Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы №10 "2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы N 267 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 қыркүйекте N 3384 болып тіркелді
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 09 қаңтардағы Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің № 10 "2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 12 ақпанында № 3102 тіркелген, 2015 жылдың 19 ақпанында № 7 "Айыртау таңы" және 2015 жылдың 19 ақпанында № 7 "Айыртауские зори" аудандық газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы жаңа редакцияда осы қаулының қосымшасына сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Тастеміров
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 18 тамыздағы № 267 қаулысымен бекітілген
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 09 қаңтардағы № 10 қаулысымен бекітілген
2015 жылға Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Бала-бақша мен мектепке дейінгі мекемелердің атауы
Мемлекеттік білім беру тапсырысы,
орын саны
Айына жан басына қаражат көлемі, теңге
Айына ата-аналар төлемі, теңге
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімдігінің "Балапан" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекемесі,"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
21
(республикалық бюджет)

О внесении изменения в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года № 10 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо – Казахстанской области на 2015 год"
Постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 августа 2015 года N 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 сентября 2015 года N 3384
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Айыртауского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года № 10 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3102 от 12 февраля 2015 года, опубликовано в районных газетах от 19 февраля 2015 года "Айыртау таңы" за № 7, и от 19 февраля 2015 года "Айыртауские зори" за № 7) следующее изменение:
приложение к данному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Айыртауского района Северо–Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Тастемиров
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 18 августа 2015 года № 267
Приложение к постановлению акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 09 января 2015 года № 10
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в Айыртауском районе Северо-Казахстанской области на 2015 год
Наименование детских садов и дошкольных учреждениях
Государственный образовательный заказ, мест
Размер душевого финансирования
в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Государственное коммунальное казенное предприятие ясли сад "Балапан" акимата Айыртауского района Северо-Казахстанской области, государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
21 (республиканский бюджет)