Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 10 "2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 159 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 маусымда N 3277 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Казақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21- бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 10 "2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізілсін (2015 жылдың 12 ақпанында Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілер реестрінде № 3102 тіркеліп, 2015 жылдың 19 ақпанында № 7 "Айыртау таңы" мен "Айыртауские зори" газеттерінде жарияланған).
Осы қаулының қосымшасы жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қаңтардың №10 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдың №159 қаулысына қосымша
2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Бала-бақша мен мектепке дейінгі мекемелердің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орын саны
Айына жан басына қаражат көлемі, теңге
Айына ата-аналар төлемі, теңге
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданың білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі, Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балапан" Ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
21
(республикалық бюджет)

О внесении изменений в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года № 10 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо – Казахстанской области на 2015 год"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2015 года № 159. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 июня 2015 года № 3277
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года № 10 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3102 от 12 февраля 2015 года, опубликовано в районных газетах "Айыртау таңы" и "Айыртауские зори" от 19 февраля 2015 года за № 7). Приложение к данному постановлению изложить в новой редакции.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тастемиров
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года №10
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 15 мая 2015 года №159
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Наименование детских садов и дошкольных учреждениях
Государственный образовательный заказ, мест
Размер душевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли сад "Балапан" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
21 (республиканский бюджет)