"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 494 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қаңтарда N 3587 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 мамырдағы N 170 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 25.05.2016 N 170 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Әкімі Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандагы
№ 494 қаулысымен
бекітілген
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
Жалпы ережелер
1. Осы "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті "Көмірсутек шикізатын, сондай-ақ көмір және уранды қоспағанда, жер қойнауын пайдалану саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 521 бұйрығымен (Нормативті құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11606 болып тіркелді) бекітілген "Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндіруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының негізінде әзірленді.
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) облыстың жергілікті атқарушы органымен, осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініш қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижесiн беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес, Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің Халыққа қызмет көрсету орталығы шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрi – ХҚО) арқылы жүзеге асырылады.

Об утверждении регламента государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 января 2016 года № 3587. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25 мая 2016 года N 170
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25.05.2016 N 170 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области Е. Султанов
Утвержден
постановлением акимата
Северо-Казахстанской области
от 23 декабря 2015 года № 494
Регламент
государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Общие положения
1. Настоящий регламент государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" разработан на основании Стандарта государственной услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых", утвержденного приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 521 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере недропользования, за исключением углеводородного сырья, а также угля и урана" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11606).
Государственная услуга "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых" (далее - государственная услуга) оказывается местным исполнительным органом области, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
канцелярию услугодателя;
республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения Центр обслуживания населения Комитета связи, информатизации и информации (далее - ЦОН), согласно приложению 2 к настоящему регламенту.

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз және электронды (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі: осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жер қойнауын пайдалану құқығының кепіл шартын тіркеу туралы куәлік не дәлелді бас тарту.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және қағаз жүзінде.
Көрсетілетін қызметті алушы куәлікті қағаз тасығышта алу үшін жүгінген жағдайда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі электрондық форматта ресімделіп, басып шығарылады және көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының мөрімен және қолымен куәландырылады.
Порталда мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне", көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасын (бұдан әрі- ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанында жіберіледі.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібінің сипаттамасы
5. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау негізі құжаттар қосымшасымен (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) көрсетілетін қызметті алушы өтінішінің бар болуы болып табылады.
1) көрсетілетін қызметті берушіге:
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
белгіленген тәртіппен қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығының кепілі туралы шарт (түпнұсқа үш данада);
көрсетілетін қызметті алушы өкілінің өкілеттіктерін растайтын құжат (сенімхат).
2) ХҚО-ға:
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
белгіленген тәртіппен қол қойылған жер қойнауын пайдалану құқығының кепілі туралы шарт (түпнұсқа үш данада);
көрсетілетін қызметті алушы өкілінің өкілеттіктерін растайтын құжат (сенімхат);
жеке басты куәландыратын құжат (көрсетілетін қызметті алушыны сәйкестендіру үшін).
6. Мемлекеттік қызмет көрсету кезінде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлерінің іс-қимылы, рәсімдер (іс-қимыл) тәртібі, оларды орындау реттілігі, соның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшедегі барлық рәсімдердің (іс-қимылдардың) өту кезеңдері:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын және өтінішті қабылдауы, тіркеуі және көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштама қою үшін өтінішті тапсыруы 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тапсыруы 4 (төрт) сағат;

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная и электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат государственной услуги: свидетельство о регистрации договора залога права недропользования, по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту, либо мотивированный отказ.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и бумажная.
В случае обращения услугополучателя за получением акта на бумажном носителе результат оказания государственной услуги оформляется в электронном формате, распечатывается и заверяется печатью и подписью уполномоченного лица услугодателя.
На портале результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
4. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее-услугополучатель).
2) Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
5. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача заявления услугополучателя с приложением документов (далее - пакет документов):
1) к услугодателю:
заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
договор о залоге права недропользования, подписанный в установленном порядке (оригинал в трех экземплярах);
документ, подтверждающий полномочия представителя услугополучателя (доверенность).
2) в ЦОН:
заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
договор о залоге права недропользования, подписанный в установленном порядке (оригинал в трех экземплярах);
документ, подтверждающий полномочия представителя услугополучателя (доверенность);
документ, удостоверяющий личность (для идентификации услугополучателя).
6. Порядок действия работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
1) принятие, регистрация сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов и заявления услугополучателя, и передача руководителю услугодателя для оформления визы 30 (тридцать) минут;
2) оформление визы руководителя услугодателя и передача ответственному исполнителю услугодателя 4 (четыре) часа;

