2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 10 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 ақпанда N 3102 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппаратының басшысы 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 3.1.1-27/47)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппаратының басшысы 15.01.2016 N 3.1.1-27/47).
"Білім беру туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м. а. А. Махметов
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қаңтардың № 10 қаулысымен бекітілген
2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 18.08.2015 N 267 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Бала-бақша мен мектепке дейінгі мекемелердің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы,
орын саны
Айына жан басына қаражат көлемі, теңге
Айына ата-аналар төлемі, теңге
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балапан" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі,"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
21
(республикалық бюджет)

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 9 января 2015 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 февраля 2015 года № 3102. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 3.1.1-27/47)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 3.1.1-27/47).
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Айыртауского района Северо – Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо - Казахстанской области на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
и. о. акима района А. Махметов
Утвержден постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года № 10
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18.08.2015 N 267 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование детских садов и дошкольных учреждениях
Государственный образовательный заказ, мест
Размер душевого финансирования
в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли сад "Балапан" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
21 (республиканский бюджет)