V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 16 қазандағы № 375 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда № 1214 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 1, 3-тармақтарына, 108 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1116 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 1 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 2-3 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы кезектен тыс XXXV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 298 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1119 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 13 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 15 санында жарияланған) енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы XXXVІІ сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 304 шешімімен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1153 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 2 сәуірдегі "Алматы ақшамы" газетінің № 38-39 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 39-40 санында жарияланған) енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XL сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 27 мамырдағы № 331 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1168 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 9 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 69-70 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 70-71 санында жарияланған) енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XLI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 23 шілдедегі № 345 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1190 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 тамыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 94 санында және "Вечерний Алматы" газетінің № 94 санында жарияланған) енгізілген өзгерістермен, келесі өзгерістер енгізілсін:
1 1 тармақтың:
1) тармақшасында :

О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Алматы от 16 октября 2015 года № 375. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 21 октября 2015 года № 1214. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1, 3 статьи 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1116, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 1 и 6 января 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 2-3), с изменениями, внесенными решением внеочередной XXXV-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 20 января 2015 года № 298 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1119, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 13, в газете "Вечерний Алматы" № 15), с изменениями, внесенными решением XXXVII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 17 марта 2015 года № 304 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1153, опубликовано 2 апреля 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 38-39, в газете "Вечерний Алматы" № 39-40), с изменениями, внесенными решением XL-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 27 мая 2015 года № 331 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1168, опубликовано 9 июня 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 69-70, в газете "Вечерний Алматы" № 70-71), с изменениями, внесенными решением XLI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 23 июля 2015 года № 345 "О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1190, опубликовано 6 августа 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 94, в газете "Вечерний Алматы" № 94) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

"421 540 357" сандары "421 185 186" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдерге" деген жолда "299 718 094,4" сандары "299 633 669,4" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсiмдерге" деген жолда "1 951 075,6" сандары "1 682 558,6" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жолда "117 216 187" сандары "117 213 958" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"450 524 256,4" сандары "428 268 355,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"таза бюджеттік кредит беру" деген жолда "9 161 885" сандары
"9 180 101" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" деген сөздер "18 216" сандарымен
шығарылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолда "3 330 061" сандары "14 304 867" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу"лу" деген жолда "8 475 829" сандары "19 450 635" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-41 475 845,4" сандары "-30 568 137,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"41 475 845,4" сандары "30 568 137,4" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "4 819 298" сандары "3 393 238" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 609 655,2" сандары "1 443 622,2" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "15 352 073" сандары "14 419 622" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "72 148 492,4" сандары "69 060 092,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "54 682 575,6" сандары "53 865 925,6" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 306 655,1" сандары "8 018 265,1" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "73 014 455,7" сандары "70 225 118,7" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "28 975 704,2" сандары "28 101 750,2" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "20 519 394" сандары "21 007 365" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "5 525 455" сандары "5 273 638" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "6 477 649,3" сандары "6 332 588,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "60 333 184" сандары "48 701 932" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "22 722 077,1" сандары "33 361 416,1" сандарымен ауыстырылсын;
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Б. Сауранбаевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХLІV сессиясының төрағасы В. Бөлекбаев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
хатшысы Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XLIV сессиясының

цифры "421 540 357" заменить цифрами "421 185 186";
в строке "налоговым поступлениям" цифры "299 718 094,4" заменить цифрами "299 633 669,4";
в строке "неналоговым поступлениям" цифры "1 951 075,6" заменить цифрами "1 682 558,6";
в строке "поступления трансфертов" цифры "117 216 187" заменить цифрами "117 213 958";
в подпункте 2):
цифры "450 524 256,4" заменить цифрами "428 268 355,4";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "9 161 885" заменить цифрами "9 180 101";
слова в том числе: "погашение бюджетных кредитов" с цифрами "18 216" исключить;
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "3 330 061" заменить цифрами "14 304 867";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "8 475 829" заменить цифрами "19 450 635";
в подпункте 5):
цифры "-41 475 845,4" заменить цифрами "-30 568 137,4";
в подпункте 6):
цифры "41 475 845,4" заменить цифрами "30 568 137,4";
в пункте 6 цифры "4 819 298" заменить цифрами "3 393 238";
в пункте 7 цифры "1 609 655,2" заменить цифрами "1 443 622,2";
в пункте 8 цифры "15 352 073" заменить цифрами "14 419 622";
в пункте 9 цифры "72 148 492,4" заменить цифрами "69 060 092,4";
в пункте 10 цифры "54 682 575,6" заменить цифрами "53 865 925,6";
в пункте 11 цифры "8 306 655,1" заменить цифрами "8 018 265,1";
в пункте 12 цифры "73 014 455,7" заменить цифрами "70 225 118,7";
в пункте 13 цифры "28 975 704,2" заменить цифрами "28 101 750,2";
в пункте 14 цифры "20 519 394" заменить цифрами "21 007 365";
в пункте 15 цифры "5 525 455" заменить цифрами "5 273 638";
в пункте 16 цифры "6 477 649,3" заменить цифрами "6 332 588,3";
в пункте 17 цифры "60 333 184" заменить цифрами "48 701 932";
в пункте 18 цифры "22 722 077,1" заменить цифрами "33 361 416,1";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы Б. Сауранбаева (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель XLIV сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
В. Булекбаев
Секретарь
маслихата города Алматы
V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению XLIV-й сессии
маслихата города Алматы V-го созыва

2 552 960,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 146 580,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
406 380,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
217 217,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
217 217,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 086 327,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
18 457,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 067 870,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 228,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 228,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
13 629,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
13 629,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 683 029,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
139 285,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
235 571,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 998 994,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
393 730,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 831,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
119 125,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
105 134,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
211 387,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
5 364,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 472 608,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
7 314 691,4
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
1 717 321,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
5 597 370,4
05
Денсаулық сақтау
53 865 925,6
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы

2 552 960,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 146 580,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
406 380,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
217 217,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
217 217,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 086 327,0
018
Организация профессионального обучения
18 457,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 067 870,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 228,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 228,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
13 629,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
13 629,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 683 029,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
139 285,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
235 571,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 998 994,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
393 730,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 831,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
119 125,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
105 134,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
211 387,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
5 364,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 472 608,0
373
Управление строительства города республиканского значения
7 314 691,4
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
1 717 321,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
5 597 370,4
05
Здравоохранение
53 865 925,6
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы

814 003,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
814 003,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 091 225,5
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
656 797,5
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
251 702,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
181 635,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
18 200 140,8
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 947 428,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
187 354,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
938 366,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
339 234,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 237 543,4
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 725 736,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 213 316,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
168 557,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 442 606,4
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 667 133,1
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
2 059 698,7
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

814 003,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
814 003,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 091 225,5
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
656 797,5
006
Услуги по охране материнства и детства
251 702,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
181 635,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
18 200 140,8
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 947 428,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
187 354,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
938 366,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
339 234,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 237 543,4
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 725 736,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 213 316,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
168 557,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 442 606,4
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 667 133,1
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
2 059 698,7
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и  амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

16 028 322,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 115 223,4
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 568 811,4
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
5 542 609,4
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
26 202,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 032 069,6
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
111 006,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
294 018,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
4 910,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 488,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 458,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
3 540 189,6
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 492 542,2
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
180 370,8
010
Алматы қаласында сейсмикалық күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеу
455 683,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 856 488,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 018 265,1
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 980 494,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
465 359,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулар-мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
951 046,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
207 006,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
357 083,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
959 825,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
898 383,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
61 442,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
267 458,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету

16 028 322,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 115 223,4
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 568 811,4
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
5 542 609,4
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
26 202,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
4 032 069,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
111 006,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
294 018,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
4 910,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 488,0
030
Капитальные расходы государственного органа
3 458,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
3 540 189,6
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 492 542,2
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
180 370,8
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
455 683,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 856 488,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 018 265,1
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 980 494,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
465 359,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
951 046,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
207 006,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
357 083,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
959 825,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
898 383,0
037
Социальная реабилитация
61 442,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
267 458,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому

267 458,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 763 873,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
343 835,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 688,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
53 874,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 107 917,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
557 234,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18 203,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
694 508,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
134 825,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
147 991,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
690 798,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
860 098,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
409 452,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
19 403,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
104 998,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
141 139,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
165 356,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 750,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
35 222,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 222,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
81 457,1
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
81 457,1
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
69 838,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
69 838,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
70 225 118,7
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы

267 458,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
3 763 873,0
003
Программа занятости
343 835,0
006
Государственная адресная социальная помощь
14 688,0
007
Оказание жилищной помощи
53 874,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 107 917,0
009
Социальная поддержка инвалидов
557 234,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
18 203,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
694 508,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
134 825,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
147 991,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
690 798,0
За счет трансфертов из республиканского бюджета
690 798,0
За счет средств местного бюджета
0,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 046 615,1
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
860 098,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
409 452,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
19 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
104 998,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
141 139,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
165 356,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 750,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
35 222,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
35 222,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
81 457,1
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
81 457,1
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
69 838,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
69 838,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
70 225 118,7
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы

164 000,0
009
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
3 790 584,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
506 567,0
13
Басқалар
13 910 781,1
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 343 774,0
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
4 343 774,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
2 736 288,0
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
27 000,0
017
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 538 288,0
018
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
171 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 100 000,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 100 000,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
475 642,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу
475 642,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы
79 243,1
020
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
48 839,1
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрдели жөндеу
30 404,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
175 834,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 232,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
69 852,0
14
Борышқа қызмет көрсету
808 746,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
808 746,0
005
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
806 000,0
018
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 746,0
15
Трансферттер
83 705 670,8
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
83 705 670,8
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

164 000,0
009
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
3 790 584,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
506 567,0
13
Прочие
13 910 781,1
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
4 343 774,0
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
4 343 774,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
2 736 288,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
27 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 538 288,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
171 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 100 000,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 100 000,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
475 642,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов
475 642,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
79 243,1
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
48 839,1
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
30 404,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
175 834,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
105 232,0
003
Капитальные расходы государственного органа
750,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
69 852,0
14
Обслуживание долга
808 746,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
808 746,0
005
Обслуживание долга местных исполнительных органов
806 000,0
018
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 746,0
15
Трансферты
83 705 670,8
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
83 705 670,8
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов