"2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 шілдедегі № 35-2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде N 3323 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 5.2.1-13/18)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 3055 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 2670789,4 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 401718 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 7 602 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 15 620 мың теңге,
трансферттердің түсімі - 2245849,4 мың теңге;
2) шығындар - 2676993,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 21 081 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 26 757 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 676 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - - 27 285,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру - 27 285,1 мың теңге.";
6 тармақта:
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттер жалпы сомасы 911691,4 мың теңге, соның ішінде дамуға 649445,7 мың теңге:";
8) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"8) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуіне 16345,7 мың теңге;";
11) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1 "О бюджете Аккайынского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 9 июля 2015 года № 35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 3323. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 5.2.1-13/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1 "О бюджете Аккайынского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3055 от 12 января 2015 года, опубликовано 23 января 2015 года в информационной правовой системе "Әділет"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Аккайынского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2670789,4 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 401718 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 7602 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 15620 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 2245849,4 тысяч тенге;
2) затраты - 2676993,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 21081 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты        - 26757 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5676 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение      финансовых активов - 0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов
государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 27285,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 27285,1 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджете района на 2015 год целевые трансферты в общей сумме 911691,4 тысячи тенге, в том числе на развитие 649445,7 тысяч тенге:";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) 16345,7 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;";
подпункт 11) изложить в следующей редакции:

"11) ауылдық елді мекендерінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 649445,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХХV сессия
төрағасы
Т. Рамазанов
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
Қ. Құрманбаев
Аққайың ауданы мәслихатының 2015 жылғы 9 шілдедегі № 35-2 шешіміне 1 қосымша

"11) 649445,7 тысяч тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
ХХХV сессии V созыва
Т. Рамазанов
Секретарь маслихата
Аккайынского района
К. Курманбаев
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 9 июля 2015 года № 35-2