Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 235 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 тамызда N 3340 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 наурыздағы № 43 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 02.03.2020 № 43 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Мүмкіндігі шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 235 қаулысымен бекітілген
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11047 болып тіркелген) бекітілген "Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялар (бұдан әрі - қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 августа 2015 года № 3340. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 2 марта 2020 года № 43
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 02.03.2020 № 43 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями";
2) регламент государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии";
3) регламент государственной услуги "Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями";
4) регламент государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования";
5) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 235
Регламент государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11047), оказывается психолого-медико-педагогическими консультациями согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Көрсетілетін қызметтің нәтижесі ұсынылатын оқыту, медициналық және әлеуметтік қызметтер, білім беру бағдарламасының нысаны көрсетілген мемлекеттік жазбаша қорытынды болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме ата-анасының (заңды өкілінің) (бұдан әрі - қызмет алушы) өтініші және қызмет берушінің қызмет алушыдан құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) алуы болып табылады.
1) қызмет алушының еркін нысандағы өтініші;
2) туу туралы куәліктің көшірмесі (тексеру үшін түпнұсқасы);
3) мүгедектігі туралы қорытындының көшірмесі (бар болса);
4) денсаулығына байланысты үйде оқыту қажеттілігі туралы дәрігерлік-консультациялық комиссияның қорытындысы (үйде оқитын балалар үшін).
Қажет болған жағдайда, қызмет беруші тереңінен тексеру үшін мынадай құжаттарды қосымша сұратады:
1) денсаулық сақтау ұйымының алғашқы медициналық құжаттама нысандары: Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген) № 112/у "Баланың даму тарихы" нысаны, № 027/у "Амбулаториялық, стационарлық науқастың медициналық картасынан көшірме" нысаны;
2) білім беру ұйымынан психологиялық-педагогикалық мінездеме;
3) оқыту тілі бойынша, математикадан жазба жұмыстары, суреттері және іс-әрекетінің басқа да нәтижелері.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 10 (он) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) қызмет берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қояды және қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді, алғашқы психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеруді өткізеді, 1 (бір) сағат ішінде, күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 5 (бес) минут ішінде;

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является письменное заключение с указанием рекомендуемых образовательных, медицинских и социальных услуг, типа образовательной программы.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение родителя (законного представителя) (далее - услугополучатель) и принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов):
1) заявление услугополучателя в произвольной форме;
2) копия свидетельства о рождении (оригинал для сверки);
3) копия заключения об инвалидности (при наличии);
4) заключение врачебно-консультационной комиссии о необходимости обучения на дому по состоянию здоровья (для детей обучающихся на дому).
При необходимости услугодатель для углубленного обследования дополнительно запрашивает следующие документы:
1) формы первичной медицинской документации организаций здравоохранения: форму № 112/у "История развития ребенка", форму № 027/у "Выписка из медицинской карты амбулаторного, стационарного больного", утвержденные приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697);
2) психолого-педагогическую характеристику из организации образования;
3) письменные работы по языку обучения, математике, рисунки и другие результаты деятельности.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их в журнале в течение 10 (десяти) минут. Передает руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, проводит первичное психолого-медико-педагогическое обследование и консультирование, подготавливает проект результата оказания государственной услуги в течение 30 (тридцати) календарных дней.
Передает проект результата оказания государственной услуги руководству услугодателя для подписания в течение 5 (пяти) минут;

4) қызмет берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет берушінің кеңсесіне береді, 5 (бес) минут ішінде;
5) қызмет берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға береді, 10 (он) минут ішінде.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) қызмет беруші басшылығының бұрыштамасы;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) қызмет беруші басшылығының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
5) қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі, оны қызмет алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшылығы;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы.
9. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 10 (он) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) қызмет берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қояды және қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді, алғашқы психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеруді өткізеді, 1 (бір) сағат ішінде, күнтізбелік 30 (отыз) күн ішінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 5 (бес) минут ішінде;
4) қызмет берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет берушінің кеңсесіне береді, 5 (бес) минут ішінде;
5) қызмет берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға береді, 10 (он) минут ішінде.
Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияларының тізімі
Көрсетілетін қызметті беруші атауы
Көрсетілетін қызметті беруші орналасқан жердің мекенжайы
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет уақыты
1
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қалалық психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңес" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазахстан Конституциясы көшесі, 60
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің "Ақжар ауданының өңірлік психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық селосы, Абылай-хан көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
"Шал ақын ауданының өңірлік психологиялық-медициналық-педагогикалық кеңесі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победы көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
"Мүмкіндіктері шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық тексеру және оларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Қызмет берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
5) услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю в течение 10 (пяти) минут.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководства услугодателя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководством услугодателя проекта результата оказания государственной услуги;
5) подписанный результат оказания государственной услуги, выдача его услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их в журнале в течение 10 (десяти) минут. Передает руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, проводит первичное психолого-медико-педагогическое обследование и консультирование, подготавливает проект результата оказания государственной услуги в течение 30 (тридцати) календарных дней.
Передает проект результата оказания государственной услуги руководству услугодателя для подписания в течение 5 (пяти) минут;
3) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
4) канцелярия услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю в течение 10 (пяти) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями"
Список психолого-медико-педагогических консультаций Северо-Казахстанской области
Наименование услугодателя
Адрес местонахождения услугодателя
Время оказания государственной услуги
1
Коммунальное государственное учреждение "Городская психолого-медико- педагогическая консультация" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана , 60
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Региональная психолого- медико-педагогическая консультация Акжарского района" акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Аблай-хана, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Региональная психолого- медико-педагогическая консультация района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, района Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Обследование и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи детям с ограниченными возможностями"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через канцелярию услугодателя

