Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2016 жылға арналған жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы N 40/7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қаңтарда N 3578 болып тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 487-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су Кодексінің 38-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының 2016 жылға арналған жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
XXXХ сессиясының төрағасы А. Сапаров
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың хатшысы Қ. Едіресов
Облыстық мәслихат сессиясының
2015 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 40/7 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысының жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін 2016 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері
Арнайы су пайдалану түрі
Өзен, көл, теңіз бассейн-дері
Тұрмыстық-пайдалану және коммуналдық қызметтер (теңге/1000 текше метр)
Өнеркәсіп, жылу энергетикасын қоса алғанда
(1000 текше метр)
Ауыл шаруашылығы
(теңге/1000 текше метр)
Су көздерінен су тартуды жүзеге асыратын тоған шаруашылықтары
(теңге/1000 текше метр)
Гидроэнерге-тика
(1000
квт/ сағат)
Су көлігі
(1000 т/км)
Есіл өзенінің бассейні

Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2016 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года N 40/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2016 года N 3578
В соответствии со статьей 487 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и статьей 38 Водного Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников по Северо-Казахстанской области на 2016 год согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXXX сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата А. Сапаров
Секретарь Северо-Казахстанского
областного маслихата
К. Едресов
Приложение к решению XXX сессии областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/7
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников
Северо-Казахстанской области на 2016 год
Вид специального водопользования
Бассейны рек, озер, морей
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги (тенге/1000 куб.м)
Промышленность
включая
теплоэнергетику
(1000 куб.м)
Сельское хозяйство
(тенге/1000 куб.м)
Прудовые хозяйства, осуществляющие забор из водных источников (тенге/1000 куб.м)
Гидроэнергетика
(1000
квт/ час)
Водный транспорт
(1000 т/км)
Бассейн
реки Ишим