Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 04 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда № 1220 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 11.04.2019 № 01 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 кыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабы 1, 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына және кейбір сайлау учаскелері орталықтарының өзгеруіне байланысты, Алматы қаласы Түрксіб ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 01 шешіміне (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 1030 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 (4925) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуіріндегі №49-50 (12726-12727) санында жарияланған) қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін.
2. Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркеуден өткізсін.
3. Осы шешімнің Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсына орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Түрксіб ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Қ.Қарсақбаеваға жүктелсін.
5. Осы шешім Әділет органында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
В.Устюгов
Түрксіб ауданы әкімінің
2015 жылдың 16 қазандағы
№ 04 шешіміне қосымша
№ 429 сайлау учаскесі
050039, Орталығы: "№ 78 жалпы білім
беретін мектеп",
Коммуналдық мемлекеттік мекеме,
Алтай-2 ықшам ауданы.
Шекарасы: Домбровский көшесінен Лавренев көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Дөнентаев көшесіне дейін, Дөнентаев көшесінен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Жұлдыз-2 ықшам ауданындағы № 53 үйді қосып Дөнентаев көшесіндегі, № 23 үйге дейін. Дөнентаев көшесіндегі № 23 үй учаскесінің солтүстік-батыс шекарасымен солтүстікке қарай Соболев көшесіндегі, № 160 үйге дейін, Соболев көшесі,№ 160 үйден солтүстікке темір жолға дейін (Соболев көшесіндегі барлық үйлер қоса есептеледі). Соболев көшесімен оңтүстікке қарай Асылбеков көшесіне дейін, Асылбеков көшесімен барлық үйлерді қосқанда оңтүстік-батысқа қарай Иванов көшесіне дейін (№ 1; № 5 үйлерден басқа барлық үйлерді қосқанда). Иванов көшесінен батысқа Домбровский көшесіне дейін. Домбровский көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Лавренев көшесіне дейін.
№ 447 сайлау учаскесі
050028, Орталығы: Шаруашылық жүргізу
құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын

О внесении изменений в решение акима Турксибского района города Алматы от 17 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 16 октября 2015 года N 04. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2015 года за N 1220. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Турксибского района города Алматы от 11.04.2019 № 01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и в связи с изменениями центров некоторых избирательных участков, аким Турксибского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Турксибского района от 17 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1030, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 29 апреля 2014 года № 49-51 (4925) и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50 (12726-12727) изменения, согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить опубликование данного нормативного правового акта на интернет-ресурсе Турксибского района города Алматы.
4. Контроль исполнения настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района Карсакбаеву Б.К.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
В.Устюгов
Приложение № 1
к решению акима Турксибского
района города Алматы
№ 04 от 16 октября 2015 года
Избирательный участок № 429
050039, Центр: Коммунальное государственное учреждение
"Образовательная школа № 78", микрорайон Алтай-2
В границах: от улицы Домбровского по улице Лавренева (восточная сторона) на север до улицы Дунентаева, по улице Дунентаева (южная сторона) на восток включая микрорайон Жулдыз-2 дом № 53 до улицы Дунентаева, дом № 23. По северо-западной границе участка Дунентаева, № 23 на север до улицы Соболева, дом № 160. От улицы Соболева, дом № 160 на север до железной дороги (включая все дома по улицы Соболева). По улице Соболева на юг до улицы Асылбекова, по улице Асылбекова (включая все дома) на юго-запад до улицы Иванова (все дома кроме домов № 1 и № 5). От улицы Иванова на запад до улицы Домбровского. По улице Домбровского (северная сторона) на запад до улицы Лавренева.
Избирательный участок № 447
050028, Центр: Государственное коммунальное предприятие
на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника

"№ 24 қалалық емхана", Земнухов көшесі, 3 үй.
Шекарасы: Бекмаханов көшесінен Шмидте көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Земнухов көшесіне дейін, Земнухов көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Клара Цеткин көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстікке қарай (№ 2а үй қосылады). Клара Цеткин көшесіндегі № 2а үйден солтүстік-батысқа қарай Боралдай көшесіне дейін, Боралдай көшесімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Бекмаханов көшесіне дейін, Бекмаханов көшесімен (оңтүстік жағы) шығысқа қарай Сұлтан өзеніне дейін, Сұлтан өзенімен (шығыс жағы) солтүстікке қарай Спасский көшесіне дейін (№ 68 үйді қосамыз). Спасский көшесі, № 68 үйден Шмидта көшесіне дейін (батыс жағы) оңтүстік-батысқа дейін, Шмидте көшесімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Бекмаханов көшесіндегі, №№ 2/1, 2/6, 2/7, 2/8, 2/9 үйлер қосылады.
№ 452 Сайлау учаскесі
050011, Орталығы: "№ 59 жалпы білім
беретін мектеп", Коммуналдық мемлекеттік
мекеме, Сауранбаев көшесі,12 үй.
Шекарасы: Шолохов көшесінен Ақан сері көшесі бойымен (батыс жағы) Молдағалиев көшесіне дейін, Молдағалиев көшесімен (солтүстік жағы) батысқа қарай Лев Толстой көшесіне дейін (шығыс жағы), Лев Толстой көшесімен солтүстікке қарай темір жол желісіне дейін, Алматы-1 станциясының темір жол желісімен шығысқа қарай әрі темір жол желісімен (батыс жағы) оңтүстікке қарай Шолохов көшесіне дейін, Шолохов көшесімен (солтүстікке қарай) батысқа қарай Ақан сері көшесіне дейін.
№ 464 Сайлау учаскесі
050056, Орталығы: Шаруашылық жүргізу
құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын,
"№ 4 қалалық клиникалық ауруханасы",
Папанин көшесі, 220 үй.
Шекарасы: Сүйінбай даңғылынан Б.Хмельницкий көшесімен (оңтүстік жағымен шығысқа қарай) Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесінен солтүстік-шығысқа қарай (Монтажный көшесіндегі, № 2 үйді қоспағанда), Монтажный көшесінен шығысқа қарай аты жоқ көше бойымен (оңтүстік жағы), Кинология орталығы учаскесінің төменгі шекарасы бойымен қала (аудан) шекарасына дейін. Қала шекарасымен оңтүстік-батысқа қарай Жас-Қанат ықшамауданын қосып алып, Баймағамбетов көшесі, 114 "а" үйге дейін (қоса ала), Федосеев көшесі, № 114 "а" үйден № 2 үйге дейін, Федосеев көшесінен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Енисейский көшесіне дейін, Енисейский көшесінен (солтүстік жағы) Таштитов көшесіне дейін, Таштитов көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай Громов көшесіне дейін. Громов көшесімен (солтүстік жағы) Сүйінбай даңғылына дейін, Сүйінбай даңғылымен Б.Хмельницкий көшесіне дейін.

№ 24", улица Земнухова, 3
В границах: от улицы Бекмаханова по улице Шмидта (западная сторона) на юг до улицы Земнухова, по улице Земнухова (южная сторона) на восток до улицы Клары Цеткин, по улице Клары Цеткин (западная сторона) на юг (до дома № 2а включительно). От дома № 2а по улице Клары Цеткин на северо-запад до улицы Бурундайской, по улице Бурундайской (восточная сторона) на север до улицы Бекмаханова, по улице Бекмаханова (южная сторона) на восток до речки Султанка, по речке Султанка (восточная сторона) на север до улицы Спасской (включая дом № 68). От улицы Спасской, дом № 68 до улицы Шмидта (западная сторона) на юго-запад. По улице Шмидта (западная сторона) на юг включая дома по улице Бекмаханова (дома №№ 2/1, 2/6, 2/7, 2/8 и 2/9).
Избирательный участок № 452
050011, Центр: г.Алматы, улица Сауранбаева, 12
Коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 59"
В границах: от улицы Шолохова по улице Акан-Серы (западная сторона) на юг до улицы Молдагалиева. По улице Молдагалиева (северная сторона) на запад до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого (восточная сторона) на север до железнодорожной линии, по железнодорожной линии станции Алматы-1 на восток и далее по железнодорожной линии (западная сторона) на юг до улицы Шолохова. По улице Шолохова (северная сторона) на запад до улицы Акан Серы.
Избирательный участок № 464
050056, Центр: Коммунальное государственное предприятие
на праве хозяйственного ведения "Городская клиническая
больница № 4", улица Папанина, 220
В границах: от проспекта Суюнбая по улице Б.Хмельницкого (южная сторона) на восток до улицы Майлина, по улице Майлина на северо-восток до улицы Монтажная, от улицы Монтажной на восток по безымянной улице (южная сторона) по нижней границе участка Кинологического центра до границы города (района). По границе города на юго-запад включая микрорайона Жас-Канат до улицы Баймагамбетова, 114а (включая), от дома № 114а до дома № 2 улицы Федосеева, по улице Федосеева на север (восточная сторона) до улицы Енисейской, по улице Енисейской (северная сторона) до улицы Таштитова, по улице Таштитова (западная сторона) на юг до улицы Громова. По улице Громова (северная сторона) до проспекта Суюнбая, по проспекту Суюнбая до улицы Б.Хмельницкого.