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 235 қаулысымен бекітілген
"Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11047 болып тіркелген) бекітілген "Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттері (бұдан әрі - қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: жеке, топтамалардағы және топтағы сабақтар және кеңестер.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес берілген нысан бойынша анықтама болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме ата-анасының (заңды өкілінің) (бұдан әрі - қызмет алушы) өтініші және қызмет берушінің қызмет алушыдан құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) алуы болып табылады.
1) қызмет алушының ата-анасының (заңды өкілдерінің) еркін нысандағы өтініші;
2) қызмет алушының ата-анасының (заңды өкілдерінің) жеке куәлігінің көшірмесі;
3) баланың туу туралы куәлігінің көшірмесі (тексеру үшін түпнұсқа);
4) психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 5 (бес) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 235
Регламент государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии" (далее - государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11047), оказывается кабинетами психолого-педагогической коррекции согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: индивидуальные, подгрупповые и групповые занятия и консультации.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение родителя (законного представителя) (далее - услугополучатель) и принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов):
1) заявление услугополучателя в произвольной форме;
2) копия документа удостоверяющего личность родителя (законного представителя) услугополучателя;
3) копия свидетельства о рождении ребенка (оригинал для сверки);
4) заключение психолого-медико-педагогической консультации.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрацию их в журнале в течение 5 (пяти) минут. Передает руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;

2) қызмет берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді:
мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға шарт жобасын дайындап, қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін жолдайды, 10 (он) минут ішінде;
мүмкіндігі шектеулі балалардың психологиялық-медициналық-педагогикалық түзету және әлеуметтік оңалту курстарынан күнтізбелік 90 күннен бастап 365 күнге дейін өткізілгені жөнінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, қол қою үшін қызмет берушінің басшылығына береді, 15 (он бес) минут ішінде;
4) қызмет берушінің басшылығы шешім қабылдап, мыналарға қол қояды:
мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға шарт жобасы, қызмет берушінің кеңсесіне береді, 5 (бес) минут ішінде;
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет берушінің кеңсесіне береді, 5 (бес) минут ішінде;
5) қызмет берушінің кеңсесі:
қызмет алушыны мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға арналған шартпен таныстырады, оған қызмет алушының қолын қойғызады және шарттың бір данасын қызмет алушыға береді, 5 (бес) минут ішінде;
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін қызмет алушыға береді, 5 (бес) минут ішінде.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) қызмет беруші басшылығының бұрыштамасы;
3) мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға арналған шарт жобасы және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) қызмет беруші басшылығының мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға арналған шарт жобасына және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
5) қол қойылған мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға арналған шарт және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі, оны қызмет алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау

2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя;
подготавливает проект договора на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями и направляет руководству услугодателя на подпись в течение 10 (десяти) минут;
подготавливает проект результата оказания государственной услуги о проведении курса психолого-медико-педагогической коррекции и социальной реабилитации детей с ограниченными возможностями - от 90 дней до 365 календарных дней, и передает руководству услугодателя на подпись в течение 15 (пятнадцати) минут;
4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает:
проект договора на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями, и передает канцелярии услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
5) канцелярия услугодателя:
ознакамливает услугополучателя с договором на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями, подписывает его услугополучателем, вручает один экземпляр договора услугополучателю в течение 5 (пяти) минут;
выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю в течение 5 (пяти) минут.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководства услугодателя;
3) проект договора на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями и проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководством услугодателя проекта договора на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями и проекта рузультата оказания государственной услуги;
5) подписанный договор на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями и результат оказания государственной услуги, выдача его услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессеоказания государственной услуги

8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшылығы;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы.
9. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 5 (бес) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) қызмет берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді:
мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға шарт жобасын дайындап, қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін жолдайды, 10 (он) минут ішінде;
мүмкіндігі шектеулі балалардың психологиялық-медициналық-педагогикалық түзету және әлеуметтік оңалту курстарынан күнтізбелік 90 күннен бастап 365 күнге дейін өткізілгені жөнінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, қол қою үшін қызмет берушінің басшылығына береді, 15 (он бес) минут ішінде;
4) қызмет берушінің басшылығы шешім қабылдап, мыналарға қол қояды:
мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға шарт жобасы, қызмет берушінің кеңсесіне береді, 5 (бес) минут ішінде;
мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет берушінің кеңсесіне береді, 5 (бес) минут ішінде;
5) қызмет берушінің кеңсесі:
қызмет алушыны мүмкіндігі шектеулі балаларды психологиялық-медициналық-педагогикалық түзетуге және әлеуметтік оңалтуға арналған шартпен таныстырады, оған қызмет алушының қолын қойғызады және шарттың бір данасын қызмет алушыға береді, 5 (бес) минут ішінде;
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін қызмет алушыға береді, 5 (бес) минут ішінде.
Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттерінің тізімі
Көрсетілетін қызметті беруші атауы
Көрсетілетін қызметті беруші орналасқан жердің мекенжайы
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет уақыты
Айыртау ауданы
1
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі, "Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, микрорайон көшесі 40
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Ақжар ауданы
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің "Ақжар ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинная көшесі, 13а
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Аққайың ауданы
3
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің "Аққайың аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аққайың ауданының психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Киров көшесі, 74
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Есіл ауданы
4
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Есіл ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Кизатов көшесі, 80
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Жамбыл ауданы
5
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімдігінің "Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жамбыл ауданының психолого- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы,
Пресновка селосы,
Горького өрамы, 10г
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Мағжан Жұмабаев ауданы
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мағжан Жұмабаев ауданының психологиялық-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы,
Мира көшесі, 8
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Қызылжар ауданы
7
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің "Қызылжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қызылжар ауданының психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Архангельское селосы, Береговая көшесі
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Мамлют ауданы
8
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының психология-педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы,
Мамлютка қаласы, Скачков көшесі, 82
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
9
Ғабит Мүсрепов атындағы аудан әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсрепов атындағы ауданның психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсрепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Абылай-хан көшесі, 30
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Уәлиханов ауданы
10
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Уәлиханов ауданының психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл аулы, Уалиханова көшесі, 83
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Шал ақын ауданы
11
"Шал ақын ауданының психологиялық- педагогикалық түзету кабинеті" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победы көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
"Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Нысан
АНЫҚТАМА
20__ж. "____"______ туылған
________________________________________________________ беріледі,
(баланың Т. А. Ә. (болған жағдайда)
______________________________________________________________
(ОО, ППТК атауы)
ол шын мәнінде қатысқаны туралы
"___"_______ 20 ___ жылдан бастап "___"_______20 ___ жылға дейін
"___"____________________________
(қызметті көрсету күні)
Білім беру ұйымы басшысының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
М. О.
"Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдерді оңалту және әлеуметтік бейімдеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Қызмет берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 235 қаулысымен бекітілген
"Мүмкіндігі шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

8. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрацию их в журнале в течение 5 (пяти) минут. Передает руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя;
подготавливает проект договора на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями и направляет руководству услугодателя на подпись в течение 10 (десяти) минут;
подготавливает проект результата оказания государственной услуги о проведении курса психолого-медико-педагогической коррекции и социальной реабилитации детей с ограниченными возможностями - от 90 дней до 365 календарных дней, и передает руководству услугодателя на подпись в течение 15 (пятнадцати) минут;
4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает:
проект договора на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями, и передает канцелярии услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
5) канцелярия услугодателя:
ознакамливает услугополучателя с договором на психолого-медико-педагогическую коррекцию и социальную реабилитацию детей с ограниченными возможностями, подписывает его услугополучателем, вручает один экземпляр договора услугополучателю в течение 5 (пяти) минут;
выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю в течение 5 (пяти) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии"
Список кабинетов психолого-педагогической коррекции Северо-Казахстанской области
Наименование услугодателя
Адрес местонахождения услугодателя
Время оказания государственной услуги
Айыртауский район
1
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Айыртауского района Северо-Казахстанской области", государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица микрорайон дом 40
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Акжарский район
2
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Акжарского района" акиматаАкжарского района Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 13 а
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Аккайынский район
3
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Аккайынского района" государственного учреждения "Аккаинский районный отдел образования" акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Кирова, 74
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Есильский район
4
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Есильского района" государственного учреждения "Отдел образования Есильского района Северо-Казахстанской области" акимата Есильского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Кизатова, 80
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Жамбылский район
5
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Жамбылского района" государственного учреждения "Отдел образования Жамбылского района" акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, переулок Горького, 10г
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
район Магжана Жумабаева
6
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции района Магжана Жумабаева" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Мира, 8
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Кызылжарский район
7
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Кызылжарского района" государственного учреждения "Кызылжарский районный отдел образования" акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Архангельское, улица Береговая
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Мамлютский район
8
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Мамлютского района Северо-Казахстанской области" государственного учреждения "Отдел образования Мамлютского района акиматаМамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, Мамлютскийрайон, город Мамлютка, улица Скачкова, 82
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
район имени Габита Мусрепова
9
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" акимата района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана, 30
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Уалихановский район
10
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции Уалихановского района государственного учреждения "Отдел образования Уалихановского района Северо-Казахстанской области" акимата Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 83
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
района Шал акына
11
Коммунальное государственное учреждение "Кабинет психолого-педагогической коррекции района Шал Акына"
Северо-Казахстанская область, района Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии"
Форма
СПРАВКА
Дана _____________________________________________________________,
(Ф.И.О. (при его наличии) ребенка)
"____"______20__г.р., в том, что он(а) действительно посещал(а) ____________________________________________________________________
(наименование РЦ, КППК)
с "___"_______20___ года по "____"__________200___г., _____________________.
(дата оказание услуги)
Ф.И.О. (при его наличии) руководителя организации
М.П.
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 235
Регламент государственной услуги "Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями"

1. Жалпы ережелер
1. "Мүмкіндігі шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет көрсету) "Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11047 болып тіркелген) бекітілген "Мүмкіндігі шектеулі балаларды тәрбиелеп отырған отбасыларға консультациялық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес психологиялық-педагогикалық түзету кабинеттері (бұдан әрі - қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметтің нәтижесі мүмкіндігі шектеулі баланы тәрибелеп отырған отбасына жазбаша ұсыныс болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме ата-анасының (заңды өкілінің) (бұдан әрі - қызмет алушы) өтініші және қызмет берушімен қызмет алушыдан құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) қабылдау болып табылады.
1) қызмет алушының еркін нысандағы өтініші;
2) мүмкіндігі шектеулі тұлғалардың туу туралы куәлігінің көшірмесі;
3) психофизикалық ауытқулардың бар екенін растайтын психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 10 (он) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 25 (жиырма бес) минут ішінде;

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Оказание консультативной помощи семьям, воспитывающим детей с ограниченными возможностями", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11047), оказывается кабинетами психолого-педагогической коррекции согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является письменная рекомендация семье, воспитывающей ребенка с ограниченными возможностями.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение родителя (законного представителя) (далее - услугополучатель) и принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов):
1) заявление услугополучателя в произвольной форме;
2) копия свидетельства о рождении лица с ограниченными возможностями (оригинал для сверки);
3) заключение психолого-медико-педагогической консультации, подтверждающее наличие психофизических нарушений.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их в журнале в течение 10 (десяти) минут. Передает руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководству услугодателя для подписания в течение 25 (двадцати пяти) минут;

1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет көрсету) "Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11047 болып тіркелген) бекітілген "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі - қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: құжаттарды қабылдау туралы қолхат (еркін нысанда).
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме ата-анасының (заңды өкілінің) (бұдан әрі - қызмет алушы) өтініші және қызмет берушінің қызмет алушыдан құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) алуы болып табылады.
1) өтініш (еркін нысанда);
2) туу туралы куәліктің көшірмесі (тексеру үшін түпнұсқасы);
3) үйде оқыту бойынша ұсынымдармен қоса дәрігерлік-консультациялық комиссияның анықтамасы;
4) мүгедек балаларға ұсынылатын білім беру оқу бағдарламасы туралы психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация қорытындысы.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, 5 (бес) минут ішінде.
Құжаттарды қабылдау туралы қолхат дайындайды (еркін нысанда) және оны оқу жылының ішінде қызмет алушыға береді - 3 (үш) жұмыс күні.

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее - государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11047), оказывается организациями начального, основного среднего, общего среднего образования согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: расписка о приеме документов (в произвольной форме).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение родителя (законного представителя) (далее - услугополучатель) и принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов):
1) заявление (в произвольной форме);
2) копия свидетельства о рождении ребенка (оригинал для сверки);
3) справка врачебно-консультационной комиссии с рекомендацией по обучению на дому;
4) заключение психолого-медико-педагогической консультации о рекомендуемой образовательной учебной программе для детей-инвалидов.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленных услугополучателем, регистрирует их в течение 5 (пяти) минут.
Подготавливает расписку о приеме документов (в произвольной форме) и выдает ее услугополучателю в течение учебного года - 3 (трех) рабочих дня.

16-үй, 2-пәтер
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының ЛеденҰво орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Леденево селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Бостандық орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Бостандық селосы, Центральная-көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының Меңгесер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Меңкесер селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Мамлют №2 орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы,
Мамлют қаласы,
Шоссейная-көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Раздольное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Раздольное селосы,
Центральная көшесі, 12
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Владимировка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы, Владимировка селосы,
Победы-көшесі, 24
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
"Искра орталау мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Искра селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының Беловка
бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Беловка селосы,
Школьная көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының Новодубровное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Новодубровное селосы, Школьная-көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Щучье бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Щучье селосы,
Школьная көшесі, 12
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Становое бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Становое селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Новоандреевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Новоандреевка селосы,
Ленин көшесі, 8
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының
Степное бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Степное селосы,
Скачкова-көшесі, 15
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
"Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданының Калугино
орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Калугино селосы,
Гуденко-көшесі, 35
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
1
"Андреевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Андреевка ауылы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
"Березовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Березовка ауылы,
Школьная көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
"Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік ауылы,
Ленин көшесі, 20
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
"Буденное орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Буденное ауылы,
Центральная көшесі,18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
"Возвышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Возвышенка ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
6
"Володарское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Володарское ауылы,
Школьная көшесі, 6
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
7
"Гаршин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Гаршино ауылы,
Школьная көшесі, 6
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
8
"Дружба орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба ауылы,
Кооперативная көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
9
"Калиновский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы,
Рузаев көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
10
"Ковыльный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ковыльное ауылы,
Школьная көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
11
"Көкалажар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Көкалажар ауылы,
Чеботарев көшесі, 27
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
12
"Ломоносовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ломоносовка ауылы, Комсомольская көшесі, 3
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
13
"Нежинка орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка ауылы,
Школьная көшесі,1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
"Новоишим казақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы,
Абылайхан көшесі, 24
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
"№ 1 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
"№ 2 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы,
Заслонов көшесі, 10
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
"Новоселов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоселов ауылы,
Целинная көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
"Пески орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Пески ауылы, Школьная көшесі, 3
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
"Привольное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Привольное ауылы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Разгульное ауылы,
Советская көшесі, 10
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
"Раисовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Раисовка ауылы, Семен Голопятов көшесі, 1Б
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
"Рузаевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы, Каримов көшесі, 150
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
"Салқынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл ауылы,
Школьная көшесі, 9
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
"Сарыбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сарыбұлақ ауылы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
"Сокологоровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сокологоровка ауылы, Новоселов көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
"Ставрополка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ставрополка ауылы, Школьная көшесі, 202
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
"Тоқсан би орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тоқсан би ауылы, Интернациональная көшесі, 12а
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
28
"Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тахтаброд ауылы,
Садовая көшесі, 42
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
29
"Урожайное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Урожайное ауылы,
Украинская көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
30
"Целинное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Целинное ауылы,
Школьная көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
31
"Червонный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Червонное ауылы,
Школьная көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
32
"Чистопол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чистопол ауылы, Сакко және Ванцетти көшесі, 19
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
33
"Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шөптікөл ауылы,
Целинная көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
34
"Айқын Нұрқатов атындағы
Шұқыркөл орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шұқыркөл ауылы,
Школьная көшесі, 1Б
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
35
"Ялты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ялты ауылы, Советская көшесі, 5
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
"Боровской негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернозубовка ауылы,
Мир көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
37
"Ефимовка негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ефимовка ауылы, Кооперативная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
38
"Жаманшұбар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Ленино, улица Школьная, дом 16 квартира 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Леденевская средняя школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Леденево
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Бостандыкская средняя школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Бостандык, улица Центральная, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Минкесерская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Минкесер
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Мамлютская средняя школа № 2" Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Шоссейная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Раздолинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Раздольное, улица Центральная, 12
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Владимировская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Владимировка, улица Победы, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Искровская неполная средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Искра
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Беловская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Беловка, улица Школьная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Новодубровинская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Новодубровное, улица Школьная, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Щучинская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Щучье, улица Школьная, 12
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Становская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Становое
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Новоандреевская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Новоандреевка, улица Ленина, 8
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Степнинская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Степное, улица Скачкова, 15
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Калугинская неполная средняя школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Калугино, улица Гуденко, 35
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
район имени Габита Мусрепова
1
Коммунальное государственное учреждение "Андреевская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Андреевка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Березовская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Березовка, улица Школьная, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, аул Бирлик, улица Ленина, 20
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Буденновская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Буденное, улица Центральная, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Возвышенская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Возвышенка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Володарская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Володарское, улица Школьная, 6
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Гаршинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Гаршино, улица Школьная, 6
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Дружбинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Дружба, улица Кооперативная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "Калиновская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Рузаева, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Ковыленская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ковыльное, улица Школьная, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Кокалажарская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, аул Кокалажар, улица Чеботарева, 27
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Ломоносовская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ломоносовка, улица Комсомольская, 3
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Нежинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Нежинка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская казахская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская средняя школа №1"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская средняя школа №2"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Заслонова, 10
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Новосельская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоселовка, улица Целинная, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Пескинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Пески, улица Школьная, 3
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Привольная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Привольное, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Приишимская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Разгульное, улица Советская, 10
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Раисовская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Раисовка, улица Семена Голопятова, 1б
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Рузаевская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Каримова, 150
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Салкынкольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Салкынколь, улица Школьная, 9
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сарыбулак, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Сокологоровская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сокологоровка, улица Новоселова, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Ставропольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ставрополка, улица Школьная, 202
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Токсан би"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, аул Тоқсан би, улица Интернациональная, 12 а
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
28
Коммунальное государственное учреждение "Тахтабродская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Тахтаброд, улица Садовая, 42
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
29
Коммунальное государственное учреждение "Урожайная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Урожайное, улица Украинская, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
30
Коммунальное государственное учреждение "Целинная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Целинное, улица Школьная, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
31
Коммунальное государственное учреждение "Червонная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Червонное, улица Школьная, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
32
Коммунальное государственное учреждение "Чистопольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чистополье, улица Сакко и Ванцетти, 19
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
33
Коммунальное государственное учреждение "Шоптыкольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шоптыколь, улица Целинная, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
34
Коммунальное государственное учреждение "Шукыркольская средняя школа имени Айкына Нуркатова"
150440, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шукырколь, улица Школьная, 1 Б
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
35
Коммунальное государственное учреждение "Ялтинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ялты, улица Советская, 5
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Боровская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чернозубовка, улица Мира, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
37
Коммунальное государственное учреждение "Ефимовская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ефимовка, улица Кооперативная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
38
Коммунальное государственное учреждение "Жаманшубарская основная школа"

Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, 15 жылдық Қазақстан ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
39
"Жеңіс негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Мұқыр ауылы, Жамбыл көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
40
"Қырымбет негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қырымбет ауылы, Ш. Отызбаев көшесі, 48
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
41
"Литвиновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Литвиновка ауылы, Советская көшесі, 24
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
42
"Сарыадыр негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сарыадыр ауылы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
43
"Старобелка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Старобелка ауылы
Школьная көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
44
"Чернобаевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернобаевка ауылы,
Шевченко көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
45
"Еркін Әуелбеков атындағы
Жаңасу бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Жаңасу ауылы,
Школьная көшесі, 7А
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
46
"Қарағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қарағаш ауылы,
Школьная көшесі, 5/1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
47
"Рухловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рухловка ауылы, Центральная көшесі, 15
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
48
"Тоқты бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тоқты ауылы,

Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село 15 лет Казахстана, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
39
Коммунальное государственное учреждение "Женысская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Мукур, улица Джамбула, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
40
Коммунальное государственное учреждение "Кырымбетская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Кырымбет, улица Отызбаева, 48
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
41
Коммунальное государственное учреждение "Литвиновская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Литвиновка, улица Советская, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
42
Коммунальное государственное учреждение "Сарыадырская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сарыадыр
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
43
Коммунальное государственное учреждение "Старобельская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Старобелка, улица Школьная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
44
Коммунальное государственное учреждение "Чернобаевская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чернобаевка, улица Шевченко, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
45
Коммунальное государственное учреждение "Жанасуская начальная школа имени Еркина Ауельбекова"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Жанасу, улица Школьная, 7А
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
46
Коммунальное государственное учреждение "Карагашская начальная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Карагаш, улица Школьная, 5/1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
47
Коммунальное государственное учреждение "Рухловская начальная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рухловка, улица Центральная, 15
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
48
Коммунальное государственное учреждение "Токтинская начальная школа"

Школьная көшесі, 8/1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Сулы-элеватор негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы,
Тимирязево селосы,
Североморская көшесі, 36
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Шал ақын ауданы
1
"Шал ақын ауданының
Ақан-Барақ орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы,
Ақан-Барақ селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
"Шал ақын ауданының Афанасьевка
орта мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы,
Афанасьевка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
"Ғ.Малдыбаев атындағы Жаңажол
орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы, Жанажол селосы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
"Шал ақын ауданының қазақ орта мектбі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Малдыбаев көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
"Шал акын ауданының Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Қаратал селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
6
"Шал ақын ауданының Кеңес орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Кеңес селосы,
Достык көшесі, 6
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
7
"Шал ақын ауданының Крещенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Крещенка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
8
"Шал ақын ауданының Кривощеково орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Кривощеково селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
9
"Шал ақын ауданының Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Новопокровка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
10
"Шал ақын ауданының Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Ұзынжар селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
11
"Шал ақын ауданының Приишимка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Повозочное селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
12
"Шал ақын ауданының Семиполка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Семиполка селосы,
Советская көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
13
"Шал ақын ауданының Сухорабовка
орта мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Сухорабовка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
"Социалистік Еңбек Ері
Есім Шайкин атындағы
орта мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Муканова көшесі, 42
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
"М.Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Ысқақ Ыбыраев ауылы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
"Академик Е.А.Бөкетов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қаласы,
Победы көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
"Шал ақын ауданының
Ақсу негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Ақсу селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
"Шал ақын ауданының
Алқаағаш негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Алқаағаш ауылы,
Мұкан Бексейітұлы көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
"С. Сауытбеков атындағы
Балуан негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Балуан селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Шал ақын ауданының
Бірлік негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Бірлік селосы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
"Шал ақын ауданының
Городецкое негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Городецкое селосы,
Центральная көшесі, 28
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
"Шал ақын ауданының
Еңбек негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Еңбек селосы,
Алтынсарина көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
"Шал ақын ауданының
Жалтыр негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Жалтыр аулы,
Мектеп көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
"Шал ақын ауданының
Куприяновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Куприяновка селосы,
Новая көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
"Шал ақын ауданының
Ольгинка негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Ольгинка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
"Шал ақын ауданының
Астаған негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Остаған аулы,
Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
"Шал ақын ауданының
Садовка негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Садовка селосы,
Ж. Жабаева көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
28
"Шал ақын ауданының
Белоградовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Белоградовка селосы, Западная көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
29
"Шал ақын ауданының
Двойники бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Двойники селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
30
"Шал ақын ауданының
Жаңасу бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Жаңасу селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
31
"Шал ақын ауданының
Жаңаталап бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Жаңаталап селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
32
"Шал ақын ауданының
Көктерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Көктерек селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
33
"Шал ақын ауданының
Лесхоз бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Ровное селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
34
"Шал ақын ауданының
Миней бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Меней селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
35
"Шал ақын ауданының
Мерген негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Мерген аулы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
"Шал ақын ауданының
Рясинка бастауыш мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Рясинка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
37
"Шал ақын ауданының
Социал негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Социал селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
38
"Шал ақын ауданының
Ступинка негізгі мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Ступинка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Петропавл қаласы
1
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Мир көшесі, 274
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Мир көшесі, 195
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қожаберген жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 42
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Мир көшесі, 89
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
6
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің" № 8 жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Мир көшесі, 160
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
7
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы
Жеңіс көшесі, 5
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
8
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Горький көшесі, 164
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
9
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Жұмабаев көшесі, 97
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
10
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Рыжов көшесі, 51
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
11
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,

Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Целинное, улица Школьная, 8/1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Сулы-элеваторная основная школа Тимирязевского района" государственного учреждения "Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район,
село Тимирязево, улица Североморская, 36
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
район Шал акына
1
Коммунальное государственное учреждение "Акан-Баракская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Акан-Барак
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Афанасьевская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Афанасьевка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Жанажолская средняя школа имени Малдыбаева"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанажол
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Малдыбаева, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Каратал
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Кенесовская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Кенес
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Крещенская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Крещенка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Кривощековская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Кривощеково
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "Новопокровская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Новопокровка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Октябрьская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Узынжар
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Приишимская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Повозочное
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Семипольская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Семиполка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Сухорабовская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Сухорабовка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Героя Социалистического Труда Есима Шайкина"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Муканова, 34
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ахметбекова"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ибраево
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени академика Е. Букетова"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Аксуская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Аксу
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Алкаагашская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Алкаагаш, улица Мукана Бексейтулы, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Балуанская основная школа имени Саутбекова"
Северо -Казахстанская область, район Шал акына, село Балуан
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Бирлик, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Городецкая основная школа района Шал акына"
Северо -Казахстанская область, район Шал акына, село Городецкое, улица Центральная, 28
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Енбекская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Енбек, улица Алтынсарина, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Жалтырская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жалтыр, улица Мектеп, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Куприяновская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Куприяновка, улица Новая, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Ольгинская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ольгинка,
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Астаганская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Остаган, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Садовская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Садовка, улица Ж.Жабаева, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
28
Коммунальное государственное учреждение "Белоградовская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Белоградовка, улица Западная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
29
Коммунальное государственное учреждение "Двойниковская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Двойники
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
30
Коммунальное государственное учреждение "Жанасуская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанасу
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
31
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанаталап
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
32
Коммунальное государственное учреждение "Коктерекская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Коктерек
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
33
Коммунальное государственное учреждение "Лесхозная начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ровное
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
34
Коммунальное государственное учреждение "Минеевская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Меней
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
35
Коммунальное государственное учреждение "Мергенская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, аул Мерген
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Рясинская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Рясинка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
37
Коммунальное государственное учреждение "Социальская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Социал
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
38
Коммунальное государственное учреждение "Ступинская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ступинка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
город Петропавловск
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Интернациональна, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 274
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 195
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6 имени Кожабергена жырау" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска"акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Интернациональная, 42
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 89
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-комплекс эстетического воспитания № 8" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 160
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Победы, 5
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск,улица Горького, 164
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "гимназия "БЭСТ" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Жумабаева, 97
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Рыжова, 51
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области

1-ші Заречная көшесі, 59
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
12
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Калюжная көшесі, 22
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
13
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 16 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Студенческая көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Егемен Қазақстан көшесі, 29
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "әл-Фараби мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Я. Гашек, көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 19 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
3 Кирпичная көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмабек Тәшенов атындағы №20 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Сәтбаев көшесі, 33
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 21 орта мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Тоқсан би көшесі, 94
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 22 бастауыш мектеп"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Индустриальная
жол айрығы, 31
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігінің
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Мир көшесі, 272
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Северный көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Московская көшесі, 170
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Пугачев көшесі, 129
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Кошуков көшесі, 17
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Егемен Қазақстан көшесі, 22
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Б. Петров көшесі, 44
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Абай көшесі, 100
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
28
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 42 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Лазутин көшесі, 212
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
29
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғ. Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Новая көшесі, 116
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
30
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
"№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Караванная көшесі, 140
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
31
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С. Шәймерденов атындағы қалалық классикалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Е. Бөкетов көшесі, 35А
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
32
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Мир көшесі, 327 Г
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
33
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын"мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Алматы көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
34
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжінің жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Абая-көшесі, 28
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
35
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 жалпы білім беретін мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
Панфилов көшесі, 256
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Айтхожин атындағы №1 жалпы білім беретін инновациялық орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы,
П. Васильев көшесі, 44
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарына денсаулығына байланысты ұзақ уақыт бойы бара алмайтын балаларды үйде жеке тегін оқытуды ұйымдастыру үшін құжаттарды қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Қызмет берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 1-ая Заречная, 59
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 имени Ю. Гагарина" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Калюжная, 22
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 16" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Студенческая, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-комплекс национального возрождения № 17" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Егемен Казахстан, 29
Ежедневно с понедельника по пятницу,
с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Я. Гашека, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 19" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 3 Кирпичная, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Жумабека Ташенова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Сатпаева, 33
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Токсан би, 94
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, проезд Индустриальный, 31
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 272
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Северная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Школа-детский сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Московская, 170
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Пугачева, 129
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Кошукова, 17
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Егемен Казакстан, 22
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40 им. М. Карбышева" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Б. Петров, 44
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный лицей" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 100
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
28
Государственное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Лазутина, 212
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Новая, 116
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
30
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Караванная, 140
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
31
Коммунальное государственное учреждение "Городская классическая гимназия имени Сафуана Шаймерденова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Букетова, 35 А
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
32
Коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 327 Г
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
33
Коммунальное государственное учреждение "школа-лицей "Дарын" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Алма-Атинская, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-лицей при Петропавловском гуманитарном колледже имени М. Жумабаева" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 28
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
35
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-интернат № 1" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Панфилова, 256
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная инновационная школа № 1 им. М. Айтхожина" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица П.Васильева, 44
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов,
обед с 13 часов до 14 часов
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Прием документов для организации индивидуального бесплатного обучения на дому детей, которые по состоянию здоровья в течение длительного времени не могут посещать организации начального, основного среднего, общего среднего образования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 235 қаулысымен бекітілген
"Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет көрсету) "Арнайы білім беру саласындағы жергілікті атқарушы органдар көрсететін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 174 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11047 болып тіркелген) бекітілген "Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес арнайы білім беру ұйымдары, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі - қызмет беруші) көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беру қызмет берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: арнайы білім беру ұйымына немесе бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылданғаны туралы бұйрық.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
4. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушының ата-анасынан (заңды өкілінен) құжаттарды (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) қабылдауы болып табылады:
1) қызмет алушының ата-анасының (заңды өкілінің) арнайы білім беру ұйымына, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау туралы (еркін нысанда) өтініші;
2) қызмет алушының ата-анасының (заңды өкілінің) жеке басын куәландыратын құжаты;

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 235
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 174 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере специального образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11047), оказывается специальными организациями образования согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги и организациями начального, основного среднего, общего среднего образования согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через канцелярию услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: приказ о зачислении в специальную организацию или организацию начального, основного среднего, общего среднего образования.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение родителя (законного представителя) (далее - услугополучатель) и принятие услугодателем от услугополучателя документов (далее - пакет документов):
1) заявление родителя (законного представителя) услугополучателя о зачислении в специальную организацию образования, организацию начального, основного среднего, общего среднего образования (в произвольной форме);
2) документ, удостоверяющий личность родителя (законного представителя) услугополучателя;

3) қызмет алушының туу туралы куәлігінің көшірмесі (салыстыру үшін түпнұсқасы);
4) қызмет алушының дамуындағы психофизикалық бұзылысының бар екендігін дәлелдейтін психологиялық-медициналық-педагогикалық консультацияның қорытындысы.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 3 (үш) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 2 (екі) минут ішінде;
2) қызмет берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды:
арнайы білім беру ұйымына, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау үшін – 30 тамыздан кешіктірмей;
бірінші сыныпқа – 1 маусымнан бастап 30 тамыз аралығында.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 5 (бес) минут ішінде;
4) қызмет берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет берушінің кеңсесіне береді, 3 (үш) минут ішінде;
5) қызмет берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға береді, 2 (екі) минут ішінде.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) қызмет беруші басшылығының бұрыштамасы;
3 мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасы;
4) қызмет беруші басшылығының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
5) қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі, оны қызмет алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің басшылығы;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы.
9. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:

3) копия свидетельства о рождении ребенка (оригинал для сверки);
4) заключение психолого-медико-педагогической консультации, подтверждающее наличие психофизических нарушений в развитии у услугополучателя.
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленного от услугополучателя, производит регистрацию документов в журнале в течение 3 (трех) минут. Передает руководству услугодателя в течение 2 (двух) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов отвественному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги:
для зачисления в специальную организацию образования, организацию начального, основного среднего, общего среднего образования - не позднее 30 августа;
в первый класс - с 1 июня по 30 августа.
Передает проект результата оказания государственной услуги на подпись руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
4) руководство услугодателя принимает решение, подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 3 (трех) минут;
5) канцелярия услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю в течение 2 (двух) минут.
7. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководства услугодателя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководством услугодателя проекта результата оказания государственной услуги;
5) подписанный результат оказания государственной услуги и выдача услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):

1) қызмет берушінің кеңсесі қызмет алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды журналда тіркейді, 3 (үш) минут ішінде. Қызмет берушінің басшылығына береді, 2 (екі) минут ішінде;
2) қызмет берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, қызмет берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, қызмет берушінің жауапты орындаушысына береді, 5 (бес) минут ішінде;
3) қызмет берушінің жауапты орындаушысы қызмет алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындайды:
арнайы білім беру ұйымына, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау үшін – 30 тамыздан кешіктірмей;
бірінші сыныпқа – 1 маусымнан бастап 30 тамыз аралығында.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасын қызмет берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 5 (бес) минут ішінде;
4) қызмет берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет берушінің кеңсесіне береді, 3 (үш) минут ішінде;
5) қызмет берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қызмет алушыға береді, 2 (екі) минут ішінде.
Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Арнайы жалпы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша оқыту үшін мүмкіндіктері шектеулі балалардың құжаттарын қабылдау және арнайы білім беру ұйымдарына қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының арнайы білім беру ұйымдарының тізімі
Қызмет беруші атауы
Қызмет беруші орналасқан жердің мекенжайы
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет уақыты
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған Чкалов арнайы (түзету) мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
СҚО, Тайынша ауданы, Чкалово селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған Шөптікөл арнайы (түзету) мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Шөптікөл ауылы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған Соколов арнайы (түзету) мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Соколовка селосы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған № 1 арнайы (түзету) мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Шухов көшесі, 40
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігініңСолтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған № 2 арнайы (түзету) мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленного от услугополучателя, производит регистрацию документов в течение 3 (трех) минут. Передает руководству услугодателя в течение 2 (двух) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов отвественному исполнителю услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги:
для зачисления в специальную организацию образования, организацию начального, основного среднего, общего среднего образования - не позднее 30 августа;
в первый класс - с 1 июня по 30 августа.
Передает проект результата оказания государственной услуги на подпись руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
4) руководство услугодателя принимает решение, подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 3 (трех) минут;
5) канцелярия услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю в течение 2 (двух) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Прием документов и зачисление в специальные организации образования детей с ограниченными возможностями для обучения по специальным общеобразовательным учебным программам"
Список специальных организаций образования Северо-Казахстанской области
Наименование услугодателя
Адрес местонахождения услугодателя
Время оказания государственной услуги
1
Коммунальное государственное учреждение "Чкаловская специальная (коррекционная) школа-интернат для детей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Чкалово
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Шоптыкольская специальная (коррекционная) школа-интернат для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шоптыколь
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Соколовская специальная (коррекционная) школа-интернат для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Соколовка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Специальная (коррекционная) школа-интернат № 1 для детей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Шухова, 40
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Специальная (коррекционная) школа-интернат № 2 для детей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан