Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 58 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда N 3149 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі N 211 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 07.07.2015 N 211 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабының 4,6-тармақтарына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 1 қосымшаға сәйкес Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президенттігіне барлық кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп анықталсын.
2. 2 қосымшаға сәйкес Айыртау ауданында Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайлар шарттық негізде ұсынылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Тастеміров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Айыртау аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
2015 жылғы 2 наурыз
Е.Мерғасымов
Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 58 қаулысына 1 қосымша
Айыртау ауданының аумағында Қазақстан Республикасы Президенттігіне кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекендердің атауы
Ақпараттық стентерді орналастыру орындары
Антоновка селолық округі
1
Антоновка селосы
пошта ғимаратының жанында
Арықбалық селолық округі
2
Арықбалық селосы
Арықбалық селосының сауда орталығы жанында
Володар селолық округі
3
Саумалкөл селосы
"Балалар әлемі" дүкені ғимаратының жанында, Достық және М.Янко көшелерінің бұрышында (келісім бойынша)
Гусаковка селолық округі
4
Гусаковка селосы
Демалыс орталығы ғимаратының жанында
Елецкий селолық округі
5
Елецкое селосы
"Настенька" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Имантау селолық округі
6
Имантау селосы
"Березка" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Казанка селолық округі
7
Казанка селосы
"Достык-Дэн" жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің №3 өндірістік учаскесі әкімшілік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Қамсақты селолық округі
8
Карасевка селосы
"Қантай" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Қаратал селолық округі
9
Қаратал селосы
Қаратал автоматандырылған телефон станциясы ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Константиновка селолық округі
10
Константиновка селосы
"Константиновка-2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестік ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Лобанов селолық округі
11
Лобаново селосы
"Оксана" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)
Нижнебурлук селолық округі
12
Нижний Бурлук селосы
"Балдырған" бала бақшасы ғимаратының жанында
Сырымбет селолық округі
13
Сырымбет селосы
"Замир" дүкені ғимаратының жанында
(келісім бойынша)
Украин селолық округі
14
Кирилловка селосы
"Нұрхан" дүкені ғимаратының жанында (келісім бойынша)

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч с изберателями кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Айыртауского района
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 2 марта 2015 года № 58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 марта 2015 года № 3149. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 7 июля 2015 года N 211
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 07.07.2015 N 211 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4,6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно районной территориальной избирательной комиссии места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Айыртауского района согласно приложению 1.
2. Предоставить помещения на договорной основе для проведения встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями в Айыртауском районе согласно приложению 2.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Тастемиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Айыртауской районной
избирательной комиссии
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
2 марта 2015 года
Е.Мергасимов
Приложение 1 к постановлению акимата района от 02 марта 2015 года № 58
Места для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в Президенты Республики Казахстан на территории Айыртауского района
№ п/п
Наименование сел
Места размещения информационных стендов
Антоновский сельский округ
1
село Антоновка
у здания почты
Арыкбалыкский сельский округ
2
село Арыкбалык
у торгового центра села Арыкбалык
Володарский сельский округ
3
село Саумалколь
у здания магазина "Детский мир", угол улиц Достык и М. Янко (по согласованию)
Гусаковский сельский округ
4
село Гусаковка
у здания Центра досуга
Елецкий сельский округ
5
село Елецкое
у здания магазина "Настенька"
(по согласованию)
Имантауский сельский округ
6
село Имантау
у здания магазина "Мега" (по согласованию)
Казанский сельский округ
7
село Казанка
у административного здания производственного участка №3 товарищества с ограниченной ответственностью "Достык-Дэн" (по согласованию)
Камсактинский сельский округ
8
село Карасевка
у здания магазина "Кантай" (по согласованию)
Каратальский сельский округ
9
село Каратал
у здания Каратальской автоматизированной телефонной станции (по согласованию)
Константиновский сельский округ
10
село Константиновка
у здания товарищества с ограниченной ответственностью "Константиновка-2004" (по согласованию)
Лобановский сельский округ
11
село Лобаново
у здания магазина "Оксана" (по согласованию)
Нижнебурлукский сельский округ
12
село Нижний Бурлук
у здания детского сада "Балдырган"
Сырымбетский сельский округ
13
село Сырымбет
у здания магазина "Замир" (по согласованию)
Украинский сельский округ
14
село Кирилловка
у здания магазина "Нурхан" (по согласованию)

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 02 наурыздағы № 58 қаулысына 2 қосымша
Айыртау ауданында Қазақстан Республикасы Президенттігіне сайлаушылармен кездесулері үшін үй-жайлар
р/с
Елді мекендердің атауы
Кездесу үшін үй-жайлар
Антоновка селолық округі
1
Антоновка селосы
Антоновка орта мектебінің мәжіліс залы
Арықбалық селолық округі
2
Арықбалық селосы
Арықбалық мектеп-гимназиясының мәжіліс залы
Володар селолық округі
3
Саумалкөл селосы
Саумалкөл қазақ орта мектебінің 2 қабаттағы холлы
Гусаковка селолық округі
4
Гусаковка селосы
Гусаковка орта мектебінің мәжіліс залы
Елецкий селолық округі
5
Елецкое селосы
Елецкое орта мектебінің 2 қабаттағы холлы
Имантау селолық округі
6
Имантау селосы
Имантау орта мектебінің мәжіліс залы
Казанка селолық округі
7
Казанка селосы
Казанка орта мектебінің 2 қабаттағы холлы
Қамсақты селолық округі
8
Карасевка селосы
Карасевка орта мектебінің 2 қабаттағы холлы
Қаратал селолық округі
9
Қаратал селосы
Қаратал орта мектебінің 2 қабаттағы холлы
Константиновка селолық округі
10
Константиновка селосы
Константиновка орта мектебінің мәжіліс залы
Лобанов селолық округі
11
Лобаново селосы
Лобанов орта мектебінің мәжіліс залы
Нижнебурлук селолық округі
12
Нижний Бурлук селосы
Нижнебурлук орта мектебінің мәжіліс залы
Сырымбет селолық округі
13
Сырымбет селосы
Сырымбет орта мектебінің мәжіліс залы
Украин селолық округі
14
Кирилловка селосы
Кирилловка орта мектебінің мәжіліс залы

Приложение 2 к постановлению акимата района от 02 марта 2015 года № 58
Перечень помещений для встреч кандидатов в Президенты Республики Казахстан с избирателями в Айыртауском районе
№ п/п
Наименование населенных пунктов
Помещения для проведения встреч
Антоновский сельский округ
1
село Антоновка
актовый зал Антоновской средней школы
Арыкбалыкский сельский округ
2
село Арыкбалык
актовый зал Арыкбалыкской школы-гимназии
Володарский сельский округ
3
село Саумалколь
холл 2 этажа Саумалкольской казахской средней школы
Гусаковский сельский округ
4
село Гусаковка
актовый зал Гусаковской средней школы
Елецкий сельский округ
5
село Елецкое
холл 2 этажа Елецкой средней школы
Имантауский сельский округ
6
село Имантау
актовый зал Имантауской средней школы
Казанский сельский округ
7
село Казанка
холл 2 этажа Казанской средней школы
Камсактинский сельский округ
8
село Карасевка
холл 2 этажа Карасевской средней школы
Каратальский сельский округ
9
село Каратал
холл 2 этажа Каратальской средней школы
Константиновский сельский округ
10
село Константиновка
актовый зал Константиновской средней школы
Лобановский сельский округ
11
село Лобаново
актовый зал Лобановской средней школы
Нижнебурлукский сельский округ
12
село Нижний Бурлук
актовый зал Нижнебурлукской средней школы
Сырымбетский сельский округ
13
село Сырымбет
актовый зал Сырымбетской средней школы
Украинский сельский округ
14
село Кирилловка
актовый зал Кирилловской средней школы