Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 21 сәуірдегі №01-05/3 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы N 01-05/1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылы 27 ақпанда N 1133 болып тіркелді. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019 жылғы 01 ақпандағы № 1 шешімімен күші жойылды
Ескерту. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2019.01.02 № 1 шешімімен күші жойылды (ресми жарияланғаннан кейiн он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 37-бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Әуезов ауданы әкімінің 2014 жылғы 21 сәуірдегі №01-05/3 "Алматы қаласы Әуезов ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Алматы қаласы Әділет департаментінде 2014 жылғы 23 сәуірде №1031 тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінде 2014 жылдың 29 сәуірінде №49-51, "Вечерний Алматы" газетінде 2014 жылдың 29 сәуірінде №49-50 жарияланған) қосымшасына, осы шешімге берілгенқосымшаға сәйкес өзгеріс енгізілсін.
2. Осы құқықтық нормативтік актінің интернет-ресурста орналастырылуы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Әуезов ауданы әкімінің аппарат басшысы Б.Ж.Әлияроваға жүктелсін.
4. Осы шешім, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әуезов ауданының әкімі
А. Рақымбетов
Алматы қаласы
Әуезов ауданы әкімінің
2015 жылғы "25" ақпандағы
№ 01-05/1 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Әуезов ауданындағы
сайлау учаскелерi шекараларының сипаттамалары
№ 188 сайлау учаскесi
(орталығы: 050031, "Мамандандырылған қазақ-түрiк
мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, Ақсай-3Б шағын ауданы, 27 үй)
Шекаралары: Ақсай-3б шағын ауданы – түгел.
Баянауыл шағын аудандары – түгел.
№ 207 сайлау учаскесi
(орталығы: 050031, "Мамандандырылған қазақ-түрiк мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, Ақсай-3Б шағын ауданы, 27 үй)
Шекаралары: Достық шағын ауданындағы Сәдуақасов көшесінен Толстой көшесінің солтүстік жағымен, Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің шығыс жағалауымен Алматы-Бішкек трассасына дейін. Алматы-Бішкек трассасының оңтүстігімен Алтын бесік шағын ауданының шығыс шекарасына дейін. Алтын бесік шағын ауданының шығыс шекарасымен Ақсай-3б шағын ауданына дейін, содан кейін, Ақсай-3б шағын ауданының оңтүстік шекарасымен, оны қоспай, Достық шағын ауданындағы Ташкентская көшесіне дейін. Достық шағын ауданындағы Ташкентская көшесінің оңтүстік жағымен Сәдуақасов көшесіне дейін. Сәдуақасов көшесінің батыс жағымен Достык шағын ауданындағы МТФ қоса, Толстой көшесіне дейін, Алтын бесік.
№ 209 сайлау учаскесi
(орталығы: 050036, "№173 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Мамыр-1 шағын ауданы, 21 үй)
Шекаралары: Мамыр-1 шағын ауданы:
№№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 27;
Мамыр-2 шағын ауданы: №№ 1, 2, 3, 4, 5,
6, 7, 8, 9, 10, 11, 19, 20 үйлер.
№ 210 сайлау учаскесi
(орталығы: 050036, "№173 мектеп-лицейі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Мамыр-1 шағын ауданы, 21 үй)
Шекаралары: Мамыр-3 шағын ауданы түгел,
№№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13,
14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20,
21, 22, 23, 24 үйлер.
Мамыр-2 шағын ауданы: №№ 12, 13,
14, 15, 16, 18, 18А үйлер.

О внесении изменений в решение акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы"
Решение акима Ауэзовского района города Алматы от 25 февраля 2015 года N 01-05/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 февраля 2015 года за N 1133. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 01 февраля 2019 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Ауэзовского района города Алматы от 01.02.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Ауэзовского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Ауэзовского района города Алматы от 21 апреля 2014 года № 01-05/3 "Об образовании избирательных участков по Ауэзовскому району города Алматы" (зарегистрированного в Департаменте Юстиции города Алматы 23 апреля 2014 года № 1031, опубликованного в газетах "Алматы ақшамы" 29 апреля 2014 года № 49-51, газете "Вечерний Алматы" 29 апреля 2014 года № 49-50) изменения, согласно приложению к настоящему решению.
2. Обеспечить размещение нормативного правового акта на интернет ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Ауэзовского района Алиярову Б.Ж.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Ауэзовского района
А.Рахимбетов
Приложение
к решению акима Ауэзовского
района города Алматы
от 25 февраля 2015 года № 01-05/1
Описание границ избирательных
участков Ауэзовского района города Алматы
Избирательный участок № 188
(050031, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Специализированное казахско-турецкая
школа – лицей-интернат", микрорайон Аксай-3Б, дом 27).
В границах: микрорайон Аксай-3-б полностью.
микрорайон Баян-Аул – полностью.
Избирательный участок № 207
(050031, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Специализированное казахско-турецкая
школа – лицей-интернат", микрорайон Аксай-3Б, дом 27).
В границах: от улицы Садвакасова микрорайона Достык, по северной стороне улицы Толстого, до речки Каргалинка. По восточному берегу речки Каргалинка, до трассы Алматы-Бишкек. По южной стороне трассы Алматы-Бишкек, до восточной границы микрорайона Алтын-бесик. По восточной границе микрорайона Алтын-бесик, до микрорайона Аксай-3б, затем на юг по границе микрорайона Аксай 3б, исключая его, до улицы Ташкентская микрорайона Достык. По южной стороне улицы Ташкентская микрорайона Достык, до улицы Садвакасова микрорайона Достык. По западной стороне улицы Садвакасова микрорайона Достык, до улицы Толстого, включая дома МТФ микрорайона Достык, микрорайон Алтын-бесик.
Избирательный участок № 209
(050036, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Школа-лицей № 173",
микрорайон Мамыр-1, дом 21)
В границах: микрорайон Мамыр-1, дома №№ 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 27; микрорайон Мамыр-2, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 19, 20.
Избирательный участок № 210
(050036, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Школа-лицей № 173",
микрорайон Мамыр-1, дом 21)
В границах: микрорайон Мамыр-3 - полностью, дома №№ 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20,21, 22, 23, 24; микрорайон Мамыр-2, дома №№ 12, 13,14, 15, 16,18, 18А.