"2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қазандағы N 38/10 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қазанда N 3429 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 2016 жылғы 12 қаңтардағы N 2.1-11/6 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихаты аппаратының басшысы 12.01.2016 N 2.1-11/6 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 31/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсанда № 3035 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2015 жылғы 8 қаңтардағы "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға, соның ішінде 2015 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 109 975 457,4 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 12 900 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 801 943,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 96 271 897,7 мың теңге;
2) шығындар – 110 366 113,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2 376 946,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 840 919 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 463 972,2 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – -100 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -2 767 503,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы"
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 21 октября 2015 года N 38/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 октября 2015 года N 3429. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12 января 2016 года N 2.1-11/6)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Северо-Казахстанской области от 12.01.2016 N 2.1-11/6)
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 31/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3035 30 декабря 2014 года, опубликовано 8 января 2015 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 8 января 2015 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 109 975 457,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12 900 616 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 801 943,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 96 271 897,7 тысячи тенге;
2) затраты – 110 366 113,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2 376 946,8 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 840 919 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 463 972,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -2 767 503,1 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 767 503,1 мың теңге.";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы жергілікті атқарушы органының резерві 68 756 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
XXХVІІІ сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихаттың
хатшысы
Қ. Едіресов

6) финансирование дефицита бюджета – 2 767 503,1 тысячи тенге.";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа Северо-Казахстанской области на 2015 год в сумме 68 756 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель XXXVIII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата,
Секретарь областного
маслихата
К. Едресов

660 877
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
449 114
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
211 763
5
Денсаулық сақтау
21 138 253,1
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 093 797
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 774
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
428 218
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
144 747
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
84 399
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
148 596
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 656 336
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
502 362
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
62 000
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
480 206
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
36 000
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
107 410
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
635 352
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
375 558
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
446 234
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
326 469
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
624 303,3
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
37 711
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
716 311
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
52 099
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
209 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

660 877
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
449 114
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
211 763
5
Здравоохранение
21 138 253,1
253
Управление здравоохранения области
21 093 797
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
86 774
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
428 218
006
Услуги по охране материнства и детства
144 747
007
Пропаганда здорового образа жизни
84 399
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
148 596
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 656 336
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
502 362
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
62 000
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
480 206
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
36 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
107 410
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
635 352
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
375 558
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
446 234
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
326 469
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
624 303,3
029
Областные базы спецмедснабжения
37 711
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
716 311
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
52 099
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
209 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

10 481 843
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
662 034,7
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 789 723
271
Облыстың құрылыс басқармасы
44 456,1
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
44 456,1
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 355 702,7
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 560 379,7
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 336,3
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
392 772
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
149 504
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
47 333
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
928 927
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
34 924
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
194 285
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 360
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 520
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 360,7
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
160 116
049
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 565
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 261
051
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

10 481 843
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
662 034,7
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 789 723
271
Управление строительства области
44 456,1
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
44 456,1
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 355 702,7
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 560 379,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
92 336,3
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
392 772
003
Социальная поддержка инвалидов
149 504
007
Капитальные расходы государственного органа
1 000
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата
47 333
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
928 927
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
34 924
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
194 285
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
2 360
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
5 520
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 360,7
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
160 116
049
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственной адресной социальной помощи
3 565
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
9 261
051
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию победы в Великой Отечественной войне

465 288,1
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 561
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
31 579
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
9 205,9
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
26 481,7
261
Облыстың білім басқармасы
725 205
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
690 673
037
Әлеуметтік сауықтандыру
34 532
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6 452
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 452
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
36 271
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
36 271
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 197 635,2
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
896
011
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға берілетін нысаналы трансферттер
896
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 600
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
10 600
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
407
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
407
261
Облыстың білім басқармасы
41 155,5
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 732,3
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
4 423,2
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 571 459,9
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
623 868
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

465 288,1
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 561
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
31 579
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 205,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
26 481,7
261
Управление образования области
725 205
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
690 673
037
Социальная реабилитация
34 532
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6 452
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 452
298
Управление государственной инспекции труда области
36 271
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
36 271
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 197 635,2
251
Управление земельных отношений области
896
011
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на изъятие земельных участков для государственных нужд
896
253
Управление здравоохранения области
10 600
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
10 600
256
Управление координации занятости и социальных программ области
407
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
407
261
Управление образования области
41 155,5
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
36 732,3
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4 423,2
271
Управление строительства области
4 571 459,9
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
623 868
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

3 483 024
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
464 567,9
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
3 938,8
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 938,8
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 568 757,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 649
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 031 345
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
38 042
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
1 680
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 360 847,3
039
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
136 494
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 437
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
855 409,3
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
92 854
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
420,4
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420,4
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
4 802 497,7
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
501 833
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 455
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
26 910
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер

3 483 024
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
464 567,9
273
Управление культуры, архивов и документации области
3 938,8
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
3 938,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 568 757,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
47 649
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
1 031 345
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
38 042
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
1 680
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 360 847,3
039
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
136 494
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4 437
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
855 409,3
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
92 854
285
Управление физической культуры и спорта области
420,4
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
420,4
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
4 802 497,7
263
Управление внутренней политики области
501 833
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
85 455
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
26 910
007
Услуги по проведению государственной информационной политики

60 193
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
553 723
006
Жануарлар дүниесін қорғау
20 010
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 912
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
17 240 727
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
131 284
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
200 000,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 236
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
2 354,3
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
5 479 838,5
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2 713 789,1
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
106 131
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 627 067,6
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
23 160
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
766 445,7
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
317 296
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
104 900
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 767 224,8
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 154 507
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 154 507
719
Облыстың ветеринария басқармасы
248 889,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 944
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 272
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
1 737,3
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру

60 193
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
553 723
006
Охрана животного мира
20 010
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 912
255
Управление сельского хозяйства области
17 240 727
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
131 284
002
Поддержка семеноводства
200 000,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 236
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
2 354,3
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
5 479 838,5
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2 713 789,1
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
106 131
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 627 067,6
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
23 160
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
766 445,7
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
317 296
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
104 900
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 767 224,8
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 154 507
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 154 507
719
Управление ветеринарии области
248 889,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
46 944
003
Капитальные расходы государственного органа
4 272
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 737,3
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

18 025
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
7 595,1
052
Аудандардың, облыстық маңызы бар қалалардың бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 969
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 346,9
729
Облыстың жер инспекциясы басқармасы
34 212
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 712
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 500
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
286 177,4
271
Облыстың құрылыс басқармасы
231 367,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 607
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
155 760,4
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
23 305
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 305
728
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау басқармасы
31 505
001
Жергілікті деңгейде сәулет-құрылыс бақылау және лицензиялау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 505
12
Көлiк және коммуникация
5 281 996,3
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 280 084,2
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
50 215
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
814 910
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 335 341,1
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
24 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 627 985,9
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
356 748,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
70 883,3
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 912,1
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
1 912,1
13
Басқалар
6 244 186,9
257
Облыстың қаржы басқармасы
2 140 860
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
68 756
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

18 025
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
7 595,1
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
80 969
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
89 346,9
729
Управление земельной инспекции области
34 212
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
31 712
003
Капитальные расходы государственного органа
2 500
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
286 177,4
271
Управление строительства области
231 367,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
75 607
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
155 760,4
272
Управление архитектуры и градостроительства области
23 305
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
23 305
728
Управление государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования области
31 505
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектурно-строительного контроля и лицензирования на местном уровне
31 505
12
Транспорт и коммуникации
5 281 996,3
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 280 084,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
50 215
002
Развитие транспортной инфраструктуры
814 910
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 335 341,1
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
24 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 627 985,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
356 748,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
70 883,3
271
Управление строительства области
1 912,1
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
1 912,1
13
Прочие
6 244 186,9
257
Управление финансов области
2 140 860
012
Резерв местного исполнительного органа области
68 756
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов