Алматы қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерін мәртебесінен айыру және оларды жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінен шығарып тастау туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 3/429 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде № 1187 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1992 жылғы 2 шілдедегі "Тарихи-мәдени мұра объектілерін қорғау және пайдалану туралы" Заңының 18 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Алматы қаласы әкімдігінің 02.12.2016 № 4/565 қаулысымен (әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласының жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштері мәртебесінен айырылсын және олар жергілікті маңызы бар Тарих және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінен шығарылсын.
2. Алматы қаласының Мәдениет басқармасы осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі А. Есімов
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 08 шілдедегі
№ 3/429 қаулысына
қосымша
Алматы қаласындағы жергілікті маңызы бар тарих
және мәдениет ескерткіштерінің мемлекеттік тізімінен
шығарылып тасталынған және тарих және мәдениет
ескерткіш мәртебесінен айырылған, жергілікті маңызы
бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімі

О лишении статуса памятников истории и культуры местного значения и исключении их из Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 08 июля 2015 года № 3/429. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 июля 2015 года № 1187
В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 2 июля 1992 года "Об охране и использовании объектов историко-культурного наследия" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула в редакции постановления акимата города Алматы от 02.12.2016 № 4/565 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Лишить статуса памятников истории и культуры местного значения и исключить их из Государственного списка памятников истории и культуры местного значения города Алматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению культуры города Алматы принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы А. Есимов
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 08 июля 2015 года № 3/429
Список памятников истории и культуры местного
значения, лишенных статуса памятника истории
и культуры и исключенных из Государственного
списка памятников истории и культуры местного
значения города Алматы