"2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 сәуірде N 3205 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2015 жылғы 9 қаңтардағы № 3053 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 "Қызылжар Нұры", № 2 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 787 375,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 962 622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 72 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 313 794 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 11 438 668,9 мың теңге;
2) шығындар – 22 346 228,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 994 606 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 1 994 606 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 136 494 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу –136 494 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы – - 1 689 953 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 1 689 953 мың теңге".
Аталған шешімнің 1567 қосымшасы осы шешімнің 1234 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын;

О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 26 декабря 2014 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 31 марта 2015 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 апреля 2015 года N 3205
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 26 декабря 2014 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3053 от 9 января 2015 года, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Қызылжар Нұры" № 2, в газете "Проспект СК" № 2, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2015-2017 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 787 375,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 962 622 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 72 291 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 313 794 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 438 668,9 тысячи тенге;
2) затраты – 22 346 228,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 994 606 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 1 994 606 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 136 494 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 136 494 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 1 689 953 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 689 953 тысячи тенге".
Приложения 156, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.

16 794,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 794,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
18 011,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 011,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42 265,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 265,6
2
Қорғаныс
34 849,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
34 849,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
34 849,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
53 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
53 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
53 000,0
4
Бiлiм беру
6 501 472,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 371 706,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 103,0
003
Жалпы білім беру
3 990 525,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
156 380,8
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
006
Балаларға қосымша білім беру
299 772,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
855 305,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
54 867,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
4 474,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 813,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 820,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
890 716,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
74 930,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі

16 794,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
16 794,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
18 011,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
18 011,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42 265,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
42 265,6
2
Оборона
34 849,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
34 849,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
34 849,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
53 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
53 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
53 000,0
4
Образование
6 501 472,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 371 706,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
22 103,0
003
Общеобразовательное обучение
3 990 525,0
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
156 380,8
006
Дополнительное образование для детей
299 772,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
855 305,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
54 867,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4 474,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 813,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 820,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
890 716,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
74 930,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)

34 861,9
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
34 861,9
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
94 905,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
94 905,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
940 270,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
933 818,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
60 890,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
121 993,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
33 432,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50 382,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
203 931,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 380,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
41 359,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
64 095,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9 908,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
118 124,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
223 824,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 452,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 452,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 133 600,4
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 441 866,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 999 792,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 762 419,1
072
Қызметтік тұрғын үйді салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және салу, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде жастарға арналған жатақханаларды салып бітіру
679 654,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 681 170,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

34 861,9
037
Строительство и реконструкция объектов образования
34 861,9
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
94 905,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
94 905,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
940 270,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
933 818,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
60 890,0
002
Программа занятости
121 993,0
005
Государственная адресная социальная помощь
33 432,0
006
Оказание жилищной помощи
50 382,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
203 931,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 380,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
41 359,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
64 095,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9 908,0
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
118 124,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
223 824,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 452,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 452,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 133 600,4
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 441 866,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 999 792,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 762 419,1
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
679 654,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 681 170,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

339,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
339,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 848 666,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
163 833,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
163 833,0
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үйді салуға
6 240,0
"Береке" шағын ауданында 5 Сенная-Досмұхамбетов көшесі бойынша 72 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
6 240,0
жас отбасылар үшін тұрғын үйді салуға
157 593,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Досмұхамбетов қ.к. бойында 93-пәтерлі тұрғын үйді салу
157 593,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 684 833,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
2 427 861,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін участкеде 2Ду1000 жылу магистралінің құрылысы (бірінші кезек)
1 149 890,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-1-10 дейін учаскеде 2Ду1000 жылу магитралінің құрылысы (екінші кезек)
679 940,0
СҚО Петропавл қ. ОЖТП-дан ТМ-3 2 ДУ1020 мм қолданыстағы жылу магистралінің тұтасқан участогында 2ДУ1020 мм жылу магистраләнің құрылысы
556 478,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Досмұхамбетов қ.к. бойында 93-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
26 553,0
"Береке" шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
15 000,0
032
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
256 972,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 100-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
107 549,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
33 043,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 80-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
88 766,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
27 614,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
472 276,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
4 437,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен

339,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
339,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 848 666,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
163 833,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
163 833,0
в том числе:
на строительство жилья для очередников
6 240,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5 Сенная-ул.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске
6 240,0
на строительство жилья для молодых семей
157 593,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Досухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО
157 593,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 684 833,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
2 427 861,0
в том числе:
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)
1 149 890,0
Строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК-1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
679 940,0
Строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
556 478,0
Строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
26 553,0
Строительство 93-х квартирного жилого дома по ул.Амосова-ул.Радищева в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
15 000,0
032
За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
256 972,0
в том числе:
Строительство 100 квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
107 549,0
Строительство 90-то квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
33 043,0
Строительство 80-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
88 766,0
Строительство 55-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
27 614,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
472 276,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
4 437,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета

698,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
698,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
469,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
469,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
469,0
13
Басқалар
1 152 809,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 152 809,0
043
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
1 152 809,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
1 152 809,0
оның ішінде:
Петропавл қ. қолдағы кәріз тазарту құрылғыларының технологиялық схемаларын модернизациялауын аяқтау - 4 кезең реконструкциялау
1 152 809,0
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 31 наурыздағы № 1 шешiмiне 3 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешiмiне 6 қосымша
2015 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен кредиттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
5 573 668,9
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
20 000,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
20 000,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
20 000,0
4
Бiлiм беру
257 657,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
170 672,0
003
Жалпы білім беру
19 642,0
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
59 875,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 119,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13 820,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
69 216,0
465
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
86 985,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
86 985,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
41 328,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 839,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
39 839,0
оның ішінде:
Ұлы Отан Соғысы қатысушылары мен мүгедектеріне естелік дата және мереке күндеріне әлеуметтік көмек көлемін арттыру

698,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
698,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
469,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
469,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
469,0
13
Прочие
1 152 809,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 152 809,0
043
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 152 809,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
1 152 809,0
в том числе:
Завершение модернизации существующих технологических схем очистных сооружений канализации в г.Петропавловске - 4 этап реконструкции
1 152 809,0
Приложение 3 к решению городского маслихата № 1 от 31 марта 2015 года
Приложение 6 к решению городского маслихата № 1 от 26 декабря 2014 года
Распределение сумм целевых трансфертов и кредитов из областного бюджета по г.Петропавловску на 2015 год
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
II.Затраты
5 573 668,9
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
20 000,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
20 000,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
20 000,0
4
Образование
257 657,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
170 672,0
003
Общеобразовательное обучение
19 642,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
59 875,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 119,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13 820,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
69 216,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
86 985,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
86 985,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
41 328,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 839,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
39 839,0
в том числе:
на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням участникам и инвалидам Великой Отечественной войны

18 433,0
Ұлы Отан Соғысы жылдары тылда қайсар еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы ССР Одағының ордендері және медальдерімен марапатталғандарға естелік дата және мереке күндеріне әлеуметтік көмек көлемін арттыру
21 406,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 489,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
1 489,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 287 176,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 426 294,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
790 533,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға (барлық санаттар үшін)
248 713,0
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (алаң 1, үй 2)
139 737,0
"Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу (алаң 1, үй 2)
108 976,0
жас отбасылар үшін тұрғын үйді салуға
408 834,0
"Береке" шағын ауданындағы Досмұхамбетов қ.к. бойында 93-пәтерлі тұрғын үйді салу
276 554,0
"Береке" ықшам ауданында Ухабов көш. бойында тұрғын үйлер салу (№3 27 пәтерлі тұрғын үй)
45 023,0
"Береке" ықшам ауданында 75 пәтерлі тұрғын үй салу (№1 алаңша, №5 үй)
87 257,0
Петропавл қ. 5 қабатты ірі панельді 78 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 999,0
Петропавл қ. Жуков к. бойында 78 п. № 1 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 998,0
Петропавл қ. Юбилейный-Семашко к. бойында 126 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 998,0
Петропавл қ. Юбилейный-Семашко к. бойында 72 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 998,0
Петропавл қ. Жуков к. бойында 100 п. № 4 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
10 999,0
Петропавл қ. Жуков к. бойында 100 п. № 1 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
19 998,0
Петропавл қ. Жуков к. бойында 100 п. № 2 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
18 998,0
Петропавл қ. Жуков к. бойында 100 п. № 3 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
18 998,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 054 194,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін участкеде 2Ду1000 жылу магистралінің құрылысы (бірінші кезек)

18 433,0
на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
21 406,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 489,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
1 489,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 287 176,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 426 294,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
790 533,0
в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья (для всех категорий)
248 713,0
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка 1, дом 2)
139 737,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка 1, дом 2)
108 976,0
на строительство жилья для молодых семей
408 834,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Досухамбетова в микрорайоне "Береке"
276 554,0
строительство жилых домов по ул.Ухабова в микрорайоне "Береке" (27-ми квартирный жилой дом №3)
45 023,0
строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №5)
87 257,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного крупнопанельного 78 кв. жилого дома в г. Петропавловске
15 999,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 78 кв. жилого дома № 1 по ул. Жукова в г. Петропавловске
15 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 126 кв. жилого дома по ул. Юбилейная - Семашко в г. Петропавловске
15 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 72 кв. жилого дома по ул. Юбилейная - Семашко в г. Петропавловске
15 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 4 по ул. Жукова в г. Петропавловске
10 999,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 1 по ул. Жукова в г. Петропавловске
19 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 2 по ул. Жукова в г. Петропавловске
18 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 3 по ул. Жукова в г. Петропавловске
18 998,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 054 194,0
в том числе:
строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)

50 000,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТК-1-10 дейін учаскеде 2Ду1000 жылу магитралінің құрылысы (екінші кезек)
91 690,0
СҚО Петропавл қ. ОЖТП-дан ТМ-3 2 ДУ1020 мм қолданыстағы жылу магистралінің тұтасқан участогында 2ДУ1020 мм жылу магистраләнің құрылысы
30 000,0
"Береке" шағын ауданында Амосов-Радищев көшесі бойынша 93 пәтерлік тұрғын үй құрылысы (сыртқы инженерлік қамту және абаттандыру)
11 467,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 100-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
11 950,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
3 668,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 75-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру) (№1 алаң, №5 үй)
110 787,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру) (№1 алаң, №2 үй)
3 067,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Досмұхамбетов қ.к. бойында 93-пәтерлі тұрғын үйді салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
5 002,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" шағын ауданында инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және орналастыруға жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (ІІ-кезек)
40 999,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" шағын ауданының инженерлі-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және орналастыру (I-кезек)
695 564,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру
581 567,9
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында Ю.Гагарин-У.Громова к. бойында 2 жатақхана салу
416 000,0
"Береке" шағын ауданында Ю.Гагарин-У.Громова к. бойында 2 жатақхана салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
165 567,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
860 882,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
340 000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
60 720,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
40 000,0
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
82 700,0
016
Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету
106 000,0
оның ішінде:
қарды тасу

50 000,0
строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК -1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
91 690,0
строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО
30 000,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по ул.Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
11 467,0
строительство 100 квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории)
11 950,0
строительство 90-то квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка №1, дом №2)
3 668,0
строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство ) (площадка №1, дом №5)
110 787,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка 1, дом 2)
3 067,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
5 002,0
разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Жас Оркен" в г.Петропавловске (II очередь)
40 999,0
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Оркен" в г.Петропавловске (I очередь)
695 564,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
581 567,9
в том числе:
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска
416 000,0
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска (внешние инженерные сети и благоустройство)
165 567,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
860 882,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
340 000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
60 720,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
40 000,0
015
Освещение улиц в населенных пунктах
82 700,0
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
106 000,0
в том числе:
вывоз снега

Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 31 наурыздағы № 1 шешiмiне 4 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешiмiне 7 қосымша
2015 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Кiшi бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

Приложение 4 к решению городского маслихата №1 от 31 марта 2015 года
Приложение 7 к решению городского маслихата №1 от 26 декабря 2014 года
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан по г. Петропавловску на 2015 год
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Подпрограмма
Наименование
II.Затраты
7
Жилищно-коммунальное хозяйство

2 779 146,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
784 540,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
784 540,0
013
Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
604 640,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға
604 640,0
"Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу
319 037,0
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (№1 алаң, №2 үй )
285 603,0
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
179 900,0
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (№1 алаң, №2 үй )
179 900,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 994 606,0
053
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беру
1 994 606,0
033
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен
1 994 606,0
оның ішінде:
Алтынсарин-Партизан к. бойындағы жылу желілерінің басқылау желісін салумен "Жас Өркен" шағынауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысы (жылу желісі) (екінші кезек)
774 971,0
Петропавл қ. УН-1-13-тен УН-1-19 дейін Алтынсарин к. бойында № 1 2Ду 600 мм жылу магистралін салу
710 620,0
Егемен Қазақстан к-нен 2-ші Универсальная к-не дейін Универсальная к. бойында су таратқышты реконструкциялау
145 235,0
ВОС-тен Қазақстан Конституциясы к. дейін Алтынсарин к. бойында су тартқышты реконструкциялау
363 780,0

2 779 146,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
784 540,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
784 540,0
013
За счет кредитов из республиканского бюджета
604 640,0
в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья
604 640,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке"
319 037,0
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №2)
285 603,0
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
179 900,0
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №2)
179 900,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 994 606,0
053
Кредитование на реконструкцию строительства систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
1 994 606,0
033
За счет кредитования из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
1 994 606,0
в том числе:
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Оркен" (теплосеть) (вторая очередь) со строительством подкачивающей станции тепловых сетей по ул.Алтынсарина-Партизанская
774 971,0
строительство тепломагистрали №1 2 Ду 600 мм по ул.Алтынсарина от УН-1-13-с до УН-1-19
710 620,0
реконструкция водовода по ул.Универсальная от ул.Егемен Казахстан до ул.2-я Универсальная
145 235,0
реконструкция водовода по ул.Алтынсарина от ВОС до ул.Конституции Казахстана
363 780,0