Сәулет және қала құрылысы қызметі саласында мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 252 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 тамызда N 3356 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы N 206 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 07.06.2016 N 206 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қоса беріліп отырған:
1) "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімінің м.а.
В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 252 қаулысымен бекітілген
"Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:
1) тізбесі осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚКО);
2) жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын нақтылау бойынша анықтама алу үшін ("Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде ақпарат болмаған жағдайда көрсетілетін қызметті алушы ХҚКО-ға өтініш береді) www.e.gov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектурной и градостроительной деятельности
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 июля 2015 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 августа 2015 года № 3356. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07 июня 2016 года N 206
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 07.06.2016 N 206 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан";
2) регламент государственной услуги "Выдача архитектурно - планировочного задания";
3) регламент государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложитьна курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима
Северо-Казахстанской области
В.Бубенко
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 15 июля 2015 года № 252
Регламент государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов и города областного значения (далее – услугодатель).
Прием документов и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) Республиканское государственное предприятие "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН), перечень которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал) для получения справки по уточнению адреса объектов недвижимости (в случае отсутствия информации в информационной системе "Адресный регистр" услугополучатель обращается в ЦОН).

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі: "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын айқындау жөнінде анықтама беру", "Сәулет-жоспарлау тапсырмасын беру" және "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 257 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11018 болып тіркелген) бекітілген "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мекенжайдың тіркеу кодын көрсете отырып, жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау, беру, жою жөніндегі анықтама болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық түрде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі: құзыретін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) өтініш білдірген кезде мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіздеме мыналар болып табылады:
1) ХҚКО-ға:
жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау, мекенжай беру және мекенжайын жою бойынша анықтама алу үшін:
осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін);
жылжымайтын мүлікке құқықтары (ауыртпашылықтары) және оның техникалық сипаттамалары туралы анықтамасы (анықтаманы ақпараттық жүйеден алу мүмкіндігі болса – қажет емес);
2) жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау үшін порталға:
осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ілгеріде тіркей отырып және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бере отыра, ХҚКО жолдаған құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады – 15 (он бес) минут.
Нәтижесі – ілгеріде көрсетілетін қызметті берушінің басшысына қарауға бере отырып, құжаттарды қабылдау және тіркеу;

2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является справка: по уточнению, присвоению, упразднению адресов объекта недвижимости с указанием регистрационного кода адреса по форме согласно приложению 1 к стандарту государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 257 "Об утверждении стандартов государственных услуг "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан", "Выдача архитектурно-планировочного задания" и "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11018).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающего полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности) является:
1) в ЦОН:
для получения справки по уточнению, присвоению или упразднении адреса объекта недвижимости:
заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
документ удостоверяющий личность (для идентификации личности услугополучателя);
справка о зарегистрированных правах (обременениях) на недвижимое имущество и его технических характеристиках (при наличии возможности получания справки в информационной системе – не требуется).
2) на портал:
для уточнения адреса объекта недвижимости:
заявление по форме согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов направленные ЦОНом с последующей регистрацией и передачей руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
Результат - прием и регистрация документов с последующей передачей на рассмотрение руководителю услугодателя;

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны айқындайды - 1 (бір) сағат.
Нәтижесі – жауапты орындаушыны айқындау;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дұрыстығын тексеруді жүзеге асырады – 20 (жиырма) минут:
жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау (өзгеруі) кезінде "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайының өзгеруі туралы мұрағаттық мәліметтер болмаған кезде – анықтама жасайды - 2 (екі) жұмыс күні;
жылжымайтын мүлік объектісінің орналасқан жеріне барып және мекенжайдың тіркеу кодын көрсете отырып, оны "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде міндетті тіркей отырып, жылжымайтын мүлік объектісіне мекенжай беру немесе жою кезінде – анықтама жасайды - 6 (алты) жұмыс күні.
Нәтижесі – анықтама дайындау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол қояды – 1 (бір) сағат.
Нәтижесі – анықтамаға қол қою;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері анықтамаға қол қойылған күннің ішінде ХҚКО-ға ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін анықтаманы жолдайды.
Нәтижесі - ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін ХҚКО-ға анықтаманы жолдау.
6. Жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайы өзгерістерінің тарихынсыз нақтылау кезінде және жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайы өзгерістерінің тарихымен нақтылау кезінде "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде мұрағаттық мәліметтер бар болған кезде көрсетілетін қызметті алушы ХҚКО-ға жүгінеді. ХҚКО-дан мемлекеттік қызымет көрсету нәтижесін алу уақыты - 15 (он бес) минут.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ілгеріде тіркей отырып және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бере отыра, ХҚКО жолдаған құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады – 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады және жауапты орындаушыны айқындайды - 1 (бір) сағат;

2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами
и определяет ответственного исполнителя – 1 (один) час;
Результат - определение ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов – 20 (двадцать) минут:
при уточнении (изменении) адреса объекта недвижимости, при отсутствии архивных сведений об изменении адреса объекта недвижимости в информационной системе "Адресный регистр" - составляет справку - 2 (два) рабочих дня;
при присвоении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе "Адресный регистр" с указанием регистрационного кода адреса – составляет справку - 6 (шесть) рабочих дней;
Результат - подготовка справки;
4) руководитель услугодателя подписывает справку – 1 (один) час;
Результат - подписание справки;
5) сотрудник канцелярии услугодателя направляет в ЦОН справку в течение дня подписания справки для выдачи услугополучателю.
Результат - направление справки в ЦОН для последующей выдачи услугополучателю.
6. При уточнении адреса объекта недвижимости без истории изменений адреса объекта недвижимости и при уточнении адреса объекта недвижимости с историей изменений адреса объекта недвижимости при наличии архивных сведений в информационной системе "Адресный регистр" услугополучатель обращается в ЦОН. Время получения результата государственной услуги в ЦОН – 15 (пятнадцать) минут.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов направленные ЦОНом с последующей регистрацией и передачей руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами и определяет ответственного исполнителя – 1 (один) час;

3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дұрыстығын тексеруді жүзеге асырады – 20 (жиырма) минут:
жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын нақтылау (өзгеруі) кезінде – анықтама жасайды – 2 (екі) жұмыс күні;
жылжымайтын мүлік объектісінің орналасқан жеріне барып және мекенжайдың тіркеу кодын көрсете отырып, оны "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде міндетті тіркей отырып, жылжымайтын мүлік объектісіне мекенжай беру немесе жою кезінде – анықтама жасайды - 6 (алты) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы анықтамаға қол қояды – 1 (бір) сағат;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері анықтамаға қол қойылған күннің ішінде ХҚКО-ға көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін анықтаманы жолдайды.
9. Жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайы өзгерістерінің тарихынсыз нақтылау кезінде және жылжымайтын мүлік объектісінің мекенжайын жылжымайтын мүлік объектісі мекенжайы өзгерістерінің тарихымен нақтылау кезінде "Мекенжай тіркелімі" ақпараттық жүйесінде мұрағаттық мәліметтер бар болған кезде көрсетілетін қызметті алушы ХҚКО-ға жүгінеді. ХҚКО-дан мемлекеттік қызымет көрсету нәтижесін алу уақыты - 15 (он бес) минут.
10. Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі "Қазақстан Республикасының аумағында жылжымайтын мүлік объектілерінің мекенжайын анықтау бойынша анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі бизнес-процестерінің анықтамалығында осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес көрсетіледі.
4. ХҚКО-мен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі осы регламенттің 4-тармағының 1) тармақшасында көрсетілген.
Ақпараттық жүйелерден алуға болатын құжаттарды көрсетілетін қызметті алушыдан талап етуге жол берілмейді.
Жеке басын куәландыратын құжат туралы, жылжымайтын мүлікке тіркелген құқықтар туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, жеке кәсіпкер ретінде тіркеу туралы, жылжымайтын мүлік объектісін бұзу актісі туралы мәліметтерді көрсетілетін қызметті беруші және ХҚКО-ның қызметкері "электрондық үкімет" шлюзі арқылы электрондық құжат нысанында тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
ХҚКО-ның қызметкері құжаттардың түпнұсқаларының дұрыстығын мемлекеттік органдардың мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен алынған мәліметтермен салыстырады, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады. Көрсетілетін қызметті алушы осы регламенттің 4-тармағының 1) тармақшасында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді.

3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов – 20 (двадцать) минут:
при уточнении (изменении) адреса объекта недвижимости – составляет справку – 2 (два) рабочих дня;
при присвоении или упразднении адреса объекта недвижимости, с выездом на место нахождения объекта недвижимости и с обязательной регистрацией его в информационной системе "Адресный регистр" с указанием регистрационного кода адреса – составляет справку – 6 (шесть) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает справку – 1 (один) час;
5) сотрудник канцелярии услугодателя направляет в ЦОН справку в течение дня подписания справки для выдачи услугополучателю.
9. При уточнении адреса объекта недвижимости без истории изменений адреса объекта недвижимости и при уточнении адреса объекта недвижимости с историей изменений адреса объекта недвижимости при наличии архивных сведений в информационной системе "Адресный регистр" услугополучатель обращается в ЦОН. Время получения результата государственной услуги в ЦОН – 15 (пятнадцать) минут.
10. Описание последовательности процедур (действий) указывается в справочнике бизнес-процессов государственной услуги "Выдача справки по определению адреса объектов недвижимости на территории Республики Казахстан" согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОНом и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Перечень документов, необходимых для оказания государственной услуги указан в подпункте 1) пункта 4 настоящего регламента.
Истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем, не допускается.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, документ подтверждающий право собственности на недвижимое имущество, акт о сносе объекта недвижимости, услугодатель и работник ЦОНа получают из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительтва".
Работник ЦОНа сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, предоставленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренному подпунктом 1) пункта 4 настоящего регламента, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту.

12. Барлық қажетті құжаттар тапсырылғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға мыналарды көрсете отыра, тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі:
өтініштің нөмірі мен қабылданған күні;
сұрау салынған мемлекеттік көрсетілетін қызметтің түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
құжаттарды беру күні, уақыты және орны;
құжаттарды ресімдеу үшін өтініш қабылдаған ХҚКО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты және байланыс телефоны.
13. Мемлекеттік қызметті көрсету мақсатында көрсетілетін қызметті берушіге сұрау жолданады.
14. Портал арқылы көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті берушінің қадамдық іс-қимылдары мен шешімдері:
көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - ЖСН) және бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі - БСН), сондай-ақ парольдің (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жүзеге асырылады) көмегімен порталда тіркеледі;
1-процесс - көрсетілетін қызметті алушының порталда көрсетілетін қызметті алу үшін ЖСН/БСН және парольді енгізу процесі (авторландыру процесі);
1-шарт - ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын тексеру;
2-процесс - порталдың көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтар болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыруы;
3-процесс - көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұрау нысанын экранға шығару және оның құрылымы мен форматтық талаптарын ескере отырып, көрсетілетін қызметті алушының нысанды толтыруы (деректерді енгізу), осы регламенттің 4-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген электрондық түрдегі қажетті құжаттардың көшірмелерін сұрау нысанына тіркеу, сондай-ақ сұрауды куәландыру (қол қою) үшін көрсетілетін қызметті алушының электрондық-цифрлық қолтаңбаның (бұдан әрі – ЭЦҚ) тіркеу куәлігін таңдауы;
2-шарт - порталда ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігінің әрекет мерзімін және кері қайтарылған (күші жойылған) тіркеу куәліктерінің ішінде болмауын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің (сұрауда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ-сының тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы) сәйкес келуін тексеру;
4-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сының түпнұсқалығы расталмауына байланысты сұралған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5-процесс - көрсетілетін қызметті берушінің сұрауды өңдеуі үшін "электрондық үкімет" өңірлік шлюзінің автоматтандырылған жұмыс орнында (бұдан әрі - ЭҮӨШ АЖО) көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен "электрондық үкімет" шлюзі (бұдан әрі – ЭҮШ) арқылы куәландырылған (қол қойылған) электрондық құжатты (көрсетілетін қызметті алушының сұрауы) жолдау;
3-шарт - көрсетілетін қызметті берушінің қызмет көрсету үшін негіз бойынша және осы регламенттің 4-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген құжаттардың көрсетілетін қызметті алушының қоса берген құжаттарына сәйкестігін тексеруі;
6-процесс - көрсетілетін қызметті алушының құжаттарында бұзушылықтар болуына байланысты сұралған қызметтен бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
7-процесс - көрсетілетін қызметті алушының портал қалыптастырған көрсетілетін қызмет нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарлама) алуы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ-сын қолданумен қалыптастырылады.

12. После сдачи всех необходимых документов услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема заявления;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и названий приложенных документов;
даты, времени и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОНа принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, и контактные телефоны.
13. В целях оказания государственной услуги направляется запрос услугодателю.
14. Пошаговые действия и решения услугополучателя и услугодателя через портал:
услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее - ИИН) и бизнес – идентификационного номера (далее - БИН), а также пароля (осуществляется для не зарегистрированных услугополучателем на портале);
процесс 1 - процесс ввода услугополучателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения услуги;
условие 1 - проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
процесс 2 - формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процесс 3 - выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде указанные в подпункте 2) пункта 4 настоящего регламента, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронно - цифровой подписи (далее – ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;
условие 2 - проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных (между ИИН/БИН указанным в запросе, и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
процесс 4 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 5 - направление электронного документа (запроса услугополучателя) удостоверенного (подписанного) ЭЦП услугополучателя через шлюз "электронного правительства" (далее – ШЭП) в автоматизированном рабочем месте региональный шлюз "электронного правительства" (далее – АРМ РШЭП) для обработки запроса услугодателем;
условие 3 - проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в подпункте 2) пункта 4 настоящего регламента и основаниям для оказания услуги;
процесс 6 - формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугополучателя;
процесс 7 - получение услугополучателем результата услуги (уведомление в форме электронного документа) сформированный порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.

8 (7152) 33-12-57
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Петропавл қ. №2 бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (7152) 33-02-29
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Айыртау ауданының бөлімі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Д. Сыздықов көшесі, 4
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71533) 2-01-84
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Ақжар ауданының бөлімі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Победа көшесі, 67
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71546) 2-21-08
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Аққайың ауданының бөлімі
Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Труд көшесі, 11
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71532) 2-25-86
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Есіл ауданының бөлімі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71543) 2-20-03
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Жамбыл ауданының бөлімі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький т. көшесі,10 "Г"
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71544) 2-29-10
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бөлімі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 7
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71535) 2-22-19
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Қызылжар ауданының бөлімі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 "В"
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71538) 2-17-46
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Мағжан Жұмабаев ауданының бөлімі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейный көшесі, 62

8 (7152) 33-12-57
Отдел № 2 города Петропавловск Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда,
выходной - воскресенье
8 (7152) 33-02-29
Отдел Айыртауского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Сыздыкова, 4
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда,
выходной - воскресенье
8 (71533) 2-01-84
Отдел Акжарского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Акжарский район, село Талшик, улица Победы, 67
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда,
выходной - воскресенье
8 (71546) 2-21-08
Отдел Аккайынского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 11
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71532) 2-25-86
Отдел Есильского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 6
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71543) 2-20-03
Отдел Жамбылского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Жамбылский район, село Пресновка, улица Горького, 10 Г
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71544) 2-29-16
Отдел района имени Габита Мусрепова Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 7
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71535) 2-22-19
Отдел Кызылжарского района Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Институтская, 1А
Ежедневно с 9.00 до 20.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71538) 2-17-46
Отдел района Магжана Жумабаева Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 62

1. "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) тізбесі осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) тізбесі осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚКО).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) көрсетілетін қызметті берушінің шешімі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушы (не уәкілетті өкілі: құзыретін растайтын құжат бойынша заңды тұлға; нотариалды куәландырылған сенімхат бойынша жеке тұлға) көрсетілетін қызметті берушіге немесе ХҚКО-ға өтініш берген кезде мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіздеме мыналар болып табылады:
осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
жеке басын куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіру үшін);
объектінің меншік иесінің (тең меншік иелерінің) белгіленген өзгеріс пен оның параметрлеріне жазбаша келісімі;
егер үй-жайларды (тұрғын үйдің бөліктерін) жоспарланған реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) немесе үй-жайлардың шекарасын ауыстыру өзгертілетін үй-жайлармен (үйдің бөліктерімен) көршілес басқа үй-жайлар (үйдің бөліктері) меншік иелерінің мүдделерін қозғайтын болса, олардың нотариалды куәландырылған жазбаша келісімі;
егер үй-жайларды (тұрғын үйдің бөліктерін) жоспарланған реконструкциялау (қайта жоспарлау, қайта жабдықтау) немесе үй-жайлардың шекарасын ауыстыру бір қабат жоғары (төмен) орналасқан өзгертілетін үй-жайлармен (үйдің бөліктерімен) көршілес басқа үй-жайлар (үйдің бөліктері) адамның өмір сүру және тіршілік ету ортасына зиянды әсер ету көзі болып табылатын халықтың тіршілік етуінің санитарлық-гигиеналық жағдайларын төмендететін болса, меншік иелерінің нотариалды куәландырылған жазбаша келісімі;
өзгертілетін үй-жайға өтініш иесінің меншік иесінің техникалық паспортының көшірмесі (тұпнұсқа салыстыру үшін ұсынылады);
болжанған өзгерістер жоспарына сәйкес эскиздер (эскиздік жобалар).

1. Государственная услуга "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами районов и города областного значения (далее – услугодатель), перечень которых указан в приложении 1 к настоящему регламенту.
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через:
1) Канцелярию услугодателя;
2) Республиканское государственное предприятие "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН), перечень которых указан в приложении 2 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – решение услугодателя на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования (далее – решение).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги при обращении услугополучателя (либо уполномоченного представителя: юридического лица по документу, подтверждающего полномочия; физического лица по нотариально заверенной доверенности) к услугодателю или в ЦОН является:
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
документ удостоверяющий личность (для идентификации личности услугополучателя);
письменное согласие собственника (сособственников) объекта на намечаемое изменение и его параметры;
нотариально засвидетельствованное письменное согласие собственников других помещений (частей дома), смежных с изменяемыми помещениями (частями дома), в случае, если планируемые реконструкции (перепланировки, переоборудование) помещений (частей жилого дома) или перенос границ помещений затрагивают их интересы;
нотариально засвидетельствованное письменное согласие собственников других помещений (частей дома), смежных с изменяемыми помещениями (частями дома), проживающих этажами выше (ниже), в случае, если планируемые реконструкции (перепланировки, переоборудование) помещений (частей жилого дома) или перенос границ помещений ухудшает санитарно-гигиенические условия жизнедеятельности населения, являющихся источниками вредного воздействия на среду обитания и здоровье человека;
копия технического паспорта собственности заявителя на изменяемое помещение (оригинал предоставляется для сверки);
эскизы (эскизный проект) с планом предполагаемых изменений.

5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ілгеріде тіркей отыра және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бере отырып, ХҚКО инспекторынан немесе көрсетілетін қызметті алушыдан осы регламенттің 4-тармақшасында көрсетілген өтініш пен құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды.
Нәтижесі – көрсетілген қызметті берушінің тіркеу мөртабаны қойылған көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің көшірмесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, бұрыштама қояды, жауапты орындаушыны айқындайды – 1 (бір) сағат.
Нәтижесі – жауапты орындаушыны айқындау;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және түпнұсқалығының сәйкестігін тексереді, ресімдейді және шешім жобасын дайындайды – 7 (жеті) жұмыс күні.
Нәтижесі – шешім жобасын дайындау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім жобасын қарайды және бекітеді – күнтізбелік 1 (бір) күн.
Нәтижесі – шешім жобасын бекіту;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін шешімді көрсетілетін қызметті алушыға немесе ХҚКО инспекторына береді – 1 (бір) жұмыс күні.
Нәтижесі – қол қойылған шешім.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ілгеріде тіркей отырып және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бере отыра, көрсетілетін қызметті берушіден немесе ХҚКО инспекторынан құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады – 15 (он бес) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады, бұрыштама қояды және жауапты орындаушыны айқындайды - 1 (бір) сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және түпнұсқалығының сәйкестігін тексереді, ресімдейді және шешім жобасын дайындайды – 7 (жеті) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы шешім жобасын қарайды және бекітеді – 1 (бір) жұмыс күні;

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием заявления и документов, указанных в пункте 4 настоящего регламента, от инспектора ЦОНа либо услугополучателя с последующей регистрацией и передачей руководителю услугодателя– не более 15 (пятнадцать) минут;
Результат - копия заявления услугополучателя со штампом регистрации услугодателя;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами, налагает резолюцию, определяет ответственного исполнителя – 1 (один) час;
Результат - определение ответственного исполнителя;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов, оформляет и готовит проект решения – 7 (семь) рабочих дней;
Результат – подготовка проекта решения;
4) руководитель услугодателя рассматривает и утверждает проект решения – 1 (один) рабочий день;
Результат – утверждение проекта решения;
5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает решение услугополучателю либо инспектору ЦОНа для последующей выдачи услугополучателю – 1 (один) рабочий день.
Результат - подписанное решение.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием документов от услугополучателя либо инспектора ЦОНа с последующей регистрацией и передачей руководителю услугодателя – не более 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя ознакамливается с документами, налагает резолюцию, определяет ответственного исполнителя – 1 (один) час;
3) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и соответствие достоверности документов, оформляет и готовит проект решения – 7 (семь) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя рассматривает и утверждает проект решения – 1 (один) рабочий день;

5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері ілгеріде көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін көрсетілетін қызметті алушыға немесе ХҚКО-ның инспекторына шешімді береді – 1 (бір) жұмыс күні;
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігін сипаттау "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі бизнес-процестерінің анықтамалығында осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес келтіріледі.
4. ХҚКО-мен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттардың тізбесі осы регламенттің 4-тармағында көрсетілген.
Көрсетілетін қызметті алушылардан ақпараттық жүйелерден алуға болатын құжаттарды сұратып алуға жол берілмейді.
Жеке басын куәландыратын құжат туралы, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы, жеке кәсіпкер ретінде тіркеу туралы мәліметтерді, жылжымайтын мүлікке меншік құқығын растайтын құжатты көрсетілетін қызметті беруші және ХҚКО-ның қызметкері "электрондық үкімет" шлюзі арқылы тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден алады.
ХҚКО қызметкері құжаттардың түпнұсқаларының дұрыстығын мемлекеттік органдардың мемлекеттік ақпараттық жүйелерінен алынған мәліметтермен салыстырады, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
10. Барлық қажетті құжаттар тапсырылғаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға осы регламенттің 4-қосымшасында көзделген тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат беріледі.
11. Мемлекеттік қызметті көрсету мақсатында, ХҚКО көрсетілетін қызметті берушіге сұрау жолдайды.
12. Көрсетілетін қызметті алушы осы регламентте көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолхат береді.
13. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс—қимылдарының реттілігін сипаттау "Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі бизнес-процестерінің анықтамалығында осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес көрсетіледі.
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілер тізбесі
Ауданның атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі, 16

5) сотрудник канцелярии услугодателя выдает решение услугополучателю либо инспектору ЦОНа для последующей выдачи услугополучателю – 1 (один) рабочий день.
8. Описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги сопровождается в справочнике бизнес-процессов государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОНом и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги указан в пункте 4 настоящего регламента.
Истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем, не допускается.
Сведения о документах, удостоверяющих личность, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, о регистрации в качестве индивидуального предпринимателя, документ подтверждающий право собственности на недвижимое имущество, услугодатель и работник ЦОНа получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Работник ЦОНа сверяет подлинность оригиналов документов со сведениями, предоставленными из государственных информационных систем государственных органов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
10. После сдачи всех необходимых документов услугополучателю выдается расписка о приеме соответствующих документов, предусмотренных пунктом 4 настоящего регламента.
11. В целях оказания государственной услуги, ЦОН направляет запрос услугодателю.
12. В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов, согласно перечню, предусмотренного настоящим регламентом, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
13. Описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя с центром обслуживания населения отражается в справочнике бизнес-процессов государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования" согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Перечень услугодателя
Наименование акимата
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Аккайынский район, село Смирново, улица Народная, 150

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71532)-
2-28-65
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі,1
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71537)-
2-15-48
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 9
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71543)-
2-14-87
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Айыртау ауданы Саумалкөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 44
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71533)-
2-05-61
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы Талшық ауылы, Целинный көшесі, 13
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71546)-
2-10-09
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Шайкин көшесі, 30
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71544)-
2-27-56
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейный көшесі, 56
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71531)-
2-01-19
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71538)-
2-19-86
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, 5
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71541)-
2-24-48
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Ленин көшесі, 2
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71535)-
2-15-79
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 26

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71532)
2-12-77
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Шокана Уалиханова, 1
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71537)
2-00-03
2-12-40
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского района Северо-Казахстанской области"
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00-14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71543)
2-15-01
2-12-33
Государственное учреждение "Аппарат акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Шокана Уалиханова, 44
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71533)
2-26-46
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 15
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71546)
2-11-24
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Жамбылский район, село Пресновка, улица Шайкина, 30
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов,
13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71544)
2-12-33
2-12-32
Государственное учреждение "Аппарат акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 56
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71531)
2-15-57
2-12-90
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Гагарина, 11
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71538)
2-12-01
2-13-02
Государственное учреждение "Аппарат акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 12
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71541)
2-17-88
2-15-90
Государственное учреждение "Аппарат акима имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылайхана, 28
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71535)
2-13-07
2-12-22
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 197

Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71536)-
2-20-56
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты " мемлекеттік мекемесі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 85
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71542)-
2-25-05
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победа көшесі, 35
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(71534)-
2-03-89
"Петропавл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Күн сайын сағат 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-14.30, демалыс – сенбі және жексенбі
8(7152)-
46-74-76
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Халыққа қызмет көрсету орталықтарының тізбесі
Халыққа қызмет көрсету орталығының атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Петропавл қ. № 1 бөлімі
Петропавл қаласы, Мұхтар Әуезов атындағы көше, 157
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (7152)
33-12-57
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Петропавл қ. №2 бөлімі
Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (7152)
33-02-29
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Айыртау ауданының бөлімі
Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы,
Д. Сыздықов көшесі, 4
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71533)
2-01-84
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Ақжар ауданының бөлімі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Победа көшесі, 67
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71546)
2-21-08
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Аққайың ауданының бөлімі
Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Труд көшесі, 11
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі

Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота и воскресенье
8(71536)
2-39-31
2-16-65
Государственное учреждение "Аппарат акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Шокана Уалиханова, 85
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(71542)
2-16-95
2-12-44
Государственное учреждение "Аппарат акима района Шал акына Северо-Казахстанской области"
район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной - суббота
и воскресенье
8(71534)
2-12-41
2-03-96
Государственное учреждение "Аппарат акима города Петропавловска"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
Ежедневно с 9.00 до 18.30 часов, 13.00 - 14.30 обеденный перерыв, выходной – суббота и воскресенье
8(7152)
46-46-85
46-84-75
46-95-35
46-41-83
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Перечень центров обслуживания населения
Наименование
Центра обслуживания населения
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
Филиал Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Ауэзова, 157
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (7152)
33-12-57
Отдел города Петропавловск Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (7152)
33-02-26
Айыртауский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Сыздыкова, 4
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71533)
2-01-84
Акжарский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Акжарский район, село Талшик, улица Победы, 67
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71546)
2-21-08
Аккайынский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 11
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье

8 (71532)
2-25-86
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Есіл ауданының бөлімі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71543)
2-20-03
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Жамбыл ауданының бөлімі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький т. көшесі,10 "Г"
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71544)
2-29-10
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бөлімі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское ауылы, Ленин көшесі, 7
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71535)
2-22-19
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Қызылжар ауданының бөлімі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 "В"
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71538)
2-17-46
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Мағжан Жұмабаев ауданының бөлімі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейный көшесі, 62
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71531)
2-14-13
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Мамлют ауданының бөлімі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 11
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71541)
2-27-48
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Тайынша ауданының бөлімі
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71536)
2-36-89
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Тимирязев ауданының бөлімі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 17
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71537)
2-03-02
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Уалиханов ауданының бөлімі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 80
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі

8 (71532)
2-25-86
Есильский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 6
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71543)
2-20-03
Жамбылский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Жамбылский район, село Пресновка, улица Горького, 10 Г
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71544)
2-29-16
Районный отдел имени Габита Мусрепова Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 7
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71535)
2-22-19
Кызылжарский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Институтская, 1А
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71538)
2-17-46
Районный отдел Магжана Жумабаева Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 62
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда,
выходной - воскресенье
8 (71531)
2-03-76
Мамлютский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71541)
2-27-48
Тайыншинский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 208
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71536)
2-36-03
Тимирязевский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Шокана Уалиханова, 17
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71537)
2-03-02
Уалихановский районный отдел Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Шокана Уалиханова, 80
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье

8 (71542)
2-28-11
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалының Шал ақын ауданының бөлімі
Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31
Күн сайын сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін түскі үзіліссіз, демалыс – жексенбі
8 (71534)
2-73-90
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
Республикалық маңызы бар қаланың,
астананың, облыстық маңызы бар қалалардың, аудандардың
Бас сәулетшісіне ____________________
кімнен_____________________________
(Т.А.Ә. немесе заңды атауы және (немесе) сенімхат)
___________________________________
(Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) немесе
бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН)
мекенжайы________________________
(заңды мекенжайы немесе тұрғылықты жері)
байланыстар________________________
(электрондық мекенжайы, телефон)
Өтініш
Cізден ____________________________________________________________________
(объектінің толық атауы)
___________________________________________________ мекенжайы бойынша орналасқан
(үй-жайлары (жекелеген бөліктері) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) жататын объектінің орналасқан жері)
________________________________________________________________________________________________________________________________________ рұқсат беруді сұраймын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
20__ жылғы "___" _________
__________________________
(Қолы)
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
нысан
_____________________________________________
(Тегі, аты, болса – әкесінің аты (бұдан әрі – Т.А.Ә.)
немесе көрсетілетін қызметті алушы ұйымының атауы)
_____________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы15 cәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабы 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК филиалының №__ бөлімі (мекенжайын көрсету) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық пакетін ұсынбауыңызға байланысты мемлекеттік қызметті көрсетуге (мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын көрсету) құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
_______________________________;
_______________________________;
....
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден 2 данада жасалды.
Т.А.Ә. (ХҚКО қызметкерінің)                          (қолы)
Орындаушы: Т.А.Ә. _____________
Телефон _____________
Алдым: Т.А.Ә. / көрсетілетін қызметті алушының қолы
20__ жылғы "___" _________
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) қайта құруға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
"Тіреу және қоршау конструкцияларын, инженерлік жүйелер мен жабдықтарды өзгертуге байланысты емес қолданыстағы ғимараттардың үй-жайларын (жекелеген бөліктерін) реконструкциялауға (қайта жоспарлауға, қайта жабдықтауға) шешім беру" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде
Шартты белгілер

8 (71542)
2-28-11
Районный отдел Шал акына Филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Район Шал акына, город Сергеевка, улица Желтоксана, 31
Ежедневно с 9.00 до 19.00 часов без обеда, выходной - воскресенье
8 (71534)
2-73-90
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Форма
Главному архитектору города республиканского
значения, столицы, городов областного значения,
районов______________________________
от___________________________________
(Ф.И.О или юридическое наименование и (или)
доверенность)
_____________________________________
(Индивидуальный идентификационный номер
(ИИН) или бизнес-идентификационный номер (БИН)
адрес________________________________
(юридический адрес или место проживания)
контакты_____________________________
(электронный адрес, тел.)
Заявление
Прошу Вас разрешить:____________________________________________
____________________________________________________________________
(полное наименование объекта)
____________________________________________________________________
расположенного по адресу:_____________________________________________
(место расположения объекта, помещения (отдельные части), которого подлежат реконструкции (перепланировке, переоборудованию)
____________________________________________________________________
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
"___" _________ 20__ год
______________________
(подпись)
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
форма
______________________________________
(Фамилия, имя, при наличии отчество (далее – ФИО),
либо наименование организации услугополучателя)
______________________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №__ филиала РГП "Центр обслуживания населения" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
________________________________________;
________________________________________;
________________________________________.
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
ФИО (работника ЦОН)                                     (подпись)
Исполнитель: Ф.И.О._____________
Телефон __________
Получил: Ф.И.О. / подпись услугополучателя
"___" _________ 20__ год
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию (перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения на реконструкцию(перепланировку, переоборудование) помещений (отдельных частей) существующих зданий, не связанных с изменением несущих и ограждающих конструкций, инженерных систем и оборудования"
При оказании государственной услуги через канцелярию услугодателя
При оказании государственной услуги через ЦОН
Условные обозначения: