"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тiзбесін анықтау туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы №12/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы N 33/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 сәуірде N 3227 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.08.2018 № 24/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес, қолжетімді тарифтер деңгейін және Солтүстік Қазақстан облысы аумағында халықтардың еркін жүру мүмкіндігін қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тiзбесін анықтау туралы" облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 22 қаңтардағы №12/3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 22 ақпан №2191 тіркелген, 2013 жылғы 28 ақпан "Солтүстік Қазақстан" және 2013 жылғы 28 ақпанда "Северный Казахстан" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 19 марта 2015 года N 33/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 апреля 2015 года N 3227. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29.08.2018 № 24/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения по территории Северо-Казахстанской области, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3 "Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 22 февраля 2013 года под № 2191, опубликовано 28 февраля 2013 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 28 февраля 2013 года в газете "Северный Казахстан" следующее изменение:
приложение к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.