Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Алатау ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 16 қыркүек N 4 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда N 1222 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 11.04.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 798 "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес аудан
әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Алатау ауданы әкімінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 1ш "Алматы қаласы Алатау ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 1029 болып енгізілген, 2014 жылғы 1 мамырдағы № 52-53 "Алматы ақшамы" және 2014 жылғы 1 мамырдағы № 51-52 "Вечерний Алматы" газетінде ресми жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес, жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешімнің интернет-ресурсында жария етуін қамтамасыз ету.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы Б.О.Торламбаевқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі
Б.Мәнізоров
Алатау ауданы әкімінің
2015 жылғы 16 қазан
№ 4 шешіміне қосымша
Аудандық сайлау комиссиясының орталығы Өтемісұлы көшесі,
109 үй, № 169 Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 263-78- 88, 227-38-00
№ 1 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Усть-Каменогорская көшесі,
1 үй, № 14 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 241-66-35
Шекарасы: Бокеев көшесінен Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытпен Кудерин көшесіне дейін, Кудерин көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Соқпақпаев көшесіне дейін, Соқпақпаев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Бөкеев көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта кіші Стрелецкая көшесіне дейін, кіші Стрелецкая көшесінен ары қарай Бөкеев көшесімен кіші Магаданская көшесіне дейін, кіші Магаданская көшесінен солтүстік бағытта Бөкеев көшесімен Фадеев көшесіне дейін, Фадеев көшесінен ары қарай Бөкеев көшесімен Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 2 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Конрадский көшесі, 12А үй,

О внесении изменений и дополнений в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы"
Решение акима Алатауского района города Алматы от 16 октября 2015 года N 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2015 года за N 1222. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Алатауского района города Алматы от 11.04.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года № 798 "Об изменении границ города Алматы", пунктом 1 статьи 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан" и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Алатауского района города Алматы от 8 апреля 2014 года за № 1р "Об образовании избирательных участков по Алатаускому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года за № 1029, опубликовано в газете "Алматы ақшамы" от 01 мая2014 года за № 52-53 и "Вечерний Алматы" от 01 мая 2014 года за № 51-52) следующие изменения и дополнения:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию настоящего нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Алатауского района Торламбаева Б.О.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким района
Б.Манзоров
Приложение
к решению акима
Алатауского района
от 16 октября 2015 года № 4
Районная избирательная комиссия Алатауского района
Центр: улица Утемисулы, дом 109, Общеобразовательная
школа № 169, телефон: 263-78- 88
Избирательный участок № 1
Центр: город Алматы, улица Усть-Каменогорская, дом 1,
общеобразовательная школа № 14, телефон: 241-66-35
Границы: От улицы Бокеева по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Кудерина, по улице Кудерина (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева (восточная сторона) в северном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (восточная сторона) в северном направлении до переулка Стрелецкого, от переулка Стрелецкого по улице Бокеева до переулка Магаданского, в северном направлении от переулка Магаданского по улице Бокеева до улицы Фадеева, от улицы Фадеева далее по улице Бокеева до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 2
Центр: город Алматы, улица Конрадская, дом 12А,

№ 114 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 268-70-22
Шекарасы: Братская көшесінен Фадеев көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытта Бөкеев көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта кіші Магаданская көшесіне дейін, кіші Магаданская көшесінен Бөкеев көшесінің бойымен кіші Стрелецкая көшесіне дейін, ары қарай Бөкеев көшесімен кіші Стрелецкая көшесінен Соқпақпаев көшесіне дейін, Соқпақпаев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытта Братская көшесіне дейін, Братская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Фадеев көшесіне дейін.
№ 3 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Конрадский көшесі, 12А үй,
№ 114 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 268-71-17
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Бөкеев көшесіне дейін, Бөкеев көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Фадеев көшесіне дейін, Фадеев көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытында Братская көшесіне дейін, Братская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенімен (шығыс жағы) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 4 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А үй,
№ 91 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 247-68-89
Шекарасы: Үлкен Алматы өзенінен Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Кисловодская көшесіне дейін, Кисловодская көшесімен (шығыс жағы) солтүстік бағытында Кисловодская-2 көшесіне дейін, Кисловодская-2 көшесімен (Кисловодская-2 көшесіндегі солтүстік жағындағы № 27А үйді қоса) (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Емцов көшесіне дейін, Емцов көшесімен (Емцов көшесіндегі батыс жағындағы 22А үйді қоса) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Үлкен Алматы өзеніне дейін, Үлкен Алматы өзенінен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін.
№ 5 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Докучаев көшесі, 31А үй, № 91
Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 247-68-94
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Емцов көшесімен (Емцов көшесіндегі № 22А үйді қоспағанда) (батыс жағы) оңтүстік бағытта Кисловодская-2 көшесіне дейін, Кисловодская-2 көшесімен (Кисловодская-2 көшесіндегі солтүстік жағындағы № 27А үйді қоспағанда) (солтүстік жағы) батыс бағытында Кисловодская көшесіне дейін, Кисловодская көшесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Карпатская көшесіне дейін, Карпатская көшесімен (Карпатская көшесіндегі № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 29, 31, 33 және Войков көшесіндегі № 25 үйлерді қоспағанда) (шығыс жағы) солтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Емцов көшесіне дейін.
№ 6 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ахременко көшесі, 4 үй, № 82
Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 247-43-50
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Карпатская көшесімен (Карпатская көшесінің батыс жағындағы №11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29А, 31, 33 және Войков көшесіндегі № 25 үйлерді қоса) (батыс жағы) cолтүстік бағытта Жезқазған көшесіне дейін, Жезқазған көшесімен (солтүстік жағы) батыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Карпатская көшесіне дейін.
№ 7 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34 үй,№ 149 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 297-62-25
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы бойымен Ырысты көшесіне дейін, Ырысты көшесі бойымен (Құрылысшы ықшамауданы) (батыс жағы) солтүстік бағытта Набережная көшесіне жалғасады (Әйгерим-1 ықшамауданы), Набережная көшесімен батыс бағытта Школьная көшесіне дейін (Әйгерим-1 ықшамауданы), Школьная көшесімен батыс жағы солтүстік бағытта (Әйгерим-1 ықшамауданы),кіші көшеге дейін, кіші көшемен (Әйгерим-1 ықшамауданы) (солтүстік жағы) батысқа қарай Ленин көшесіндегі №83 "А" үйге дейін, (Әйгерим-1 ықшамауданы), Ленин көшесіндегі №83 "А" үйді қоса (Әйгерим-1 ықшамауданы), онтүстік бағытта Ленин көшесімен (Әйгерим-1 ықшамауданы), (шығыс жағы) № 151 үйге дейін батыс, Ленин көшесіндегі № 151 үйді қоса (Әйгерим-1 ықшамауданы), шығыс бағытта Школьная көшесіне дейін (Әйгерим-1 ықшамауданы), Школьная кошесімен (Әйгерим-1 ықшамауданы), оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытта Ырысты көшесіне дейін (Әйгерим-1 ықшамауданы) онтүстік жағы.
№ 8 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы,
Молодежная көшесі, 2а үй, № 41 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 278-89-78
Шекарасы: Рысқұлов данғылынан Ырысты көшесімен (Құрылысшы ықшамауданы) батыс жағы солтүстік бағытында, одан әрі Набережная көшесіне өтетін Әйгерім-1 ықшамауданы) (оңтүстік жағы), шығыс бағытында Шаңырақ-1 ықшамауданының Қосағаш көшесінің солтүстік бетімен қиылысы Өтеміс көшесі Шаңырақ-1 солтүстік бағытына (Құрылысшы ықшамауданы), Көкорай көшесімен (Құрылысшы ықшамуданы) (Батыс жағы) оңтүстік бағытында Тұмар көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы), Дорожная көшесінен (Құрылысшы ықшамауданы) Монтажная көшесіндегі (Құрылысшы ықшамауданы) № 39,41,43 үйлерді қоспағанда Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Ырысты көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы).
№ 9 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34 үй, № 149 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 239-83-13
Шекарасы: Байтенов көшесіндегі № 132 үйден бастап (батыс жағы) (Әйгерім-2 ықшамауданы), Байтенов көшесімен (Әйгерім-2 ықшамауданы) солтүстік бағытта Жаңа ғасыр көшесіне дейін, шығыс жағы (Әйгерім-2 ықшамауданы) Жаңа ғасыр көшесімен (Әйгерім-2 ықшамауданы) (оңтүстік жағы) батыс бағытта Боролдай өзеніне дейін солтүстік жағы, Боралдай өзенің бойымен батыс жағы оңтүстік бағытта Байтенов көшесіне дейін оңтүстік жағы.
№ 10 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Рысқұлов даңғылы, 228 үй,

общеобразовательная школа № 114, телефон: 268-70-22
Границы: От улицы Братской по улице Фадеева (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до переулка Магаданского, далее от переулка Магаданского по улице Бокеева до переулка Стрелецкого, далее по улице Бокеева от переулка Стрелецкого до улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Братской, по улице Братской (восточная сторона) в северном направлении до улицы Фадеева.
Избирательный участок № 3
Центр: город Алматы, улица Конрадская, дом 12А,
общеобразовательная школа № 114, телефон: 268-71-17
Границы: От реки Большая Алматинка по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Бокеева, по улице Бокеева (западная сторона) в южном направлении до улицы Фадеева, по улице Фадеева (северная сторона) в западном направлении до улицы Братской, по улице Братской (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до реки Большая Алматинка, по реке Большая Алматинка (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 4
Центр: город Алматы, улица Докучаева, дом 31А,
общеобразовательная школа № 91, телефон: 247-68-89
Границы: От реки Большая Алматинка по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская, по улице Кисловодская (восточная сторона) в северном направлении до улицы 2-я Кисловодская, по улице 2-я Кисловодская (включая дом № 27а с северной стороны улицы 2-я Кисловодская) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова, по улице Емцова (включая дом № 22а с западной стороны улицы Емцова) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до реки Большая Алматинка, по реке Большая Алматинка (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 5
Центр: город Алматы, улица Докучаева, дом 31А,
общеобразовательная школа № 91, телефон: 247-68-94
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Емцова (исключая дом № 22а по улице Емцова) (западная сторона) в южном направлении до улицы 2-я Кисловодская, по улице 2-я Кисловодская (исключая дом № 27а северной стороны улицы 2-я Кисловодская) (северная сторона) в западном направлении до улицы Кисловодская, по улице Кисловодская (западная сторона) в южном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека (северная сторона) в западном направлении до улицы Карпатская, по улице Карпатская (исключая дома улицы Карпатская № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29а, 29, 31, 33, улицы Войкова № 25) (восточная сторона) в северном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (южная сторона) в восточном направлении до улицы Емцова.
Избирательный участок № 6
Центр: город Алматы, улица Ахременко, дом 4,
общеобразовательная школа № 82, телефон: 247-43-50
Границы: От проспекта Райымбека по улице Карпатская (включая дома улицы Карпатская восточная сторона № 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29а, 29, 31, 33, улицы Войкова № 25) (западная сторона) в северном направлении до улицы Джезказганская, по улице Джезказганская (северная сторона) в западном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Райымбека (северная сторона) в восточном направлении до улицы Карпатская.
Избирательный участок № 7
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, дом 34,
общеобразовательная школа № 149, телефон: 297-62-25
Границы: От проспекта Рыскулова до улицы Ырысты (микрорайона Курылысшы) (западная сторона), по улице Ырысты в северном направлении, до улицы Набережная (микрорайона Айгерим-1), по улице Набережная (микрорайона Айгерим-1), в западном направлении до улицы Школьная (микрорайона Айгерим-1), по улице Школьная (микрорайона Айгерим-1) западная сторона в северном направлении до переулка (микрорайона Айгерим-1), по переулку (микрорайона Айгерим-1) (северная сторона) в западном направлении до дома № 83 "А" (микрорайона Айгерим-1), включая дом № 83 "А" улицы Ленина (микрорайона Айгерим-1), в южном направлении по улице Ленина (микрорайона Айгерим-1), (восточная сторона) до дома № 151 улицы Ленина западная сторона, включая дом № 151 улицы Ленина (микрорайона Айгерим-1), в восточном направлении до улицы Школьная (микрорайона Айгерим-1), по улице Школьная (микрорайона Айгерим-1), в южном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова северная сторона в восточном направлении до улицы Ырысты (микрорайона Айгерим-1) южная сторона.
Избирательный участок № 8
Центр: город Алматы, микрорайон Курылысшы, улица Молодежная,
дом 2а, общеобразовательная школа № 41, телефон: 278-89-78
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Ырысты (микрорайон Курылысшы) (западная сторона) в северном направлении, далее которая переходит в улицу Набережная (микрорайон Айгерим-1), далее по улице Строительная (микрорайон Айгерим-1) до улицы Аубакирова (микрорайон Шанырак-2), от улицы Аубакирова (микрорайон Шанырак-2) по улице Строительная (микрорайон Айгерим-1) участок с северной стороны улицы Косагаш в микрорайоне Шанырак-1 до улицы Утемисова микрорайона Шанырак-1 до улицы Кокорай (микрорайон Курылысшы), далее по улице Кокорай (микрорайон Курылысшы) (западная сторона) в южном направлении до улицы Тумар (микрорайон Курылысшы), далее по улице Тумар (микрорайон Курылысшы) (западная сторона) в южном направлении до улицы Дорожная (микрорайон Курылысшы), от улицы Дорожная (микрорайон Курылысшы) исключая дома № 39, 41, 43 по улице Монтажная (микрорайон Курылысшы) до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (северная сторона) в западном направлении до улицы Ырысты (микрорайон Курылысшы).
Избирательный участок № 9
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, дом 34,
общеобразовательная школа № 149, телефон: 239-83-13
Границы: От дома № 132 улицы Байтенова (западная сторона) (микрорайона Айгерим-2), по улице Байтенова (микрорайона Айгерим-2) в северном направлении до улицы Жана гасыр (микрорайона Айгерим-2) восточная сторона. По улице Жана гасыр (микрорайона Айгерим-2) (южная сторона) в западном направлении до реки Боролдай северная сторона, вдоль реки Боролдай западная сторона в южном направлении до улицы Байтенова (микрорайона Айгерим-2) южная сторона.
Избирательный участок № 10 (закрытый)
Центр: город Алматы, проспект Рыскулова, дом 228,

7552 әскери бөлімі, телефоны: 300-73-10, ішкі нөмір:218
Шекарасы: 7552 әскери бөлімі
№ 11 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, К. Шәріпов көшесі, 38 үй,№ 154 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 247-44-85
Шекарасы: Б. Момышұлы көшесінен солтүстік бағытта Шуланов көшесіне,солтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына, шығыс бағытта Саин көшесіне, оңтүстік бағытта Райымбек даңғылына, батыс бағытта Б. Момышұлы көшесіне дейін.
№ 12 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы, Ауезов
көшесі, 48, №156 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 298-13-63
Шекарасы: Батыс шекарасы Солтүстік айналым көшесінен бастап Бекболат көшесінің бойымен (шығыс беті) Фрунзе көшесінің қиылысына дейін. Одан ары қарай Фрунзе көшесінің бойымен (шығыс беті) Шаған көшесінің қиылысына дейін.
Солтүстік шекарасы Шаған көшесінің бойымен шығыс бағытта (оңтүстік беті) Шарын көшесінің қиылысына дейін. Одан ары қарай кіші Шарын көшесінін кейін шығыс бағытта Сенгирбаев көшесінің бойымен ескі қоқыс полигонына дейін.
Шығыс шекарасы ескі қоқыс полигонының бойымен (батыс беті) "Өжет" сауда Орталығына дейін.
Оңтүстік шекара Өжет ықшамауданы және "Өжет" сауда Орталығы шекарасының бойымен Солтүстік айналым және Бекболат көшелерінің қиылысына дейін (солтүстік беті).
№ 13 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы,
Ауезов көшесі, 48 үй,№ 156 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 298-10-10
Шекарасы: Оңтүстік шекарасы Шаған көшесімен (солтүстік беті) Красноармейская көшесінен бастап Шығыс бағытта Шарын көшесіне дейін. Шығыс шекарасы Шарын, Гагарин көшелерімен ары қарай су арнасының бойымен солтүстік бағытта (батыс беті).
Солтүстік шекарасы Іле ауданы шекарасының бойымен Мұсылмандар зиратының шетімен (оңтүстік беті) Тереңқара өзеніне дейін.
Батыс шекарасы Тереңқара өзенінің бойымен Красноармейская мен Шаған көшелерінің қиылысына дейін (шығыс беті).
№ 14 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Трудовик ықшамауданы,
Центральная көшесі, 12 үй, №156 Жалпы білім беру
мектебінің филиалы, телефоны: 226-87-11
Шекарасы: Трудовик ықшамауданы толығымен.
№ 15 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы,
Биянху көшесі, 87 үй, №150 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 245-59-10
Шекарасы: Солтүстік айналым шоссесінен (оң түстік жағы) Дұңған көшесі бойымен батыс бағытта, Ащыбұлақ өзеніне дейін. Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Ұйғыр көшесіне дейін. Ұйғыр көшесінің бойымен шығыс бағытта солтүстік айналым шоссесіне дейін. (Ұйғыр көшесінің оңтүстік жағы). Солтүстік айналым шоссесінің бойымен оңтүстік бағытта Дұңған көшесіне дейін.
№ 16 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы,

воинская часть 7552, телефон: 300-73-10, внутренний 218
Границы: воинская часть 7552
Избирательный участок № 11
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Шарипова,
дом 38, общеобразовательная школа № 154, телефон: 247-44-85
Границы: От улицы Момышулы в северном направлении до улицы Чуланова, в севера-восточном направлении до проспекта Рыскулова, в восточном направлении до улицы Саина, в южном направлении до проспекта Райымбека в западном направлении до улицы Момышулы.
Избирательный участок № 12
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, дом 48,
общеобразовательная школа № 156, телефон: 298-13-63
Границы: Западная граница проходит от улицы Северное кольцо по улице Бекболата в северном направлении (восточная сторона) до пересечения с улицей Фрунзе. По улице Фрунзе (восточная сторона) до пересечения с улицей Шаган, северная граница проходит по улице Шаган в восточном направлении (южная четная сторона) до пересечения с улицей Шарын, далее пересекает переулок улицы Шырын в восточном направлении и проходит по улице Сенгирбаева до бывшей городской свалки. Восточная граница избирательного участка проходит по бывшей городской свалке (западная сторона) до границы торгового центра "Ожет". Южная граница проходит вдоль границы микрорайона Ожет с торговова центра "Ожет" до пересечения улицы Северное кольцо с улицей Бекболата (северная сторона).
Избирательный участок № 13
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, дом 48,
общеобразовательная школа № 156, телефон: 298-10-10
Границы: Южная граница проходит по улице Шаган (северная сторона) от улицы Красноармейской в восточном направлении до улицы Шарын. Восточная граница проходит по улице Шарын, улица Гагарина, далее вдоль болота в северном направлении (западная сторона). Северная граница проходит по границе с Илийским районом мусульманского кладбища (южная сторона) до речки Теренкары. Западная граница проходит по речке Теренкары до пересечения улицы Красноармейская и улицы Шаган (восточная сторона).
Избирательный участок № 14
Центр: город Алматы, микрорайон Трудовик, улица
Центральная, дом 12, филиал общеобразовательной
школы № 156, телефон: 226-87-11
Границы: микрорайон Трудовик полностью.
Избирательный участок № 15
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица Биянху,
дом 87, общеобразовательная школа № 150, телефон: 245-59-10
Границы: От улицы Северное кольцо (южная сторона) по улице Дунганская в западном направлении до речки Ащыбулак, вдоль речки Ащыбулак в северном направлении до улицы Уйгурская, по улице Уйгурская в восточном направлении до улицы Северное кольцо (южная сторона улицы Уйгурская), по улице Северное кольцо в южном направлении до улицы Дунганская.
Избирательный участок № 16
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица

Новая Садовая көшесі, 100А үй, №151 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 245-02-15
Шекарасы: Солтүстік айналым шоссесінен Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) батыс бағытында Заря Восток және Құрылысшы ықшамаудандарының шекарасына дейін, Заря Восток және Құрылысшы ықшамаудандарының шекарасы бойымен (шығыс жағы) зираттарды қамти отырып солтүстік бағытта Ащыбұлақ өзенінің жағалауына дейін, Ащыбұлақ өзенінің жағалауы бойымен (шығыс жағы) солтүстік бағытта Масанчи көшесіне дейін (Заря Восток ықшамауданы), Масанчи көшесімен (Заря Восток ықшамауданы) (батыс жағы) шығыс бағытында Красноармейская көшесіне дейін (Заря Восток ықшамауданы), Красноармейская көшесімен (Заря Восток ықшамауданы) (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым шоссесіне дейін, Солтүстік айналым шоссесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытында Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 17 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Черемушки
көшесі, 1 үй, № 164 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 299-43-03
Шекарасы: Құсайынұлы көшесінен бастап Заводская көшесінің (солтүстік) жағы шығысқа қарай солтүстік айналымға дейін, солтүстік айналыммен (батыс) жағы солтүстік бағытта Бурундайская көшесіне дейін, Бурундайская көшесімен (оңтүстік) жағы Құсайынұлы көшесіне дейін. Құсайынұлы көшесі шығыс жағы Заводская көшесіне дейін.
№ 18 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы,
Заводская көшесі, 95А үй, № 160 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 299-43-11
Шекарасы: Высоковольтная көшесінен бастап Заводская көшесінің (оңтүстік жағы Молодежная көшесімен Солтүстік айналымға дейін), солтүстік айналыммен шығыс бағытта Заводская көшесіне дейін, Заводская көшесімен Высоковольтная көшесіне дейін.
№ 19 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы,
Шаяхметов көшесі, 17/8 үй, №179 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 380-94-02
то Солтүстік шекарасымен өтеді. Бурундай көшесінің шығыс бағытымен Құсайынұлы көшесіне дейін (Құсайынұлы көшесі сайлау учаскесіне кірмейді) шекаралас Жетісу ауданымен оңтүстік жағы Шығыс шекарасы Құсайынұлы көшесімен өтеді. Оңтүстік бағытпен көшеге шығады, көше атауы жоқ) содан бұрылады да батысқа дейін "Тимур" дүкенімен шектеледі. Ары қарай шекара сайлау учаскесі Өжет ықшамауданынан өтіп, су алқабының жанымен Іле ауданының шекарасымен бітеді.
№ 20 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 202 үй, № 26 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 245-99-68
Шекарасы: Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Көк-Қайнар ықшамауданы мен Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасынан Жарқынбаев көшесімен (Шаңырақ-2 ықшамауданы) (оңтүстік жағы) шығыс бағытта көлге дейін. Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы көлден оңтүстік бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандардың шекарасының бойымен Строительная көшесіне дейін (Айгерім-1 ықшамауданы). Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Строительная көшесімен (Айгерім-1 ықшамауданы) (солтүстік жағы) батыс бағытында Аубакиров көшесіне дейін (Шаңырақ-2 ықшамауданы). Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Строительная көшесінен (Айгерім-1 ықшамауданы) Аубакиров көшесі бойымен (Шаңырақ-2 ықшамауданы) (шығыс жағы) солтүстік бағытында өтеді, ары қарай Айгерім-1 мен Шаңырақ-2 ықшамаудандарының шекарасы бойымен зираттың жанынан солтүстік бағытта Жарқынбаев көшесіне дейін (Шаңырақ-2 ықшамауданы).
№ 21 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы,
Өтемісұлы көшесі, 109 үй, № 169 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 227-38-02
Шекарасы: Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасынан Қарқара көшесі бойымен шығыс бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Алпамыс көшесінің жұп жағымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін.
Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналы бойымен батыс бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін.
Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандары шекарасының Үлкен Алматы каналынан оңтүстік бағытта шекара бойымен Қарқара көшесіне дейін.
№ 23 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшамауданы,
81 үй, № 152 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 227-25-04
Шекарасы: Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналының үлкен Алматы өзені қиылысынан шығысқа қарай Ащыбұлақ өзеніне дейін.
Сайлау учаскесінің Шығыс шекарасы Ащыбұлақ өзенімен Үлкен Алматы каналының қиылысынан оңтүстік бағытта Бесқарағай көшесіне дейін.
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Ащыбұлақ өзенімен Бесқарағай көшесінің қиылысынан Бесқарағай көшесінің тақ жағымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін
Батыс шекарасы Бесқарағай көшесімен Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта Үлкен Алматы өзені жағалауымен Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 24 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Дархан ықшамауданы, Х. Алтай
көшесі, 24/1 үй, № 25 Қалалық емхана,
телефоны: 232-88-74
Шекарасы: Дархан және Байбесік ықшамаудандары толығымен кіреді.
№ 25 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы,

Новая Садовая, дом 100А, общеобразовательная школа № 151,
телефон: 245-02-15
Границы: От улицы Северное кольцо по проспекту Рыскулова (северная сторона проспект Рыскулова) в западном направлении до границы между микрорайоном Заря Востока и микрорайоном Курылысшы, от границы микрорайона Заря Востока и микрорайона Курылысшы в северном направлении до речки Ащыбулак, вдоль речки Ащыбулак в северном направлении до улицы Масанчи, по улице Масанчи в восточном направлении до улицы Красноармейская, по улице Красноармейская в восточном направлении до улицы Северное кольцо, от улицы Северное кольцо в южном направлении до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 17
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Черемушки,
дом 1, общеобразовательная школа № 164, телефон: 299-43-03
Границы: Начиная с улицы Кусайынулы до улицы Заводская (северная сторона) по восточному направлению до Северного кольца, с западной стороны Северного кольца по северному направлению улицы Бурундайская до улицы Кусайынулы, с восточной стороны улицы Заводская.
Избирательный участок № 18
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Заводская,
дом 95А, общеобразовательная школа № 160, телефон: 299-43-11
Границы: Начиная с улицы Высоковольтная до улицы Заводская (южная сторона улицы Молодежной до Северного кольца), с Северного кольца в восточном направлении по улице Заводская, с улицы Заводская по западному направлению до улицы Высоковольтная.
Избирательный участок № 19
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова,
дом 17/8, общеобразовательная школа № 179, телефон: 380-94-02
Границы: Западная граница проходит по водоохранной полосе по границе с Илийским районом (восточная сторона), северная граница проходит по улице Бурундайская в восточном направлении до улицы Кусайынулы (улица Кусайынулы не входит в избирательный участок) по границе с Жетысуским районом (южная сторона) восточная граница проходит по улице Кусайынулы в южном направлении до магазина "Тимур", далее граница избирательного участка проходит по границе с микрорайоном Ожет до границы с Илийским районом.
Избирательный участок № 20
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица
Жанкожа батыра, дом 202, общеобразовательная школа
№ 26, телефон: 245-99-68
Границы: Северная граница избирательного участка проходит от границы микрорайона Кок-Кайнар и микрорайона Шанырак-2 по улице Жаркынбаева (микрорайон Шанырак-2) (южная сторона) в восточном направлении до озера, восточная граница избирательного участка проходит от озера в южном направлении вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 до улицы Строительная (микрорайон Айгерим-1), южная граница избирательного участка проходит по улице Строительная (микрорайон Айгерим-1) (северная сторона) в западном направлении до улицы Аубакирова (микрорайон Шанырак-2), западная граница избирательного участка проходит от улицы Строительная (микрорайон Айгерим-1) по улице Аубакирова (микрорайон Шанырак-2) (восточная сторона) в северном направлении, далее по границе микрорайона Айгерим-1 и микрорайона Шанырак-2, вдоль кладбища в северном направлении до улицы Жаркынбаева (микрорайон Шанырак-2).
Избирательный участок № 21
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисулы,
дом 109, общеобразовательная школа № 169, телефон: 227-38-02
Границы: Южная граница избирательного участка проходит от границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, по улице Каркара в восточном направлении до улицы Алпамыс, по четной стороне улицы Алпамыс в восточном направлении до речки Большая Алматинка.
Восточная граница избирательного участка проходит вдоль речки Большая Алматинка в северном направлении до Большого Алматинского канала.
Северная граница избирательного участка проходит вдоль канала Большая Алматинка в западном направлении до границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2.
Западная граница избирательного участка проходит вдоль границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2 от Большого Алматинского канала в южном направлении до улицы Каркара.
Избирательный участок № 23
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, дом 81,
общеобразовательная школа № 152, телефон: 227-25-04
Границы: Северная граница избирательного участка проходит с пересечения Большого Алматинского канала с рекой Большая Алматинка в восточном направлении до речки Ащыбулак.
Восточная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Ащыбулак с Большим Алматинским каналом в южном направлении до улицы Бескарагай.
Южная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Ащыбулак с улицей Бескарагай по нечетной стороне в западном направлении до реки Большая Алматинка.
Западная граница избирательного участка проходит с пересечения улицы Бескарагай с рекой Большая Алматинка в северном направлении вдоль реки Большая Алматинка до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок: № 24
Центр: город Алматы, микрорайон Дархан, улица Алтая, дом 24/1,
городская поликлиника № 25, телефон: 232-88-74
Границы: Микрорайоны "Дархан" и "Байбесик" полностью.
Избирательный участок № 25
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Востока, улица

Новая Садовая көшесі, 100А үй, № 151 Жалпы білім
беру мектебі, телефоны: 245-63-03
Шекарасы: Красноармейская көшесінің қиылысынан (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта (Заря Восток ықшамауданы) Дұнған көшесіне дейін (оңтүстік жағы), одан әрі Дұнған көшесімен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым шоссесіне дейін (батыс жағы), Солтүстік айналым шоссесімен оңтүстік бағытта (батыс жағы) Красноармейская көшесіне дейін, Красноармейская көшесімен (солтүстік жағы) Ащыбұлақ өзенінің жағалауына дейін.
№ 26 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Калининградская көшесі,
45 үй, № 3 троллейбус паркі, телефоны: 237-78-22
Шекарасы: Райымбек даңғылынан Школьная көшесімен (Айгерім-1 ықшамауданы) (батыс жағы) солтүстік бағытта кіші көшеге дейін, кіші көшемен батыс бағытта Ленина көшесіне дейін, Ленина көшесімен шығыс бағытта Новая көшесіне дейін (Айгерім –1 ықшамауданы), Новая көшесімен (Айгерім-1 ықшамауданы) (оңтүстік жағы) батысқа қарай Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесімен (шығыс жағы) оңтүстіке қарай кіші көшеге дейін, кіші көшемен (оңтүстік жағы) батысқа қарай шығыстағы Ақбұлақ ықшамауданы шекарасына дейін (АДК ықшамауданы батыс шекарасы) (шығыс жағы), шығыстағы Ақбұлақ ықшамауданы шекарасының бойымен оңтүстік бағытта Рысқұлов көшесіне дейін (шығыс жағы), Рысқұлов көшесінен батысқа қарай Қаскелен көшесіне дейін, Қаскелен көшесімен солтүстік бағытта (батыс жағы) Райымбек даңғылына дейін, Райымбек даңғылымен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Школьная көшесіне дейін (Айгерім-1 ықшамауданы).
№ 27 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы,
Шарипов көшесі, 38 үй, № 154 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 247-44-87
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Рүстемов көшесінің бойымен солтүстік бағытта, Шарипов көшесі бойымен солтүстік бағытта Әйгерім-2 және Ақбұлақ ықшамаудандарының шекарасына дейін, су қорғау аймағы жағалауымен оңтүстік бағытта Абдрашұлы көшесіне, оңтүстік бағытта Өтейбойдақ көшесіне, Өтейбойдақ көшесі бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына, батыс бағытта Рүстемов көшесіне дейін.
№ 28 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы каласы Алғабас-1 ықшамауданы,
1/65 үй, № 182 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 248-59-62
Шекарасы: Алғабас-6 ықшамауданындағы № 1/1, 1/3, 1/14, 1/15, 1/19, 1/22, 1/25, 1/27, 1/29, 1/30, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/8, 1/9, 1/11, 1/12, 1/32, 1/34, 1/36, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1,44, 1/45, 1/46, 1/47 1/48, 1/49, 1/51, 1/52, 1/54, 1/55, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/71, 1/72, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/82, 1/84, 1/87, 1/88 ,1/92 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
№ 29 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көк-Қайнар ықшамауданы,
Абай көшесі, 123 үй, "Атамұра" демалыс орталығы,
телефоны: 239-27-16
Шекарасы: Көк-Қайнар ықшамауданы толығымен сайлау учаскісіне кіреді.
№ 30 Сайлау учаскесі Орталығы: Алматы қаласы,
Шаңырақ-1 ықшамауданы, Өтемісұлы көшесі, 109 үй,
№ 169 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 263-75-35
Шекарасы: Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасынан Ақын Сара көшесі бойымен шығыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін. Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауымен Шаңырақ-1 ықшамауданының Ақын Сара көшесінен солтүстік бағытта Алпамыс көшесіне дейін. Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы өзені жағалауынан Алпамыс көшесінің тақ жағымен Қарқара көшесіне дейін, Қарқара көшесі бойымен батыс бағытта Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін. Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Қарқара көшесінен Ақын Сара көшесіне дейін.
№ 31 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құрылысшы ықшамауданы,
Молодежная көшесі, 2а, № 41 Жалпы білім беру мектебі,
телефон: 243-55-65

Новая Садовая, дом 100А, общеобразовательная школа № 151,
телефон: 245-63-03
Границы: По улице Красноармейская (северная сторона улицы Красноармейская) до речки Ащыбулак, вдоль речки Ащыбулак в северном направлении до улицы Дунганская, по улице Дунганская (южная сторона улицы Дунганская) в восточном направлении до улицы Северное кольцо, от улицы Северное кольцо в южном направлении до улицы Красноармейская, от улицы Красноармейская до речки Ащыбулак.
Избирательный участок № 26
Центр: город Алматы, улица Калининградская, дом 45,
Троллейбусный парк № 3, телефон: 237-78-22
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Школьная (микрорайон Айгерим-1) (западная сторона) в северном направлении до переулка, по переулку (южная сторона) в западном направлении до улицы Ленина, по улице Ленина (западная сторона) в северном направлении до улицы Новая (микрорайон Айгерим-2), по улице Новая (микрорайон Айгерим-2) (южная сторона) в западном направлении до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина в южном направлении до переулка, по переулку в западном направлении до восточной границы микрорайона Акбулак (западная граница микрорайона АДК), вдоль восточной границы микрорайона Акбулак (западная граница микрорайона АДК) (восточная сторона) в южном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Каскеленская (восточная сторона), по улице Каскеленская в восточном направлении (обе стороны) до улицы Карпатская, по улице Карпатская в северном направлении (западная сторона) до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова в восточном направлении (северная сторона) до улицы Школьная (микрорайон Айгерим-1).
Избирательный участок № 27
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Шарипова,
дом 38, общеобразовательная школа № 154, телефон: 247-44-87
Границы: От проспекта Рыскулова по улице Рустемова в северном направлении, по улице Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим-2 и микрорайона Акбулак, вдоль водоохранной полосы в южном направлении до улицы Абдрашулы, в южном направлении до улицы Отейбойдака, по улице Отейбойдака в юго-восточном направлении до проспекта Рыскулова, в западном направлении до улицы Рустемова.
Избирательный участок № 28
Центр: город Алматы микрорайон Алгабас-1, дом 1/65,
общеобразовательная школа № 182, телефон: 248-59-62
Границы: Дома в микрорайоне Алғабас-6 № 1/1, 1/3, 1/14, 1/15, 1/19, 1/22, 1/25, 1/27, 1/29, 1/30, 1/2, 1/3, 1/4, 1/6, 1/8, 1/9, 1/11, 1/12, 1/32, 1/34, 1/36, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1,44, 1/45, 1/46, 1/47 1/48, 1/49, 1/51, 1/52, 1/54, 1/55, 1/57, 1/58, 1/59, 1/60, 1/61, 1/62, 1/63, 1/64, 1/71, 1/72, 1/74, 1/75, 1/78, 1/79, 1/80, 1/82, 1/84, 1/87, 1/88, 1/92 входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 29
Центр: город Алматы, микрорайон Кок-Кайнар, улица Абая,
дом 123, центр досуга "Атамура", телефон: 239-27-16
Границы: микрорайон Кок-Кайнар полностью.
Избирательный участок № 30
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисулы,
дом 109, общеобразовательная школа № 169, телефон: 263-75-35
Границы: Южная граница избирательного участка проходит от границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2, по улице Акын Сара в восточном направлении до реки Большая Алматинка.
Восточная граница избирательного участка проходит вдоль реки Большая Алматинка от улицы Акын Сара микрорайона Шанырак-1 в северном направлении до улицы Алпамыс.
Северная граница избирательного участка проходит от реки Большая Алматинка по нечетной стороне улицы Алпамыс до улицы Каркара, в западном направлении по улице Каркара до границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2.
Западная граница избирательного участка проходит вдоль границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, в южном направлении от улицы Каркара до улицы Акын Сара.
Избирательный участок № 31
Центр: город Алматы, микрорайон Курылысшы, улица Молодежная,
дом 2а, общеобразовательная школа № 41, телефон: 243-55-65

Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан Заря Восток ықшамауданының батыс шекарасының бойымен (Құрылысшы ықшамауданының шығыс шекарасы) (батыс жағы) солтүстік бағытында Құрылысшы ықшамауданының солтүстік шекарасына дейін, Құрылысшы ықшамауданының солтүстік шекарасының бойымен (оңтүстік жағы) батыс бағытында Құрылысшы және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасына дейін, Құрылысшы және Шаңырақ-1 ықшамаудандарының шекарасы бойымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытында Көкорай көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы), Көкорай көшесімен (Құрылысшы ықшамауданы) (шығыс жағы) оңтүстік бағытында Тұмар көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы), Тұмар көшесімен (Құрылысшы ықшамауданы) (шығыс жағы) оңтүстік бағытында Дорожная көшесіне дейін (Құрылысшы ықшамауданы), Дорожная көшесінен (Құрылысшы ықшамауданы) Монтажная көшесіндегі № 39, 41, 43 үйлерді қоса (Құрылысшы ықшамауданы) Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылымен (солтүстік жағы) шығыс бағытында Заря Восток ықшамауданының батыс шекарасына дейін.
№ 32 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34 үй, № 171 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 297-61-14
Шекарасы: Ленин көшесімен Бәйтерек көшесінен бастап (Әйгерім-1 ықшамауданы) (батыс жағы) оңтүстік бағытта Новая көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы), Новая көшесімен (Әйгерім-1 ықшамауданы) (солтүстік жағы) батыс бағытта Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесімен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта кіші көшеге дейін (Әйгерім-2 ықшамауданы) кіші көшемен (Әйгерім-2 ықшамауданы) (оңтүстік жағы) солтүстік бағытта Бәйтенов көшесіне дейін (Әйгерім-2 ықшамауданы), Бәйтенов көшесімен солтүстікке қарай Бәйтерек көшесіне дейін. Бәйтерек көшесімен (Әйгерім-2 ықшамауданы) (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Ленин көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы).
№ 33 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 202 үй, № 26 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 275-83-60
Шекарасы: Шаңырақ -1 ықшам ауданымен Шаңырақ-2 ықшам ауданы шекарасы бойымен солтүстік бағытта Алтынсақа көшесіне дейін. Алтынсақа көшесі бойымен батыс бағытта Көк-Қайнар ықшамауданымен Шаңырақ-2 ықшам ауданы шекарасына дейін. Көк-Қайнармен Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Жарқынбаев көшесіне дейін. Жарқынбаев көшесінің бойымен шығыс бағытта Шаңырақ-1 мен Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасына дейін.
№ 34 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы,
Жанқожа батыр көшесі, 191 үй, № 22 қалалық емхана,
телефоны: 227-43-10
Шекарасы: Сайлау учаскесінің шекрасы оңтүстік шекарасы Көк-Қайнар ықшамауданы және Шаңырақ-2 ықшамауданы шекарасынан Қарқара көшесінің бойымен Шаңырақ-2 және Шаңырақ-1 ықшамауданы шекарасына дейін. Сайлау учаскесінің шекарасы шығыс шекарасы Қарқара көшесінен Шаңырақ-2 ықшамауданы және Шаңырақ-1 ықшамауданы Шаңырақ-1 ықшамауданы шекарасы бойымен солтүстікке қарай Үлкен Алматы каналына дейін. Сайлау учаскесінің шекарасы солтүстік шекарасы Шаңырақ-2 ықшамауданы шекарасынан Үлкен Алматы каналына дейін. Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Бент көлінен оңтүстікке қарай Шаңырақ-2 ықшамауданы және Көк-Қайнар ықшамауданы шекарасының бойымен Қарқара көшесіне дейін.
№ 35 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Өжет ықшамауданы,
Әуезов көшесі, 48 үй,№ 156 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 298-10-68
Шекарасы: Бекболат көшесімен солтүстік айналым көшесінің қиылысынан бастап солтүстік бағытта Фрунзе көшесінің қиылысына дейін (батыс беті). Фрунзе көшесімен жүріп (батыс беті) Шаған көшесіне дейін.Солтүстік шекарасы Шаған көшесімен жүріп (оңтүстік беті) Красноармейская көшесінің қиылысына дейін, батыс бағытта, ары қарай Тереңқара өзенінің бойымен оңтүстік бағытта (шығыс беті) Үлкен Алматы каналына дейін. Оңтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналының бойымен (солтүстік беті) Бекболат және Солтүстік айналым көшесіне дейін.
№ 36 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент ықшамауданы,
19 үй, № 181 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 246-70-39

Границы: От проспекта Рыскулова вдоль западной границы микрорайона Заря Востока (восточной границы микрорайона Курылысшы) (западная сторона) в северном направлении до северной границы микрорайона Курылысшы, вдоль северной границы микрорайона Курылысшы (южная сторона) в западном направлении до границы микрорайона Курылысшы и микрорайона Шанырак-1, вдоль границы микрорайона Курылысшы и микрорайона Шанырак-1 (южная сторона) в западном направлении до улицы Кокорай (микрорайон Курылысшы), по улице Кокорай (микрорайон Курылысшы) (восточная сторона) в южном направлении до улицы Тумар (микрорайон Курылысшы), по улице Тумар (микрорайон Курылысшы) (восточная сторона) в южном направлении до улицы Дорожная (микрорайон Курылысшы), от улицы Дорожная (микрорайон Курылысшы) включая дома № 39, 41, 43 по улице Монтажная (микрорайон Курылысшы) до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова (северная сторона) в восточном направлении до западной границы микрорайона Заря Востока.
Избирательный участок № 32
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина,
дом 34, общеобразовательная школа № 171, телефон: 297-61-14
Границы: По улице Ленина от улицы Байтерек (микрорайон Айгерим-1) (западная сторона) в южном направлении до улицы Новая по улице Новая (северная сторона) в западном направлении до улицы Алтынсарина (микрорайон Айгерим-2 ), по улице Алтынсарина в южном направлении до переулка, по переулку до улицы Байтенова (микрорайон Айгерим-2), по улице Байтенова (микрорайон Айгерим-2) (восточная сторона) в северном направлении до улицы Байтерек (микрорайон Айгерим-2), по улице Байтерек (микрорайон Айгерим-2) (южная сторона) в восточном направлении до улицы Ленина (микрорайон Айгерим-1).
Избирательный участок № 33
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица
Жанкожа батыра, дом 202, общеобразовательная школа № 26,
телефон: 275-83-60
Границы: С границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1 в северном направлении до улицы Алтынсака, от улицы Алтынсака в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар, вдоль границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар в южном направлении до улицы Жаркынбаева, от улицы Жаркынбаева в восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок № 34
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица
Жанкожа батыра, дом 191, городская поликлиника № 22,
телефон: 227-43-10
Границы: От границ микрорайона Кок-Кайнар и микрорайона Шанырак-2 в южном направлении по улице Каркара до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1, от улицы Каркара в северном направлении вдоль границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1 до Большого Алматинского канала, от границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Шанырак-1 в западном направлении вдоль Большого Алматинского канала до озера Бент (микрорайон Кок-Кайнар), от озера Бент в южном направлении вдоль границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар до улицы Каркара (микрорайон Шанырак-2).
Избирательный участок № 35
Центр: город Алматы, микрорайон Ожет, улица Ауэзова, дом 48,
общеобразовательная школа № 156, телефон: 298-10-68
Границы: Начиная от улицы Бекболата микрорайон Ожет (угол улицы Северное кольцо) в северном направлении (западная сторона) до пересечения с улицей Фрунзе, по улице Фрунзе (западная сторона) до улицы Шаган (южная сторона) до пересечения с улицей Красноармейская в западном направлении, далее граница идет по речке Теренкара в южном направлении (восточная сторона) до Большого Алматинского канала. Южная граница проходит по Большому Алматинскому каналу (северная сторона) до угла улицы Бекболата и улицы Северное кольцо.
Избирательный участок № 36
Центр: город Алматы, микрорайон Аккент, дом 19,
общеобразовательная школа № 181, телефон: 246-70-39

Шекарасы: Ақбұлақ ықшамауданындағы № № 6,7,8,9 үйлер және Аққент ықшамауданындағы № № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
№ 37 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Суат көл көшесі, 41 үй, № 178 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 392-54-33
Шекарасы: Момышұлы көшесі мен Райымбек даңғылы қиылысынан Райымбек даңғылы бойымен батыс бағытта Суханбаев көшесіне дейін (солтүстік бөлігі), Суханбаев көшесі бойымен солтүстік бағытта Қазтұған Жырау көшесіне дейін (шығыс бөлігі), Қазтұған Жырау көшесі бойымен батыс бағытта Омаров көшесіне дейін (солтүстік бөлігі), Омаров көшесі бойымен солтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін (шығыс бөлігі), Рысқұлов даңғылы бойымен шығыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін (оңтүстік бөлігі).
№ 482 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-1 ықшамауданы,
Өтемісұлы көшесі, 73 үй, Олимпиада резервінің
Республикалық мамандандырылған мектеп-интернат-колледжі, телефоны: 245-86-01
Шекарасы: Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамаудандары шекарасынан, Қосағаш көшесінің бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Шаңырақ-1 және Ұлжан ықшамауданының шекарасына дейін.
Сайлау учаскесінің шығыс шекарасы Шаңырақ-1 және Ұлжан ықшамауданының шекарасы бойымен солтүстік бағытта Ақын Сара көшесіне дейін.
Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Ақын Сара көшесінің бойымен батысқа қарай Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасына дейін.
Сайлау учаскесінің батыс шекарасы Шаңырақ-1 және Шаңырақ-2 ықшамауданының шекарасынан Қосағаш көшесінің бойымен оңтүстікке қарай Шаңырақ-1 ықшамауданының Жарқынбаев көшесіне дейін.
№ 483 Сайлау учаскесіи
Орталығы: Алматы қаласы, Ұлжан-1 ықшамауданы, Қ. Жалайыри көшесі 34 үй, № 23 қалалық емхана, телефоны: 227-48-50
Шекарасы: Сайлау учаскесінің солтүстік шекарасы Үлкен Алматы каналымен Ащыбұлақ өзенінің қиылысынан шығысқа қарай Тереңқара өзеніне дейін.
Сайлау учаскесінің Шығыс шекарасы Тереңқара өзенімен Үлкен Алматы каналының қиылысынан оңтүстік бағытта Құрылысшы ықшамауданының Кольцевая көшесіне дейін.
Сайлау учаскесінің оңтүстік шекарасы Ащыбұлақ өзенімен Кольцевая көшесінің қиылысынан жоғарғы кернеулі электр желісі бойымен батыс бағытта Үлкен Алматы өзеніне дейін
Батыс шекарасы жоғарғы кернеулі электр желісінің Үлкен Алматы өзенінің қиылысынан солтүстік бағытта Үлкен Алматы өзені жағалауымен Бесқарағай көшесіне дейін. Бесқарағай көшесінің жұп жағымен шығыс бағытта Ащыбұлақ өзеніне дейін. Бесқарағай көшесімен Ащыбұлақ өзенінің қиылысынан, Ащыбұлақ өзенінің жағалауымен солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін.
№ 484 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы, Шуланов
көшесі, 159 үй, Алматы қаласының орталық мемлекеттік
мұрағаты, телефоны: 398-86-75
Шекарасы: Момышұлы көшесінен Шуланов көшесі бойымен солтүстік–шығыс бағытта Рысқұлов даңғылына дейін, Рысқұлов даңғылы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесінен оңтүстік бағытта Шуланов көшесінің бұрышына дейін. № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
№ 485 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшамауданы,
Бәйдібек би көшесі, 16 үй, № 185 Жалпы білім
беру мектебі, телефоны: 306-07-39
Шекарасы: Ақсай көшесімен Қонаев көшесінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытта Ақсай көшесі бойымен Жастар көшесіне дейін, Батыс бағытта Жастар көшесі бойымен Орталық көшесіне дейін. Орталық көшесі бойымен солтүстік батыс бағытта Желтоқсан көшесіне дейін. Желтлқсан көшесі бойымен солтүстік бағытта Қонаев көшесіне дейін. Қонаев кошесі бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.
№ 486 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі ықшамауданы,
Мектеп көшесі, 6 "б" үй, № 184 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 388-40-64
Шекарасы: Желтоқсан көшесімен Орталық көшесінің қиылысынан бастап Орталық көшесі бойымен Солтүстік бағытта Айналмалы көшесіне дейін. Айналмалы көшесі бойымен солтүстік бағытта Құрылысшы көшесіне дейін. Құрылысшы көшесі бойымен шығыс бағытта Тәуелсіздік көшесіне дейін. Тәуелсіздік көшесі бойымен солтүстік-шығыс бағытта Молдағұлова көшесіне дейін. Молдағұлова көшесі бойымен оңтүстік бағытта Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесі бойымен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін.
№ 487 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы Рахат ықшамауданы,
Байжанов көшесі, 1 үй, № 196 Жалпы білім беру
мектебі, телефоны: 308-25-86
Шекарасы: Рахат, Мәдениет ықшамаудандары толығымен кіреді.
№ 488 Сайлау учаскесі
Орталығы:Алматы қаласы Боралдай ықшамауданы,
Момышұлы көшесі, 56 ұй, № 39 гимназия,
телефоны: 8(727)5230020
Шекарасы: Космонавттар көшесімен Строительная көшесінің қилысынан бастап оңтүстікке қарай Бент көлдері бойымен Дачная көшесімен Көксу көшесінің қилысына дейін. Көксу көшесінің бойымен батыс бағытта Саин көшесіне дейін. Саин көшесінің бойымен солтүстік бағытта Космонавттар көшесіне дейін. Космонавттар көшесінің бойымен шығыс бағытта Строительная көшесіне дейін.
№ 524 Сайлау учаскісі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34 үй, № 149 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 247-04-44
Шекарасы: Набережная көшесімен (Әйгерім-1 ықшамауданы) солтүстік жағы, батыс бағытта Школьная көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы), Школьная көшесімен (Шығыс жағы) солтүстік бағытта кіші көшеге дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы), кіші көшемен (Әйгерім-1 ықшамауданы) батыс бағытта (солтүстік жағы), Ленин көшесіндегі №81 үйді қоса (Әйгерім-1 ықшамауданы) солтүстік бағытта Заречная көшесіне дейін (Көк-Қайнар ықшамауданы) батыс жағы, Заречная көшесімен (Көк-Қайнар ықшамауданы) шығыс бағытта Аубәкіров көшесіне дейін (Шаңырақ-2 ықшамауданы) одан әрі Строительная көшесіне жалғасады (Әйгерім-1 ықшамауданы), Строительная көшесімен (Әйгерім-1 ықшамауданы) оңтүстік бағытта Набережная көшесіне дейін шығыс жағы.
№ 525 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Әйгерім ықшамауданы,
Ленин көшесі, 34 үй, № 171 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 245-47-45
Шекарасы: Байтенов көшесіндегі №44 үйден бастап (батыс жағы) (Әйгерім-2 ықшамауданы) солтүстік бағытта Бәйтерек көшесіне дейін (Әйгерім-2 ықшамауданы) Бәйтерек көшесімен (Әйгерім-2 ықшамауданы) шығыс бағытта Ленин көшесіне дейін (Әйгерім-1 ықшамауданы), Ленин көшесімен (батыс жағы) солтүстік бағытта Көк-Қайнар ықшамауданы оңтүстік шекарасына дейін шығыс жағы, Көк-Қайнар ықшамауданы оңтүстік шекарасымен батыс бағытта Боролдай өзеніне дейін солтүстік жағы Боролдай өзенің бойымен (шығыс жағы) оңтүстік бағытта Жаңа ғасыр көшесіне дейін (Әйгерім-2 ықшамауданы) батыс жағы, Жаңа ғасыр көшесімен (Әйгерім-2 ықшамауданы) (солтүстік жағы) Байтенов көшесіне дейін оңтүстік жағы.
№ 526 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Теректі ықшамауданы,
Мектеп көшесі, 6 б үй, № 184 Жалпы білім беретін
мектебі, телефоны: 388-40-91
Шекарасы: Ақсай көшесімен орталық көшесінің қиылысынан бастап, оңтүстік-батыс бағытта Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылы бойымен батыс бағытта Жетісу кварталына дейін. Жетісу кварталы шегарасы бойымен Солтүстік бағытта Жас Отау көшесіне дейін. Жас Отау көшесі бойымен шығыс бағытта Айналмалы көшесіне дейін. Айналмалы көшесі бойымен оңтүстік бағытта Орталық көшесіне дейін. Орталық көшесі бойымен оңтүстік-шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.
№ 527 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшамауданы,
Бәйдібек би көшесі, 16 үй,№ 185 Жалпы білім
беретін мектебі, телефоны: 385-45-41
Шекарасы: Ақын Сара көшесімен Ақсай көшесінің қиылысынан бастап, Ақсай көшесі бойымен онтүстік бағытта Қарғалы өзені қоса алғанда Пошта көшесінің қиылысына дейін. Пошта көшесі бойымен батыс бағытта Пушкин көшесіне дейін. Пушкин көшесімен батыс бағытта Гагарин көшесіне дейін. Гагарин көшесі бойымен солтүстік бағытта Жаңа құрылыс ықшам ауданы шегарасы бойымен Ақын Сара көшесіне дейін. Ақын Сара көшесі бойымен шығыс бағытта Ақсай көшесіне дейін.
№ 528 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас ықшамауданы,
Бәйдібек би көшесі, 16 үй, № 185 Жалпы білім
беретін мектебі, телефоны: 307-93-16
Шекарасы: Ақсай көшесімен Пошта көшесінің қиылысынан басталып, Қарғалы өзені бойымен оңтүстік бағытта Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесімен батыс бағытта (Қонаев көшесінің тақ жағымен) Желтоқсан көшесіне дейін. Желтоқсан көшесі бойымен солтүстік бағытта Молдағулов көшесіне дейін. Молдағулов көшесі бойымен солтүстік бағытта Соқпақбаев көшесіне дейін. Соқпақбаев көшесі бойымен солтүстік-шығыс бағытта Гагарин көшесіне дейін. Гагарин көшесімен оңтүстік бағытта Пушкин көшесінің қиылысына дейін. Пушкин көшесінің шығыс бағытында Пошта көшесіне дейін. Пошта көшесімен оңтүстік-шығыс бағытта Ақсай көшесі мен Қарғалы өзеніне дейін.
№ 529 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақбұлақ ықшамауданы,
Шуланов көшесі 159 үй, Алматы қаласының орталық
мемлекеттік мұрағаты, телефоны: 398-86-75
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесінен Шарипов көшесіне дейін, Шарипов көшесі бойымен солтүстік бағытта Әйгерім ықшамауданының шегарасына дейін, Айгерім ықшамауданы шегарасы бойымен батыс бағытта Момышұлы көшесіне дейін, Момышұлы көшесі бойымен оңтүстік бағытта Рысқұлов даңғылына дейін. № № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
№ 530 Саулау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алғабас-6 ықшамауданы,
19 үй № 182 Жалпы білім беретін мектебі,
телефоны: 225-29-03

Границы: Дома в микрорайоне Акбулак: № 6, 7, 8, 9 и дома микрорайона Аккент: № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 37
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Суат коль,
дом 41, общеобразовательная школа № 178, телефон: 392-54-33
Границы: С пересечения улиц Момышулы с проспектом Райымбека, по проспекту Райымбека в западном направлении до улицы Суханбаева (северная сторона), по улице Суханбаева в северном направлении до улицы Казтуган Жырау (восточная сторона), по улице Казтуган Жырау в западном направлении до улицы Омарова (северная сторона), по улице Омарова в северном направлении до проспекта Рыскулова в восточном направлении до улицы Момышулы (южная сторона).
Избирательный участок № 482
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-1, улица Утемисулы,
дом 73, Республиканская специализированная
школа-интернат-колледж олимпийского резерва, телефон: 245-86-01
Границы: Южная граница избирательного участка проходит от границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2 по улице Косагаш в юго-восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и Улжан.
Восточная граница избирательного участка проходит вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Улжан в северном направлении до улицы Акын Сара.
Северная граница избирательного участка проходит по улице Акын Сара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и Шанырак-2.
Западная граница избирательного участка проходит от границы микрорайонов Шанырак-1 и Шанырак-2, в южном направлении по улице Косагаш до улицы Жаркынбаева микрорайона Шанырак-1.
Избирательный участок № 483
Центр: город Алматы, микрорайон Улжан-1, улица Жалайыри,
дом 34, городская поликлиника № 23, телефон: 227-48-50
Границы: Северная граница избирательного участка проходит с пересечения Большого Алматинского канала с речкой Ащыбулак в восточном направлении до речки Теренкара.
Восточная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Теренкара с Большим Алматинским каналом в южном направлении до улицы Кольцевая микрорайона Курылысшы.
Южная граница избирательного участка проходит с пересечения речки Ащыбулак с улицей Кольцевая по линии электропередач в западном направлении до реки Большая Алматинка.
Западная граница избирательного участка проходит с пересечения линии электропередач с рекой Большая Алматинка в северном направлении вдоль реки Большая Алматинка до улицы Бескарагай, с пересечения улицы Бескарагай с речкой Ащыбулак, вдоль речки Ащыбулак в северном направлении до Большого Алматинского канала.
Избирательный участок № 484
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова,
дом 159, Центральный государственный архив города Алматы,
телефон: 398-86-75
Границы: Начиная с улицы Момышулы до улицы Чуланова, по улице Чуланова в северо-восточном направлении до проспекта Рыскулова, по проспекту Рыскулова в западном направлении до улицы Момышулы, по улице Момышулы в южном направлении до угла улицы Чуланова. Номера многоэтажных домов: № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157, входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 485
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би,
дом 16, общеобразовательная школа №185, телефон: 306-07-39
Границы: С пересечения улиц Аксайская и Конаева, по улице Конаева в южном направлении до улицы Жастар, по улице Жастар в западном направлении до улицы Центральная, по улице Центральная в северном направлении до улицы Желтоксан, вдоль улицы Желтоксан в северном направлении до улицы Конаева, вдоль улицы Конаева в восточном направлении до улицы Аксайская.
Избирательный участок № 486
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Мектеп,
дом 6 "б", общеобразовательная школа № 184, телефон: 388-40-64
Границы: Начиная с пересечения улицы Желтоксан и Центральная, вдоль Центральной улицы в северном направлении до улицы Кольцевая, вдоль Кольцевой улицы в северном направлении до улицы Курылысшы, вдоль улицы Курылысшы в восточном направлении до улицы Тауелсиздик, вдоль улицы Тауелсиздик в северо-восточном направлении до улицы Молдагулова, вдоль улицы Молдагулова в южном направлении до улицы Желтоксан, вдоль улицы Желтоксан в южном направлении до улицы Центральная.
Избирательный участок № 487
Центр: город Алматы, микрорайон Рахат, улица Байжанова,
дом 1, общеобразовательная школа № 196, телефон: 308-25-86
Границы: микрорайоны Рахат, Мадениет полностью.
Избирательный участок № 488
Центр: город Алматы, микрорайон Боралдай, улица Момышулы,
дом 56, № 39 гимназия, телефон: 8(727)523-00-20
Границы: С пересечения улицы Космонавтов с улицей Строительная в южном направлении, вдоль озера Бент до пересечения улицы Дачная с улицей Коксу, по улице Коксу в западном направлении до улицы Саина, по улице Саина в северном направлении до улицы Космонавтов, по улице Космонавтов в восточном направлении до улицы Строительная.
Избирательный участок № 524
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, дом 34,
общеобразовательная школа № 149, телефон: 247-04-44
Границы: По улице Набережная (микрорайона Айгерим-1) (северная сторона) в западном направлении до улицы Школьная (микрорайона Айгерим-1), по улице Школьная (восточная сторона) в северном направлении до переулка (микрорайона Айгерим-1), по переулку (микрорайона Айгерим-1) в западном направлении северная сторона до дома № 81 улицы Ленина (микрорайона Айгерим-1), в северном направлении до улицы Заречная (микрорайона Кок-Кайнар) (западная сторона), по улице Заречная (микрорайона Кок-Кайнар) в восточном направлении до улицы Аубакирова (микрорайона Шаңырақ-2), по улице Аубакирова (микрорайона Айгерим-1), по улице Строительная (микрорайона Айгерим-1) в южном направлении до улицы Набережная (микрорайона Айгерим-1) (восточная сторона).
Избирательный участок № 525
Центр: город Алматы, микрорайон Айгерим, улица Ленина, дом 34,
общеобразовательная школа № 171 телефон: 245-47-45
Границы: От дома № 44 улицы Байтенова (западная сторона) (микрорайон Айгерим-2) в северном направлении до улицы Байтерек (микрорайон Айгерим-2), по улице Байтерек (микрорайон Айгерим-2) в восточном направлении до улицы Ленина (микрорайон Айгерим-1), по улице Ленина (микрорайон Айгерим-1) (западная сторона) в северном направлении до южной границы микрорайона Кок-Кайнар, восточная сторона от восточной границы микрорайона Кок-Кайнар в западном направлении до реки Боролдай, северная сторона вдоль реки Боролдай (восточная сторона) в южном направлении до улицы Жана гасыр (микрорайон Айгерим-2), западная сторона по улице Жана гасыр (микрорайон Айгерим-2) (северная сторона) до улицы Байтенова (микрорайон Айгерим-2) южная сторона.
Избирательный участок № 526
Центр: город Алматы, микрорайон Теректи, улица Мектеп, дом 6 Б,
общеобразовательная школа № 184, телефон: 388-40-91
Границы: Начиная с пересечения улиц Аксайская и Центральная, с улицы Центральная в юго-западном направлении до проспекта Райымбека, по проспекту Райымбека до пересечения квартала Жетысу, вдоль квартала Жетысу в северном направлении до улицы Жас Отау, вдоль улицы Жас Отау в восточном направлении до улицы Кольцевая, вдоль улицы Кольцевая в южном направлении до улицы Центральная, вдоль улицы Центральная в сторону юго-восточного направления до улицы Аксайская.
Избирательный участок № 527
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би,
дом 16, общеобразовательная школа № 185, телефон: 385-45-41
Границы: С пересечения улиц Ақын Сара и Аксайская, по улице Аксайская в южном направлении вдоль реки Каргалинка, вдоль реки Каргалинка до улицы Почтовая, по улице Почтовая в восточном направлении до улицы Пушкина, с улицы Пушкина в западном направлении до улицы Гагарина, по улице Гагарина в северном направлении до границы микрорайона Жана Курылыс, вдоль границы микрорайона Жана Курылыс до улицы Акын Сара, по улице Акын Сара в восточном направлении до улицы Аксайская.
Избирательный участок № 528
Центр: город Алматы, микрорайон Алгабас, улица Байдибек би,
дом 16, общеобразовательная школа № 185, телефон: 307-93-16
Границы: С пересечения улицы Аксайская с улицей Почтовая, по улице Почтовая до реки Каргалинка, вдоль реки Каргалинка в южном направлении до пересечения с улицей Конаева в западном направлении, по улице Конаева по левой стороне до улицы Желтоксан, по улице Желтоксан в северном направлении до улицы Молдагулова, с улицы Молдагулова в северном направлении до пересечения улицы Сокпакбаева, по улице Сокпакбаева в северо–восточном направлении до улицы Гагарина, с улицы Гагарина в южном направлении до пересечения улицы Пушкина, с улицы Пушкина в восточном направлении до улицы Почта, с улицы Почта в юго–восточном направлении до пересечения улицы Аксайская, вдоль улицы Аксайская до реки Каргалинка.
Избирательный участок № 529
Центр: город Алматы, микрорайон Акбулак, улица Чуланова,
дом 159, Центральный государственный архив города Алматы,
телефон: 398-86-75
Границы: По проспекту Рыскулова в восточном направлении от улицы Момышулы до улицы Шарипова, по улице Шарипова в северном направлении до границы микрорайона Айгерим, от границы микрорайона Айгерим в западном направлении до улицы Момышулы, по улице Момышулы в южном направлении до проспекта Рыскулова. Дома № 121, 123, 125, 127, 129, 131, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 155, 157 входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 530
Центр: город Алматы, микрорайон Алғабас-6, дом 1/65,
общеобразовательная школа № 182, телефон: 225-29-03

Шекарасы: Алғабас-6 ықшамауданындағы № № 1/167, 1/161, 1/165, 1/178, 1/177, 1/160, 1/158, 1/168, 1/179, 1/174, 1/180, 1/173, 1/171, 1/151, 1/170, 1/153, 1/11, 1/12, 1/32, 1/34, 1/36, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1,44, 1/45, 1/46, 1/139 1/135, 1/142, 1/141, үйлері толығымен сайлау учаскесіне кіреді.
№ 531 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ақкент ықшамауданы,19 үй,№ 181
Жалпы білім беретін мектебі, телефоны: 246-70-47
Шекарасы:Ақкент ықшамауданы: № № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71 үйлер. Алғабас-1 ықшамауданы: 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51 үйлер.
№ 532 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарасу ықшамауданы, Шаяхметова
көшесі 17/8 үй, № 179 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 380-94-02
Шекарасы: Батыс шекарасы Шарын көшесі және Гагарин кіші көшесінің қиылысынан Гагарин кіші көшесінің бойымен солтүстік бағытта саздың бойымен Іле ауданының шекарасына дейін барады (шығыс беті). Солтүстік шекара Қарасу ықшамауданы шекарасының бойымен (оңтүстік беті) саздан бастап шығыс бағытта Высоковольтная көшесіне дейін (Қарасу ықшамауданы). Шығыс шекарасы Высоковольтная көшесінің ары қарай "Кенжехан" сауда Орталығы шекарасының бойымен оңтүстік бағытта Тамғалы және Сенгирбаев көшесінің қиылысына дейін барады. Оңтүстік шекара Сенгирбаев көшесінің бойымен батыс бағытта, ары қарай кіші Шарын көшесі бойымен Шарын көшесі және кіші Гагарин көшесінің қиылысы шекарасына дейін (солтүстік беті).
№ 533 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы , Саялы ықшамауданы, Аққайнар
көшесі 7 үй, № 180 Жалпы білім беретін мектебі,
телефоны: 338-39-07
Шекарасы: Шанырақ-5, Саялы ықшамаудандары және Радуга саяжайы, толығымен сайлау учаскісіне кіреді.
№ 534 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Шаңырақ-2 ықшамауданы, Жанқожа
батыр көшесі, 202 үй, № 26 Жалпы білім беру мектебі,
телефоны: 271-88-92
Шекарасы: Шаңырақ-1 және Көк-Қайнар ықшам ауданының шекарасымен Алтынсақа көшесінің бойымен шығыс бағытта Шаңырақ-1 мен Шаңырақ-2 ықшам ауданының шекарасына дейін. Шаңырақ-1 мен Шаңырақ-2 ықшам ауданының ауданының шекарасының бойымен солтүстік бағытта Қарқара көшесіне дейін. Қарқара көшесінің бойымен батыс бағытта Көк-Қайнармен Шаңырақ-2 ықшам ауданының шекарасына дейін. Көк-Қайнармен Шаңырақ-2 ықшам ауданың шекарасы бойымен оңтүстік бағытта Алтынсақа көшесіне дейін.
№ 535 Сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Заря Восток ықшамауданы, Биянху көшесі, 87 үй, № 150 Жалпы білім беру мектебі, телефоны: 245-03-44

Границы: микрорайон Алғабас-6. Дома № 1/167, 1/161, 1/165, 1/178, 1/177, 1/160, 1/158, 1/168, 1/179, 1/174, 1/180, 1/173, 1/171, 1/151, 1/170, 1/153, 1/11, 1/12, 1/32, 1/34, 1/36, 1/38, 1/39, 1/40, 1/41, 1/42, 1/43, 1,44, 1/45, 1/46, 1/139 1/135, 1/142, 1/141 входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 531
центр: город Алматы, микрорайон Аккент, дом 19,
общеобразовательная школа № 181, телефон: 246-70-47
Границы: Дома в микрорайоне Аккент: № 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 54, 56, 57, 58, 61, 63, 71. и дома в микрорайон Алгабас-1: № 34, 35, 36, 37, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51 входят в избирательный участок.
Избирательный участок № 532
Центр: город Алматы, микрорайон Карасу, улица Шаяхметова,
дом 17/8 общеобразовательная школа № 179, телефон: 380-94-02
Границы: Западная граница проходит от пересечения улицы Шарын и переулка Гагарина, по переулку Гагарина в северном направлении (восточная сторона), вдоль болота до границы с Илийским районом Алматинской области. Северная граница проходит по границе с микрорайоном Карасу (южная сторона) от болота в восточном направлении до улицы Высоковольтная микрорайона Карасу. Восточная граница проходит от улицы Высоковольтная по высоковольтной линии, далее по границе торгового центра "Кенжехан" в южном направлении до пересечения улицы Тамгалы и улицы Сенгирбаева. Южная граница проходит по улице Сенгирбаева в западном направлении, далее по переулку Шарын до границы улицы Шарын и переулка Гагарина (северная сторона).
Избирательный участок № 533
Центр: город Алматы, микрорайон Саялы, улица Аккайнар,
дом 7, общеобразовательная школа № 180, телефон: 338-39-07
Границы: микрорайоны Шанырак-5, Саялы и дача "Радуга" полностью.
Избирательный участок № 534
Центр: город Алматы, микрорайон Шанырак-2, улица,
Жанкожа батыра, дом 202, общеобразовательная школа № 26,
телефон: 271-88-92
Границы: С границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар, от улицы Алтынсака в восточном направлении до границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2, вдоль границы микрорайона Шанырак-1 и микрорайона Шанырак-2 в северном направлении до улицы Каркара, от улицы Каркара в западном направлении до границы микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар, по границе микрорайона Шанырак-2 и микрорайона Кок-Кайнар в южном направлении до улицы Алтынсака.
Избирательный участок № 535
Центр: город Алматы, микрорайон Заря Восток, улица Биянху,
дом 87, общеобразовательная школа № 150, телефон: 245-03-44

Шекарасы: Солтүстік айналым шоссесінен Ұйғыр көшесімен (Заря Восток ықшамауданы) (солтүстік жағы) батыс бағытында 1-Жылу электр орталығы золоотвал дамбасына дейін. 1-Жылу электр орталығы золоотвал дамбасынын бойымен (Ұлжан-2 ықшам ауданының шекарасы шығыс жағы) солтүстік бағытта Үлкен Алматы каналына дейін(шығыс жағы), Үлкен Алматы каналы бойымен (оңтүстік жағы) шығыс бағытында Солтүстік айналым шоссесіне дейін, Солтүстік айналым шоссесімен (батыс жағы) оңтүстік бағытта Ұйғыр көшесіне дейін (Заря Восток ықшамауданы).

Границы: От улицы Северное кольцо по улице Уйгурская (северная часть) в западном направлении до дамбы золоотвала тепло электро центра-1, от дамбы золоотвала тепло электро центра-1 до границы микрорайона Улжан-2 (восточная часть) в северном направлении до Большого Алматинского Канала, вдоль Большого Алматинского Канала (южная часть) в восточном направлении до улицы Северное кольцо, вдоль улицы Северное кольцо (западная часть) в южном направлении до улицы Уйгурская.