"2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2015 жылғы 28 сәуірдегі N 33-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 сәуірде N 3237 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 5.2.1-13/18)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 18.01. N 5.2.1-13/18).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:

О внесении изменения в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1 "О бюджете Аккайынского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 28 апреля 2015 года N 33-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 апреля 2015 года N 3237. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 5.2.1-13/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:

1. "2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 3055 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық ақтілерінің "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жана редакцияда мазмұндалсын.

1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1 "О бюджете Аккайынского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3055 от 12 января 2015 года, опубликовано 23 января 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет"), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

11000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
576
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
546
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48524
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
8416
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
9827
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
16702
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5338
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
5338
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
668989,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8488
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4036
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
200
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқтарды жерлеу
135
011
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
1635
027
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2482
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0
041
Жұмыспен қамту-2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
0
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастар бөлімі
123
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
123
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
5142
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5142
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
655236,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
651915
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
2927,9
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту мен жайғастыру

11 000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
576
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
546
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48 524
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
8 416
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 827
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
16 702
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 338
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
5 338
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
668 989,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8 488
008
Освещение улиц населенных пунктов
4 036
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
200
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
135
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1 635
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2 482
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
123
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
123
464
Отдел образования района (города областного значения)
5 142
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 142
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
655 236,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
651 915
072
Строительство и (или) приобретение служебного жилища и развитие и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, приобретение, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
2 927,9
074
Развитие и обустройство недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020