3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығын, сондай-ақ қойылған талаптарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындауы күнтізбелік 4 (төрт) күн, және көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін тапсыруы 15 (он бес) минут;
4) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызметті беруші басшысының қол қоюы 4 (төрт) сағат және көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманына тапсыруы 15 (он бес) минут;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманымен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беруі 15 (он бес) минут.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын, мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетінің қабылдауы және тіркеуі;
2) жауапты орындаушының анықталуы;
3) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесінің жобасы;
4) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қоюы;
5) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін беруі.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлер) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы.
9. Әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетіле отыра, ) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) арасындағы іс-қимылдардың реттілігіне сипаттама:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын және өтінішті қабылдауы, тіркеуі және көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштама қою үшін өтінішті тапсыруы 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тапсыруы 4 (төрт) сағат;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттар пакетінің толықтығын, сондай-ақ қойылған талаптарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындауы күнтізбелік 4 (төрт) күн, және көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін тапсыруы 15 (он бес) минут;
4) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызметті беруші басшысының қол қоюы 4 (төрт) сағат және көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманына тапсыруы 15 (он бес) минут;

3) проверка ответственным исполнителем услугодателя на предмет полноты предоставленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата оказания государственной услуги 4 (четыре) календарных дня и направления на подпись руководителю услугодателя 15 (пятнадцать) минут;
4) подписание руководителем услугодателя проекта результата оказания государственной услуги 4 (четыре) часа и передача специалисту канцелярии услугодателя 15 (пятнадцать) минут;
5) выдача специалистом канцелярии услугодателя услугополучателю результата оказания государственной услуги 15 (пятнадцать) минут.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие и регистрация пакета документов услугополучателя;
2) определения ответственного исполнителя;
3) проект результата государственной услуги;
4) подписание результата оказание государственной услуги;
5) выдача результата оказания государственной услуги.
3) Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процедуре оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
9. Описание последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия:
1) принятие, регистрация сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов и заявления услугополучателя, и передача руководителю услугодателя для оформления визы 30 (тридцать) минут;
2) оформление визы руководителя услугодателя и передача ответственному исполнителю услугодателя 4 (четыре) часа;
3) проверка ответственным исполнителем услугодателя на предмет полноты предоставленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата оказания государственной услуги 4 (четыре) календарных дня и направления на подпись руководителю услугодателя 15 (пятнадцать) минут;
4) подписание руководителем услугодателя проекта результата оказания государственной услуги 4 (четыре) часа и передача специалисту канцелярии услугодателя 15 (пятнадцать) минут;

5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманымен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беруі 15 (он бес) минут.
10. Осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес, әр рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы көрсетіле отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігіне сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 5-қосымшасына сәйкес әр іс-қимылды (рәсімді) өту Бизнес – процестер анықтамасында көрсетілген.
Мемлекеттік көрсетілген қызмет процесіндегі халыққа қызмет көрсету орталығы және (немесе) өзге де көрсетілген қызметті берушілермен өзара әрекеттесу тәртібіне, сондай –ақ ақпараттық жүйені пайдалану тәртібіне сипаттама
11. ХҚО-ға жүгінгенде мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі әрекетті бастау үшін негіз ХҚО-ның қызметкерімен көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттар пакетін қабылдау болып табылады.
12. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір әрекеттің мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) ХҚО-ның қызметкері көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттар пакетінің дұрыс толтырылғанын және толықтығын тексереді, 5 (бес) минут.
Өтінішті толтырудың дұрыстығы мен толықтығын сақтау және толық құжаттар пакетін ұсынған кезде ХҚО-ның қызметкері өтінішті "Халыққа қызмет көрсету орталықтары үшін біріктірілген ақпараттық жүйе" (бұдан әрі ХҚО БАЖ) ақпараттық жүйесінде тіркейді, 5 (бес) минут.
2) ХҚО-ның қызметкері егер басқасы Қазақстан Республикасы заңымен қарастырылмаса ақпараттық жүйе құрамында құпиясы бар заңмен қорғалатын мәліметті пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының жазбаша келісімін алады, 2 (екі) минут;
3) ХҚО-ның қызметкері көрсетілетін қызметті алушының жеке басын сәйкестендіреді, ХҚО БАЖ-да көрсетілетін қызметті алушы және тапсырылған құжаттар тізімі туралы тиісті ақпаратты енгізеді, көрсетілетін қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат береді, 3 (үш) минут;
4) ХҚО-ның қызметкері құжаттар топтамасын дайындайды және оны көрсетілетін қызметті алушыға курьерлік немесе осыған уәкілетті басқа байланыс арқылы жібереді, 1 (бір) жұмыс күн;
5) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар пакетін және өтінішті ХҚО-ның қызметкерінен қабылдауы, тіркеуі және көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштама қою үшін өтінішті тапсыруы 30 (отыз) минут;
6) көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштама қоюы және көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына тапсыруы 4 (төрт) сағат;

5) выдача специалистом канцелярии услугодателя услугополучателю результата оказания государственной услуги 15 (пятнадцать) минут.
10. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в Справочник бизнес - процессов оказания государственной услуги прохождения каждого действия (процедуры) согласно приложению 5 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с ЦОНом и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
11. Основанием для начала действия по оказанию государственной услуги при обращении в ЦОН является принятие работником ЦОНа пакета документов от услугополучателя.
12. Содержание каждого действия, входящего в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) работник ЦОНа проверяет правильность заполнения и полноту пакета документов, предоставленных услугополучателем 5 (пять) минут.
При соблюдении правильности и полноты заполнения заявления и предоставления полного пакета документов, работник ЦОНа регистрирует заявление в информационной системе "Интегрированная информационная система для Центров обслуживания населения" (далее – ИИС ЦОН) 5 (пять) минут;
2) работник ЦОНа получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан 2 (две) минуты;
3) работник ЦОНа идентифицируют личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданных документов в ИИС ЦОН, выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующих документов 3 (три) минуты;
4) работник ЦОНа подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю через курьерскую или иную уполномоченную на это связь 1 (один) рабочий день;
5) принятие, регистрация сотрудником канцелярии услугодателя пакета документов и заявления от работника ЦОНа, и передача руководителю услугодателя для оформления визы 30 (тридцать) минут;
6) оформление визы руководителя услугодателя и передача ответственному исполнителю услугодателя 4 (четыре) часа;

7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттар пакетінің толықтығын, сондай-ақ қойылған талаптарға сәйкестігін тексеруі және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындауы күнтізбелік 2 (екі) күн және көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін тапсыруы 15 (он бес) минут;
8) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына көрсетілетін қызметті беруші басшысының қол қоюы 4 (төрт) сағат және көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманына тапсыруы 15 (он бес) минут;

7) проверка ответственным исполнителем услугодателя на предмет полноты предоставленного пакета документов, а также на соответствие предъявляемым требованиям и подготовка проекта результата оказания государственной услуги 2 (два) календарных дня и направления на подпись руководителю услугодателя 15 (пятнадцать) минут;
8) подписание руководителем услугодателя проекта результата оказания государственной услуги 4 (четыре) часа и передача специалисту канцелярии услугодателя 15 (пятнадцать) минут;

9) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманымен мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚО-ның қызметкеріне беруі 15 (он бес) минут.
10) ХҚО-ның қызметкері сәйкес құжаттарды қабылдау туралы қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін береді, 15 (он бес) минут;
Егер көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мерзімде қызмет нәтижесіне жүгінбеген жағдайда, ХҚО бір ай ішінде оны сақтауды қамтамасыз етеді, содан кейін оны көрсетілетін қызметті берушіге тапсырады.
Талап етілмеген мемлекеттік көрсетілетін қызметтің дайын нәтижесі үш жұмыс күні ішінде өтініште көрсетілген мекенжай бойынша пошталық байланыс арқылы көрсетілетін қызметті алушыға жіберіледі.

9) выдача специалистом канцелярии услугодателя работнику ЦОНа результата оказания государственной услуги 15 (пятнадцать) минут.
10) работник ЦОНа в срок, указанный в расписке о приеме соответствующих документов, выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю 15 (пятнадцать) минут.
В случаях, когда услугополучатель не обратился за результатом услуги в указанный срок, ЦОН обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает его услугодателю.
Невостребованный готовый результат государственной услуги в течение трех рабочих дней направляется услугополучателю посредством почтовой связи по указанному в заявлении адресу.

14. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесінде және мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібінде көрсетілетін қызметті берушінің (жұмысшылардың) құрылымдық бөлімшелердің өзара қатынасы, осы регламентке 6-қосымшаға сәйкес рәсімдердің (іс-қимылдардың) түгел реттілігіне сипаттамасы Бизнес – процестер анықтамасында көрсетілген.
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің атауы
№ Р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Жұмыс тәртібі
1
2
3
1
"Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері

14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 6 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Наименование услугодателя
п/п
Местный исполнительный орган области
Режим работы
1
2
3
1
ГУ "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58

дүйсенбіден жұмаға дейін 9-00-ден 18-30-ға дейін түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ға дейін.
Өтініш қабылдау және мемлекеттiк қызмет көрсету нәтижелерiн беру 9-00-ден 17-30-ға дейін түскі үзіліс 13-00-ден 14-30-ға дейін.
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Р/с
Облыстың жергілікті атқарушы органы
Құжаттарды қабылдау (жұмыс тәртібі, мекенжайы)
Құжаттарды қарау (жұмыс тәртібі, мекенжайы)
1
2
3
4
1
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалы

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.30 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней согласно трудовому законодательству Республики Казахстан.
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
№ п/п
Местный исполнительный орган области
Прием документов (режим работы, адрес)
Рассмотрение документов (режим работы, адрес)
1
2
3
4
1
Филиал республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области"

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9-00 -ден 20-00 –ге дейін үзіліссіз. Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9-00 -ден 20-00 –ге дейін үзіліссіз.
2
"Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалы Петропавл қаласының № 2 бөлімі
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9-00 -ден 20-00 –ге дейін үзіліссіз. Петропавл қаласы,
Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9-00 -ден 20-00 –ге дейін үзіліссіз.
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығының кепілі
туралы шартты тіркеу туралы
КУӘЛІК
20____ жылғы "___"_____________                              №_________
__________________________________________
(қала, аудан)
Кепіл беруші: ________________________________________________________
(заңды немесе жеке тұлғаның атауы, мекенжайы ЖСН/БСН)
Кепіл ұстаушы: ______________________________________________________
(банктің атауы, оның заңды мекенжайы)
____________________________________________________________________
Кепіл шарты: ________________________________________________________
(нөмірі, күні)
Жер қойнауын пайдалану құқығының сипаттамасы: _______________________
____________________________________________________________________
(жер қойнауын пайдалану операциясының түрі, кен орнының толық атауы)
Келісімшарт: ________________________________________________________
(келісімшарттың нөмірі мен жасалған күні)
Міндеттеменің сомасы: _______________________________________________
(санмен, жазумен және валюта)
Міндеттемені өтеу мерзімі: ____________________________________________
(күні)
Ескертпе: ___________________________________________________________
Жер қойнауын пайдалану құқығы кепілі туралы шартты тіркеу туралы куәлікті берген мемлекеттік орган басшысының Т.А.Ә., қолы
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
(тегі, аты,бар болса әкесінің аты
немесе көрсетілетін қызметті алушының мекемесінің атауы
_________________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының мекенжайы)
ӨТІНІШ
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Осы өтініш әр тарап үшін бір-бірден 2 данада жасалады.
__________________________________ ____________
тегі, аты, әкесінің аты (ХҚО қызметкері) (қолы)
Орындаушы: тегі аты әкесінің аты ____________
Телефоны_________
Алдым: тегі, аты, әкесінің аты/көрсетілетін қызметті алушының қолы
20__жылғы "___" ___________
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану
құқығының кепiл шартын тiркеу" көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-процестерінің анықтамасы
"Кең таралған пайдалы қазбаларды барлауға, өндiруге жер қойнауын пайдалану құқығының кепiл шартын тiркеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 6-қосымша
ХҚО арқылы көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің бизнес-процестерінің анықтамасы

c 9-00 до 20-00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, город Петропавловск, улица Ауэзова, 157
c 9-00 до 20-00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
2
Отдел № 2 города Петропавловск филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения по Северо-Казахстанской области"
c 9-00 до 20-00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
c 9-00 до 20-00часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
СВИДЕТЕЛЬСТВО
о регистрации договора о залоге права недропользования
№_________ "__"________________20__года
___________________
(город, район)
Залогодатель:________________________________________________________ (наименование юридического или физического лица, адрес, БИН/ИИН)
_____________________________________________________________________
Залогодержатель:_____________________________________________________
(наименование банка, его юридический адрес)
Договор залога:______________________________________________________
(номер, дата)
Описание права недропользования:_____________________________________
_____________________________________________________________________
(вид операции недропользования, полезное ископаемаое, полное наименование месторождения)
Контракт:____________________________________________________________
(номер и дата заключения контракта)
Сумма обязательства:_________________________________________________
(цифрой, прописью и валюта)
Срок погашения обязательства:________________________________________
(дата)
Примечание:_______________________________________________________________________________________________________________________________
Ф.И.О., подпись руководителя государственного органа, выдающего
свидетельство о регистрации залога права недропользования ___________
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
(Фамилия, имя, при наличии отчество),
либо наименование организации услугополучателя)
_________________________________
(адрес услугополучателя)
ЗАЯВЛЕНИЕ
_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Настоящее заявление составлено в 2 экземплярах, по одному для
каждой стороны.
_______________________________________ ________________
фамилия имя отчество (работника ЦОН) (подпись)
Исполнитель: фамилия, имя, отчество_____________
Телефон __________
Получил: фамилия, имя, отчество/подпись услугополучателя
"___"_________20__год
Приложение 5
к регламенту государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Приложение 6
к регламенту государственной услуги
"Регистрация договора залога права недропользования на разведку, добычу общераспространенных полезных ископаемых"
Справочник бизнес-процессов при оказании государственной услуги через ЦОН
Условные обозначения: