Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерді құру туралы" № 01 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы N 01 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 ақпанда N 1131 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 12.04.2019 № 03 (ресми жарияланған күннен бастап, он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Алматы қаласына елді мекендердің қосылуына байланысты, Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 798 "Алматы қаласының шекарасын өзгерту туралы" Жарлығына сәйкес, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасында сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 36 бабының, 2 тармағы, 4 тармақшасына сәйкес, Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерді құру туралы" шешімінің қосымшасына (2014 жылдың 23 сәуірінде № 1028 Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркелген, 2014 жылдың 29 сәуірінде № 49-51 "Алматы Ақшамы" және 2014 жылдың 29 сәуірінде № 49-51 "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) осы шешімнің қосымшасына сәйкес өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешім ресми интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.С. Садвақасоваға жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы
Жетісу ауданының әкімі
Т. Разақов
Алматы қаласы Жетісу
ауданы әкімінің 2015 жылғы
25 ақпандағы № 01 шешімінің қосымшасы
Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша
өзгертілген сайлау учаскелері
№ 322 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы Автомеханикалық колледжі, Қазыбаев көшесі 270, телефон 385-57-90
Сайлау учаскесінің шекаралары:

О внесении изменений и дополнений в решение акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 25 февраля 2015 года N 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 февраля 2015 года за N 1131. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 12.04.2019 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В связи с присоединением населенных пунктов к городу Алматы согласно Указа Президента Республики Казахстан от 16 апреля 2014 года за № 798 "Об изменении границ города Алматы", и в соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4, пункта 2, статьи 36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-І "О нормативных правовых актах, аким Жетысуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года за № 01 Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" (зарегистрированное в Департаменте юстиции города Алматы 23 апреля 2014 года за № 1028, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 29 апреля 2014 года за № 49-51 и "Вечерний Алматы" 29 апреля 2014 года за № 49-51) изменения и дополнения согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию данного нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы Садвакасову Ж.С.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жетысуского района
города Алматы
Т. Разаков
Приложение к решению акима
Жетысуского района города Алматы
от 25 февраля 2015 года за № 01
Избирательные участки по Жетысускому
району города Алматы
Избирательный участок № 322
Центр: Алматинский Автомеханический колледж, улица Казыбаева 270, телефон 385-57-90.
Границы избирательного участка:

Серіков көшесімен оңтүстікке қарай Ангарск көшесінің шығыс жағымен, одан ары Дорожник ықшам ауданының шекарасын бойлай Сұлтан өзеніне дейін; Сұлтан өзенін бойлай отырып, Құлагер ықшам ауданы № 55, 58, 59, 34, 35, 36 – үйлерін жағалай Омаров көшесіндегі № 95 және Серіков көшесіндегі № 29 үйлердің арасымен Серіков көшесіндегі № 29, 27, 25 үйлерде жағалай Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесімен Серіков көшесіндегі № 19 және № 15 үйлер арасынан өтетін жолға дейін; одан ары үлкен жолды жағалай батысқа қарай Серіков көшесі № 13 және 15 үйлер арқылы Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесімен батысқа ақрай оңтүстік жағымен Серіков көшесіне дейін; Серіков көшесімен батысқа қарай Ангарская көшесіне дейін; Серіков көшесіндегі № 19, 23, 31, 35 үйлерді қоспағанда.
№ 346 сайлау учаскесі
Орталығы: № 101 жалпы білім беретін мектеп, Жансүгіров көшесі 352, телефон 384-94-97
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сұлтан өзенінен бастап Боралдай көшесімен оңтүстікке қарай Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінің батыс жағымен Великолукская көшесі № 51 үйге дейін; Великолукская көшесімен батысқа қарай солтүстік жағымен Хожамьяров көшесі № 67 үйге дейін; Хожамьяров көшесімен № 97А, 115, үйлерін қоса алғанда Палладин көшесі № 136Е үйге дейін; Палладин көшесімен Айнабұлақ-3 ықшам ауданының шығыс шекарасына дейін; "Айнабұлақ-3" ықшам ауданының шекарасымен солтүстікке қарай Ермолова көшесіне дейін; Ермолова көшесінің батыс жағымен Мещерский көшесіне дейін; Мещерский көшесінің бойымен Павлодар көшесіне дейін; Павлодар көшесінің шығыс жағымен № 93 үйге дейін, әрі шығысқа қарай Ермолова көшесіне дейін; Ермолова көшесінің батыс жағымен № 32 үйге дейін, әрі оңтүстік-шығысқа қарай Боралдай көшесінің № 93Д үйін қоса алғанда № 167А үйге дейін; Боралдай көшесінің № 167, 165, 163, 161 үйлерін бойлай Сұлтан өзенінің қиылысымен Боралдай көшесіне дейін.
№ 347 сайлау учаскесі
Орталығы: № 101 жалпы білім беретін мектеп, Жансүгіров көшесі 352, телефон 384-95-05
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жансүгіров көшесі № 352 үйден бастап батысқа қарай Великолукская көшесімен оң түстік жағымен батысқа Хожамьяров көшесінің № 145 үй арқылы саймен Палладин көшесі № 108 үйге дейін; Палладин көшесінің шығыс жағымен Жұмабаев көшесіне дейін; Жұмабаев көшесі бойымен (солтүстік жағы) шығысқа қарай № 150, 148 және 150Б, 146А үйлерінің шекарасын бойлай оңтүстік жаққа қарай Беспақов Мұқатай көшесіне дейін; Беспақов Мұқатай көшесі бойымен (шығыс жағы) оңтүстікке қарай Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесі № 1 және № 39 (тақ жағымен) шығысқа қарай Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінің бойымен батыс қарай № 380 үйіне дейін.
№ 350 сайлау учаскесі

От улицы Серикова на юг по улице Ангарская (восточная сторона), далее вдоль восточной границы микрорайона Дорожник до речки Султанка; по речке Султанка вдоль домов № 55, 58,59, 34, 35, 36 микрорайон Кулагер до проезда между домами № 95 улица Омарова и № 29 улицы Серикова, вдоль домов № 29, 27, 25 улицы Серикова до улицы Омарова; по улице Омарова до проезда между домами № 19 и 15 по улице Серикова, далее вдоль проезда на запад вдоль домов улицы Серикова 13 и 15 до улицы Казыбаева; по улице Казыбаева на юг (западная сторона) до улицы Серикова; по улице Серикова на запад до улицы Ангарская; за исключением домов по адресу улица Серикова 19,23,31,35.
Избирательный участок № 346
Центр: Общеобразовательная школа № 101, улица Жансугурова 352, телефон 384-94-97.
Границы избирательного участка:
От речки Султанка по улице Бурундайской на юг до улицы Жансугурова; по западной стороне улицы Жансугурова до улицы Великолукская № 51 по улицы Великолукская северная сторона на запад до улицы Хожамьярова № 67; по улице Хожамьярова, включая дома №№ 97А,115 до улицы Палладина № 136Е; по улице Палладина до восточной границы микрорайона Айнабулак-3; вдоль границы микрорайона Айнабулак-3 на север до улицы Ермоловой; по западной стороне улицы Ермоловой до улицы Мещерского; по улице Мещерского до улицы Павлодарской; по восточной стороне улицы Павлодарской до дома № 93 и далее на восток до улицы Ермоловой; по западной стороне улицы Ермоловой до дома № 32, далее на юго-восток, включая дом № 93Д по улице Бурундайской, до дома № 167А, вдоль домов №№ 167, 165, 163, 161 по улице Бурундайской до пересечения речки Султанка и улицы Бурундайская.
Избирательный участок № 347
Центр: Общеобразовательная школа № 101, улица Жансугурова 352, телефон 384-95-05.
Границы избирательного участка:
От улицы Жансугурова № 352 на запад по улице Великолукская южная сторона на запад вдоль дома № 145 улицы Хожамьярова через лог до улицы Палладина № 108; по улице Палладина восточная сторона до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева (северная сторона) на восток по границе участков № 150, № 148 и № 150Б, № 146А на юг до улицы Беспакова Мукатая; по улице Беспакова (восточная сторона) на юг до улицы Омарова; по улице Омарова, нечетная сторона домов с № 1 по № 39 на восток до улицы Жансугурова; по улице Жансугурова на север до дома № 380.
Избирательный участок № 350

Орталығы: АҚ "Серт", Қазыбаев көшесі 272А, телефон 384-18-03
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Сұлтан өзенінен Жансүгіров көшесінің батыс жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының солтүстік жағымен Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесінің шығыс жағымен солтүстікке қарай Құлагер ықшам ауданының № 12, 13 үйлер арасымен жолға дейін; ары қарай Құлагер ықшам ауданындағы № 4 үйді бойлай Серіков көшесімен № 33А, № 39, № 13, № 11 үйлерімен Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесімен солтүстікке қарай Сұлтан өзенінің қиылысына дейін; Рысқұлов даңғылы № 35 үйді қоспағанда, Серіков көшесі № 19,23, 31, 35 үйлерді қоса алғанда.
№ 354 сайлау учаскесі
Орталығы: № 148 мектеп гимназиясы, "Құлагер" ықшам ауданы, телефон 239-98-90
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Жансүгіров көшесінің № 256 үйінен бастап, ипподромның оңтүстік-батыс бойымен Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесімен оңтүстікке қарай № 91А үйіне дейін; № 91, 93, 95, 99 үйлер бойымен "Құлагер" ықшам ауданы өткелімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Сұлтан өзеніне дейін; Сұлтан өзенімен солтүстікке қарай Жұмабаев көшесіне дейін; Жұмабаев көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай № 150, 148 және № 150Б, 146А участок шекаларымен оңтүстікке қарай Беспаков Мұқатай көшесіне дейін, Беспаков Мұқатай көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесінің оңтүстік жағымен Жансүгіров көшесіне дейін; Жансүгіров көшесінің батыс жағымен № 256 үйіне дейін.
№ 496 сайлау учаскесі
Орталығы: "Балапан 2013" бала бақшасы, Первомайский ықшам ауданы, Вокзальная көшесі 42в, телефон: 260-34-26
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Первомайский ықшам ауданы шекарасында: Солнечный көшесі № 1-5, Октябрский көшесі № 1-13, Перекрестная көшесі № 4-10, Строительный көшесі № 1-7, Ключевая көшесі № 1-19, Капчагайская көшесі № 1-30, Космонавтов көшесі № 1-21, Жетісу көшесі № 1-31 (тақ жағы), № 2-26 (жұп жағы), Космическый көшесі № 1-31, Юность көшесі №1-46, № 46а, Механический көшесі № 1-12, Веселая көшесі № 1-17, Вокзальная көшесі № 1-35(тақ жағы), № 2-38 (жұп жағы), Гамерник көшесі № 1-9, Болашақ ш.а № 1-30, Птицевод.
№ 497 сайлау учаскесі
Орталығы: "Мәдениет үйі", Первомайский ықшам ауданы, Вокзальная көшесі 125, телефон: 260-34-26
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Первомайский ықшам ауданы шекарасында: Кавказская көшесі № 1-17, Маметова көшесі № 1-23, Национальная көшесі № 1-36, Овражная көшесі № 1-24, Заречная № 1-79, № 79а, Интернациональная көшесі № 1-51, № 51а, Центральная № 1-164, Набережная көшесі № 1-70, Молодежная № 1-75, Жамбыл көшесі № 1-26, Зеленая № 1-34, Парковая № 1-21, Юбилейная көшесі № 1-8, № 8а, Степная көшесі № 1-19, Тұйық көшелер: Садовый көшесі № 1-17, Новый көшесі № 1-14.
№ 498 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 163 орта мектеп", Первомайский ықшам ауданы, Молодежная көшесі 54, телефон: 260-34-26
Сайлау учаскесінің шекаралары:
Первомайский ықшам ауданы шекарасында: Жетысу көшесі № 33-221, Молдагулова көшесі № 1-184, Космическая көшесі № 32-86 (жұп жағы), № 33-47 (тақ жағы): Логовая көшесі № 1-208, Вокзальная көшесі № 37-215, (тақ жағы) № 40-204 (жұп жағы), Школьная көшесі №1-16, 15. № 15а, № 17, № 18,19-25, Ворошилова көшесі № 1-15, пушкин көшесі № 6-18, Береговая көшесі № 1-29, Щорс көшесі № 1-20, Тұйық көше: Мир көшесі № 1-6.

Центр: Акционерное общество "Серт", улица Казыбаева 272А, телефон 384-18-03.
Границы избирательного участка:
От речки Султанка по западной стороне улицы Жансугурова до проспекта Рыскулова. По северной стороне проспекта Рыскулова до улицы Казыбаева. По восточной стороне улицы Казыбаева на север до проезда между домами 12 и 13 микрорайона Кулагер, далее вдоль домов 4 мкр. Кулагер, 33А, 39, 13, 11 по улице Серикова до улицы Омарова. По улице Омарова на север до пересечения с речкой Султанка; за исключением дома по адресу проспект Рыскулова 35; включая дома по адресу улицы Серикова 19, 23, 31, 35.
Избирательный участок № 354
Центр: Школа гимназия № 148, микрорайон Кулагер, 52, телефон 239-98-90.
Границы избирательного участка:
От дома № 256 улицы Жансугурова, вдоль южной границы ипподрома на запад до улицы Омарова; по улице Омарова на юг до дома № 91А, вдоль дома №№ 91,93,95,99, по проезду микрорайона Кулагер (восточная сторона) на север до речки Султанка; по речке Султанка на север до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева (южная сторона) на восток, по границе участков № 150, 148 и 150Б, 146А на юг до улицы Беспакова Мукатая; по улице Беспакова Мукатая (западная сторона) на юг до улицы Омарова,; по южной стороне улицы Омарова до улицы Жансугурова; по западной стороне улицы Жансугурова до дома № 256.
Избирательный участок № 496
Центр: ясли сад "Балапан 2013", микрорайон Первомайский, улица Вокзальная, № 42В, телефон 260-34-26.
В границах: микрорайон Первомайский, 12 улицы: Солнечная с №1 по 5, Октябрьская с № 1 по 13, Перекрестная с № 4 по 10, Строительная с № 1 по 7, Ключевая с № 1 по 19, Капчагайская с № 1 по 30, Космонавтов с № 1 по 21, Жетысу с № 1 по 31 (нечетная сторона), с № 2 по 26 (четная сторона), Космическая с № 1 по 31, Юности с № 1 по 46, № 46а, Механическая с № 1 по 12, Веселая с № 1 по 17, Вокзальная с № 1 по 35 (нечетная сторона), с № 2 по 38 (четная сторона), Гамарника с № 1 по 9, микрорайон "Болашак" с № 1 по 30, "Птицевод".
Избирательный участок № 497
Центр: Дом культуры, микрорайон Первомайский, улица Вокзальная, № 125, телефон 260-34-26.
В границах: микрорайон Первомайский, улицы: Кавказская с № 1 по 17, Маметовой с № 1 по 23, Национальная с № 1 по 36, Овражная с № 1 по 24, Заречная с № 1 по 79, № 79а, Интернациональная с № 1 по 51, № 51а, Центральная с № 1 по 164, Набережная с № 1 по 70, Молодежная с № 1 по 75, Жамбыла с № 1 по 26, Зеленая с № 1 по 34, Парковая с № 1 по 21, Юбилейная с № 1 по 8, № 8а, Степная с № 1 по 19; переулки: Садовый с № 1 по 17, Новый с № 1 по 14.
Избирательный участок № 498
Центр: средняя школа № 193, микрорайон Первомайский, улица Молодежная, № 54, телефон 260-34-26.
В границах: мкр Первомайский, улицы: Жетысу с № 33 по 231, Молдагуловой с № 1 по 184, Космическая с № 32 по 86 (четная сторона), с № 33 по 47 (нечетная сторона), Логовая с № 1 по 208, Вокзальная с № 37 по 215 (нечетная сторона), с № 40 по 204 (четная сторона), Школьная с № 1 по 16, № 1б, 15, 15а, 17, 18, с № 19 по 25, Ворошилова с № 1 по 15, Пушкина с № 6 по 18, Береговая с № 1 по 29, Щорса с № 1 по 20; переулок: Мира с № 1 по 6.