,1" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "66 384 377,7" сандары "70 139 702,7" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "27 263 659,2" сандары "27 947 163,2" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "12 501 058" сандары "14 571 084" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "4 993 735" сандары "4 943 631" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 888 241,3" сандары "6 003 000,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "55 105 370" сандары "60 233 184" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "15 635 240,1" сандары "16 256 260,1" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XL сессияның
төрағасы
Д. Әбенов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XL сессиясының

в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "-18 216" заменить цифрами "9 161 885";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "1 254 960" заменить цифрами "-1 569 788";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "1 254 960" заменить цифрами "3 575 980";
в пункте 6 цифры "3 285 824" заменить цифрами "4 802 801";
в пункте 7 цифры "1 509 480,2" заменить цифрами "1 566 403,2";
в пункте 8 цифры "13 599 479" заменить цифрами "14 903 415";
в пункте 9 цифры "70 961 767,4" заменить цифрами "71 633 434,4";
в пункте 10 цифры "51 997 225,6" заменить цифрами "53 712 304,6";
в пункте 11 цифры "7 992 079,1" заменить цифрами "8 010 655,1";
в пункте 12 цифры "66 384 377,7" заменить цифрами "70 139 702,7";
в пункте 13 цифры "27 263 659,2" заменить цифрами "27 947 163,2";
в пункте 14 цифры "12 501 058" заменить цифрами "14 571 084";
в пункте 15 цифры "4 993 735" заменить цифрами "4 943 631";
в пункте 16 цифры "5 888 241,3" заменить цифрами "6 003 000,3";
в пункте 17 цифры "55 105 370" заменить цифрами "60 233 184";
в пункте 18 цифры "15 635 240,1" заменить цифрами "16 256 260,1".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет - ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель
XL-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Д. Абенов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению XL-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва

17 091,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 552 960,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 146 580,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
406 380,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
217 217,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
217 217,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 207 820,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 457,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 189 363,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 310,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 310,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 724 134,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
137 856,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
235 571,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 998 994,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
393 730,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 831,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
119 125,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
105 134,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
224 387,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
22 364,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 485 142,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 541 401,4
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
1 386 488,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

17 091,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 552 960,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 146 580,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
406 380,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
217 217,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
217 217,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 207 820,0
018
Организация профессионального обучения
18 457,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 189 363,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 310,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 310,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 724 134,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
137 856,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
235 571,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 998 994,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
393 730,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 831,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
119 125,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
105 134,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
224 387,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 364,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 485 142,0
373
Управление строительства города республиканского значения
7 541 401,4
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
1 386 488,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования

6 154 913,4
05
Денсаулық сақтау
53 712 304,6
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
777 413,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
777 413,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 105 910,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
647 316,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
278 025,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
179 478,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 816 132,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 626 262,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
187 354,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
938 366,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
339 234,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 264 144,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 725 736,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 213 316,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
168 557,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 353 163,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 313 733,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 639 660,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

6 154 913,4
05
Здравоохранение
53 712 304,6
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
777 413,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
777 413,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 105 910,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
647 316,0
006
Услуги по охране материнства и детства
278 025,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
179 478,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 816 132,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 626 262,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
187 354,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
938 366,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
339 234,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 264 144,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 725 736,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 213 316,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
168 557,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 353 163,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 313 733,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 639 660,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

16 028 322,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 181 862,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 139 978,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
5 113 776,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 202,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 110 852,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
108 436,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
281 310,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 134,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 488,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 458,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 635 026,4
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
5 448 286,2
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
185 745,8
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
473 750,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 788 790,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 010 655,1
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 980 494,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
465 359,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
951 046,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
207 006,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
357 083,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
959 825,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
898 383,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
61 442,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
282 458,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету

16 028 322,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 181 862,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 139 978,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
5 113 776,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
26 202,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 110 852,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
108 436,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
281 310,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 134,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 488,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 458,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 635 026,4
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
5 448 286,2
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
185 745,8
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
473 750,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 788 790,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 010 655,1
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 980 494,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
465 359,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
951 046,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
207 006,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
357 083,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
959 825,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
898 383,0
037
Социальная реабилитация
61 442,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
282 458,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

282 458,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 728 858,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
336 835,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19 184,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
74 425,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 110 386,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
565 900,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 046,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
621 546,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
143 518,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
147 991,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
693 027,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
857 181,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
409 535,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
104 998,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
306 495,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20 750,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
35 222,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 222,0
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
95 540,1
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
95 540,1
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
71 077,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 077,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
70 139 702,7
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
8 728 610,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
8 728 610,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы

282 458,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
3 728 858,0
003
Программа занятости
336 835,0
006
Государственная адресная социальная помощь
19 184,0
007
Оказание жилищной помощи
74 425,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 110 386,0
009
Социальная поддержка инвалидов
565 900,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 046,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
621 546,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
143 518,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
147 991,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
693 027,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
857 181,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
409 535,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
104 998,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
306 495,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20 750,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
35 222,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
35 222,0
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
95 540,1
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
95 540,1
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
71 077,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 077,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
70 139 702,7
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
8 728 610,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
8 728 610,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы

231 622,0
001
Жергілікті деңгейде жастар саясаты мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 661,0
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
196 961,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
286 642,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
286 642,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
14 571 084,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
14 571 084,0
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12 607 511,0
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
1 963 573,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4 943 631,0
375
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы
254 618,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
95 276,0
003
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
18 018,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6 702,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
120 000,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
9 346,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
362 640,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
362 640,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
3 787 491,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 774,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 888 176,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 722 554,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
90 777,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

231 622,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам молодежной политики
34 661,0
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
196 961,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
286 642,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
286 642,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 571 084,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
14 571 084,0
012
Развитие теплоэнергетической системы
12 607 511,0
029
Развитие газотранспортной системы
1 963 573,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4 943 631,0
375
Управление сельского хозяйства города реcпубликанского значения, столицы
254 618,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
95 276,0
003
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
014
Капитальные расходы государственного органа
18 018,0
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6 702,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
120 000,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
9 346,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
362 640,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
362 640,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
3 787 491,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
85 774,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
1 888 176,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 722 554,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
90 777,0
012
Капитальные расходы государственного органа

164 000,0
009
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
3 790 584,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
627 975,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
139 500,0
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
139 500,0
13
Басқалар
12 680 280,1
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 948 974,0
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
3 948 974,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 736 288,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
27 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 638 288,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
71 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 000 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 000 000,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
660 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
660 000,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
40 124,1
020
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
6 577,1
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрдели жөндеу
33 547,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
294 894,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
104 292,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
189 852,0
14
Борышқа қызмет көрсету
807 746,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
807 746,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
806 000,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

164 000,0
009
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
3 790 584,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
627 975,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
139 500,0
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
139 500,0
13
Прочие
12 680 280,1
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 948 974,0
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
3 948 974,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
2 736 288,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
27 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 638 288,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
71 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 000 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 000 000,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
660 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
660 000,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
40 124,1
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
6 577,1
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
33 547,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
294 894,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
104 292,0
003
Капитальные расходы государственного органа
750,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
189 852,0
14
Обслуживание долга
807 746,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
807 746,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
806 000,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета